PDA

View Full Version : Къде се забърках!!??



praskovka91
07-09-2008, 13:35
cqlata istoriq e takava: ot 3 meseca ne znam kyde sym...prikliu4ih 8 mese4na vryzka zaradi drugo momche koeto tolova mnogo iskah!...sybrah se s nego..skarah se s mnogo hora namrqziha me mnogo hora zaradi nego..no az bqh mnogo vliubena i ne mi pukashe osobeno..i sled 1 mesec rai toi otide na diskoteka v drug grad...s myjka kompaniq..i po ironiq na sydbata tam sre6nal bivshata si s koqto hodiha 3 godini..i se celuval s neq..na drugiq den samo mi zvynna i mi kaza 4e se vryta pri neq i ne iska da e ve4e s men..a predi tova kolko mnogo gadni raboti mi govore6e za neq..che ne mojela da se sravnqva s men..che az vyv vsi4ko sym bila pove4e ot neq!..i kakvo stana..napravo poludqh..posleden mesec mi ostava6e ot daskalo i se razbih..ne se vyrnah v rodniq mi grad mesec za da ne go vidq s neq..!hodih na diskoteki na partita ..praveh promocii iskarah mn hubavi pari..no prez cqloto vreme useshtah edna buca v gyrloto mi...i se pribrah pri nashte v moq si grad..i o6te 6tom se pribrah go vidqh i toi edva li ne mi padna na kolene..i me pomoli da se vyrna pri nego..che onova bilo greshka ..che ne iska da e s neq..prosto se bil qdosal che 6te pravq promocii v noshten klub..i nz si o6te kakvo..edinstveniq na4in da mu prostq be6e da otidem pri vyprosnata mu bivsha priqtelka i toi da kaja pred neq 4e iska men...i nai-interesnoto e 4e go napravi..i az se vyrnah pri nego..no ve4e ne e sy6toto..tolova revnost v edin 4ovek ne bqh vijdala..toi me narani a az ni6to ne sym mu kazala za tova ...a toi samo me kritikuva..zashto tova sym pravila zashto onova...ne mi dava da nosq poli i vsi4ko ostanalo koeto me ragolva..napravo mi e koshmar..postoqnno mi se syrdi i reve kolko mn me obi4a...a v sy6toto vreme me naranqva s negovite hockaniq..prosto nz kvo pravq i v kakvo se zabyrkah:(

sexa_na_kompleksa
07-09-2008, 13:50
Какви са тези промоции?
Чудя ти се как си могла да му простиш. :? Не мисля, че го заслужава! А и как може да ти казва да не носиш къси поли?!? Това си е твоето тяло и ти решаваш какво да правиш с него! Поговори с него, но ако не разбира от дума и продължава да се държи така с теб, по-добре прекратете всякакви контакти...

PeopleAlwaysLeave
07-09-2008, 13:50
Понякога ревността се превръща в болестно състояние. Говори с него и му обясни, че не може така и че като ти забрани да носиш къси поли нищо няма да промени.Обясни му, че се задушаваш от държанието и забележките му и да си сложи някаква граница щото ти ще търпиш, ще търпиш известно време, ще ти писне и ще го зарежеш. Трябва да ти има малко повече доверие. Пък и това, което е направил с бившата му е било голяма простотия. Не мога да разбера тия хора не мислят ли преди да направят нещо ? Правят си неща ей така, нараняват пък после било грешка-ми да мислят малко преди да направят нещо.

MiMcHeToOo
07-09-2008, 13:55
Верно, кви са тия промоции ? Иначе, нормално да те ревнува и да не иска да се показваш. Страх го е да не го зарежеш след всичко, което се е случило...

spensi
07-09-2008, 14:29
Луда история защо се върна при него да те пита човек след всичко което ти е причинил. :P

lifes_slave
07-09-2008, 14:35
mm..da be vern0 kvi sa teq pr0mocii 4e i az ne 4atnax.. :( :?

sasha_90
07-09-2008, 14:38
След като толкова те наранява,защо продължаваш да си с него?Нима ти не си важна,а само той?

schhhhhhh
07-09-2008, 15:11
След като толкова те наранява,защо продължаваш да си с него?Нима ти не си важна,а само той?

+1 \:D/

Al3ksandra
07-09-2008, 15:23
Така е, защо му се връзваш как така ще се държи така с теб :? пък и как може това да ти го стори... :? :? :? Щом те обича, защо те куса пфу бе... от идиоти ми писна.. :lol: Ми мацка съвета ми е.. търпи търпи, на края просто ще ти кипне и той сам ще си го направи, да го оставиш.. не виждам шансове връзката ви да се задържи дълго... знам какво е ревността.. и ако така продължава.. найстина ще стане пагубно на края и ще те загуби :( Пък и от какъв зор ще те критикува а ти ще му траеш ... оооо... просто да не коментирам повече...

kifla
07-09-2008, 15:38
АБе вие сте странни..не сте ли чували за промоуторки например на водка флирт и т.н? А иначе по темата на момичето: Търпи го ако можеш и като види ,че си с него наистина ще спрес глупостите и ревността!

Pliok0019
07-09-2008, 16:14
Щом правиш промоции и такива неща значи си красиво момиче. Зарежи го. Не струва.

partychild
07-09-2008, 16:21
Какви са тези промоции?
Чудя ти се как си могла да му простиш. :? Не мисля, че го заслужава! А и как може да ти казва да не носиш къси поли?!? Това си е твоето тяло и ти решаваш какво да правиш с него! Поговори с него, но ако не разбира от дума и продължава да се държи така с теб, по-добре прекратете всякакви контакти...

praskovka91
07-09-2008, 17:57
mi po princip pravq promociq na cigari ili na ABSOLUT...haha za takiva promocii stava vypros..emi i az si mislih che nqma da prodylji dylgo..noo toi pravi tova nai ve4e za6toto si misli 4e 6te mu izbqgam..4e 6te otida pri nqkoi po dobyr ot nego..i postoqnno se drazni kato vyrvim po ulicata i nqkoi kato me zagleda i oti vednaga "i kvo iska6 li da go e**6...i napravo poludqvam..tova stava predi malko..a v kraina smetka toi e bykan s kompleksi..makar 4e ot vsi4kite mom4eta kydeto sym vijdala..toi e nai-krasiviq koito poznavam..naistina e unikalen..no ne go ocenqva zashtoto bivshata mu priqtelka se e opitvala da go typ4e..ii az stradam v kraina smetka