PDA

View Full Version : Той е ПълеН психар ПОМОщ ...



Crazy_Buba
07-09-2008, 11:47
Наскоро се запознах с момчето което харесвах от доста време .... но по скайп де ... до сега бяхме в едно училище но ... нали той е с една година по голям от мен и изглеждаше голяма душица но се държеше много странно. Преди да се запознаем ... ме предупредиха да не се занимавам шото бил и много ревнив даже прекалено .... и нали един път се държеше така все едно съм му безразлична а друг път все едно ... ме харесваше наистина ... и мен тва държание ме издразни и взех да страня от него ... Освен че не ми е никав говореше на една моя фр за тва кой ми бил на аватара на скайп (шот беше едно момче ... и си бях сложила разни сърца но те бяха за друго ..) а той си мислеше че имам нещо с тоя фр ... Той казал на тази моя фр .. че щял да си маха абонатите в скайп... включително и мен ... но после ни запази нас двете .. и той щот някав ОтКАЧен Хакер ... и разработвал програма за влизане в чужди компютри... и от там нз как но си хванал аватара ми и взел да го прай на нищо ( момчето което беше на него ) ... и той наистина е мн ревнив и казал на фр ми че който го издразнил без проблем можел да влезе в нечий комп .... и да му делне всичките работи или целия уиндолс ... И нали той си ни запази нас в списъка му с абонати ... и сега нз какво ни очаква ... кат нищо можи да влезе ... в скайповете ни и .... ;( ;( ;( А между другото ... беше разбивал всякви пароли на предишната му причтелка и само е следеше ама аз тогава не вярвах да е толкова гаден ;( ;( ;( ии нз той от ся като няма нищо между нас ... само ме дебне а кво ше стане после .... МОля Ви ПОмоГнете МИ как да се ОТтърва от ТозИ без Да ми се яДоса и без да ми разбива пароли и да ми Прави Мръсно ... с тези програми.... МОлЯ ВИ !!!!!! ;( ;( ;( Всичко се Очаква от този ... ;( ;( ;( HElP ME PLS !!!!!! ;( ;( ;( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

dark_angel_7813
07-09-2008, 11:52
BiBI Нз и аз кво ше прайм с тоя психопат ....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: мн ме е страх ... па и нз дали вече не е влизал в скайпа ми и в твоя нз :? ужас ай да го убием :razz: :razz: :razz: :razz:

mechtaq_za_teb
07-09-2008, 11:53
Ужас :shock:
Добре де,той може да казва,че ще направи това и онова,обаче само на думи,нали така?В крайна сметка няма да се оставяш ей така.Какви са тия програми?В крайна сметка ако ставаше толкова лесно,всеки щеше да може да влиза в скайпа на друг.
Блокирай го,щом не искаш общо с него.

dark_angel_7813
07-09-2008, 12:00
Ужас :shock:
Добре де,той може да казва,че ще направи това и онова,обаче само на думи,нали така?В крайна сметка няма да се оставяш ей така.Какви са тия програми?В крайна сметка ако ставаше толкова лесно,всеки щеше да може да влиза в скайпа на друг.
Блокирай го,щом не искаш общо с него.

Думи думи .... ама тоя е болен и преди е прайл така... и кат нищо ся и нас да ни го напрай.... и мойта фр после няма да е в тва даскало и аз и тя ако тръгнем да го блокирваме и после аз ше го изям в даскалото :( :( :( къвто е откачен ...... :? :? :? :?

Neon Black
07-09-2008, 12:00
Няма начин да ти влезе в машината. Спри да се държиш като малка пикла.

Пояснение: 99% от днешния "хакерлък" е т.нар. social engineering - не се правят никакви магии с компютрите, а просто много глупави хора записват паролите си на видни места или ги казват на някой, който се представя за оторизиран персонал (например, че е администратор на фирмата или че е доставчика на интернет и т.н. и т.н.). Единственият начин да се засече каквото и да е парола из нет-а, са "снифърите", програми, които прихващат пакети, но в твоя случай това не е възможно. Вероятно си на доставчик, който има един гейтуей на изхода на мрежата и онзи не може дори истинското IP да ти хване, какво остава за нещо по-сложно.

