PDA

View Full Version : Как да не се дразниш на глупави създания????????Алекс за теб



Vichko0o
07-09-2008, 17:44
Та тази тема се отнася за едно от най-глупавите същества във този форум !!!Значи ника на тов въпросно момиченце е "Al3ksandra" тя е една от "изкупителните жертви на любовта" .... Или поне това казва когато се запознавате с нея ! Таа това въпросното момиче което е с Радомирски (иде реч селски) произход много ме отврати !Значи когато се запознах с нея тя бе "с разбито сърце нямаше приятели и т.н" ... Поговорих си с нея много време , опитах се да и бъда приятел обясних и много неща ! И какво да видя ? Всичките тези неща който тя сама неможеше да измисли в момента се появяват във коментари ОТ НЕЯ !!! Попринцип нямам нищо против нека ползва мой мисли , но НЕ ДА МЕ ЦИТИРА !!!! Тя буквално копира от скайп и поства тука !!!! А да още нещо когато уж бяхме големите дружки и тя имаше нужда от приятел аз я подкрепих и бях до нея когато имаше нужда ... Обаче момчето което харесваше и показало че може да имат нещо повече от приятелсвто и хоп вече приятел не и трябваше и ме блокна във скайп не си дига джи ес ем-а ..... Такива хора като теб Александра залужават да ви вкарат в газови камери !!! Просто за пореден път не само че приятелсвто между момче и момиче няма ами отгоре на всизко за пореден път разбирам хората колко са жалки , ограничени , егоистични , мърляви и самовлюбени създания !!!!!Просто съм отвратен от подрастващите и от начина на държание на "уж добрите хора" !!!Аз лично съжалявам че я познавах и че и бях приятел !!!!!!

zaraaa
07-09-2008, 18:14
Пффф лицемерка, я не и се ядосвай на тая пикла, ще копира тя - маршлячка! :-x :-x :-x Хич не се занимавай с нея и не си го слагай на сърцето, хората са казали :"Всичко се връща!"

MartyParty
07-09-2008, 18:16
Излиза,че пича си пада по въпросната Алекс,тъй ли?

vilinanova
07-09-2008, 18:22
:-o

Vichko0o
07-09-2008, 18:24
НЕ НЕ Я ХАРЕСВАМ !!!! Как мога да харесвам човек като нея бре ? Тва е се 1 някой да ме стреля аз да му викам "обичам те" ... Просто не очаквах хората да паднат толкова ниско !!!! И то уж хора който са "наранени" и знаят колко боли но явно тя не е наранената а тя е нараняващата !

PePeLePew
07-09-2008, 18:30
безкрайно ще ми е интересен евентуален отоговор на момичете .... видяхме едната страна на медала,а другата?Усещам скандал :booooomb:

haterkata
07-09-2008, 18:30
мии пич кофти е знам.пък тва че не може да има приятелство между момиче и момче СПОРЕД МЕНЕ е вярно.аз преди мн време опитах и абсолютно нищо не стана.просто природа!

haterkata
07-09-2008, 18:31
хъхъ ако ще има скандал и аз искам да гледам :D 8-)

LadySunshine
07-09-2008, 18:32
ем пич някои от малки се опитват да си гледат интереса по най-гадния начин :? не и се връзвай :wink:

angel_love_
07-09-2008, 18:35
Ей сладур не се впрягай всякакви ги има :) забрави и си продължавай напреде поне в случая можеш да си запазиш достойнството ако не друго ... а всичко се връща нали знаеш...

Vichko0o
07-09-2008, 18:35
Разбирам да е 14-16 годишна иди дойди някакси става ! Но тя е на 20 бе .... можели все още да не и е дошъл акъла???? Въпреки че тя е от някво пробито село то там надали има някой с акъл !!! :x :x :x :x

angel_love_
07-09-2008, 18:48
МмМм виж това е типичен пример ,че годините невинаги означават умствено израстване ... но не е ли по-добре да намериш начин да поговориш с нея,а трябва да пускаш теми във форума?

Vichko0o
07-09-2008, 18:57
С темата се опитвам по някакъв начин да се успокоя да си излея яда и не да си го отнесе някой невинен а или тя да чете или никой да не се засегне а аз да се поуспокоя и о да ние ще се видим :) и ще си говорим с нея :) Лошото е че на нея може да не и допадне разговора :)

w0sh
07-09-2008, 19:09
Taя офца ми беше антипатична от край време.
Моето усещане за хора, както винаги работи безупречно.

