PDA

View Full Version : Рязане на вени



krasitoOoO
07-08-2008, 21:22
Iskam da vi popitam edin tap vapros.....Ima li tyk 4ovek koito da si e rqzal nqkoga venite?Nz temata za tyk li e....ama....i taka ne pitaite za6to vi pitam prosto ako ima nqkoi da kaje.....A i da vi popitam o6te ne6to:kakfo mislite za horata koito si rejat venite??no do samoybiistvo ne se stiga de :)

moncho
07-08-2008, 21:24
A i da vi popitam o6te ne6to:kakfo mislite za horata koito si rejat venite??no do samoybiistvo ne se stiga de :)

Мазохизъм

Spider4eto
07-08-2008, 21:34
A i da vi popitam o6te ne6to:kakfo mislite za horata koito si rejat venite??no do samoybiistvo ne se stiga de :)

Мазохизъм безмозъчност...

moncho
07-08-2008, 21:38
безмозъчност...

Да това също

dark_shadow_f
07-08-2008, 21:42
Мисля 4е са ИДИОТИ.правят го защото са глупави, безмозъ4ни, смотани и най-ве4е го правят защото напоследък стана модерно

mrssmith
07-08-2008, 21:42
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ти да не си още едно смешно ЕМО :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
07-08-2008, 21:43
Е какъв е смисълът да си режеш вените, като няма да се самоубиваш?
Или си малоумен позьор, или те е хванало шубето в последния момент. ЕмофФфФфски истории. ;)

Пълна простотия е т'ва с рязането на вени, опитите (?!?!!) за самоубийство и т.н. За к'во го правят? На кого го правят? ...на себе си, че и покрай тях да страдат близките им. *баси 'подвига'. #-o

TellMeYourName
07-08-2008, 21:48
Я се метни от някой мост по-добре!

Spider4eto
07-08-2008, 21:49
Аз съм си ги рязал.Опитах се да се самоубия, но както винаги и това не направих както трябва..... едва на 13 си, още не си видял трудната страна на живота....

mrssmith
07-08-2008, 21:54
Аз съм си ги рязал.Опитах се да се самоубия, но както винаги и това не направих както трябва.....

ами явно така си се "опитал" че да не стане. няма опити за самоубийство. има или самоубийство или смешно позьорство.

AliceSw
07-08-2008, 21:57
ебати смотания бих си помислила...да се самоубиеш даже да не успееш, трябва да си много зле

Seducti0n
07-08-2008, 21:58
Безсмислено е, ако си решил да се самоубиваш или го правиш или не.Виждала съм тийнове с деруги именно в тази част на ръката, не знам защо го правят и какво искат да покажат на света...

Deadlock
07-08-2008, 22:08
Има далеч по-идейни начини да се самоубиеш, а и начини да не се самоубиеш. 8-)

Nadelina
07-08-2008, 22:23
Mislq edinstveno, che tova sa slabi hora.

mishenceto92
07-08-2008, 22:25
Една приятелка си беше рязала вените преди 2 години и като я попитах ЗАЩО тя каза, че просто искала да разбере какво е усещането :-o . Бях меко казано потресена :? :? :shock: :shock: :shock: :shock:

adrenalin_f
07-08-2008, 22:31
Това са хора,които просто искат да привлекат внимание(след като няма да се самоубиват найстина),по-добре,ако ти е толкова вече предоляло иди и се напий,ама за кво тррябва да правиш глупости.
ППХора без акъл.

Jesus
07-08-2008, 22:39
Не съм религиозен, но смятам че това не е изход от проблемите. Живота се живее веднъж, така че след години като си правиш равно сметка да не съжеляваш за пропуснатите шансове.

psychopath
07-08-2008, 22:43
Мисля че са хора с прекалено скучен живот и малко мозък в главата :)абе то и аз отговарям на описанието /поне в последно време/ ама не съм тръгнал да се режа...ами маам карти по градинките :D

ScionOfStorm
07-08-2008, 22:44
^^

МАЙОРНА ТЕРЦА!

psychopath
07-08-2008, 22:47
^^

МАЙОРНА ТЕРЦА! :-D

ScionOfStorm
07-08-2008, 22:47
много обичам да си режа вените
режа ги по 3 пъти на ден :)

пак си играл с хакнат течис..
..

ScionOfStorm
07-08-2008, 22:51
8-) 8-)

krasitoOoO
07-09-2008, 07:31
Аз съм си ги рязал.Опитах се да се самоубия, но както винаги и това не направих както трябва.....
i az sam si gi rqzala,ama 4akdo samoybiistvo nemoga da stigna....cqlata mi raka e v belezi

krasitoOoO
07-09-2008, 08:02
i az sam si gi rqzala,ama 4akdo samoybiistvo nemoga da stigna....cqlata mi raka e v beleziНа мен това ми беше целта, но ме хвана страх.

И сега като се замисля каква глупост е било дълбоко съжалявам...Това е най-глупавото нещо, което човек може да си направи.Вече мога да кажа, че мисленето ми се промени коренно и осъзнавам каква глупост съм правил и никога не бих го повторил :?
na men tfa mi stava navik,vinagi kato se qdosam ne6to parvata mi misal e pak da si gi reja.....ti ina4e s kakfo se reje6?az sas brasnarsko noj4e,probvala sam i sas staklo ama trqbva pove4e da se natiska i....

SINDEL
07-09-2008, 08:15
Сладури...
Имам 2ка в у4илище - дай да си режа вените
Не ми дадоха пари за нова блузка - пак дай да си режа вените
Скарах се с гаджето - режа си вените
Никой не ме разбира, имам толкова проблеми - що пък да не си понарежа вените?

Мрете в кофите бе!

Dreammy
07-09-2008, 11:01
аха.и какво по-точно постигаш като се режеш? :-x :-x :-x

psychopath
07-09-2008, 11:02
аха.и какво по-точно постигаш като се режеш? :-x :-x :-xвнимание :Р

kotenceto_bonbon
07-09-2008, 11:08
kato bqh malka s 4a6a {bez da iskam si porqzah venite} ama be6e yjasno o6e imam beleg do horata bez komentar :? :?

belerofone
07-09-2008, 11:17
Не изразявам общо мнение , но ето една по различна гредна точка....

Когато някой реши , че има повод да се прикрати живота , колкото и това да не е негово право, се самоубива заради себе си , заради причините си , нещастието си.Тогава се тровят с хапчета например...няма публичност , никой не е нужно да разбира , че съм умрял/а.

Когато обаче във всичко това е намесена и самотата , загубата , малтретирането , тогава следват по фрапантни форми - рязане на вени е много драматично да се види от страни и привлича вниманието , скок от тераса , от някакъв балкон от високо , от мост в река , достатъчно публично и драматично за да привлече вниманието на хората , да съжалят този човек....