НЕ може да ти влезе в машината, ако ти не му позволиш!

Аман от хора без капка компютърна грамотност.

Madn3s5
07-09-2008, 12:04
Няма начин да ти влезе в машината. Спри да се държиш като малка пикла.

НЕ може да ти влезе в машината, ако ти не му позволиш!

Аман от хора без капка компютърна грамотност.

+1 Стига сте вярвали.. не всичко което лети се яде :wink: пфуу какви хора сте бе..плюят ги а те си мислят че дъжд вали.. :?

mechtaq_za_teb
07-09-2008, 12:05
Няма начин да ти влезе в машината. Спри да се държиш като малка пикла.

Пояснение: 99% от днешния "хакерлък" е т.нар. social engineering - не се правят никакви магии с компютрите, а просто много глупави хора записват паролите си на видни места или ги казват на някой, който се представя за оторизиран персонал (например, че е администратор на фирмата или че е доставчика на интернет и т.н. и т.н.). Единственият начин да се засече каквото и да е парола из нет-а, са "снифърите", програми, които прихващат пакети, но в твоя случай това не е възможно. Вероятно си на доставчик, който има един гейтуей на изхода на мрежата и онзи не може дори истинското IP да ти хване, какво остава за нещо по-сложно.

НЕ може да ти влезе в машината, ако ти не му позволиш!

Аман от хора без капка компютърна грамотност.Смятам,че този отговор беше напълно изчерпателен.
Вече можеш да го блокираш и да си спокойна.

mistical_girl
07-09-2008, 12:07
Няма начин да ти влезе в машината. Спри да се държиш като малка пикла.

НЕ може да ти влезе в машината, ако ти не му позволиш!

Аман от хора без капка компютърна грамотност.

+1


ии нз той от ся като няма нищо между нас ... само ме дебне а кво ше стане после

Ти да не би да смяташ да имаш нещо с него? :lol: Остави го тоя ненормалник да си мърмори глупостите, ако ви направи нещо - родители, полиция и готово 8-)

punkrock
07-09-2008, 12:21
Блокирай го, и си направи нов скайп.
И даже събери хора и отидете да го пребиете. Тоз е за лудница :shock:

sexa_na_kompleksa
07-09-2008, 12:25
На колко годинки сте?

soul1199
07-09-2008, 12:28
zna4i po-dobre si naprai nov skype i tova e a pak da ti kaja tva s teq paroli e vuzmojno,daje 1 fr. mi se regna y skype i posle smenih paroli vsi4ko se opravi de ama ti zemi si naprai

lifes_slave
07-09-2008, 12:39
Няма начин да ти влезе в машината. Спри да се държиш като малка пикла.

НЕ може да ти влезе в машината, ако ти не му позволиш!

Аман от хора без капка компютърна грамотност.

+1


ии нз той от ся като няма нищо между нас ... само ме дебне а кво ше стане после

Ти да не би да смяташ да имаш нещо с него? :lol: Остави го тоя ненормалник да си мърмори глупостите, ако ви направи нещо - родители, полиция и готово 8-)

PePeLePew
07-09-2008, 12:52
пича просто не е фред .... нали въпреки всичко не смяташ да имаш нещо общо с него

Crazy_Buba
07-09-2008, 17:45
Ами преди наистина го харесвах но сега след като разбрах какъв 4овек е не смятам да имам не6то общто с него :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vichko0o
07-09-2008, 17:57
Оха майчице милаааааа смея се със сълзи на очите ..... Момиче той ако можеше да ти влезе в компа нали се сещаш че щяха да го земат в Майкрософт да бачка ?Боже Боже заблудени деца !!! 1-во за да ти влезе в компа тряя да е около 40-50 сантиметра висок :D :D :D 2-ро да наистина има такива програми но те не са с такава цел и те искат оторизация ! Те са с цел ако родителите са някъде да могат да управляват домашната машина да следят какво им правят децата ! И това нещо САМО МОЖЕ ДА СЛЕДИ .... Няма да казвам как се казва програмата , но НЯМА НИКАКВА ОПАСНОСТ ОТ ТОВА ДА ТИ ВЛЗЕЗЕ В МАШИНАТА .......
Както някой каза по нагоре за social engineering това е другото :) 3-то ти си някоя 10-11 годишна девучка а той е човек който просто е прекалил с филмите :) Можеш спокойно да му сложиш един краси БЛОК във скайпа и да забравиш за него :)

