PDA

View Full Version : Какво използвате против акне !?!?



japixloops
07-09-2008, 09:03
Просто си кажете мазилата , кремовете , тайните може би и други :)

аз лично нямам много , но съм хигиеничен и се мажа с спирт и най-често с резънче лимон ( освежава ) и всеки ден ползвам ексФолиант ( гел ) с зелен чай да ми освежава и почиства кожата

japixloops
07-09-2008, 09:25
^ точно така , не си преуморявай кожата може да изброиш някой крем все пак ;/

тая тема не е само за мен . а за всички които постват Пъпки , акне ала бала ! Може би дори и важна да стане ;?

LiloTa
07-09-2008, 09:34
във Варна имам пилинг маска,която си правих веднъж седмично.Коректори но не като фон дьо тени и тем подобни,а тези които са от ест.продукти...Също така сега си звех ексфолираща маска и най различни неща,които изгарят пъпчиците имам...Ходя редовно и на козметик :) Не че имам кой знай колко много ама...Си ходя и гледам да се грижа за лицето си


п.п не използвам никакви пудри,фон дьо тенове и незнам си още кви боклуци... :) :) :) :) :) :)

LiloTa
07-09-2008, 09:39
хааа ся се сетих и за още 1 нещо....Това ми го беше казала козметичка...Значи на около 10 дена ако искаш,може да си почистваш кожата с обикновен крем за бръснене :) Слагаш си крема(пяната) и след няколко мин изплакваш с вода,но внимаваш да не оставиш прекалено дълго пяната защото кожата може да ти изсъхне :) Аз съм го правила,ама само 1-2 пъти и...май имаше ефект :)

japixloops
07-09-2008, 09:51
ох ще го пробвам , моята кожа е мазна не може да изсъхне много 8-) :-)

LiloTa
07-09-2008, 09:55
абе и мойта сега като е по топло се поомазняваше (е не кат баничка от 40 стинки) ама...недей прекалено много...внимавай...че вече си изсуших веднъж кожата и...почна да ми се люши (като някоя змия бях :-D :-D ) Успех ;)

BoRe
07-09-2008, 11:07
Loreal Men Expert почистващ и подхранващ

sexa_na_kompleksa
07-09-2008, 11:22
Преди сън се мажа със лавандулов спирт и крем Бочко, защото сега в пубертета имам тук-там пъпчици, но от това съм доволен :)

И аз така, само че моя спирт е салицилов. :)

TiLLi
07-09-2008, 12:26
При мен най-голямо действие имаше Zineryt.Още след една седмица и пъпчиците значително намаляха.Също така има и една маска
"MARIAH`S face" и тя беше с доста траен и добър ефект.И естествено всяка сутрин и вечер си мия лицето с бебешко сапунче

iskamdate123
07-09-2008, 12:30
Emi i az imam problem s pypkite.. Imam edna lelq koqto e med sestra i mi kaza da izpozlvam Salicilov spirt 2 % i nqkakyv antibiotik na kapsuli. Sipvam sydyrjanieto na 4 kapsuli v spirta i razbyrkvam .. i vsqka vecher kogato si lqgam s pamuche maja vyrhu pypkite , ima efekt ( pone pri men ) 8-)

japixloops
07-09-2008, 15:39
хмм интересно :))
и аз използвам Зинерит , сутрин след като се обръсна почиствам се с Спирт , и АфтърШейв това е за деня

един приятел ползваше " Vichy " кремче , което е 25 лв и имало огромен ефект :shock: :lol: незнам не съм го пробвал :) [/quote]

Iria
07-09-2008, 15:59
"Бързодействаща терапия против пъпки"" на Ейвън
Голям ефект няма, но почиства много добре кожата.

BoRe
07-09-2008, 16:03
"Бързодействаща терапия против пъпки"" на Ейвън
Голям ефект няма, но почиства много добре кожата.
всички тия козметични продукти имат ако неефикасно действие то поне психологически ефект :-o

donkihot
07-09-2008, 16:05
единственото,което до сега ми е помогнало е тази серия.
не е скъпа въобще,а ефекта е страхотен


http://prikachi.com/images.php?files/232344i.gif

japixloops
07-09-2008, 21:06
хмм може и да си купя някои , незнам

не съм ги чувал :?

KrisLovePuti
07-09-2008, 21:32
Времето. Използвам времето и мисля че само то може да махне пъпките. Ползвал съм многа мазила общо около 7-8 дори минимален ефект нямаше от никое. В момента ходя на козметик веднъж месечно но само ми се махат черните точки които до седмица, най-много две пак са на лице. От около седмица съм спрял шоколада и всичко което съдържа шоколад, засега ефект няма но няма да кусвам поне още месец пък да видим

japixloops
07-10-2008, 08:06
хмм не яж въобще сладко и не пий газирано , на мен това ми е диетата

:) а ако някой каже някое ефектно мазило за денем .. например ставам за даскало . бръсна се . слагам спирт (салицилов) и се мажа с нещо което да държи кожата нормално за по дълго време !?!?