Имам колега , който е висша форма на самота , и всеки път като започне разговор решава да сподели с всички как иска да се самоубие като скочи от терасата или си клъцне гръкляна....Привлича вниманието....За радост на родителите му той си е жив и здрав...

Суицида винаги трябва да се приема сериозно....Ако някой сподели такива мисли с вас не го отрязвайте , не се подигравайте , приемете го сериозно...Че ще вземе да го направи и става лошо...

Pliok0019
07-09-2008, 12:50
Една приятелка си сряза венте на футболен мач, докато отивах да купя Спрайт...

Според мен това е излишна показност и напълно подкрепям по-горното мнение.

IdiOtKa
07-09-2008, 14:29
живота е страхотен , кви са тe да си режиш вените ...

SuNsEt
07-09-2008, 19:46
живота е страхотен , кви са тe да си режиш вените ... ...Колко ли пъти трябва да го повторя...Хората,които правят опити за самоубийство или си режат вените НЕ са добре с главата...Това НЕ е нормално.Те просто страдат от ПСИХИЧЕСКО растройство,което и навярно трудно се оправя.

MaLty
07-09-2008, 20:02
ами аз съм си ги рязала и то не веднъж..цялата ми ръка е в белези..и при 3-те пъти целях самоубийство но..явно не ми е било времето..

krasitoOoO
07-09-2008, 20:08
ами аз съм си ги рязала и то не веднъж..цялата ми ръка е в белези..и при 3-те пъти целях самоубийство но..явно не ми е било времето..
S kakfo se reje6?

MaLty
07-09-2008, 20:12
ами аз съм си ги рязала и то не веднъж..цялата ми ръка е в белези..и при 3-те пъти целях самоубийство но..явно не ми е било времето..
S kakfo se reje6?

ем първия път с нож..а другите два с бръснарско ножче

psychopath
07-09-2008, 20:22
живота е страхотен , кви са тe да си режиш вените ... ...Колко ли пъти трябва да го повторя...Хората,които правят опити за самоубийство или си режат вените НЕ са добре с главата...Това НЕ е нормално.Те просто страдат от ПСИХИЧЕСКО растройство,което и навярно трудно се оправя.а може би страдат от келешлък???

krasitoOoO
07-09-2008, 20:42
ами аз съм си ги рязала и то не веднъж..цялата ми ръка е в белези..и при 3-те пъти целях самоубийство но..явно не ми е било времето..
S kakfo se reje6?

ем първия път с нож..а другите два с бръснарско ножче
az sam se rejala sas staklo,pergel......i sa s brasnarsko noj4e

bunny...killer
07-09-2008, 21:33
Повтарям за глухите(по скоро слепите) не само кухите "емота" се режат!!!
Да имах един супер ужасен период,в който цялата ми ръка беше в линий(пергел,ножче,нож).Ням значение,защото е минало.
Не се гордея с това...

mhmhmhmhm
07-09-2008, 22:02
ами аз съм си ги рязала и то не веднъж..цялата ми ръка е в белези..и при 3-те пъти целях самоубийство но..явно не ми е било времето..
S kakfo se reje6?

ем първия път с нож..а другите два с бръснарско ножче
az sam se rejala sas staklo,pergel......i sa s brasnarsko noj4e
Само се чудите как да привлечете внимание.Много лошо,че искате да е по такъв начин ://

MaLty
07-09-2008, 22:08
ами аз съм си ги рязала и то не веднъж..цялата ми ръка е в белези..и при 3-те пъти целях самоубийство но..явно не ми е било времето..
S kakfo se reje6?

ем първия път с нож..а другите два с бръснарско ножче
az sam se rejala sas staklo,pergel......i sa s brasnarsko noj4e
Само се чудите как да привлечете внимание.Много лошо,че искате да е по такъв начин ://

ако исках да привлека внимание щеше да е по друг начин..

mhmhmhmhm
07-09-2008, 22:55
Добре,тогава моля те обясни ми какъв е дълбокия смисъл на твойто рязане с бръснарско ножче?

moon_flower
07-10-2008, 00:33
Честно казано по нищо не различавам хората,които се кълцат от другите. :-o Много странно,нали..
Иначе не съ мсе рязала щото ме е бъз. :D

moon_flower
07-10-2008, 00:37
SaD_KiD , целта ти не е била истинско самоубииство,защото всекичовек дълбоко в себе си се страхува от това да си причини болка или да се самоубие.Ако наистина си искала да се самоубиеш,можело е да го напраивиш по милион други начини.А ако толкова искаш да се самоубиеш,мога да ти кажа и метода : Режеш по дължината на вената .Демек почваш от началото(там при китката) и режеш посоко лакътя.А са да те видим дали ще се накълцаш?БТВ тва го знам щот бях доста информирана относно емотата едно време ама не съм се кълцала,споко хора. :D

krasitoOoO
07-10-2008, 07:44
ами аз съм си ги рязала и то не веднъж..цялата ми ръка е в белези..и при 3-те пъти целях самоубийство но..явно не ми е било времето..
S kakfo se reje6?

ем първия път с нож..а другите два с бръснарско ножче
az sam se rejala sas staklo,pergel......i sa s brasnarsko noj4e
Само се чудите как да привлечете внимание.Много лошо,че искате да е по такъв начин ://
ako iskah da privleka vnimanie 6tqh da zapla4a i da govorq za tva kak se 4yvstvam

MaLty
07-10-2008, 09:12
SaD_KiD , целта ти не е била истинско самоубииство,защото всекичовек дълбоко в себе си се страхува от това да си причини болка или да се самоубие.Ако наистина си искала да се самоубиеш,можело е да го напраивиш по милион други начини.А ако толкова искаш да се самоубиеш,мога да ти кажа и метода : Режеш по дължината на вената .Демек почваш от началото(там при китката) и режеш посоко лакътя.А са да те видим дали ще се накълцаш?БТВ тва го знам щот бях доста информирана относно емотата едно време ама не съм се кълцала,споко хора. :D

метода го знам..не е нужно да ми го казваш..