Dr3am3r
07-09-2008, 19:23
Може да се влезне в друг компютър ,ако сте в локална мрежа ( използвате един и същ интернет (ЛАН) ) Има си програмка ,за която е нужно само ИП-то иначе паролите по компа няма да имат значение ,ако знае какво да прави ... и те така ... , ако сте на различни доставчици няма как да ти припари до компа , а имаше една програма с която може ,но трябва и ти да си инсталл на твоя комп той на неговия и пак може да влезне да ти рови из компютъра ... ! Относно програми за разбиване на пароли НЯМА ... , има такива ,които ти припомнят паролите ,които си си писал на компютъра ,но НЯМА такива за разбиване .... !

desity_1936
07-09-2008, 19:37
a za6to ne sedne6 da pogovori6 s nego ?! moje da se razberete . pokajimo 4e nqma6 ni6ty kam nego i da te ostavi na mira , a ako taka ne stane blok i vsi4ko e tok i jica :)

Whyniser
07-09-2008, 19:39
Няма начин да ти влезе в машината. Спри да се държиш като малка пикла.

Пояснение: 99% от днешния "хакерлък" е т.нар. social engineering - не се правят никакви магии с компютрите, а просто много глупави хора записват паролите си на видни места или ги казват на някой, който се представя за оторизиран персонал (например, че е администратор на фирмата или че е доставчика на интернет и т.н. и т.н.). Единственият начин да се засече каквото и да е парола из нет-а, са "снифърите", програми, които прихващат пакети, но в твоя случай това не е възможно. Вероятно си на доставчик, който има един гейтуей на изхода на мрежата и онзи не може дори истинското IP да ти хване, какво остава за нещо по-сложно.

НЕ може да ти влезе в машината, ако ти не му позволиш!

Аман от хора без капка компютърна грамотност.
100% вярно.А и тя сигурно е на не повече от 15 години :razz:

cS_LaMeRkA
07-09-2008, 19:41
:shock: Немое ти флезне в компа бе жено, спокойно, недей рева! :)

sexy_tigar4e_MM
07-10-2008, 16:06
Абе мацки най-простото решение: 1.Правите си нови скайпове
2.Заявявате пълномощно до вс абонати, които искате, НО БЕЗ ВЪПРОСНИЯ ПСИХАР
3. Намирате Психаря от търсачката и без да му искате пълномощно го блоквате
И с това се слага край :-P

stealthyGirl
07-10-2008, 16:22
hahahaa ГОЛЯМ ХАКЕР , правел програма за влизане в чужди компютри :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:Да, би бил такъв, ако наистина можеше да направи...

Иначе съм чувала за програми, които обаче по някакъв начин трябва да влезат в компа ти (т.е. ти да го позволиш) и като си напишеш паролите в месинджъра, то тя праща на мейла на "хакера".

GregoryHouse
07-10-2008, 17:09
Оха майчице милаааааа смея се със сълзи на очите ..... Момиче той ако можеше да ти влезе в компа нали се сещаш че щяха да го земат в Майкрософт да бачка ?Боже Боже заблудени деца !!! 1-во за да ти влезе в компа тряя да е около 40-50 сантиметра висок :D :D :D 2-ро да наистина има такива програми но те не са с такава цел и те искат оторизация ! Те са с цел ако родителите са някъде да могат да управляват домашната машина да следят какво им правят децата ! И това нещо САМО МОЖЕ ДА СЛЕДИ .... Няма да казвам как се казва програмата , но НЯМА НИКАКВА ОПАСНОСТ ОТ ТОВА ДА ТИ ВЛЗЕЗЕ В МАШИНАТА .......
Както някой каза по нагоре за social engineering това е другото :) 3-то ти си някоя 10-11 годишна девучка а той е човек който просто е прекалил с филмите :) Можеш спокойно да му сложиш един краси БЛОК във скайпа и да забравиш за него :)

В social engeneering-а няма никфо хакерство...пък и е напълноо възможно да ти влезе в компа начини има но просто много дълбоко се съмнявам че той го може....това не става току така влизаш в датата дърпаш някфа си там програма и вечеи с в комповете на хората...няма от кфо да се притесняваш...просто блок и т'ва е...пък като рече нещо да се прави на тарикат свързваш се с някой дето да му влее малко респект (физическа саморазправа...)

