PDA

View Full Version : Дали има смисъл да се боря....



mumiikataa
07-08-2008, 17:35
Извинявам се, че е дълго и че пускам поредната тема, но просто имам нужда от някой друг съвет или мнение....
Аз съм на почти 15, а той почти на 16. Ходя с него близо 2 месеца (на 10.07 стават 2), обаче малко преди известно време нещо стана... Имах един период, в който всички ме дразнеха, ядосвах се и се карах с другите. Разбира се веднага им обяснявах как седят нещата и им се извинявах. Веднъж бях във фотото, в което помагам и момчето дойде да ми остави един обектив,обаче поостана малко. Не знам защо нещо ми кипна и трябваше да отида до едно място и той тръгна с мен, но ми повтори няколко пъти, че трябва да си ходи... Думите ми бяха нещо такова "Какво ходиш с мен, нали си в обратната посока", той ми се убиди и си тръгна... Изпитах голямо удоволствие, че не е наблизо, но осъзнах какво правя и се разплаках... След няколко минути му се обадих, ако все още е наблизо да се видим. Извиних му се, той се изсмя и след малко си тръгна. От тогава нещата почнаха да отиват надолу. Той се промени изключително много. Започна да забравя за мен, да се заяжда с мен (понеже аз не обичам някой да ми казва какво и как да правя му отвръщах), той ми се сърдеше, аз се извинявах. Имам си една приятелка, която е наясно с всичко. Просто между нас няма тайни. Както и да е. Не сме се виждали от известно време, но си говорим я по скайп, я по телефона. Думите й последния път (днес) бяха "Леле, това Сис ли е?! Невъзможно." Предишни пъти като сме си говорили винаги ми е казвала да го оставя,че се държи мега тъпо. (Например, като излезем се държи все едно съм някаква непозната... Заяжда се... Когато поискам да говорим за нещо сериозно, той никога нищо не знае и не е наясно с нищо. Не ме гледа в очите, когато ми говори. Зарязва ме заради други хора/неща и т.н. и т.н.) Казва, че се държа супер детински, а много хора ми казват обратното...
Не знам какво да правя... Искам да бъда с него. Имам чувства, но доколкото знам при него не се знаело дали има харесване... Просто не знам. Какво да правя? Да се боря ли?
Отново се извинявам, че е дългичко и благодаря, ако някой го е прочел.

Vichko0o
07-08-2008, 17:43
Ами бих те посъветвал да се бориш , но при положение че нищо няма да постигнеш не виждам какъв е смисъла ? Пък и за 2 месеца чак силни чувства нз ... Както и да е възможно е , но при положение че ти самата виждаш на къде отиват нещата вместо да се осъзнаеш и да спреш да се виждаш със него ти просто се мъчиш и така нараняваш други хора които те харесват и т.н .... Ако искаш да бори се но със боренето идва и многото страдане и рядко борбата е успешна ! Успех със въпросното момче ! Дано нещата между вас се получат :)

Remini
07-08-2008, 17:48
Никога не бих позволил на едно момиче/жена да ми се качи на главата!
И предполагам че и той има достойнство.Дребна обида с големи последствия!

cinderella_gugutka
07-08-2008, 17:50
и да се бориш не мисля 4е ще постигнеш голям успех :? може би ви трябва по4ивка.отдели се от него за известно вр и ще видиш как ще реагира.успех :)

ThePowerOfLove
07-08-2008, 17:57
Как го търпиш? :? Оставяй го,щом се държи толкова детски...Кажи му или се променя или край. Не виждам за какво можеш да се бориш при неговото поведение ама нз

sladur4etyYy
07-08-2008, 18:03
Как го търпиш? :? Оставяй го,щом се държи толкова детски...Кажи му или се променя или край. Не виждам за какво можеш да се бориш при неговото поведение ама нз

+1 :?

haterkata
07-08-2008, 18:06
че коя е тя пък че да се променя зарад нея?

