PDA

View Full Version : Потърсете помощ.



Nikola_86
07-08-2008, 16:17
Преди няколко години бях в задънена улица. Много исках да разбера какво трябва да променя, за да променя живота си. Прочетох много сайтове, форуми, блогове и намерих много решения на проблемите си. Някой от тях обаче, останаха да ме тормозят и година след година аз ставах все по-обезкуражен докато един ден не говорих с едно американче в един тийн чат. Той ми даде е-майл адрес и ми каза да му пиша с проблемите, които имам. Аз много се чудех кой би искал да решава проблемите на деца и каква е уловката. Все пак му написах един майл, за да видя какво би ми отговорил. Оказа се, че съвета му не беше нищо особено, нищо което не бях чул преди, но начина, по който ми го каза ме накара да се замисля. Започнах кореспонденция и прекарах много от проблемите и притесненията си през него. Той винаги намираше начин да ми даде мнението си така, че да се замисля. Отне ми година да свикна съветите му понеже повечето звучаха твърде елементарно, а някой звучаха твърде ненормално. Минаха години от тогава, но помня първия път, когато той ми помогна. Обещах, че някой ден ще предам това, което имам на друг. Давам го тук като най-големия форум за тийнс понеже вярвам че може да помогне и на вас.

Сега за по-рутинните неща. Човека е американец за това му пишете на английски. Когато му писах имаше система да отговаря на писма на други езици, но искаше да има някъде в писмото името на езика, на който му пишете. Това му е личния e-mail: dr.camble@gmail.c0m

Сменете 0та в e-maila с o.

Надявам се, че ще може да помогне и на вас.

Lucho
07-08-2008, 16:24
Той е доктор,а това което правиш е много благородно от твоя страна !
Браво ! :)