GregoryHouse
07-10-2008, 17:12
Няма начин да ти влезе в машината. Спри да се държиш като малка пикла.

Пояснение: 99% от днешния "хакерлък" е т.нар. social engineering - не се правят никакви магии с компютрите, а просто много глупави хора записват паролите си на видни места или ги казват на някой, който се представя за оторизиран персонал (например, че е администратор на фирмата или че е доставчика на интернет и т.н. и т.н.). Единственият начин да се засече каквото и да е парола из нет-а, са "снифърите", програми, които прихващат пакети, но в твоя случай това не е възможно. Вероятно си на доставчик, който има един гейтуей на изхода на мрежата и онзи не може дори истинското IP да ти хване, какво остава за нещо по-сложно.

НЕ може да ти влезе в машината, ако ти не му позволиш!

Аман от хора без капка компютърна грамотност.
100% вярно.А и тя сигурно е на не повече от 15 години :razz:

Брато по скайпа е елементарно да ти разбера ИП-то тряят ми 5 сек...

А Авторката верно може и да е някое лапе но все пак 99% от днешните момичета не разбират нищо от компютри тъй че...

IdiOtKa
07-10-2008, 23:14
баси мощните клюки ...6 клас ли сте е маина !

ELFIQ
07-10-2008, 23:18
Блокирай го, и си направи нов скайп.
И даже събери хора и отидете да го пребиете. Тоз е за лудница :shock:

BLOKIRAI GO :booooomb:

sexy_tigar4e_MM
07-11-2008, 08:02
баси мощните клюки ...6 клас ли сте е маина !
:grin: :razz: 8-) \:D/ \:D/ :-D :-D

Isabelle
07-11-2008, 08:34
Наскоро се запознах с момчето което харесвах от доста време .... но по скайп де ... до сега бяхме в едно училище но ... нали той е с една година по голям от мен и изглеждаше голяма душица но се държеше много странно. Преди да се запознаем ... ме предупредиха да не се занимавам шото бил и много ревнив даже прекалено .... и нали един път се държеше така все едно съм му безразлична а друг път все едно ... ме харесваше наистина ... и мен тва държание ме издразни и взех да страня от него ... Освен че не ми е никав говореше на една моя фр за тва кой ми бил на аватара на скайп (шот беше едно момче ... и си бях сложила разни сърца но те бяха за друго ..) а той си мислеше че имам нещо с тоя фр ... Той казал на тази моя фр .. че щял да си маха абонатите в скайп... включително и мен ... но после ни запази нас двете .. и той щот някав ОтКАЧен Хакер ... и разработвал програма за влизане в чужди компютри... и от там нз как но си хванал аватара ми и взел да го прай на нищо ( момчето което беше на него ) ... и той наистина е мн ревнив и казал на фр ми че който го издразнил без проблем можел да влезе в нечий комп .... и да му делне всичките работи или целия уиндолс ... И нали той си ни запази нас в списъка му с абонати ... и сега нз какво ни очаква ... кат нищо можи да влезе ... в скайповете ни и .... ;( ;( ;( А между другото ... беше разбивал всякви пароли на предишната му причтелка и само е следеше ама аз тогава не вярвах да е толкова гаден ;( ;( ;( ии нз той от ся като няма нищо между нас ... само ме дебне а кво ше стане после .... МОля Ви ПОмоГнете МИ как да се ОТтърва от ТозИ без Да ми се яДоса и без да ми разбива пароли и да ми Прави Мръсно ... с тези програми.... МОлЯ ВИ !!!!!! ;( ;( ;( Всичко се Очаква от този ... ;( ;( ;( HElP ME PLS !!!!!! ;( ;( ;( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

просто му кажи да те остави.. какъв ти е проблема!? Кажи му че не искаш да имаш нищо общо с него и така..

