PDA

View Full Version : Хора,помогнете ми ....



ivito_13
07-09-2008, 07:44
Еми ето и моята история .... ,,Аз съм момиче което никога не се отказва от това което обича и винаги се бори до край ... обаче за 1 година се случиха толкова много неща ... всички който обичам започнаха да изчезват от живота ми ... започнах да го понасям все по-тежко и по-тежко 1 момче разби жестоко сърцето ми и преди това още няколко .... сега има едно момче което обичам както никога не съм обичала преди... нереалното чувство... преди не ревнувах от нищо дори ... но него го ревнувам дори от един разговор със най-добрата ми приятелка ... започнах и да говоря механично глупости .... от сорта на тъпа съм,грозна съм, и т.н правя го всеки ден вече ... какво да правя толкова го обичам но виждам как вече се е отчаял от държанието ми и от мен ... ''

cherinka
07-09-2008, 07:53
Спокойно.
Потърпи още малко.
След това изневиделица ще се намери друг човек, с който да си и не само ти да го обичаш, ами и той :)
Сега и да ревеш и да се тръшкаш, и тука да ти пишат опитай се да го забравиш, прави еди си кво и еди си кво, за да го изтръгнеш колкото се може повече от съзнанието си, няма да помогне. Пък и всичко това няма да стане сега на момента, или утре или в точно определен момент.
Един ден ще се събудиш и ще осъзнаеш, че вече всичко е минало.
За в момента най-важното е да се развличаш с нещо и да не обръщаш много внимание на това, което ти е отвътре и така постепенно всичко ще отшуми.
Поне това е моето мнение. :)

Лек ден.

koalka
07-09-2008, 08:07
Ми, промени държанието си, защото се държиш като някое детенце.Тая ревност не е, защото го обичаш, че да го ревнуваш от един разговор чак.Нормално е на човек да му писне в един момент.

xXxScreamxXx
07-09-2008, 08:15
тая ревност мн вреди .... и аз да съм по някое време би ми писнало ... :?

soul1199
07-09-2008, 08:26
trqbva da mu ima6 dovoreie,spokoino,6om razbira6,4e s durjanieto ti,zna4i trqbva da si promeni6 durjanieto i si4ko 6e se naredi :)

LU4KATA_M
07-09-2008, 08:58
Отчаяла си се че не ти е провървяло,но това не е повод са отчайваш.Аз колко провали съм претърпял до девето коляно и сега продължавам да ги имам,но не съм се отчаял така че отчаянието го забрави.Винаги казвай може би е за добро и да видиш как щи олекне.Аз така си казвам винаги.

ivito_13
07-09-2008, 09:01
мерси много ... малко ми е по-спокойно :cry:

cS_LaMeRkA
07-09-2008, 09:12
Мисля че в живота на всеки има възходи и падежи... кой повече е губил кои по малко и е страдал като коп*ле и му се е късало и сърцето и душат от болка... на кой пък му е било през папалягата...
Та сега... защото трябва да се обиждаш, какво да не търсиш съжаление и някой винаги да ти отговаря "Не говори така, не си такава" Общо взето когато едно момиче така говори иска точно това да чуе...и когато не го му 'умира коня' демек се натъжава...Стига си се и подценявала и си играла разни роли... Бъди си себе си и такава каквато си... защото понякога се получава че едно мъжко като трагне да харесва някое женско в ... това на кфа се парви а дефакво е савсем друга... и трагнат и после тя се отпуска той вижда кфа е савсем различна и после кфо... ку*ци... Ама както е при теб този вариант има и друг ефект... точно тоова правенеокава друго действие че на момчето не му харесва...

sasha_90
07-09-2008, 09:20
Промени "грозна съм" и другите отрицателни мнения на положителни.

toddi222
07-09-2008, 09:20
Спокойно.
Потърпи още малко.
След това изневиделица ще се намери друг човек, с който да си и не само ти да го обичаш, ами и той :)
Сега и да ревеш и да се тръшкаш, и тука да ти пишат опитай се да го забравиш, прави еди си кво и еди си кво, за да го изтръгнеш колкото се може повече от съзнанието си, няма да помогне. Пък и всичко това няма да стане сега на момента, или утре или в точно определен момент.
Един ден ще се събудиш и ще осъзнаеш, че вече всичко е минало.
За в момента най-важното е да се развличаш с нещо и да не обръщаш много внимание на това, което ти е отвътре и така постепенно всичко ще отшуми.
Поне това е моето мнение. :)

Лек ден.
Напълно съм съгласен с cherinka Просто, така да се каже, подтискай чувството и ще от мине след време. Нямам представа дали бързо или бавно, защото за всеки е различно. Понепри мен минава след 4-5 дни (понякога и малко повече). Така че:
\:D/ УСПЕХ \:D/

ivito_13
07-09-2008, 18:43
благодаря на всички че отделяте от времето си ...

sapphirr
07-09-2008, 18:58
ima6 nujda ot samoosuznavane na situaciqta i da ne se pritesnqva6 da bude6 sebe si,dotolkova 4e da ne pozvolq6 tezi,koito imat zabelejki kum tebe da te promenqt.uvajavai se,za da te uvajavat i drugite i nakraq 6te se poqvi pravilniq 4ovek

ivito_13
07-10-2008, 19:50
вече всичко се обърква ..

