PDA

View Full Version : Обича ли ме ?



feshyy
07-09-2008, 15:18
delete

cS_LaMeRkA
07-09-2008, 15:26
Един хубав разговор на 4 очи според мен би помогнал... 8)

Al3ksandra
07-09-2008, 15:31
И аз мисля така поговорете.. или пък ако можеш разучи от общи познати защо се държи така с теб .. но така че той да не усети ще го проучваш :p

kifla
07-09-2008, 15:42
И аз имах такива моменти със сегашния ми приятел...последва раздяла ,защото искал нещо друго .Помисли си и после директно го питай какво става!

feshyy
07-09-2008, 15:42
delete

Al3ksandra
07-09-2008, 15:53
Не се самообвинявай, не си ти виновната :-) Все пак за да го подозираш, значи си има причина! :-)

message
07-09-2008, 15:56
може би трябва ди си поговорите хубаво

Alice Cullen
07-09-2008, 17:07
i az mislq che trqbva da si pogovorite hubavo, no samo gledai da ne go pritiskai mnogo... :( moq opit e che kato gi pritisnesh se qdosvat i kato ti kajat istinata zvuchi po gadno ot kolkoto vsushtnost e :( :( :(
pogovorete i uspeh :) :-)

zaraaa
07-09-2008, 18:17
Поговорете, като ти не оварташ, направо поставяш картите на масата -- "имаш ли чувства към мен или вече не?", ако той ти каже, че нещо не е както преди, просто го остави да си върви по пътя, няма смисъл нито ти, нито той да се измъчвате. :) Успех :)

feshyy
07-09-2008, 19:02
delete

prob
07-09-2008, 19:03
Хаха...Това е тема на която мога да ти дам отговор!!!Значи до преди 3 седмици аз чувствах същото!Чувствах мойта приятелка,че почват да и липсва заинтересованост(абе квото посочи)!С накрая знаеш ли какво стана?Скъсахме,разбрах,че още има чувства към някъв друг!Да подчертая,че това момиче беше всичко за мен!!!!Като казвам всичко,наистина беше всичко(щастието ми,живота ми,нечтите ми...) и после скандали!Обаче евала и направих,че си призна,защото можеше да ме кара да жиевея в една илюзия и тя направи всичко за да сме приятели!Аз така и направих ся се държа като неин приятел и тя пък взе ся да ми намеква,че пак иска да сме заедно!Ама аз ще направя така,че ако сме пак заедно,просто ако не ми докаже чувствата си,Тя ще е прецаканата и ще плаче!Тва беше,което исках да ти кажа не знам как стоят нещата м/у вас.Просто на мен ми се случи и то скоро същото и тва беше резултата!Успех!

sapphirr
07-09-2008, 19:08
sloji mu GPS na ga6tite :D ...
taka sega seriozno -realno poglednoto ni6to ne moje6 da naoravi6,osven nqkoq neo4akvana proverka v negoviq grad,koeto ako e doka4liv moje i da go obidi(edva li ne mu nqma6 doverie).taka 4e moq suvet,iz4akai avgust,tam istinata,kato se pribere 6te useti6 dali te luje ili ako ne ,kakva e pri4inata.uspeh!

TenderKiller
07-09-2008, 20:13
Ne 4e iskam da te razo4arovam,ama...vrazkite ot razstoqnie obikn. sa mn netraini.Neobhodim si e zritelen kontakt.Popitai si go i ako po4ne da uvarta... Sofia e golqm grad. 6te si nameri6 drugo mom4e... Ne iskam da te obidq!

P.S. Pi6a ot telefon.

Whyniser
07-09-2008, 20:17
sloji mu GPS na ga6tite :D ...

:lol: :lol:

kksstta
07-09-2008, 20:46
sapphirr,колкото си хубава,толкова си и глупава.

feshyy
07-09-2008, 21:56
edit

Iv4eTy
07-09-2008, 22:29
Ех тея скайпове и връзки от растояние.... тъпо е така, защото просто никога неможеш да си сигурна дали в този момент не е на майка си у.... с някоя путка и вършейки какво ли не... :?

feshyy
07-09-2008, 22:37
delete

sapphirr
07-10-2008, 19:59
sapphirr,колкото си хубава,толкова си и глупава.


auuu vpe4atlih se
1vo ne te pitam i 2ro dai edna tema za diskusiq da precenime koi e s pove4e mozu4en bagaj,iska6 li...

shokolad_4eto
07-10-2008, 20:16
[u] Наистина най-добрия начин да разбереш какво става с него е да поговорите на 4 очи, защото повярвай от личен опит ще ти кажа, че с разговори по gsm, skype или нешо такова няма много полза. Все пак ако го познаваш добре и докато го видиш и ще можеш да знаеш дали е искрен в това, което ти казва :) УСПЕХ! =D>

bibeto15
07-11-2008, 10:12
Здравейте... :)
Дълго се чудих и накрая реших да се допитам и до вас ;р без да овъртам започвам с темата..

Проблемът е такъв.. : Аз съм от София, а приятелят ми е от др.град и това е че сега ще се видим август месец чак, но тези дни не ми обръща никакво внимание или поне достатъчното, и не е както преди.. преди се сещаше да звънне къде е а у, но сега... чувствам го мн мн различен и просто усещам нещо нередно в него, не спирам да се чудя дали ми изневерява или просто вече не ме обича както преди...
Преди мн мн му вярвах имах му пълно доверие просто усещах че го познавам повече от вс. но сега.. :(
Какво да направя за да разбера или да го накарам да си признае
или пък да го накарам да си е същия..мислих ама... ;d :(((

Каквото и да е мнение ще ми е полезно и ще съм ви Благодарна :)


ПС : Няма да са нужни ''гадни'' коментари, на който не му изнася просто да си запази мнението за себе си не ми е нужно :)


:-) Moje bi vse o6te te obi4a,no ne tolkova silno.Pogovori s nego.

soul1199
07-11-2008, 10:37
trqbva da govorite prosto tova i da si izqsnite vsi4ko 8)

agapiseme
07-11-2008, 10:58
Когато връзката е от разстояние,тогава започват едни драми - ама той/тя как ,какво ,защо?!
Без филми.Няма смисъл.Ти не си там,не знаеш как точно е положението при него,как точно се чувства,дори да си говорите.
ако имате проблем,както сега ,най-добрият вариант в момента е да говорите по телефона.Така най-добре се изчиства"присъственото отсъствие".Говорете,на това се крепи всичко.Успех.

valdesbg
07-11-2008, 11:28
С тая връзка от разстояние - виж какви неща си докарваш. Нормално е, и ако го искаш - така ще бъде и занапред. Поговорете, изяснете се, ако каже че няма чувства - по живо по здраво и така. Следващия път ще знаеш.