PDA

View Full Version : Обичам го..!Как да си го върна...;[



GiRlSs
07-09-2008, 09:16
Ще карам направо...обичам адски мн едно момченце...което нараних и аз нз защо скъсахме и сега искам да си го върна..моля ви помогнете ми...;[[..той също ме обича...не спира да ми праща смс и да ми звани в скайп сащо не спира да ми пише...сега е на море и вчера говорих с него каза че имало мн мацки и тем подобни...дали ме е забравил вече....;[[благодаря на всички предварително..;]]

cherinka
07-09-2008, 09:17
Епа, че не е важно кой му е на куро, важно е кой му е в сърцето.
Щом твърди, че те обича кво пречи като се върне да се задомите!? :)
Риторичен въпрос.
8-)

GiRlSs
07-09-2008, 09:20
Епа, че не е важно кой му е на куро, важно е кой му е в сърцето.
Щом твърди, че те обича кво пречи като се върне да се задомите!? :)
Риторичен въпрос.
8-)
да ама..той сега има и рожден ден и като го питах какво иска за рд-то ми отговори че иска мен...обаче сега е с няква друга на морето и явно му е мн забавно...;[[[[

GiRlSs
07-09-2008, 09:21
Епа, че не е важно кой му е на куро, важно е кой му е в сърцето.
Щом твърди, че те обича кво пречи като се върне да се задомите!? :)
Риторичен въпрос.
8-)
да ама..той сега има и рожден ден и като го питах какво иска за рд-то ми отговори че иска мен...обаче сега е с няква друга на морето и явно му е мн забавно...;[[[[

soul1199
07-09-2008, 09:23
spored men naro4no ti e kazal,4e e imalo macki za da vidi,kak 6e reagira6

cherinka
07-09-2008, 09:25
Епа, че не е важно кой му е на куро, важно е кой му е в сърцето.
Щом твърди, че те обича кво пречи като се върне да се задомите!? :)
Риторичен въпрос.
8-)
да ама..той сега има и рожден ден и като го питах какво иска за рд-то ми отговори че иска мен...обаче сега е с няква друга на морето и явно му е мн забавно...;[[[[
Еми, че да. За кво иначе е отишъл на море ако не се забавлява. Няма да реве, я.
Малко кофти за теб все пак.
А и предполагам, че до няква степен се забавлява, и в същото време му е криво за теб и си те мечтае... то все пак не може през цялото време докато е там да тъгува за теб.
Пък и кой да знае.. може с онази, с която е на морето, всичко да е само чисто и просто плътски удоволствия и нищо друго.
Не забравяй, че хората се влюбват по-трудно в някой друг след като спят с него.

Оф, кви глупости говоря и аз...

....пък и не е казано, че ще прави нещо с някоя друга..
оф, ай млъквам чее..

GiRlSs
07-09-2008, 09:26
И аз така си помислих...ма надали той е доста сладък...нз как да си го върнаааа..ако спра да му пиша и да му отговарям на обажданията...как ще реагира...?

cherinka
07-09-2008, 09:28
И аз така си помислих...ма надали той е доста сладък...нз как да си го върнаааа..ако спра да му пиша и да му отговарям на обажданията...как ще реагира...?
Защо да спирш, бре, момиче!

GiRlSs
07-09-2008, 09:31
ми незнам изморих се вече да го търся а той да си спи с курвите...;[[[...искам да си го върна но вече нямам сили..а пък като му казах че съм ходила на кафе веднага ме разпита подробно с кой къде и как...дали му пука още за мен и дали го прави нарочно за да ревнувам?

butty
07-09-2008, 09:36
ами щом си убедена, че те обича, какъв е проблемът? Това, че ти говори за разни мацки е просто да те накара да ревнуваш. И моя като е постоянно някъде по работа- морето, Боровец и нз си къде само ми говори как сервитьорките и др мацки се занасят с него 8-) е да се занасят,ама няма да получат нищо от него :-D Така че спокойно като се прибере, просто поговорете и ще се оправите :)

GiRlSs
07-09-2008, 09:39
Мерси мннн за отговорите мн ми помогнахте..;]]]]]]]]

radito
07-09-2008, 09:40
Може да иска да те издразни

schhhhhhh
07-09-2008, 09:41
Пука му за теб , просто те кара да ревнуваш.Като се прибере от морето се сдобрете. :)

cherinka
07-09-2008, 09:41
Мерси мннн за отговорите мн ми помогнахте..;]]]]]]]]
Ам.. в кое сме ти помогнали?
В това да се успокоиш?
Или да вземеш някакво решение?
В кое!?

Питам, щото ми стана любопитно. :-D

Luda_do_poluda
07-09-2008, 09:50
Я не се прави на глупава ,той просто блъфира ;) Може никакво момиче да няма ,а да те изпробва ,блъфни го и ти за някое момче да видиш как ще реагира :P После като си признае и ти му кажи истината

Wrathchild
07-09-2008, 12:19
Вложи малко въображение, жена си все пак, би трябвало да знаеш как да привлечеш един мъж и да си го върнеш.