~TeEnAgE_GiRl~
07-10-2008, 11:11
:razz: :razz: :razz:
пфффффффффффффффф пф пфпфпфп :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
злетааааааааааа

RottenFlesh
07-10-2008, 13:27
За да си режеш вените трябва да си бахти големия идиот.Имаме една в класа си беше донесла пиене на даскало и едно момче го взе и го скри , а тя започна да си реже вените с ключа си , после с огледалото, целият клас около нея седи и я разобеждава , ауе общо взето тъпа работа :?

fake
07-10-2008, 13:40
пълни малоумници.
като толкова ви харесва да се режете, режете се бе, никой не може да ви спре. ама защо трябва да обикаляте по форумите и да го афиширате непрекъснато? каквито и периоди да си имал, ако си искала да се самоубиеш, да си го направила бе, тъпа ли си. а рязането, което няма за цел самоубийство може да бъде адски отпускащо, но защо трябва всички да знаят, че го правиш? щото си малък и търсиш внимание? прочети някоя книга и си говори с хората за това, а не за вените си.

Yahoo01
07-10-2008, 13:45
:grin:

belerofone
07-11-2008, 18:22
живота е страхотен , кви са тe да си режиш вените ... ...Колко ли пъти трябва да го повторя...Хората,които правят опити за самоубийство или си режат вените НЕ са добре с главата...Това НЕ е нормално.Те просто страдат от ПСИХИЧЕСКО растройство,което и навярно трудно се оправя.

Не си прав/а....Какво значи НЕ нормално и НЕ добре....Ти ли определяш границите....
Не е задължително да страдат от психическо разтройство....за да бъдеш с наклонност към самоубийство....
Допусни версията за слаба воля , желание за бягство от реалност проблеми или причини , които са важни в техния мироглед.....Ти може би бягаш от проблемите като играеш игри , или излизаш с приятели , споделяш или както си знаеш ,но ако се стигне до такава степен , че всичко е объркано и неразрешимо в краткосрочен план тогава......

Не отричам , че има обче голям процент сколнни към самонараняване и самоубийство заради психически разтройства , култове , последвотели секти....Но не всички....

hahavteen
07-11-2008, 18:39
Да се режеш, да си причиняваш болка и това да ти харесва и да те отпуска е болестно състояние и се превръща в мания. Като анорексията е. Имаш проблем започваш да си причиняваш физическа болка и по този начин притъпяваш за известно време психическата. След това обаче ти става като мания и осъзнаваш че имаш проблем но е мн трудно да се откажеш от навика. Ако имате подобен проблем се обърнете към психолог защото наистина е сериозно.

Не смятам че темата е подходяща за този форум и ако бях на мястото на модераторите щях да я заключа. Твърде мн идеи бяха дадени на 13-14 годишните чиито хормони бушуват и са доста лабилни.

Swinkenhoffer
07-11-2008, 18:51
Не смятам че темата е подходяща за този форум и ако бях на мястото на модераторите щях да я заключа. Твърде мн идеи бяха дадени на 13-14 годишните чиито хормони бушуват и са доста лабилни.
Дай направо да ги затворим в мазето тия 13-14 годишни, за да не излизат на улицата, и да не виждат в какъв свят живеят... точно тъй!

Животът е най-хубавото нещо, дадено на човек... не мога да си представя какви проблеми трябва да имаш, за да посегнеш на него, смятам го за грях поне в повечето случаи. Е, винаги има ситуации, в които това май е единственото решение.

Самонараняването е вид успокоение и не виждам лошо в това да се практикува, стига наистина да ти действа добре. И не е задължително да се превръща в мания, хах. о.О

hahavteen
07-11-2008, 19:08
Не смятам че темата е подходяща за този форум и ако бях на мястото на модераторите щях да я заключа. Твърде мн идеи бяха дадени на 13-14 годишните чиито хормони бушуват и са доста лабилни.
Дай направо да ги затворим в мазето тия 13-14 годишни, за да не излизат на улицата, и да не виждат в какъв свят живеят... точно тъй!

Животът е най-хубавото нещо, дадено на човек... не мога да си представя какви проблеми трябва да имаш, за да посегнеш на него, смятам го за грях поне в повечето случаи. Е, винаги има ситуации, в които това май е единственото решение.

Самонараняването е вид успокоение и не виждам лошо в това да се практикува, стига наистина да ти действа добре. И не е задължително да се превръща в мания, хах. о.О

Оффф ама мн сте докачливи беее. Представи си че си на 13 (а може и на толкова да си не знам) , току що влизаш в пубертета, целия свят ти е крив, мъчат те някви депресии ала бала и попадаш на тая тема в която се казаха какви ли не неща... Е извинете но аз мислех че форума е да дава съвети как да се справим с проблемите по нормален начин а не наранявайки се :?
И както казах това е като анорексията. И анорексиците си казват "Не бе аз само 2-3 кг ще сваля то не е страшно" и после не могат да се измъкнат от тоя ад.
Пояснявам че не говоря за рязането на вени с цел самоубийство.

Bolt_f
07-11-2008, 19:34
Da se porejesh do kryv ne znachi "da si rejesh venite". Ima hora na koito im dostavq udovolstvie da si ostavqt belezi na razlichni mesta po tqloto s razni ostri predmeti. Dori poznavam takiva, koito ne go pravqt sami, a po-skoro e chast ot edna lubovna igra. Tova nqma nishto obshti s emota, s chernata strana na jivota, depresarski istorii ili samoubiistvo.

Pyk i... koi glupak bi trygnal da se samoubie rejeiki venite si?! Vsichko svyrzano s veni e poza :D

Swinkenhoffer
07-11-2008, 19:44
Еми, това са нещата от живота, кво да правим? Ако не го видят тук, ще е я по телевизията, я в списание или ще чуят някой да говори за това... не можем да предпазим лабилните хлапета... пък и сегашните на 13 сигурно са видели повече отколкото аз ще видя през целия си живот. :D

Какво му е ненормалното на самонараняването? Същото като да си палнеш цигара/налееш едно, когато си нервен... даже е по-малко вредно. Не говорим за касапски изпълнения, де..

Недей да казваш толкова категорично, че рязането става фикс идея, защото просто не е вярно. Познавам хора, които го правят веднъж на няколко месеца, а не сутрин/обед/вечер. :)

belerofone
07-11-2008, 21:07
Не смятам че темата е подходяща за този форум и ако бях на мястото на модераторите щях да я заключа. Твърде мн идеи бяха дадени на 13-14 годишните чиито хормони бушуват и са доста лабилни.
Дай направо да ги затворим в мазето тия 13-14 годишни, за да не излизат на улицата, и да не виждат в какъв свят живеят... точно тъй!

Животът е най-хубавото нещо, дадено на човек... не мога да си представя какви проблеми трябва да имаш, за да посегнеш на него, смятам го за грях поне в повечето случаи. Е, винаги има ситуации, в които това май е единственото решение.