MartyParty
07-09-2008, 19:10
Споко ще я затворим в обществен кенеф с диво прасе,после ще я одерем,ще я насолим във всеки смисъл на този израз,ще накараме 20 човека да се прицелят в нея с арбалети и къртечници.После ще я вържем за гъза на някоя камила в средата на пустинята Сахара и ще я тупнем леко по дупето(камилата) та да я влачи докато смъртта ги раздели.Доволен? :)

anity92
07-09-2008, 19:12
..

Vichko0o
07-09-2008, 19:16
w0sh както винаги прав ! Оф незнам неам идея просто не пишете повече в тая тема няма смисъл детски постъпих и тва е .... :oops: Мерси че бяхте така отзивчиви но не е това начина :( Явно просто ще трябва да я преглътна и да продъжла :) Мерси на всички за милите отговори :)

Whyniser
07-09-2008, 19:42
Излиза,че пича си пада по въпросната Алекс,тъй ли?
Може би,но го е срам да си каже :P

AFT
07-09-2008, 19:52
Taя офца ми беше антипатична от край време.
Моето усещане за хора, както винаги работи безупречно.

Същото, без т'ва за усещането. :Д

eLeinS
07-09-2008, 20:10
Гадно е..и наистина не и прилича на годините на въпросната мис...После иди вярвай, че приятелите не са просто предатели.. :shock: Абе..тъпи кифли. ;)

Wrathchild
07-09-2008, 20:25
Тя тая верно ли е на 20?
Все мислех, че е някаква 14-15 годишна пикла.

pet_14
07-09-2008, 20:32
offffffffff tuka g1mji ot gluposti....
bas hva6tam 4e tuka edin ne q poznava,ama trovite 6toto nali lape6kqi vi ak1l vi kazva 4e trqbva da narejdate.....
Kakto i da e....
Az ne kazvam 4e q poznavam koi znae kolko dobre,ama znam 4e ne e takava kakvato q predstavq6 ti !
P1k i moga da ti kaja 4e tq moje da izmisli desetki ne6ta koito ti dori i ne moje6 da se seti6 nqkoga...
Ako q poznava6 tolkvoa dobre kolkot predstavq6 sigurno znae6 4e pi6e pesni i bi trqbvalo da si 4ul nqkoq....P1k da ti kaja neinite pesni sa dobri...
t1i 4e tiho ve4e.....
tiq koito ne q poznavat da ne umuvat....! :x basi

AFT
07-09-2008, 20:34
Да бе, и аз т'ва викам - хората, които пишат песни са богоизбрани.

w0sh
07-09-2008, 20:45
Има една песен за шкембето. Истинки терзания на влюбената душа.

Vichko0o
07-09-2008, 20:53
offffffffff tuka g1mji ot gluposti....
bas hva6tam 4e tuka edin ne q poznava,ama trovite 6toto nali lape6kqi vi ak1l vi kazva 4e trqbva da narejdate.....
Kakto i da e....
Az ne kazvam 4e q poznavam koi znae kolko dobre,ama znam 4e ne e takava kakvato q predstavq6 ti !
P1k i moga da ti kaja 4e tq moje da izmisli desetki ne6ta koito ti dori i ne moje6 da se seti6 nqkoga...
Ako q poznava6 tolkvoa dobre kolkot predstavq6 sigurno znae6 4e pi6e pesni i bi trqbvalo da si 4ul nqkoq....P1k da ti kaja neinite pesni sa dobri...
t1i 4e tiho ve4e.....
tiq koito ne q poznavat da ne umuvat....! :x basi
Мда ... 1-во умнико ЗЕМИ ПОЛЗВАЙ КИРИЛИЦА !!!! 2-ро да наистина тя пише песни .... страшните песни със нейния диалект ! Аз като чух песните бях просто като поразен от гръм ! Чували ли сте рап със селски диалект ?
В смисъл то не е толкова лошо дори е доста забавно :D :D :D :D :D
Да истина е че тя пише песни лошото е обаче ЕДНО че текста който тя казва че е пише самичка ... как да кажа .... ми да намерих го в разни вече издадени песни и в разни сайтчета :) Ооо да аз имам достатъчно свободно време за да търся МНОГО :) пет_14 ще ти препоръчам 1 лек
завържи си дългата мазна косичка за някое дърво и се ОБЕСИ НА НЕЯ !!!!Ако искате мога да кача няколко песни във дата.бг да видим дали някой няма да си познае текста или музиката :)Която м/у другото също е крадена :)Но да тя определено ползва "собствените" си неща :)

kksstta
07-09-2008, 20:56
Радвай се,че те цитира,а не я обиждай.Дано си достатъчно голям,за да разбереш защо казвам това.

dimanushka
07-09-2008, 21:02
taq e super tupa ligla i izpolzva6ka.... ama ne vsi4ki sa takiva.
mn kofti 4e taka se e polu4ilo ama ne se qdosvai zaradi neq. ot razkaza ti se ubejkdavam 4e dori i ne si struva da se qdosva6 zaradi taq ...

