PDA

View Full Version : обезкосмяване



kakakaka
07-08-2008, 20:36
как мислите до каде трябва да стигне едно момче щри обезкосмяването си ....говоря без краката смисал
като се мине през сладините и всички части отпред ....трябва ли примерно да мине и отдолу и от зад .......
п.с. ами ако е с кола маска ??

Jesus
07-08-2008, 20:56
Ето каква била модата. Момчетата питат за това къде и как да се обезкосмят, а момичетата за онази гнусна кръв.
По темата: Аз мисля че никъде не трябва :) не искам да натрапвам това мнение на когото и да било, затова постъпи както решиш за добре.

sladur4etyYy
07-08-2008, 21:04
Ето каква била модата. Момчетата питат за това къде и как да се обезкосмят, а момичетата за онази гнусна кръв.


леле че си злеее...тва е форум ''пич'' и всеки ще си пита за нещата, които го интересуват!! за ''онази гнусна кръв'' си има термин, но явно си яко тъп и можеш да се изразяваш само като прост селянин

по темата: обезкосмявай се където си поискаш, важното е на теб да ти е комфортно

divacheee
07-08-2008, 21:28
как мислите до каде трябва да стигне едно момче щри обезкосмяването си ....говоря без краката смисал
като се мине през сладините и всички части отпред ....трябва ли примерно да мине и отдолу и от зад .......
п.с. ами ако е с кола маска ??

Научи се да пишеш МОЛЯ ТЕ :lol: :lol: :lol:

ladyb1rd
07-09-2008, 19:11
толкова мн газахте но никои по темата не е изказал мнение....... според мене прябва навсякаде

psychopath
07-09-2008, 19:26
остави си вълнообразна линийка...

100% pussy magnet!

marilyn
07-09-2008, 20:03
И аз мисля че трябва навсякъде, иначе е мн гадно, ако си на плаж или др е отвратително...