Самонараняването е вид успокоение и не виждам лошо в това да се практикува, стига наистина да ти действа добре. И не е задължително да се превръща в мания, хах. о.О

Оффф ама мн сте докачливи беее. Представи си че си на 13 (а може и на толкова да си не знам) , току що влизаш в пубертета, целия свят ти е крив, мъчат те някви депресии ала бала и попадаш на тая тема в която се казаха какви ли не неща... Е извинете но аз мислех че форума е да дава съвети как да се справим с проблемите по нормален начин а не наранявайки се :?
И както казах това е като анорексията. И анорексиците си казват "Не бе аз само 2-3 кг ще сваля то не е страшно" и после не могат да се измъкнат от тоя ад.
Пояснявам че не говоря за рязането на вени с цел самоубийство.

Ти заби всички представи в земята...Щом поставяш на една линия "рязането" и анорексията значи положението е сериозно....

Анорексия нервоза или само анорексия е психическо заболяване , което се базира на нереализъм спрямо теглото на болния.При него се налага доброволно гладуване...Спирам до тук да ти кажа нещо ....Ти гладувала ли си...Знаеш ли каква воля се иска за това....
Хората , които си режат вените нямат воля за справяне с проблемите....Така , че слънчице не натъртвай на основните си грешки...Освен това с адекватен курс на лечение то психиатър е напълно възможно да се излекува анорексия докато суицидизмът вече е много по трудно и склонността си остава...

hahavteen
07-11-2008, 21:56
Анорексия нервоза или само анорексия е психическо заболяване , което се базира на нереализъм спрямо теглото на болния.При него се налага доброволно гладуване...Спирам до тук да ти кажа нещо ....Ти гладувала ли си...Знаеш ли каква воля се иска за това....
Хората , които си режат вените нямат воля за справяне с проблемите....Така , че слънчице не натъртвай на основните си грешки...Освен това с адекватен курс на лечение то психиатър е напълно възможно да се излекува анорексия докато суицидизмът вече е много по трудно и склонността си остава...

Ставяше дума за това че всичко почва като при анорексията в повечето случаи. Казваш си "Ама аз само малко то нищо няма да ми стане" и после не можеш да се измъкнеш защото ти е станало навик. При хората които се режат става същото (доколкото съм чела в разказите на хора които са преживяли подобно нещо). Имаш някакъв проблем и си причиняваш физическа болка с цел болката която те измъчва отвътре да избледнее. Постепенно това ти става навик и при най-малкия проблем хващаш нещо остро за да си причиниш болка.
Явно съм дала неуместен пример който никой не е разбрал. Надявам се сега малко да се изясни какво съм имала предвид.
Да, гладувала съм и знам колко воля се иска. Не знам какво общо има с темата обаче...
Аз 2 пъти поясних че говоря за причиняването на болка НЕ с цел самоубийство.

krasitoOoO
07-12-2008, 16:12
male za6to vsi4ki drankate nekakvi gluposti??Ai sa da vi kaja az ot moita gledna to4ka.....seki 4ovek kato se nervira pravi ne6to s koeto da se ospokoi,kakfoto i da e to...nqkoi pu6at,dr qdat 6okolad,treti sly6at myzika i t.n.....samo4e ima takiva hora koito kogaqto se nervirat zapo4vat da se naranqvat...ako iskate me mislite za lyda no 6te vi kaja 4e na men tova me ospokoqva,za6toto s edna bolka se kompersira dryga.Naprimer s fizi4eakata bolka moje6 da kompersira6 psihi4eskata....6te se vazpolzvam ot tova 4e ne me poznavate i 6te vi razkaja kak zapo4nah da si reja venite.Kogato bqh malka na 8,9 godini i roditelite mi zapo4vaha da mi se karat dosta seriozno za nqkoi ne6ta az se nervirah i dori neosaznavah kak sas noktite si draskah po racete....tova razbirase ne be6e izob6to fatalno,no se prevarna v moi navik.....i sled edna,dve godini pak se bqh qdosala i otnovo si naranqvah racete s noktite,samo4e togava na poda ni,y doma ima6e padnala igla...az q vzeh i re6ih da probvam s neq...dra6tih se tolkova silno 4e mi prote4e kryv....i zapo4nah da go pravq s igla,s pergel,sas staklo.....i sega sam na 14 i se reja sas noj4e,samo4e ne kato predi....sega si pri4inqvam mnogo pove4e bolka i te4e pove4e kryv.....po racete imam belezi.....sega prili4am na edno ni6to......sega sam palno ni6to.....vapreki 4e vina za tova imam az i samo az.....

sladkoto_bonbon4e_92
07-12-2008, 23:37
Az ne sum na mnenie 4e horata koito si rejat venite sa bezmoza4ni su6testva..6toto v trudni momenti tova e 1voto ne6to koeto mi idva v glavata..no nqmam smelost i ne sum si rqzala venite..i me e strah 4e nqkoi den 6te go napravq i naistina she stane tupo..HEI NE GO PRAVETE NE SI STRUVA..

CtrlAltDel
07-13-2008, 03:40
Е*ала съм ви майката, тъпи емота и 13-15годишни пикли, които мислят, че е 'яко' да се режеш или, че ви помага да се справите с мижавите си проблемчета! Как можа и това да стане модерно?! Гади ми се от вас!

Рязала съм се. Доста жестоко. Не, не опитвах да се самоубия. И не, не съм емо, всъщност не съм особено чувствителна. Да, помагаше ми до известна степен. Така душевната болка придобиваше физически размери. Не бях на 14, а на 17. А проблемите ми - за всички, които бяха наясно, определено бяха много сериозни. Просто ми нацелиха слабото място. И рухнах. Мислех за самоубийство, не виждах смисъл да живея. А съм изключително весел човек по принцип. Но тогава бях в пропаст, бях на дъното. И си причинявах болка. Не можех да видя как сърцето ми се разкъсва, но виждах кръвта. Доставяше ми някакво извратено удоволствие да се наранявам. Не изглежда правилно, но кой може да ме съди, ако не е бил на моето място? Всеки, който го е изпитал, ще ме разбере. Не и малките глупачки, които мислят, че ако гаджето ги зареже е краят на света. Заради такива трябва да се срамувам от болката си, защото на пръв поглед ставам част от масата заблудени тинейджърки. Не че ми пука особено какво мислят за мен хора, които не познавам, но не ми е и приятно да мислят точно това. Като цяло реакциите на хората са или "Олеле, какво си правила?!", или "Уау, колко е яко!" Хм, не ми беше яко, когато се рязах..

Сега съм почти добре, вече изобщо нямам желание да го правя, но и не съжалявам. Може да не беше особено умно, но тогава в този момент изпитах нужда и го направих. За възмутените - не знаете дали и вие няма да паднете толкова ниско. Дано не. Не всеки успява да се пребори с болката.

