PDA

View Full Version : аз ли съм виновен



nyx
07-08-2008, 17:14
Не мога да разбера,греша ли...
Преди 8 месеца се разделих с приятелката си,с която бяхме заедно почти година...Разделихме се,защото нещата никога не вървяха,а закапак и двамата си бяхме намерили...не знам как да го кажа...Тя се сваляше с едно момче и аз с едно момиче,но нищо сериозно...След трагична и за двама ни раздяла,тя се хвана с това момче...А аз бях сам, но имах много момичета...Просто се забавлявах с тях...Правех всичко възможно да не мисля за нея...И си мислех,че въобще няма да има нужда да я преживявам...С едно момиче задълбочихме нещата и съвсем спрях да мисля за бившата ми приятелка...Само,че дойде пролетта и ме наблегнаха едни спомени...Където отивах и каквото правех мислех за бившето "нас" и започна да ми става гадно...малко по малко...Когато един ден тя ме извика да се разходиме,ей така случайно...И беше супер яко говорихме си като приятели,не усетих никаква промяна,което ми хареса...Но напоследък я виждам по-често,ходя в клуба където работи...Обръщаме си внимание,но я виждам колко зле е емоционално...Направо рухнала...Гледам колко е красива,нежна...Вярно,с мене се държеше студено понякога...Но всички грозни спомени избледняват,когато ми се усмихне...Все още я обичам...Или по-скоро,едва сега осъзнавам,че все още я обичам и едва сега започвам да я преживявам...И...искам да и помогна,не искам нищо от нея,просто да ме допусне като приятел до себе си...да ми сподели...знам че страда заради настоящия си приятел и не ревнувам... Просто искам да я накарам да се усмихне...Месеци наред не се бяхме чували нито виждали.Когато скъсахме аз имах проблеми и тя се опитваше да ми помогне по същия начин,а аз я режех по най-жестокия...Сега се чувствам гузен и искам да разбера,на някой друг случвало ли му се е...Дали е нещо нормално и трябва да го преживея и забравя,или да обърна внимание и да се опитвам да и помогна и сближа с нея...

w0sh
07-08-2008, 17:16
И след 8 месеца ти не спря да пишеш теми з анея. Колко..... мъжко.

nyx
07-08-2008, 17:21
за първи път пиша за нея :D писах за момичето,с което бях след като я оставих,но за бившата ми не съм...ама 10х че си обърнал внимание...

haterkata
07-08-2008, 17:39
да ти грешиш

Remini
07-08-2008, 17:59
Искаш да си отново с нея или просто да и се реваншираш по някакъв начин....8 месеца са дълго време и според мен си я загубил.Просто начина по-който си се държал я е нагрубявал много...но нали те е обичала...в един момент просто писва(човешко е)

nyx
07-08-2008, 18:08
искам просто да и помогна...искам да не страда...знаете как е когато човек обича...искам да й бъда приятел...дали е позволено...дали може да има приятелство и доверие след толкова време?

haterkata
07-08-2008, 18:49
амме

GreenFairy
07-08-2008, 18:51
Ти сам си си виновен

tuzaro
07-08-2008, 18:52
как сте издържали почти година??

mysterious93
07-08-2008, 18:53
ами на новата ти приятелка няма ли да й е гадно?щото така говориш за бившата си..сякаш не ти се иска да ти е толкова бивша :?

kifla
07-08-2008, 18:55
Тва са пълни глупости ,че не я искаш пак !!!
Кой заблуждаваш ?Себе си ? Нея? Естествено ,че искаш да си с нея иначе изобщо нямаше да пускаш тема,да се жалваш и оплакваш и т.н .Ти искаш да си с нея повече от всеки друг ,искаш тя да ти сподели ,че къса с гаджето и иска да сте пак заедно!Но замисли се ..нима момиче ,което веднага тръгва с друг и се е задържала с него цели 8 месеца те е обичало някога ?естествено че НЕ! ТИ си бил поредния и когато е видяла ,че може при положение като това в което е сега да се върне пак при теб и да е пак в прегръдките на някой е задоволително за нея!
Помисли над това! Може да си отговориш на много въпроси ,които съм сигурна че имаш в главата си сега.

cinderella_gugutka
07-08-2008, 19:16
мисля 4е трябва да поговориш с нея и да и кажеш 4е съжаляваш ако си я наранил и не си бил до нея.сиг съм 4е ще те допусне като пр :) надявам се и като нещо пове4е някой ден :)

Remini
07-08-2008, 19:19
...дали може да има приятелство и доверие след толкова време?

Според мен не!Но това времето ще покаже...след като 8 месеца не сте имали чест контакт значи нещата не вървят :?

nyx
07-08-2008, 21:43
мисля 4е трябва да поговориш с нея и да и кажеш 4е съжаляваш ако си я наранил и не си бил до нея.сиг съм 4е ще те допусне като пр :) надявам се и като нещо пове4е някой ден :)
благодаря ти...наистина си права...каза нещо близко до ума,но и толкова далече от моя...ей kifla 10x и на тебе за изчерпателния коментар :)
относно другите коментари...Няма да нараня никой...нямам нито настояща нито бивша(освен конкретното момие) просто имах отношения с едно момиче,които наистина се задълбочиха,но просто нямаме бъдеще заедно и тя ще ме разбере ако се събера с която и да е...А с бившата си не искам да се събирам...не си и ни представям отново заедно...тва би било стъпка срещу законите на природата :D просто не знам имам ли право да и помогна...

gPa3HuTeJl
07-08-2008, 21:46
Не ставаааааш....не ставаааш 111