PDA

View Full Version : Как да ги спра ?!



gab3nc370
07-09-2008, 10:36
Хора кажете как да спра цигарите ?! Много искам ама не мога секи път като се саберем с фр и те като пушат не мога да издаржа и отивам и си купувам и аз :( Моля ви помогнете НЕ ИСКАМ ДА ПУША ! :(

hottie
07-09-2008, 10:45
стегни се малко - ако трябва си стой 1 седмица вкъщи. Аз 2 седмици не излизах.

Cukata
07-09-2008, 11:19
стегни се малко - ако трябва си стой 1 седмица вкъщи. Аз 2 седмици не излизах.
това е добра идеяа и е много важно човек да иска и да има воля :)

krisiiiiito
07-09-2008, 11:48
Трябва да имаш голяма воля.Казваш си няма да пуша и толкова. Може да чоплиш семки когато ти се пропуши;дъвчи дъвки постоянно и това е! Казваш си СПИРАМ. \:D/
хайде Успех :-)

Seducti0n
07-09-2008, 12:27
Намери достатъчно силен стимул за да ги спреш.
Ако си мотивирана, колкото и да ти е трудно ще се пребориш.
Успех! :)

gab3nc370
07-09-2008, 12:33
Мерси много на всички мисля че има нещо което може да ме стимулира да ги спра :)

Jesus
07-09-2008, 15:20
Аз като малък на 1-2 годинки майка като ме е водела на кафе и е пушела след това съм е клюкарел че пуши ( а баба и се е карала че трови малкото дете :D , голяма скърна съм от малък :( ) И така на нея и писнало всеки ден разправии и ги е спряла. Като се замисля че тровя хората нямам никакво желание даже да ги пробвам.

Gothique♫
07-09-2008, 18:51
Като си напраиш сметка,че тея пари които си даваш може си купиш доста по-полезни неща които няя ти навредят.

tedikurtakova
07-10-2008, 21:00
Когато излизаш със своите приятели,и когато те запалят цигара ти просто си дай воля и си кажи,че няма да пушиш,дори да ти се иска много.Когато ти се пуши си купуваш дъвка,бонбон или нещо подобно.Това помага.А и в аптеките се продават някакви лепенки,за спиране на цигарите :smt003

slavito007
07-10-2008, 22:31
Тютюнопушенето състарява сперматозоидите(и май водеше до импотентност). Но при тебе това май няма да мине, така че ще кажа друго - състарява кожата и яйцеклетките. Зъбите пожълтяват.
От това по-добър стимул накъдЕ? 8-)

Не, честно ся. Много те уважавам и даже поклон ще ти направя за това, че искаш да ги спреш. Първата и вероятно най-важна крачка е това. Според мене може да не ги спираш веднага. А да ги намаляш. Примерно пушиш по кутия на ден. Ако намаляш по 1 цигара с всеки следващ ден, ще има ефект.
А и да знаеш, че когато и да откажеш тютюнопушенето, ще се отрази положително на организма ти.

п.с. Трябва ти постоянство и упорство. Не си казвай "само този път, повече няма". Веднъж казваш КРАЙ и дотам :)

LizZz
07-11-2008, 06:20
Фани един път се напуши, ама толкова яко, че после като видиш няква цигара или кутия или дори реклама да ти се повръща!! 8-)
Веднага след като ти мине още един път, може и след това още един път и ше ти станат отвратителни..
На колко си и от колко време пушиш?