LizZz
07-13-2008, 07:46
Тцтц.. Оспокоявала се :lol:
Абе.. кво ли се ядосвам и аз.. я се самоубивайте по-бързо, че ми писна от такива..

japixloops
07-13-2008, 10:14
Не си струва да се самоубиеш , за Момче/Момиче

95% заради това стават

Biskfitka
08-28-2008, 17:22
яяяяя спри да си режеш вените най-добре :-) 8-)

AutumnTears
08-28-2008, 17:47
da ne bi rqzaneto na venite da e nai interesniq na4in po koito mojete da se samoubiete
na men sa mi hrumvali mnogo po interesni i sigurni :o

SiegHeil
08-28-2008, 17:55
Аз съм си резал вените 6 пъти, много е яко, опитай и ти 8-)

haterkata
08-28-2008, 22:42
Аз не съм ЕМО, не само ЕМО хората си режат вените ;)
ейтука съмсъгласна.аз не съм си ги рязалаи предполагам няма да си ги срежа,ама не само емотата го правят.те го правят от мода а някой наистина са слаби и от психическата болка си причиняват и физическа а именно рязането на вени.за някой пък тва е ритуал :?

SuNsEt
08-29-2008, 13:56
Хора,които имат слаба психика и трудно се справят с проблеми.Нали знаеш,отчаяните хора правят грешки... :wink: Като няма самоконтрол можеш да направиш какво ли не,под влияние на чувства.

Briseis
08-29-2008, 15:09
вчера мама не ме пуска на дискотека.
аз съм тру емо и се нарязах нокторезачката/

krisiiiiito
08-29-2008, 15:36
не съм се рязала и не мисля да го правя това не е решение на проблемите

Vancho_Vanchoviq
08-29-2008, 16:17
пълна тъпотия, по- добре да се метнеш от някъде отколкото да си режеш вените.

AItOo0
08-29-2008, 16:34
Ей такива дет си режат вените заслужават да мрат !!!

Jumbie483
08-29-2008, 16:42
Аз за малко да си прережа вените :shock: Белех ябълка и ножа се ,,плъзна,, на долу и се порязах (дълбока рана) няколко милиметра над ,,опасната зона,,. От тогава внимавам, а иначе съм твърдо ПРОТИВ рязането на вени :?

yozito
08-29-2008, 16:56
Ей такива дет си режат вените заслужават да мрат !!!


:razz: :razz: :razz: И кво ши убиеш някой който се самоубива? :razz: :razz: :razz:

PrionBreak
08-29-2008, 21:00
ДЕЦА

Orlandovci SS
08-29-2008, 21:02
Майка ви да еба откачена ;-)
Аз съм резал телешки шол от 9.99 ;-)
Хубава скара стана ;-)
Че си правим квото искам ;-)

BrokenAngel
08-29-2008, 21:10
Аз мисля,че е супер тъпо.А извинения от типа,че има хора,които изживяват нещата по-навътре не ми ги пробутвайте.Колкото и да съм страдала,не бих си помислила за самоубийство.Това не е решение на проблемите.Това е решение на страхливец.Егоист.А близките му след това как ще се чувстват?И стана модерно 14-15 годишни хлапета (то и аз съм на толкоз де :D ) да тръгват да се самоубиват за поредната ,,любов,, дето ги е изоставила.Айде сега.Всеки е бил нараняван.И кво всички сега трябва да се изпотрепем ли :? извинявам се ако мнението ми е прозвучало по-грубо отколкото исках,ама и на мене ся ми се струпаха доста неща и ми е тежко и мн ме дразнят такива ,,иванчо/драганчо/петканчо ме заряза сега ще се самоубия,,Както писах така не си решаваш проблемите,а се държиш като страхливец и егоист

Viche
08-30-2008, 00:13
тва пък точно е най-голямата идиотщина и просто тия дето го правят искат внимание ако искаш да се самоубиеш има далеч по-сигурни начини така че тва са глупости...

Neliel
10-08-2008, 17:56
Абсолютно против самоубийствата съм.
Егоизъм си е(ако има за кого да живееш), да го направиш знаейки че на хората ще им е гадно и че ще страдат е жалко и не е единствения начин да привлечеш внимание.
Което обаче ме дразни е факта че ВСИЧКИ обиждат подобни деца когато в действителност те нямат вина. Да съдим едно 13, 14 годишно дете(то не че съм на повече..) за това че е решило да привлича внимание по брутален начин е глупаво. Виновни са родителите, в България голям процент за зарязали тотално децата си или просто не знаят как да ги възпитават(или пък не им пука?). Обществото е виновна. Такива деца страдат от внимание от семейството а подкрепата на двама-трима съученици не е достатъчна.
Както казвах, когато си на 13 нямаш особено опит в живота и не знаеш какво е истинска болка, затова всеки малък проблем ти изглежда голям. Да не говорим че половината от тези които го правят не знаят какви могат да са последствията.
Според мен не е нормално да се самоубиеш толкова малък, ама не е и нормално останалите да ти се нахвърлят, да ти казват колко си жалък, как трябва да мреш в кофите или да се самоубиваш по-бързо. Дам, децата го правят за внимание(и не всички междудругото) защото им ЛИПСВА и вината не е само тяхна. Никой който в действителност получава внимание няма да се нареже и да "забрави" да скрие белезите.
Не е само безмозъчност, понякога е липса на обич.
Що се отнася до мене, аз съм мазохистка. И имам разни сериозни проблеми ама не искам да се самоубивам. Обичам да си причинявам болка и обожавам рани и въпреки всичко, НИКОЙ не знае за тях защото не го правя с цел внимание или защото искам да умирам-просто ми е приятно. Физическата болка, иначе ме е срам и НЕ СЕ ГОРДЕЯ с факта че обичам да ме боли или че имам разни там белези, не е за гордост, а и никой не би разбрал защо го правя. И не съм емо.
Сега, не ме изяждайте жива за това, няма никога да се самоубия, просто имам различни разбирания...

BlueAvalanche
10-08-2008, 17:59
Да, много беше хубаво срежи си ги и ти

LINKNOT
10-08-2008, 18:21
Мисля че са хора с прекалено скучен живот (..) :)

axlbaby
10-11-2008, 20:08
Това са лапета,който страдат от липса на внимание и явно нямат какво да правят.Лично аз имам съученичка,която демонстративно си реже по ръцете и се показва на сички...Всичко е за внимание...Жалка работа :D

Still1ME1Still1HERE
10-11-2008, 21:07
Сладури...
Имам 2ка в у4илище - дай да си режа вените
Не ми дадоха пари за нова блузка - пак дай да си режа вените
Скарах се с гаджето - режа си вените
Никой не ме разбира, имам толкова проблеми - що пък да не си понарежа вените?

