PDA

View Full Version : Имам проблем с...



tepel
07-08-2008, 13:28
Имам проблем с уная работа :((
Незнам какво става от доста време е така след като свърша и почва да тече някаква безцветна течност хлъзгава не мога да го опиша незнам дали ще ме разберете..и също така примерно докато съм в леглото с приятелката ми и докато почнем да го правим вече гащите ми са мокри...защо е това нещо има ли някак да се излекува на някой случвало ли се е това нещо моля ви кажете :(

tepel
07-08-2008, 13:53
Моля ви отговорете ми да знаете доста е кофти това нещо :(Някой ако знае нещо по въпроса нека да пиши.Благодаря предварително

FrogMobile
07-08-2008, 14:27
Имам проблем с уная работа :((
Незнам какво става от доста време е така след като свърша и почва да тече някаква безцветна течност хлъзгава не мога да го опиша незнам дали ще ме разберете..и също така примерно докато съм в леглото с приятелката ми и докато почнем да го правим вече гащите ми са мокри...защо е това нещо има ли някак да се излекува на някой случвало ли се е това нещо моля ви кажете :(
май си спукал резервоара :D не ве са без ебавка може би се превъзбудаш и преждевременно сваршваш др нз какво може да е може би трябва да се допиташ до некой уролог

tepel
07-08-2008, 15:31
на 16 години съм не съм го правил без кондом.Има ли някакъв начин да се премахне това нещо не искам да се занимавам с уролог ако не е нещо спешно нали ако мога да го премахна така този проблем :(

FrogMobile
07-11-2008, 08:26
на 16 години съм не съм го правил без кондом.Има ли някакъв начин да се премахне това нещо не искам да се занимавам с уролог ако не е нещо спешно нали ако мога да го премахна така този проблем :(
кво става ве пи4 4е ми стана интересно за твоя проблем ходи ли на лекар гледам 4е нещо помощ от де4урлигата няма :(

Nadelina
07-11-2008, 08:32
Spored tova si e nai-obiknovena predeakulacionna technost.

death_wish_
07-11-2008, 15:27
Spored tova si e nai-obiknovena predeakulacionna technost.

batkodoki
07-11-2008, 20:04
Spored tova si e nai-obiknovena predeakulacionna technost.

ей, това днешните Моми сте големи специалистки по МъжкаПоловаСистема! респект! :D

факта на бурно продължаващо отделяне "след като свърша и почва да тече някаква безцветна течност хлъзгава" навява за вероятен простаен проблем.
факта, че детето е на 16 и "не съм го правил без кондом" не отменя суспекцията за простатен проблем. преди същинското ползване на кондома, вероятно по български модел е имало френска игра БЕЗ него, а чрез устната лигавица на днешните многообразовани моми непредубеденият респондент може да се сдобие със всичко: от HIV, през луес до банален катар, който бързо може да мигрира в някоя форма на хроничен простатит манифестиращ с описаните симптоми!

целия този ужасяващ сценарии го разбива или потвърждава едно просто микробиологично изследване на въпросната "безцветна течност хлъзгава" и дефинитивно решава дали има проблем или просто си от малцината момчета, които няма да се охарчват за смазка :)

FrogMobile
07-12-2008, 10:45
Spored tova si e nai-obiknovena predeakulacionna technost.

ей, това днешните Моми сте големи специалистки по МъжкаПоловаСистема! респект! :D

факта на бурно продължаващо отделяне "след като свърша и почва да тече някаква безцветна течност хлъзгава" навява за вероятен простаен проблем.
факта, че детето е на 16 и "не съм го правил без кондом" не отменя суспекцията за простатен проблем. преди същинското ползване на кондома, вероятно по български модел е имало френска игра БЕЗ него, а чрез устната лигавица на днешните многообразовани моми непредубеденият респондент може да се сдобие със всичко: от HIV, през луес до банален катар, който бързо може да мигрира в някоя форма на хроничен простатит манифестиращ с описаните симптоми!

целия този ужасяващ сценарии го разбива или потвърждава едно просто микробиологично изследване на въпросната "безцветна течност хлъзгава" и дефинитивно решава дали има проблем или просто си от малцината момчета, които няма да се охарчват за смазка :)
мн си спрел :razz:

kalpazanka
07-12-2008, 13:58
lues надали ще го зацепят, така че май трябва да ги плашим на български. :D

LiLGrizzly
07-13-2008, 18:20
tfa ti e sprermata ve ohlio.. :D :D samo 4e ima o6te da raste6 stane bqla... cOOL baLuk 8-) :D :lol:

pisana
07-14-2008, 10:14
Докато четох всички мнения относно въпроса се запитах хората, които отговарят имат ли бегла представа от анатомията на мъжката полова система и от физиологията на сексуалния акт?! Подчертавам, че не искам никой да се почувства обиден, просто призовавам некомпетентните да се въздържат! Според мен нямаш проблем, това е нормално физиологично явление, особено за един млад организъм, пълен с бушуващи хормони. Ако имаш възможност иди на преглед, но силно се съмнявам в това, така че по-спокойно!