LiloTa
07-10-2008, 08:17
хмм не яж въобще сладко и не пий газирано , на мен това ми е диетата

:) а ако някой каже някое ефектно мазило за денем .. например ставам за даскало . бръсна се . слагам спирт (салицилов) и се мажа с нещо което да държи кожата нормално за по дълго време !?!?


този крем на Виши е страхотен :) Ако имаш възможност си го вземи :)

paola_Rey
07-10-2008, 09:08
loreal pure zone,mnogo sam dovolna,vednaga ti pregarqt :P

japixloops
07-10-2008, 10:55
не ми трябва толкова много , аз имам 5-10 пъпчици
не цял пакет акне 8-) хмм тоя Лореал ще си го взема

трябва ми нещо .. което да не отнема много време .Момче съм и просто е шибано по 20 мин да съм ф КеНЕФа :lol: :razz:

xXxScreamxXx
07-10-2008, 14:05
^ точно така , не си преуморявай кожата може да изброиш някой крем все пак ;/

тая тема не е само за мен . а за всички които постват Пъпки , акне ала бала ! Може би дори и важна да стане ;?


Ем според мен няма да стане важна ама ай да видим :D :D

има4е нямам пъпки , но по 3/4 пъти в седмицата позлвам Clean & clear :P :P :P

elena_k
07-10-2008, 14:08
Нямам никакви пъпки.Използвам много продукти за лице и няма как да ми се появят :-) +1

japixloops
07-11-2008, 08:19
продължавайте 8)

adizitk1
07-11-2008, 08:29
Ем...всяка вечер се мия с ексфолиант,после се обтривам с кубче замразено нещо(или някав сок от нщ или чай,квото ми хрумне),после се мажа с салицилов спирт,изчаквам 5 мин и се мажа с крем Здараве.Сутрин процедурата е същата,само че,вместо ексфолиант използвам някакъв друг гел,дето да не ''драска'' кожата.Всяка сряда и неделя си преавя маска за мазна кожа и после маска с белтък и лимон.Веднъж месечно ходя на козметик,всеки ден пия витамини и почти не се гримирам :-D .В момента нямам нито една пъпка(да не чуе дявола :) ),пък да видим до кога че се задържи така. :)

japixloops
07-11-2008, 09:36
хехе строга процедура ;)

vvaann44eettoo
07-11-2008, 10:44
Emi i az imam problem s pypkite.. Imam edna lelq koqto e med sestra i mi kaza da izpozlvam Salicilov spirt 2 % i nqkakyv antibiotik na kapsuli. Sipvam sydyrjanieto na 4 kapsuli v spirta i razbyrkvam .. i vsqka vecher kogato si lqgam s pamuche maja vyrhu pypkite , ima efekt ( pone pri men ) 8-)

:grin: i az tva polzvam i pri men ima golqm i zabelejim efekt

albb
07-11-2008, 11:56
Ем...всяка вечер се мия с ексфолиант
:-o Не е ли плекалено да си миеш лицето толкова често с ексфолиант?Той принципно се използва веднъж до два пъти седмично- не повече,защото в противен случай кожата ще се "надраска".Колкото и странно да звучи това е точно така и ако сега няма видими последици те ще появят след години!
А ето и аз как се грижа за моята кожа:всяка сутрин си измивам лицето с Neutrogena,после използвам тоник за лице на Aries Cosmetics и завършвам с лосион за регулиране на масната секреция на AVON :wink:Вечер повтарям процедурата.Ако имам някоя пъпка след като си сложа накрая лосиона и той е попил с памуче нанасям малко салицилов спирт и нея скоро я няма :D Веднъж до два пъти седмично вечерта вместо пяна за лице го измивам с ексфолиант и нататък стъпките са същите.Веднъж седмично си провя маска Neutrogena или пък си правя маска с хума(хумата е природен продукт като в аптеките се намира в прахообразна форма.Хумата е богата на минерали и е изключително полезна за цялото тяло-като маска за лицето,за всеки тип кожа като добре повлиява на мазната такава,маска и дори шампоан за коса,може и да се разтвори във водата във ваната вместо пяна за вана :wink: .Дори съм чувала и,че се пие ама за това няма да коментирам сега) :) Та аз така се грижа за моята кожа и тя се чувства и изглежда много добре!А и много рядко използвам фон дьо тен или пудра за лице :-D

japixloops
07-11-2008, 21:37
аа моите каквото и да сменям , все същата работа . Зле ;/

искам да се махнат :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

japixloops
07-12-2008, 16:14
запече :) 8-)

o0ps
07-12-2008, 16:44
За пъпки нищо не използвам, тей като, да чукна на дърво, нямам. Всеки ден си почиствам лицето с тоалетно мляко и тоник на "Елеа" и 2-3 пъти седмично си правя маска с хума и аспирин. :)

kalpazanka
07-12-2008, 17:06
Exfoliac крем и гел.