Мрете в кофите бе!Като гледма много се депресираш от това-яземи си срежи вените :lol: :lol: :lol:

Иначе и аз съм чувал,че ти става навик и е трудно да спреш...
И не никога не съм с иразял вените :)

TheCookie
10-12-2008, 20:13
тъпи...

lsd43
10-12-2008, 21:35
Хората които си режат вените са обикновено разглезени,депресирани и прекомерно емоционирани психически нерентабилни личности. Или хора искащи да изразят себе си чрез демонстрации на мазохизъм и склонност към самонараняване.Разликата между емоционалното и инфантилното поведение е доста голяма,за това аз лично наричам подобни индивиди дебилни инфантили.

Или по-просто казано пълни Олигофрени.

puhi14
10-13-2008, 19:06
Аве айде стега ве! :-x Егати народа дето сме! :x Ми сори ама вече всеки втори пита как се режат вени и тем подобни глупости!!! :o Ми айде дай да се изпоржем всички и...Ми кво?! :( Ужас!ВСИЧКИ Емота да се изпорежат та да изчезна тая тъпа сган! :-x

tItEufFf
10-13-2008, 20:15
Мислела съм си го няколко пъти..Но съм прекалено страхлива. Просто не мога сама да си разрежа нещо. Аз само като видя кръв и ми става лошо. Не, не.. пък и аз все за някакви глупости се ядосвам и си викам "тая ся цял живот ще съжелява кво ми е казала ако разбере, че съм пукнала" .. та мен това би ме подтикнало де, едва ли ще искам да си реша проблемите със рязане на вените.
А какво мисля за хората, които го правят - както казаха преди мен "безъмозъчни същества"

kuklichka_bg
10-13-2008, 21:10
Iskam da vi popitam edin tap vapros.....Ima li tyk 4ovek koito da si e rqzal nqkoga venite?Nz temata za tyk li e....ama....i taka ne pitaite za6to vi pitam prosto ako ima nqkoi da kaje.....A i da vi popitam o6te ne6to:kakfo mislite za horata koito si rejat venite??no do samoybiistvo ne se stiga de :)

Тъпа ли си или са правиш то ако някой си е срязал вените ся щще възкръстне и ще пише

Omen
10-13-2008, 21:57
razglezeni
slaboharakterni
glupavi
ima6ti nujda ot vnimanie
egoisti
bezotgovorni
.........

Spider4eto
10-13-2008, 22:13
Iskam da vi popitam edin tap vapros.....Ima li tyk 4ovek koito da si e rqzal nqkoga venite?Nz temata za tyk li e....ama....i taka ne pitaite za6to vi pitam prosto ako ima nqkoi da kaje.....A i da vi popitam o6te ne6to:kakfo mislite za horata koito si rejat venite??no do samoybiistvo ne se stiga de :)

Тъпа ли си или са правиш то ако някой си е срязал вените ся щще възкръстне и ще пише Нееее тя имаше в предвид онова позьорско рязане, само за привличане на вниманието :razz:

Mind fReak
10-13-2008, 22:18
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Em0_BoY
10-14-2008, 07:20
Аз МнОгУ уБиЧъМ!
РеЖъ Си ВеНиТе Пу 3 пЪтИ нА дЕн! :-)

StopAndThink
10-14-2008, 07:32
Аз МнОгУ уБиЧъМ!
РеЖъ Си ВеНиТе Пу 3 пЪтИ нА дЕн! :-)

Не ти ли е скучно като го правиш толкова често. :D То по 3 пъти на ден и секса писва...

Em0_BoY
10-14-2008, 07:38
Аз МнОгУ уБиЧъМ!
РеЖъ Си ВеНиТе Пу 3 пЪтИ нА дЕн! :-)

Не ти ли е скучно като го правиш толкова често. :D То по 3 пъти на ден и секса писва...Е аз разнообразявам...режа ги на ширина, на дължина, по диагонал, пробвам различни остриета и т.н..... :oops:

LINKNOT
10-14-2008, 07:49
Е,ама само вените ли си режеш? Не си тру .. :?

StopAndThink
10-14-2008, 10:54
Е аз разнообразявам...режа ги на ширина, на дължина, по диагонал, пробвам различни остриета и т.н.....[/b] :oops:

Ааа ясно, демек както се сменят позите и мацките :D

Бе, пробвай тотална промяна. Вмесно резане - пиене :P

StopAndThink
10-14-2008, 11:31
Другия път нарисувай емо с бръснарското ...

Недей така, подобни подстрекавания са подсъдими... :(

Neliel
10-19-2008, 11:40
Абе хора, вие добре ли сте, тези които го правят са БОЛНИ, имат сериознои психически проблеми(не тези които го правят за внимание) или страдат от физическо или сексуално насилие и така се справят със стреса. Проявете разбиране. В Америка има клиники за такива хора. Това е сериозно е не е нещо с което трябва да се подигравате.
Умен механизъм е. Когато не можеш да се справиш с психическата болка, си причиняваш физическа за да чувстваш всичко под контрол. И действа само дето после не можеш да спреш, като наркотици е.

През какво ли не съм минала аз лично за да се справя с това(и все още се режа). Не се гордея с това и не съм тъпо емо.
Междудругото, преди да наречете някого "емо" мислете малко. Думите могат да са по-силни отколкото мислите. Self-injuring е нещо супер сериозно, заради което хората ходят по терапии.
И мога да ви гарантирам, защото с много такива хора съм говорила, за разлика от вас очевидно, че никой не се гордее с това и не го прави заради стил. Всички се чувстват дори засрамени.

Ама ние комплексираните българи всичките сме убедени, че ако някои наранява себе си веднага е луд, изрод, заслужава да мре или го прави за внимание. Разберете че не всичко което хората вършат се крепи на "аз съм емо искам всички да ме забележат".

И какви 12-годиншни бе? Има 30 годишни жени които се режат.(не в България) не е мода, а успокоение и е ужасно. Ама трябва първо да минеш през нещо, за да го разбереш.
Абе кво ви говоря, ПЪЛНО е със сайтове ама никой не се интересува от друг освен от себе си.

LP_GirL
10-19-2008, 20:29
хора жадни за внимание ....

HardcoreSyndrome
10-19-2008, 21:24
Мазохизъм, глупост, идиотщина... все красиви неща

MimOSiNitY
02-15-2009, 20:10
kakfo mislite za horata koito si rejat venite??