Wrathchild
07-09-2008, 21:14
Абе то и Радо Шишарката има песен за шопската салата, ама това не го прави гениална духовно извисена личност.

Iv4eTy
07-09-2008, 22:45
Изобщо не се учудвам че те копира, просто се загледай навън и ще видиш че повечето да не кажа всичките 12-14 годишни изглеждат по един и същи начин, държат се по един и същи начин - просто нямат нито собствено мнение нито нищо. Превърнали са се в безмозъчни клонинги, копиращи всяко нещо, с което могат да ги забележат....

PePeLePew
07-09-2008, 22:53
offffffffff tuka g1mji ot gluposti....
bas hva6tam 4e tuka edin ne q poznava,ama trovite 6toto nali lape6kqi vi ak1l vi kazva 4e trqbva da narejdate.....
Kakto i da e....
Az ne kazvam 4e q poznavam koi znae kolko dobre,ama znam 4e ne e takava kakvato q predstavq6 ti !
P1k i moga da ti kaja 4e tq moje da izmisli desetki ne6ta koito ti dori i ne moje6 da se seti6 nqkoga...
Ako q poznava6 tolkvoa dobre kolkot predstavq6 sigurno znae6 4e pi6e pesni i bi trqbvalo da si 4ul nqkoq....P1k da ti kaja neinite pesni sa dobri...
t1i 4e tiho ve4e.....
tiq koito ne q poznavat da ne umuvat....! :x basi

ти сега какво?адвокатстваш ли?Айде да се появи така обичаната алекс и да хварли малко светлина щом е членка на форума !!!Ще ми е безкрайно интересно как ще се развие темата в такъв случай

cherinka
07-09-2008, 23:41
Разбирам да е 14-16 годишна иди дойди някакси става ! Но тя е на 20 бе .... можели все още да не и е дошъл акъла???? Въпреки че тя е от някво пробито село то там надали има някой с акъл !!! :x :x :x :x
БОБЧО ИМА АКЪЛ!
НЕМА ГО ОБИЖДАШ, ЕЙ!
8-)

gangstata
07-10-2008, 00:01
Бой уе..!

HelSy
07-10-2008, 00:03
колко странно,че темата е точно тук .. при любовните излияния :lol: :lol: :lol:

аватара на въпросното момиче подсказва откъде идва .. колата не ми допада xDD :lol: аз се чудя защо изобщо си се нагърбил с чуждите,в случая с нейните проблеми :?

butty
07-10-2008, 06:13
Здравей!

Аз като прочетох заглавието първо си помислих, че аз съм, сгафила нещо, защото и аз се казвам Александра :lol:
За въпросното момиче..не я познавам.. и нямам правото да я обсъждам,а и според мен и ти не постъпи коректно като пусна темата тук..защото така може да се каже, че я изложи пред целия форум.. Можеше да го запазиш за себе си ;) Но стореното,сторено. Щом това момиче се е държало така..то самото и поведение говори за нея..така че аз спирам до тук ;)
Пожелавам ти късмет в живота :P

spensi
07-10-2008, 09:32
Al3ksandra няма ли да напише нещо в нейна защита нека видим и нейната гледна точка! :D