Remini
07-08-2008, 18:06
Имах един период, в който всички ме дразнеха, ядосвах се и се карах с другите.
..... Не знам защо нещо ми кипна и трябваше да отида до едно място и той тръгна с мен, но ми повтори няколко пъти, че трябва да си ходи... Думите ми бяха нещо такова "Какво ходиш с мен, нали си в обратната посока", той ми се убиди и си тръгна... (понеже аз не обичам някой да ми казва какво и как да правя му отвръщах)

Това е достатъчно!Вземи порасни малко...годините най-малко не ти позволяват да отговаряш(той все пак е по-голям от теб).

mumiikataa
07-08-2008, 18:07
че коя е тя пък че да се променя зарад нея?
Никоя не съм, но е факт, че той се промени...

mumiikataa
07-08-2008, 18:08
Имах един период, в който всички ме дразнеха, ядосвах се и се карах с другите.
..... Не знам защо нещо ми кипна и трябваше да отида до едно място и той тръгна с мен, но ми повтори няколко пъти, че трябва да си ходи... Думите ми бяха нещо такова "Какво ходиш с мен, нали си в обратната посока", той ми се убиди и си тръгна... (понеже аз не обичам някой да ми казва какво и как да правя му отвръщах)

Това е достатъчно!Вземи порасни малко...годините най-малко не ти позволяват да отговаряш(той все пак е по-голям от теб).
Може да е по-голям от мен, но не мисля, че при положение че изпробвам нещо да ми се кара как точно да го правя.

BlindedAngel
07-08-2008, 18:19
Сама си си виновна.Всичко е загубено,следващия път мисли преди да кажеш нещо.Евала на момчето че не е тръгнало да ходи след гъза ти да се извинява...

MiLeNcHeToO
07-08-2008, 18:22
Мойто мнение е,че въпросното момче просто вече няма чувства към теб и точно заради това си е променил държанието.Не мисля,че ако се бориш,ще постигнеш нещо.Явно той вече не те желае и му е все тая дали е с теб или не,не ти трябва такова момче,което не те уважава и зачита.Остави го!Момчета много,след време ще го забравиш и ще нямериш някой,който наистина те заслужава,успех! :-)

kifla
07-08-2008, 19:07
МОМИЧЕ ЕДВА НА 15 СИ ,КАКВО ОЧАКВАШ ОТ ЛАПЕТАТА ОКОЛО ТЕБ ?Или си тъпа или да ... като за начало кат се цупиш и знаеш че си права ,за кфо се извиняваш...тъпо е .След това след като сте едва 2 месеца и нищо не върви какво искаш да се бориш ?Да не си на ринга на боксов мач че да се бориш.Той ако е искал да е с теб ще е с теб като не иска няма как да го накараш!
Порасни малко! Влей си акъл и най-важното НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙ ПРИЯТЕЛИТЕ СИ ЗАРАДИ МОМЧЕТА -НЕ СИ ЗАЛУЖАВА !!!

AnIcHkAtA
07-08-2008, 19:12
Не си заслужава.Оставяй го.

Vichko0o
07-08-2008, 19:13
Лошото е че това тя го осъзнава но не иска да го промени ! А по лошото е че дори наранява хора които наистина им пука за нея !! :) А иначе се някога ще се сети да го зареже но може би ще е изпуснала хора които ще и бъдат много добри приятели и т.н. !

soulripper
07-09-2008, 06:36
lapetiiiiii! :D

Alice Cullen
07-09-2008, 13:42
ami ako pitash men nqma nikakuv smisal da se borish.:( kato cheta tvoqta istoriq, vse edno cheta moqta istoriq ot minaloto lqto. :( vsichko me drazneshe, vkluchitelno na momenti i toi samiq ( za koeto posle sujalih), pochnah me da se vijdame po rqdko ( shtoto toi se premesti, s tuk raztoqnniqta sa dosta po golemi) i kogato nai setne zabelqzah negovoto durjanie i se opitah da se izvinq, beshe tvurde kusno. veche si beshe promenil mnenieto za men. tui che ne mislq che si struva da se borish :( pone v moq sluchai nqmashe smisul samo bolka v produljenie na 2 meseca...
uspeh :)

Alice Cullen
07-09-2008, 13:45
че коя е тя пък че да се променя зарад нея?
Никоя не съм, но е факт, че той се промени...
toi se e promenil zarad teb, mnogo qsno

MiMcHeToOo
07-09-2008, 14:01
Честно казано, сама си си го направила. Всеки човек си има проблеми, но проблема не трябва да ти става пречка, а да се справиш с него. Мисля, че ще трябва да продължиш сама, защото няма оправия... Ще си намериш друг и започни на чисто. Успех! :)