PDA

View Full Version : Ае къв му е проблема!?!?!?



LiloTa
07-09-2008, 14:15
Мразя когато става така....Значи преди около година се разделих с приятеля ми...Имах серия неуспешни връзки за по 1-2 дена...Но майната му...Малко след това се появи едно момче,с което същност се познавахме,защото той учеше в мойто даскало...За него бях чувала че е голям мачо...А знаех че има приятелка от мн време....Та с него започнахме чатове до късно (но само като приятели) След това излязохме веднъж на кафе и той се опита да ме целуне,аз не му дадох и...Той имаше мн проблеми с неговата,Тя псотоянно му кръшкаше...и т.н,А той го беше страх да не остане сам и затова не я заебаваше.Излизахме още 2 пъти,като той всеки път се опитваше да ме целуне...Не му дадох и му казах че със женени мъже не се занимавам.Да,започнах да се увлизам по него,но аз знам как да се контролирам...Той псотоянно повтаряше че ме обича и че иска да е с мен....а аз му казвах "имаш си жена,не се занимавай с другите" В крайна сметка обаче той реши че иска да е с мен и скъса с нея...Но...След няколко дена (тя псотоянно му звънеше) той й се обади и й каза,че ще си вземе нещата от тях..(той живееше у тях,защото не се понасяше с баща си пък и тая така искаше) И тя каза добре и че щяла да ги приготви...Няколко часа след това обаче тя му се обади и му каза че ако не се върне при нея ще се самубие :shock: И наистина си беше нарязала вените...Той отиде само да я види....уж...И ест се събраха...Всеки ден той ми пишеше смс-и че ме обича...Че ще я зарежемче ще сме заедно...Лъжи....Тотални...Вид ях че няма да стане и го заебах....Малко след това срещнах сегашния си приятел...И разбрах че е имало смисъл да стоя и да чакам.Малко след това тоя пак почна да ми пише...Уж всичко беше добре с неговата и бяхме "приятели" така да се каже...Но...горе долу преди около 4 месеца може би той скъса с неговата..ОКОНЧАТЕЛНО..Но аз си бях с моето момче и му казах да не се надява...от там започна всичко...Започна псотоянно да се обвинява да ми казва как щял да се нагъкта с хапчета и т.н . Спря за малко когато видя че не се хващам...И после пак започна...Сега пък ме обвинява че аз съм причината той сега да е ебаси тъпата кучка...Пфф да му се невиди...какъв му е проблема?!Държа се с него много добре..а той?! Много ме ядосва...Страшно много...Казва ми че не мпже да ме забрави...че не иска вече да вярва в любовта....Дрън Дрън...Не издържам...Искам...да го убия... :-x :-x :-x Ако спра да му обръщам внимание като нишо може да направи някоя глупост...Незнам как да го накрам да спре "да ме обича" той ядосва и мен и приятеля ми... :x :x :x :x :x Някакви съвети или идеи ако имате...Слушам ви :)


п.п сори че е така дълго ама....И моля без някви спамери..Който не знае как да ми помогне...Може да не пише :) \\// Мерси на всички,които са ми прочели романа и които ми отговарят :-)

spensi
07-09-2008, 14:22
Остави го тоз балячо да си говори , иска да те манибулира.Но ти не се връзвай и му кажи да те остави на мира и че неможе да се получи нищо между вас, И не се чуствай виновна за нищо :)

LiloTa
07-09-2008, 14:27
Остави го тоз балячо да си говори , иска да те манибулира.Но ти не се връзвай и му кажи да те остави на мира и че неможе да се получи нищо между вас, И не се чуствай виновна за нищо :)

знаеш ли колко много пъти....Даже съм го молила да ме остави да си живея...Казах му че може да разчита на мен...но само като на приятел...После спрях да му пиша,за да го одръпна от мне...Никва кирия... :x :x :x :x :x :x

sexa_na_kompleksa
07-09-2008, 14:32
Гледай си приятеля и изобщо не му се връзвай! Ако ще да се самоубива, на теб какво ти пука? Може да накараш приятеля ти малко да го сплаши.

spensi
07-09-2008, 14:32
Ами в най лошия случай ако найстина прекалява много една жалба в полицията за тормоз

LiloTa
07-09-2008, 14:39
Гледай си приятеля и изобщо не му се връзвай! Ако ще да се самоубива, на теб какво ти пука? Може да накараш приятеля ти малко да го сплаши.

Вече говориха и...тоя мульо уж каза че няма да ме занимава...И наистина 10-15 дена...ни вест ни кост от него :) ама само толкоз....


а това за полицията...И това е вариант :)

Мерси :)

message
07-09-2008, 15:59
такива хора като него само си говорят за да привлекат внимание

kifla
07-09-2008, 16:27
Сама си написала "страхува се да бъде сам".Моето предложение е да намериш бифшата му и да ги сабереш..явно лудите се познават и се събират... :-o