slun4ice_90
07-10-2008, 09:41
Та тази тема се отнася за едно от най-глупавите същества във този форум !!!Значи ника на тов въпросно момиченце е "Al3ksandra" тя е една от "изкупителните жертви на любовта" .... Или поне това казва когато се запознавате с нея ! Таа това въпросното момиче което е с Радомирски (иде реч селски) произход много ме отврати !Значи когато се запознах с нея тя бе "с разбито сърце нямаше приятели и т.н" ... Поговорих си с нея много време , опитах се да и бъда приятел обясних и много неща ! И какво да видя ? Всичките тези неща който тя сама неможеше да измисли в момента се появяват във коментари ОТ НЕЯ !!! Попринцип нямам нищо против нека ползва мой мисли , но НЕ ДА МЕ ЦИТИРА !!!! Тя буквално копира от скайп и поства тука !!!! А да още нещо когато уж бяхме големите дружки и тя имаше нужда от приятел аз я подкрепих и бях до нея когато имаше нужда ... Обаче момчето което харесваше и показало че може да имат нещо повече от приятелсвто и хоп вече приятел не и трябваше и ме блокна във скайп не си дига джи ес ем-а ..... Такива хора като теб Александра залужават да ви вкарат в газови камери !!! Просто за пореден път не само че приятелсвто между момче и момиче няма ами отгоре на всизко за пореден път разбирам хората колко са жалки , ограничени , егоистични , мърляви и самовлюбени създания !!!!!Просто съм отвратен от подрастващите и от начина на държание на "уж добрите хора" !!!Аз лично съжалявам че я познавах и че и бях приятел !!!!!!Да и аз съм съгласна с другите...и ти го казах..просто я з****.... :-D Не й обръщай внимание..не го заслужава просто.... :-P :) Това не е начина да я излагаш.... :?

vamp
07-10-2008, 10:56
Направо я пребихте?Поне става ли?Или е грозновата?Ей това ми е интересно,че от аватара забелязвам нещо гадно и подло в очите й,но това си е лично мнение,не я познавам,че да я коментирам.Ако трябва да коментирам постъпката...Ми лайнарска постъпка е това...

ludo_momiche
07-10-2008, 13:44
Al3ksandra няма ли да напише нещо в нейна защита нека видим и нейната гледна точка! :D


и аз чакам!

Vichko0o
07-10-2008, 14:08
Ами попринцип мисля че всеки 1 за който се пусне такава тема определено би писал в нея и би се защитил ? Може би бъркам де да знам ... Но явно в момента или няма кой да и каже какво да ми напише или е заминала на море както ми беше казала ... Но аз не целя да я излагам ами целя да покажа какви хора има и по форумите .... Просто да го имате в предвид защото вие може да сте от хората който да попаднат на нея и да стане нещо повече от това което аз преживях и да съжалявате по дълго и повече !!!!

vamp
07-10-2008, 14:19
Ами попринцип мисля че всеки 1 за който се пусне такава тема определено би писал в нея и би се защитил ? Може би бъркам де да знам ... Но явно в момента или няма кой да и каже какво да ми напише или е заминала на море както ми беше казала ... Но аз не целя да я излагам ами целя да покажа какви хора има и по форумите .... Просто да го имате в предвид защото вие може да сте от хората който да попаднат на нея и да стане нещо повече от това което аз преживях и да съжалявате по дълго и повече !!!!

Браво на пич като теб!

Pliok0019
07-10-2008, 14:38
Съмнявам се, че копира абсолютно всичко. Може да взема идеи от написаното ти в скайп, но това е за добро. До колкото мога да съдя по постовете й, тя винаги е подкрепяла и се е опитвала да помогне. Дали със свои съвети, с клиширани фрази или с изречения копирани от теб - няма голямо значение. Резултата е положителен.

sasha_90
07-10-2008, 19:31
Не го приемай навътре.Не всички са като нея,има и добри момичета.

Vichko0o
07-10-2008, 19:51
Всичките хора който съм познавал са били нещо подобно но с нея преля чашата и просто исках да го кажа поне тука може някой човек да се спаси от неините нокти !!! Ами чесно да ти кажа не вярвам да има добри момичета вече толкова лошо видях че просто не мога да го повярвам да има някое добро момиче !!!!!

babity
07-10-2008, 22:07
И все пак аз не я виждам като чудовище. Всеки човек има правото на избор във всеки един аспект и тя е направила своя. Това, че тя е егоист или поне като такъв се е показала не значи, че е кой знае колко зла. Даже поведението и е... бих казала нормално, сравнено с поведението на повечето хора. Предстои ти да срещнеш още много такива хора, даже и по - лоши. Не те съдя, ти знаеш какво ми е мнението по въпроса. Ако още отсега си се отказал... незнам!

Briseis
07-10-2008, 22:23
Ехе, чак телефона й имаш...
Какво се занимаваш с глупости...?Поне симпатична да беше.

