PDA

View Full Version : Грим



LiloTa
07-09-2008, 09:53
хайде сега си признайте колко от вас носят грим (какъвто и да е,без "аз нося само червило" или "аз нося само гланц") и колко често


п.п питам,защото има една от моя клас дето...басииии 50 тона фон дьо тен и секи ден сиг изхабява 1 молив само за очите си :? :? :? :? :? :?

Persie
07-09-2008, 09:56
Слагам си почти всеки ден - черен молив и спирала. Гланцове и червила ползвам много рядко, а фон дьо тен и други подобни изобщо не ползвам.

LiloTa
07-09-2008, 09:58
опсс да съжалявам,забравих да кажа за себе си....
Ами аз слагам,само когато съм на кеф и когато има някакъв важен повод :-D даже понякога когато излизам на първа среща не слагам,защото предпочитам да съм си естествена :) и така да ме харесват хората :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-09-2008, 10:09
Аз слагам само като излизам :) молив, спирала, гланц и съм готова :) а когато съм в настроение да се цапотя слагам и сенки :-D

VilleBaby
07-09-2008, 10:10
ми всеки ден само и единствено 4ерен молив и то супер малко :-D само балсам за устни слагам зимата :)

Nadelina
07-09-2008, 10:21
Slagam si, kogato ne me myrzi da si sloja.

Inlofee
07-09-2008, 10:24
мии и аз само молив,спирала и гланц ..от време на време и малко сенки :P фдт и пудри не ползвам :?

__SuNshInE__
07-09-2008, 10:30
По 3-4 пъти когато излизам по центара или някаде другаде :)
Гледам да не слаг много грим слагам спирала, черен молив (от време на време) и гланц :)

sexa_na_kompleksa
07-09-2008, 11:25
Не се гримирам. Само балсам за устни си слагам, когато ми се напукат.

Marge
07-09-2008, 11:27
Всеки ден, нося много грим и не се притеснявам да си го призная. Фон дьо тен, руж, червило, очна линия, спирала и някакви сенки ако реша

mimsssssss
07-09-2008, 11:38
само когато излизам на разходка,среща...

ELiTyYy
07-09-2008, 11:40
и аз се мацам всеки ден...е не по много...но достатъчно...
1.Пудра , 2. Спирала, 3. Молив, 4. Гланц...

sladur4etyYy
07-09-2008, 11:45
слагам всеки ден,но в нормални количества :-o

o0ps
07-09-2008, 12:14
Всеки ден - спирала и гланц, от време на време и черен молив. :)

GaBiIi__
07-09-2008, 12:21
vseki den fdt spirala 4eren moliv ruj lqtot izbqgvam fdt kato cqlo e v umereni koli4estva nqkoi daje ne zabelqzvat 4e ima.. haha :)

AliceSw
07-09-2008, 12:35
поне спирала слагам винаги, ако не си стоя само вкъщи цял ден...иначе според настроението и дрехите всякакви вариации - спирала, спирала + очна линия, спирала + молив, спирала + сенки+ молив, спирала + сенки + очна линия...много рядко пудра или фон дьо тен, понякога по съвсем малко руж...2-3 пъти в годината най-много с фон дьо тен, пудра и руж...гланц или балсам всеки ден

sh3_1s_7h3_0n3
07-09-2008, 12:42
Аз не мога да си позволя "лукса" да изляза без грим, защото изглеждам супер бледа, направо прозрачна заради бялата си кожа, рижавите мигли и вежди... :?
Затова винаги си слагам черен молив, спирала и червило... дори и само до магазина да отида. Но не прекалявам през деня. Иначе вечер, ако излизам, съм 'по-смела' в 'рисуването по лицето' и слагам повече молив, сенки, руж евентуално и червило... Все пак 'вечерен грим', но дори и тогава се старая да е 'прилично'. :)

RiseGirl
07-09-2008, 12:47
Обикновенно съм без грим, много рядко слагам черен молив за очи или спирала :)

albb
07-09-2008, 12:57
Аз обожавам грима :D Направо когато мина покрай магазин с козметика и сърцето ми подскача и не мога да не погледам глацовете и спиралите и лаковете и всичко :D Много обичам да гледам предавания свързани с грим:видове грим,как се полага,грим за различни случаи!Много обичам да гледам как едно не много красиво лице след гримирането става с бочертани очи,предизвикателно,чаровн о...
Но да не си помислите,че съм от онези,които си слагат по 100 тона грим на лицето :D :D :D Съвсем не!Да слагам грим,но не много-спирала и ЛЮБИМИЯ МИ ГЛАНЦ ЗА УСТНИ :-) Може и без спирала да изляза,но без гланц в никакъв случай-просто това е любимият ме козметичен продукт! :-) Колкото е по-блестящ,толкова по-добре!
Но също така се грижа и за здравето на кожата си! Това е от много голямо значение!За да получите по-добър резултат преди да се гримирате добре измийте кожата си-после като се гримирате ще видите,че грима се полага много по-лесно и стои по-естествено ;-)
Обикновено преди да отида на даскало си слагам спирала и гланц,понякога и сенки! Когато имам по-специален повод слагам повечко грим:фон дьо тен,перли за лице,сенки,спирала,гланц!
Момичета,гримирайте се разумно:не прекалявайте с грима,за да изглеждате по-добре и,за да запазите кожата си за по-дълго време!Използвайте и подходящете продукти за почистване на кожата си :wink:

Just_say_no
07-09-2008, 13:11
Аз обожавам грима :D Направо когато мина покрай магазин с козметика и сърцето ми подскача и не мога да не погледам глацовете и спиралите и лаковете и всичко :D Много обичам да гледам предавания свързани с грим:видове грим,как се полага,грим за различни случаи!Много обичам да гледам как едно не много красиво лице след гримирането става с бочертани очи,предизвикателно,чаровн о...
Но да не си помислите,че съм от онези,които си слагат по 100 тона грим на лицето :D :D :D Съвсем не!Да слагам грим,но не много-спирала и ЛЮБИМИЯ МИ ГЛАНЦ ЗА УСТНИ :-) Може и без спирала да изляза,но без гланц в никакъв случай-просто това е любимият ме козметичен продукт! :-) Колкото е по-блестящ,толкова по-добре!
Но също така се грижа и за здравето на кожата си! Това е от много голямо значение!За да получите по-добър резултат преди да се гримирате добре измийте кожата си-после като се гримирате ще видите,че грима се полага много по-лесно и стои по-естествено ;-)
Обикновено преди да отида на даскало си слагам спирала и гланц,понякога и сенки! Когато имам по-специален повод слагам повечко грим:фон дьо тен,перли за лице,сенки,спирала,гланц!
Момичета,гримирайте се разумно:не прекалявайте с грима,за да изглеждате по-добре и,за да запазите кожата си за по-дълго време!Използвайте и подходящете продукти за почистване на кожата си :wink:


:grin: И аз съм така ! :-D Кво друго да кажа по темата :-o albb изчерпа всичко :D

adizitk1
07-09-2008, 13:35
Всеки ден слагам безцветна спирала,но истински грим-само за специални поводи.

Gothique♫
07-09-2008, 14:02
Всеки ден слагам по 5 тона грим щото после като го махна мноо ми харесва как хората получват удар а е и супер яко да имам оранжево лице винаги съм си мечтала да не говорим за очите напрао ако не си сложа сенки,молив,очна линия,още сенки спирала и пак черен молив не мога не съм аз,оле да не забравя и изкуствените мигли без тях не тръгвам,а да слагам 3 вида пудра и фдт за да може да изглеждам като лелка защото така много ми харесва да ме мислят за по-голяма о да и слагам бяло-розово червило за завършек защото съм готЕна мацка и обичам хората да ме гледат и да се плашат йиухуу. 8-) :razz:

LiloTa
07-09-2008, 14:25
Всеки ден слагам по 5 тона грим щото после като го махна мноо ми харесва как хората получват удар а е и супер яко да имам оранжево лице винаги съм си мечтала да не говорим за очите напрао ако не си сложа сенки,молив,очна линия,още сенки спирала и пак черен молив не мога не съм аз,оле да не забравя и изкуствените мигли без тях не тръгвам,а да слагам 3 вида пудра и фдт за да може да изглеждам като лелка защото така много ми харесва да ме мислят за по-голяма о да и слагам бяло-розово червило за завършек защото съм готЕна мацка и обичам хората да ме гледат и да се плашат йиухуу. 8-) :razz:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bibi90
07-09-2008, 15:10
Всеки ден слагам фон дьо тен и балсам за устни.Ама все едно нямам нищо :D А иначе като излизам вечер освен това слагам спирала и черен молив и понякога гланц. 8)

akinom
07-09-2008, 15:50
off kvoto i da si vzema (grim) maika mi se mi gi gepi 8-) bila sum malka omg omg :-x :-x :-x :D em kogat namera vreme i az malko si slagam (nauvn s fr)

VerryBerry
07-09-2008, 17:25
Наистина много рядко се гримирам,защото имам чувствителни очи и след това ми щипе...а когато се гримирам, се гримирам различно-или само с молив за очи,или сенки..зависи от случая

elena_k
07-09-2008, 17:30
Аз обожавам грима :D Направо когато мина покрай магазин с козметика и сърцето ми подскача и не мога да не погледам глацовете и спиралите и лаковете и всичко :D Много обичам да гледам предавания свързани с грим:видове грим,как се полага,грим за различни случаи!Много обичам да гледам как едно не много красиво лице след гримирането става с бочертани очи,предизвикателно,чаровн о...
Но да не си помислите,че съм от онези,които си слагат по 100 тона грим на лицето :D :D :D Съвсем не!Да слагам грим,но не много-спирала и ЛЮБИМИЯ МИ ГЛАНЦ ЗА УСТНИ :-) Може и без спирала да изляза,но без гланц в никакъв случай-просто това е любимият ме козметичен продукт! :-) Колкото е по-блестящ,толкова по-добре!
Но също така се грижа и за здравето на кожата си! Това е от много голямо значение!За да получите по-добър резултат преди да се гримирате добре измийте кожата си-после като се гримирате ще видите,че грима се полага много по-лесно и стои по-естествено ;-)
Обикновено преди да отида на даскало си слагам спирала и гланц,понякога и сенки! Когато имам по-специален повод слагам повечко грим:фон дьо тен,перли за лице,сенки,спирала,гланц!
Момичета,гримирайте се разумно:не прекалявайте с грима,за да изглеждате по-добре и,за да запазите кожата си за по-дълго време!Използвайте и подходящете продукти за почистване на кожата си :wink:


:grin: И аз съм така ! :-D Кво друго да кажа по темата :-o albb изчерпа всичко :D I az taka .. :)

Obsession
07-09-2008, 17:55
Зависи къде отивам - на даскало спирала, пудра и гланц, евентуално молив и от всичко това по малко.
Ако излизам на разходка и т.н. слагам понякога и сенки и руж.

anity92
07-09-2008, 20:21
Аз слагам фон дьо тен, молив за очи, спирала и гланц. :)

CuRly_Doll
07-09-2008, 20:30
Всеки ден си слагам спирала,ноо се гримирам само по специални поводи,иначе не намирам смисъл.За мен красотата е в естествения вид,а не в това да си слогаш по 5 тона грим на ден и да излгеждаш добре.Даже го намирам за смешно.

LuCiFersAngeL
07-09-2008, 20:53
Ами ако не се случи така че цял ден да съм вкъщи слагам грим всеки ден - фон дьо тен и черен молив са задължителни! Вече ако има някакъв повод или просто се чудя с какво да си запълня времето мацам и смпрала, сенки... Балсам за устни също ползвам ежедневно, но него го възприемам като грижа за устните, а не като грим.

what is love
07-21-2008, 01:58
Аз се гримирам всеки ден със спирала, гланц и фон дьо тен, а когато ми се занимава си слагам и молив или очна линия. :)

SeXyL[!]Nk@
07-21-2008, 04:55
всеки ден слагам по 5 тона грим. :grin: :D

FeelMyPain
07-21-2008, 04:58
Що няма отговор: "Слагам когато се чувствам гей"?
Тва щеше да е моя отговор.. :oops:

TheNewReligion
07-21-2008, 05:26
Ъъъ , "Всеки ден слагам пет тона грим !" звучи доста ... тъпо . :-D
Аз си слагам спирала и гланц винаги , когато излизам . Когато ми се занимава си слагам и черен молив , но рядко , защото вреди на зрението .
А , когато съм си вкъщи съм без грим . Веднага щом се прибера от вън си чистя лицето , а ако ми се очертава излизане след това отново слагам спирала и гланц .

jghgh
07-21-2008, 06:28
Когато съм на кеф и не ме мързи (което ще рече рядко) - обикновено това е спирала и гланц (прозрачно розов, или само за блясък.. глос..), понякога добавям леки сенки и/или молив за очи.. и т'ва е....

Междудругото вчера си купих спиралата на мейбълин define a lash... и си я сложих... еми да ви предупредя че като си я изчистих от миглите ми изпаднаха 5 мигли.. :shock: :shock: е такова не ми се е случвало.. ужас просто.. не знам дали е от спиралата, ама да си кажа. досега толкова много мигли от спирала не са ми падали :(

Karin_Vall_Gabbriel
07-21-2008, 11:52
когато съм на кеф и не ме мързи :D

CuteBaby
07-21-2008, 11:57
Почти всеки ден си слагам само спирала и молив..а когато има някакъв повод или вечер ще излизам някъде си слагам и сенки.. :)..фон дьо тен почти не ползвам,само когато не съм се наспала и под очите ми е подуто и по-тъмно ;)

plamka
07-21-2008, 12:32
През лятото не слагам никакъв грим, защото ми е адски некомфортно :D Най - много да сложа спирала и гланц, но рядко.
А иначе през другите сезони си слагам фон дьо тен и/или пудра, руж, спирала, молив, гланц и понякога сенки.

nicolesch
07-21-2008, 20:31
mm .. mnoo se drazna nek0i kato kaje che kato si slajame grim na nashte godini licata ni na 30 she izlglejdat sekash sme na 50 .. abe hora jiveem v 21 vek .. purv0 fon du tena ako iskate vervaite no si ima i hubavi strani .. primerno predpazva kojata na liceto ni ot zamursyavaniata ..uv luchite .. i moje da ni navdredi .. samo ako ne se izmiva dobre ! I btw tfa che licata .. ni she prelichat na neznam kfo .. mi okey ama .. za kfo ti e da te haresvat kato stanesh na 30 40 godini .. sa e vremet0 da si gotin ..yak i tn .. a tova do edna stepen se postiga s yakata pricheska .. yakia grim .. i gotonkite dreshki bate ! Kolkoto do men az slagam fon du ten , spiralka ,moliv .. chat pat senki .. est za uchilishte nemam navika da se klyapam .. no tfa e za men .. I tfa che nekoi kazvat che grima gi sastaryaval tfa e che neznat kak da go slagat i ispolzvat .. grima ima rolya ne da ni pravi po krasivi .. a da podchertava krasotata ni !