Neftochimic
07-10-2008, 19:57
малка си.... ама все пак - гледай да не се влюбваш... или поне ако го правиш не го прави до такава степен до която след време като се разделите да те боли адски много...

Sigrina
07-10-2008, 21:48
1. Мисли за себе си положително и промени това във визията си, което не харесваш. (Съвет - започни от косата)
2. Не се връщай към миналото, не се притеснявай за бъдещето, жвей тук и сега и знай, че в живота трябва да има баланс и винаги хубавото и лошото се редуват.
3. Късмет :)

ivito_13
07-12-2008, 17:05
Мс много :)

DevilWish
07-12-2008, 17:11
Ми, промени държанието си, защото се държиш като някое детенце.Тая ревност не е, защото го обичаш, че да го ревнуваш от един разговор чак.Нормално е на човек да му писне в един момент.
I az taka mislq ;) dryj se prosto normalno ;) ne ti4ay sled nego i 6te ti4a toy sled tebe

Just_me_91
07-12-2008, 17:12
Ами честно казано не му говори повече такива глупости,защото имам една приятелка,която правеше точно същото и момчето беше говорило много гадни неща за нея-че бил с нея от съжеление и т.н. и наскоро скъсаха... Когато сте заедно се опитай да говорите за нещо приятно и на двамата,да се смеете и забавлявате-да си положително настроена :)

miss_asi
07-12-2008, 17:48
Знай едно от мен ревността мн вреди.Родителите ми се разведоха заради нея!

unfaithful1234
07-12-2008, 18:50
Мила,трябва да промениш държанието си иначе няма да изкарате още дълго време.Аз мисля,че ревността е голям проблем във повечето връзки.Доверието е всичко!Трябва да му се довериш ако мислиш,че те обича и,че няма да те нарани! :wink: Иначе на него ще му писне да се разправя с теб!

cinderella_gugutka
07-12-2008, 19:08
в слу4ая мисля 4е само ти можеш да си помогнеш.ако продължаваш така възможно е да го загубиш!а ти не искаш това нали...

ivito_13
07-13-2008, 15:09
еми прави сте ревността е голям проблем ...

LeKo_dIva_i_mNoGo_kRasIva
07-14-2008, 09:42
Spri da se d1rji6 taka ! po nqkak1v na4in prestani za6toto az bqh taka predi i vsqko malko ne6to go praveh na problem ... i posle sajelqvah za6toto izgybih nai-dobrita si priqtlka i priqtelq si navedn1j... Povqrvai ... posle 6te sajelqva6 stra6no mnogo momi4e po-n1kak1v na4in prestani...yse6tai se ili i az nz za6toto taka e mn lo6o 6te my pisne {ako ve4e ne e} i... kraI ... taka 4e SPRI!!!!!!!! :? :shock: :?

_FaShIoN_
07-14-2008, 10:54
Ако наистина го обичаш не го задушавай сревността си,защото който и да е на негово място ще му писне,защото се държиш тъпо... :)

Marinceto
07-14-2008, 11:04
Ам аз ше кажа,че преди мн ревнувах момчето,с което ходих.Но после се научих да му имам повече доверие .И примерно като ме дразни и се бз за нещо,тфа не значи ,че не му пука за мен.Шом е с теб значи няма за какво да се тревожиш.Важното е да се разбирате и да ти е добре с него.До колото до това за привързаността,аз миля,че ако се влюбиш наистина в някой (а не е просто някфо увлечение) ,то не можеш да заповядваш на чувствата си . Малко са хората ,които успяват и то за това трябва да си мн силен характер. До колкото до визията ти,аз преди също имах отрицателно мнение за себе си,но после се осъзнах и си казах " Щом има хора,които държат на мен и са ми истински приятели,защо да ми пука за мнението на останалите". Хубаво е да имаш самочувствие,но трябва да внимаваш да не прекаляваш с него. ;) Успех от мен и не се притеснявай толкова,ичко ще се нареди .И от мен едно да знаеш ,да плачеш за момче е най-глупавото нещо,защото просто не си заслужава. късмет запанред . :):):)