PDA

View Full Version : Тоник Garnier - 1 въпросче



KiT
07-08-2008, 22:38
Здравейте! Искам да ви попитам дали си миете лицето след като си сложите от тоника на Garnier Pure за мазна кожа или направо си слагате кремчето,без да изплаквате лицето?

_FaShIoN_
07-09-2008, 13:08
Аз имам тоника за смесена кожа и след като си намажа лицето,изчаквам да изсъхне и след това го махам с тоалетно мляко и си слагам от кремчето... :)

albb
07-09-2008, 13:30
Не съм ползвала този тоник за лице по простата причина,че според мен кожата ми още не достатъчно "голяма" за такава козметика.Но знам,че след като си измиеш лицето с подходящата пяна за лице след това лицето се попива от водата с кърпа само с ЛЕКИ потупвания,за да не се разтяга кожата!После кожато задължително се тонизира с подходящ тоник и след като той изсъхне се поставя крема за лице :wink: Тогава кожата е почистена и "лети" в облаците от кеф ако мога така да се изразя :D Това са грижите,които е препоръчително да полагате ако преди това на лицето ви не е имало грим,но ако преди това сте били гримирани преди това измиване и подхранване на кожата има само още едва много важна стъпка:свалянето на грима с тоалетно мляко :) Един съвет:за почистването на очният си грим използвайте специасно тоалетно мляко,защото то е много по-деликатно,не дразни толкова много очите,и обикновено подхранва деликатната кожата около очите и се грижи за нея!След като сте почистили грима си остава и вече да почистите и самата кожа :wink:

KiT
07-09-2008, 14:57
Мерси Много (:

o0ps
07-09-2008, 22:51
Ахаххх да да... Първо се почиства грима и след това се използват геловете, тониците и кремовете... :-D

Boot
07-10-2008, 08:32
Как ще си миете лицето след като сложите тоник ?? Вие нормални ли сте?? Тоникът си попива в кожата доста бързо ;)

Мацката над мен каза - сваляте грима, миете лицето с каквото го миете, слагате тоник и после кремче.