Вероятно имат огромно желание да ги видят отвътре ...

mmKamm
02-15-2009, 20:44
абе има хора на които просто им е писнало от всичко, от всички, от жисота...от хората и т.н. не им се мисли за нищо..не им се живее...не намират изход от проблемите си..смятат се за едно голямо НИЩО и не намират начин това да се промени...чувстват, че каквото и да направят няма как да променят нещата...и си режат вените, с надеждата, че никой няма да ги открие на време и ще се отърват от цялата тази гадост...или си режат вените, защото им харесва усещането....как кожата се разкъсва под напора на някое малко стъкълце...виждаш я как се разкъсва пред очите ти...усещащ кръвта стичаща се по дланите и...
НЕ ги упреквайте...всеки си има право на избор, за това, как да продължи жиивота си и как да реши проблемите си.

FockidyFockFock
02-15-2009, 21:08
АВТОРЪТ ви показа как се прави, БАЛЪЦИ! :razz: :razz: :razz:

mitternacht
02-15-2009, 21:14
:lol:
Бива ли такава драматична тема да е толкова смешна?
По темата-човек има инстинкт за самосъхранение, тъй че и да е намислил да се самотрепе, точно тоя инстинкт може да му попрече.Вече, когато имат психически проблеми, тоя инстинкт може и да не се задейства.
Всички с такова намерение по-добре да измислят ефикасен и бърз начин за самотрепене ами да не оклепват всичко с кръвта си.
Някакъв писа, за пикла, дето си рязала вените пред класа.Трябвало е някой съученик да и прасне един хубав шамар, да я овика, пък оная да се осъзнае.Пфу....
Видели сте проблеми на по 13-14 години!Чакайте като станете на по 70-80!

bEbsI
02-15-2009, 21:21
Оня ден една от моя блок 5 клас разказваше как едно момиче от нейния клас искало да умре 'щото и бил гаден живота.При въпроса с какво може да е гаден живота на момиче 5 клас,тя отговори,че момичето си правило бритона на "емо" и се карала с всички,че и те трябвало да го правят.Забавно..

Та за твоята тема,ето ти гледна точка за размисъл..

MimOSiNitY
02-16-2009, 12:46
Видели сте проблеми на по 13-14 години!Чакайте като станете на по 70-80!

1000000000000000000000000000000000000000000000000 ++++

Infinity
02-16-2009, 13:02
Това е едно действие на изключително безмозъчно,,просто и позьорско същество,което мисли само за собствените си гъз :-x

HipHopBlond
02-17-2009, 12:37
Режат се щото само по тоя начин могат да си изкарат душената болка :shock: Т'ва го права само истинските emo-та, които не съществуват в бг btw :lol:

SoFarSoG00d
02-17-2009, 12:53
Това са хора с проблеми.....

DimovB
02-17-2009, 12:59
Това са хора с проблеми.....
не думай :shock:

chester_love
02-19-2009, 19:03
Простотия.

MostHated
02-21-2009, 12:29
az sum si gi rqzala i vseki den se reja v u4ili6te
браво, умна си


пък и рязането на вени е да ти обърнат внимание, който ще се самоубива си намира по ефективни начини!

KadifWerewolf
02-21-2009, 15:14
Мисля че са хора с прекалено скучен живот и малко мозък в главата :)

MADO'!

deanne
02-21-2009, 19:13
Не съм си рязала вените, само веднъж без да искам щях, ма се усетих. Рязала съм си ръката, неведнъж, когато .... абе има много причини.
Но не съм го правила в училище.

woshata
02-21-2009, 19:41
Глупава работа .
Мислят се за интересни,а са смешни .. Поне на мен де .

LiveFlower
02-21-2009, 19:49
резаните,направете си ФЕН тема,е 8)

Nitroglycerin
02-21-2009, 20:00
Е то тогава кво рязане е тогава?! Ти порязваш горния епидермален слой ама до вена не се стига след като няма да се самоубиваш.Като ще ми се прайте на готини и да ми прайте драми и такива глупости който да ми дразнят визуалната и слуховата система ще се режете като хората набутваш си полвината бръснач в ръката и отърваваш света от мизерното си съществуване.(то и без тва земята е пренаселена)

woshata
02-21-2009, 20:03
Е то тогава кво рязане е тогава?! Ти порязваш горния епидермален слой ама до вена не се стига след като няма да се самоубиваш.Като ще ми се прайте на готини и да ми прайте драми и такива глупости който да ми дразнят визуалната и слуховата система ще се режете като хората набутваш си полвината бръснач в ръката и отърваваш света от мизерното си съществуване.(то и без тва земята е пренаселена)Какво хуманно изказване :lol:

chunky5665
03-25-2009, 19:27
Според мен го правят, защото е модерно. Но познавам и такива, които си режат вените за да се измъчват, че са направили нещо.. въпреки това аз също не ги разбирам такива лапета на по 13-14 год. които се правят на интересни... :-o

stuci_i_miri
03-27-2009, 21:06
леле... праилно ли се развивате бе? :shock:

TERRORMACHINE
03-28-2009, 00:31
карам танк! 8)

SWASTIKA
03-28-2009, 03:15
Мода и комерс...

Darkkiss
03-28-2009, 05:45
ииииииииил

PIF
03-28-2009, 05:56
http://www4.slikomat.com/07/1014/ktb-lahgaaabc.jpg

kotetokateto
03-28-2009, 18:25
:razz: :razz: :razz: ИдЕоТи :razz: Как може да жертваш живота си в името на модерното :razz:

CeLyVka
03-28-2009, 18:27
:razz: :razz: :razz: ИдЕоТи :razz: Как може да жертваш живота си в името на модерното :razz:

StayFly
03-28-2009, 18:28
Тая тема още ли е тука !?

miminia
03-28-2009, 18:43
тстс.. какви неща ви вълнуват .. !

krasitoOoO
03-28-2009, 19:00
:razz: :razz: :razz: ИдЕоТи :razz: Как може да жертваш живота си в името на модерното :razz:
nqk0oi hora ne go pravqt v imet0o na m0odernoto!

eXpl0d3
03-28-2009, 20:36
Депресирани хора които имат нужда от помощ.

CeLyVka
03-28-2009, 20:36
Еми значи са още по-големи идиоти

forgott3nname
03-30-2009, 12:53
Ллеле.. ами не мисля ,че са идиоти тия хора , нито пък ,че са безмозъчни или каквито и да е емота и т.н. .Просто на моменти на човек му писва и иска да се самонарани ,може би чрез самонараняване притъпява душевната болка, не знам.. Но ако някой го прави просто за да има белег и да се жалва пред останалите, колко му е било гадно и как се е нарязал.., да се изкарва като изстрадал и безпомощен едва ли не .... е жалка история. Закво да се режеш , като можеш да си насочиш болката и яда в нещо полезно за теб - удряй боксова круша , тичай , свири на барабани или китара , или просто излез сама и се поразходи докато не се успокоиш и не обмислиш сериозно и трезво нещата . Нали си наясно , че с подобни експерименти с рязане на вени можеш да умреш ?! Препоръката ми е да използваш някои от изброените по-горе методи , а ако го правиш просто щото така ти е скимнало , те съветвам да потърсиш психиатър или да си ориентираш вниманието върху друго нещо , не си рискувай живота заради глупости . Ако толкова ти се мре.. спокойно.. живота ще ти предостави с времето тая възможност.