Isabelle
07-11-2008, 08:36
А Авторката верно може и да е някое лапе но все пак 99% от днешните момичета не разбират нищо от компютри тъй че...
сигурен ли си 8)

Entel
07-11-2008, 10:34
А Авторката верно може и да е някое лапе но все пак 99% от днешните момичета не разбират нищо от компютри тъй че...
сигурен ли си 8)Убеден съм абсoлютно. Ако разбиране от компютри включва регистриране във флиртче, майспейс,сладур, импулс, лимпа етц....

Iv4eTy
07-11-2008, 11:55
По принцип има начин да влезнеш в нечий компютър ако няма някаква защита, не съм много запозната каква беше. Приказвай с някой, който разбира да види дали ти е включена тази защита и после прекрати всякакви връзки с него. Все пак той няма право да се меси в личния ти живот по никакъв начин!

PeopleAlwaysLeave
07-11-2008, 12:18
Преди време имах проблеми с компа и един фр влезна през неговия. Преди тва ме накара да си изключа firewall-a :-o Просто ми оправи проблема и писле пак си го включих. Не знам аз не разбирам много, много ама напоследък ми прави впечатление, че едно 70% са станали хакери... Само някви клипчета из нета със заглавия "Как да влезете в чужд скайп" или "Програма за разбиване на пароли".. Не че нещо ама много разбирачи се пръкнаха изведнъж. То ако ставаше толкова лесно... 8)

Авторке - направи си нов скайп или просто го блокирай от стария.

xaxa
07-11-2008, 13:51
Наскоро се запознах с момчето което харесвах от доста време .... но по скайп де ... до сега бяхме в едно училище но ... нали той е с една година по голям от мен и изглеждаше голяма душица но се държеше много странно. Преди да се запознаем ... ме предупредиха да не се занимавам шото бил и много ревнив даже прекалено .... и нали един път се държеше така все едно съм му безразлична а друг път все едно ... ме харесваше наистина ... и мен тва държание ме издразни и взех да страня от него ... Освен че не ми е никав говореше на една моя фр за тва кой ми бил на аватара на скайп (шот беше едно момче ... и си бях сложила разни сърца но те бяха за друго ..) а той си мислеше че имам нещо с тоя фр ... Той казал на тази моя фр .. че щял да си маха абонатите в скайп... включително и мен ... но после ни запази нас двете .. и той щот някав ОтКАЧен Хакер ... и разработвал програма за влизане в чужди компютри... и от там нз как но си хванал аватара ми и взел да го прай на нищо ( момчето което беше на него ) ... и той наистина е мн ревнив и казал на фр ми че който го издразнил без проблем можел да влезе в нечий комп .... и да му делне всичките работи или целия уиндолс ... И нали той си ни запази нас в списъка му с абонати ... и сега нз какво ни очаква ... кат нищо можи да влезе ... в скайповете ни и .... ;( ;( ;( А между другото ... беше разбивал всякви пароли на предишната му причтелка и само е следеше ама аз тогава не вярвах да е толкова гаден ;( ;( ;( ии нз той от ся като няма нищо между нас ... само ме дебне а кво ше стане после .... МОля Ви ПОмоГнете МИ как да се ОТтърва от ТозИ без Да ми се яДоса и без да ми разбива пароли и да ми Прави Мръсно ... с тези програми.... МОлЯ ВИ !!!!!! ;( ;( ;( Всичко се Очаква от този ... ;( ;( ;( HElP ME PLS !!!!!! ;( ;( ;( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


axaxpaxpxapax axax axxaaxxaaxaxaxa xaxaxaxxaaxax axxa ax xaax xa :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: 8-) 8-) 8-) k1f toq haker be q kaji i moita parola da razbie... skypa mi e tenko_lamera neka mi razbie passa :D

dimanushka
07-11-2008, 13:59
tova s skype e napulno vuzmojno..... na edna fr biv6oto i gadje be6e vlqzlo v skype i i be6e pro4el edni 4atove i vsu6tnost za tova skusaha ama toi naistina si e haker4e.. i dr ne6ta moje6e da pravi. vuzmojno e da ti 4ete iz 4atovete. blokni go za po sigurno vupreki 4e nz dali ne moje pak da napravi ne6to.
po dobre ne se zanimavai s nego izob6to