Dumb
03-30-2009, 13:31
.......

nesquiky
03-31-2009, 20:03
Аз лично не ги подкрепям, защото това е супер мазохистко!!! :? :? :? Веднъж видях едно моми4е, което се бе рязало-то направо се бе жигосало, ако питате мене!!! :shock: :shock: :shock: За това никога не бих го направила!
Има едно просто правило:
"Ядът и отчаянието се изкарват на околните предмети и ХОРА, не върху себе си!"

Mastta
04-01-2009, 10:47
kakfo mislite za horata koito si rejat venite??

Не са нормални !

YourPoison
04-01-2009, 11:23
A i da vi popitam o6te ne6to:kakfo mislite za horata koito si rejat venite??no do samoybiistvo ne se stiga de :)

Мазохизъм безмозъчност...
много правилно,,не разбирам за какво го правят това..да си излеят мъката ?! хахах ..осъзнайте се :shock:

ivoybs
04-01-2009, 17:54
Да ве напрао всеки ден си и режа :grin: :razz:

BlackaTBW
04-01-2009, 18:00
Просто са хора, с болна амбиция да бъдат център на внимание, а всички вие които правите милионите теми и го разправяте на всеки срещнат колко са жалки им го осигорявате. То му мина модата, кво се врете в стари теми, ставате по-досадни и от тея дето мрънкат как са се нарязали.

Joro951
04-01-2009, 18:05
nqk0oi hora ne go pravqt v imet0o na m0odernoto!+_+ Погледни се как пишеш бе, зомби..

КАто малък веднъж бях правил подобна простотия..бях изпаднал в депресия.Бях..отчаян.Не го направих, за да се направя на интересен или нещо такова.Адски глупава постъпка, но понякога хората изпадат в състояние, в което не могат да мислят правилно.Бях..адскиии депресиран, докато не се научих да се радвам на нещата около мен, на коио не бях обърнал ни най-малко внимание. :]

herca
04-03-2009, 20:50
Ебала съм ви майката,лепилари сте вие венорезачи ;-)

SummerLoff
04-03-2009, 21:32
Пхах..като си срежеш вените по-модерен ли си ? :D .. Освен че създаваш проблеми на близките си причиняваш болка и на себе си :-x

LudoMlado
04-05-2009, 01:22
То да управяше проблемите рязането на вени до са всички да сме без кожа бе хора.

Я се замисли след 10-20 години дали ще искаш да имаш "Fuck love, защо ме остави Пешо" на ръката заради някво момче с което си била 3-4 месеца.

FlammeNoir
04-05-2009, 15:14
Трябва да си бавно развиващ се за да си режеш вените де**а ако искаш да се самоубиеш пробвай свръх доза или преспивателни тукмо ниама да те боли и тиа емота закво си режат вените да се правиат на нещастни а пук всъщност всичко им е добре а пък не знаят кви хора има дето нищо ниамат нито храна да ядат нито пари нито къща и пак се опитват да живеят а не да се режат със пурвото ножче дето видят :?

Bianca
04-05-2009, 15:16
Е, не...

clever
04-05-2009, 15:40
:? :? напълно безмислено...никога не съм го правила и не бих.. :?

FockidyFockFock
04-05-2009, 16:33
http://i44.tinypic.com/989jia.jpg
Много поучителна снимка. ;-)

mitternacht
04-05-2009, 17:30
Който е страшно депресиран, който има проблеми, решението е просто!
Изпийте една бира.
:-o

girlche
04-11-2009, 18:03
аз искам да разочаровам майка си... :? а тя ми е казвала никога да не ставам емо....аз съм против тях..но се чудя да се надупча ли..и да го покажа на нея.. (не с цел за самоубийство) ... :(

s3xy
04-12-2009, 00:33
хах и какво постигаш с това? само да я разочароваш и изплашиш до смърт? не си заслужава.. по добре изкарай двойка по математика като толкова си решила ..

KoRnFlAkE
04-12-2009, 03:07
пфф, преобръща ми се корема като си помисля за тва.
не знам къв трябва да си, за да си режеш вените за удоволствие.

veshtichka
04-17-2009, 15:56
che kat ne go pravish za da se samoubiesh za kvo togaa go praish.. pff..kato sh praish neshto go pravi kakto trqaa :!:

Pliok0019
04-17-2009, 17:56
Вчера в автобуса видях един младеж на 12-13 години, които беше емо. Имаше си бритон над едното око, имаше си тениска на токио хотел, милиони шахматни квадратчета по дрехите си.

Та младежът разказваше на по-малкия си приятел за това, че в момента бил депресиран и щял сигурно да се нареже. И че бил го правил няколко пъти досега. Приятелят му го караше да отиде в аптеката и да си вземе приспивателно, благодарение на което да спи 15 часа.

За щастие дойде мойта спирка.

gret4ety
04-17-2009, 19:09
vie emotata gledate v neta 4e e moderno da se revat veni i za da se pravite na interesni pred nqkoi aideee da se samoubivame [-X #-o :neutral: :shock: :( :o :x :-x 8-[ :smt014 :smt021 :smt018 :smt095 :smt075 :smt068 :smt067 :smt070 :smt064 :smt071 :smt066

IlOfFME
04-18-2009, 19:07
6ot se pravqt na interesni :( i mslqt 4w sa mn moderni :smt075

SiegHeil
04-18-2009, 19:45
6ot se pravqt na interesni :( i mslqt 4w sa mn moderni :smt075
готин подпис 8-) 8-)

HexGirl
04-18-2009, 19:58
"Ядът и отчаянието се изкарват на околните предмети и ХОРА, не върху себе си!"
точно добрия приятел е тоя на които можеш да си го изкараш без това да наруши приятелството ви

polssa
11-10-2009, 10:47
правят го защото сега е модерно да си режеш вените.....правят го защото искат да привлекат внимание и защото си мислят че е голямо нещо но не е така защото всеки може да си реже вените и не всеки да мисли трезво :)

waletyy
02-11-2010, 22:49
eee da ne sichkii go prawqt zashtoto e modernoo az se bqh rqzala zaradii edin chowek na kogoto mn durja taka che.. ;) :P :P