IdiOtKa
07-10-2008, 23:34
Та тази тема се отнася за едно от най-глупавите същества във този форум !!!Значи ника на тов въпросно момиченце е "Al3ksandra" тя е една от "изкупителните жертви на любовта" .... Или поне това казва когато се запознавате с нея ! Таа това въпросното момиче което е с Радомирски (иде реч селски) произход много ме отврати !Значи когато се запознах с нея тя бе "с разбито сърце нямаше приятели и т.н" ... Поговорих си с нея много време , опитах се да и бъда приятел обясних и много неща ! И какво да видя ? Всичките тези неща който тя сама неможеше да измисли в момента се появяват във коментари ОТ НЕЯ !!! Попринцип нямам нищо против нека ползва мой мисли , но НЕ ДА МЕ ЦИТИРА !!!! Тя буквално копира от скайп и поства тука !!!! А да още нещо когато уж бяхме големите дружки и тя имаше нужда от приятел аз я подкрепих и бях до нея когато имаше нужда ... Обаче момчето което харесваше и показало че може да имат нещо повече от приятелсвто и хоп вече приятел не и трябваше и ме блокна във скайп не си дига джи ес ем-а ..... Такива хора като теб Александра залужават да ви вкарат в газови камери !!! Просто за пореден път не само че приятелсвто между момче и момиче няма ами отгоре на всизко за пореден път разбирам хората колко са жалки , ограничени , егоистични , мърляви и самовлюбени създания !!!!!Просто съм отвратен от подрастващите и от начина на държание на "уж добрите хора" !!!Аз лично съжалявам че я познавах и че и бях приятел !!!!!!
ся кво ше се разплачиш ли ?!

spensi
07-10-2008, 23:41
Та тази тема се отнася за едно от най-глупавите същества във този форум !!!Значи ника на тов въпросно момиченце е "Al3ksandra" тя е една от "изкупителните жертви на любовта" .... Или поне това казва когато се запознавате с нея ! Таа това въпросното момиче което е с Радомирски (иде реч селски) произход много ме отврати !Значи когато се запознах с нея тя бе "с разбито сърце нямаше приятели и т.н" ... Поговорих си с нея много време , опитах се да и бъда приятел обясних и много неща ! И какво да видя ? Всичките тези неща който тя сама неможеше да измисли в момента се появяват във коментари ОТ НЕЯ !!! Попринцип нямам нищо против нека ползва мой мисли , но НЕ ДА МЕ ЦИТИРА !!!! Тя буквално копира от скайп и поства тука !!!! А да още нещо когато уж бяхме големите дружки и тя имаше нужда от приятел аз я подкрепих и бях до нея когато имаше нужда ... Обаче момчето което харесваше и показало че може да имат нещо повече от приятелсвто и хоп вече приятел не и трябваше и ме блокна във скайп не си дига джи ес ем-а ..... Такива хора като теб Александра залужават да ви вкарат в газови камери !!! Просто за пореден път не само че приятелсвто между момче и момиче няма ами отгоре на всизко за пореден път разбирам хората колко са жалки , ограничени , егоистични , мърляви и самовлюбени създания !!!!!Просто съм отвратен от подрастващите и от начина на държание на "уж добрите хора" !!!Аз лично съжалявам че я познавах и че и бях приятел !!!!!!
Брат не се коси аз колко пъти съм помагал и накрая нищо от другата страна или обратното на мен са ми помагали пък аз после се провалям. стават такива неща.Човешко е да се греши.Най добре й прости и продължи напрет ако тя не е оценила помоща ти си е за нея какво да се прави стават такива неща понякога

Vichko0o
07-10-2008, 23:59
Идиотка има защо да се напишеш така :) Поздравления ти спечели награда "най-тп коментар" :) Пф колко ми е писнало от такива жалки изказвания ! Спести си жалките безсмислени коментари и ходи си плачи кротко във ъгъла чопли си пъпките гали си мазната коса И НЕДЕЙ ПИШИ МАЛОУМНИ НЕПОТРЕБНИ КОМЕНТАРИ ВЪВ МОЙ ТЕМИ !!!!! :x :x :x :x

moon_flower
07-11-2008, 07:25
Aбе някой каза,че трябва да се види и страната на момичето..аз отвсякъде си залагам,че момчето е право! :D
И въпреки че съм момиче твърдя,че ние сме големи говеда.. :D Братле.,нема да се връзваш...след тази тема едва ли повече ще се налага да даваш акъл. :)

bibeto15
07-11-2008, 09:28
Та тази тема се отнася за едно от най-глупавите същества във този форум !!!Значи ника на тов въпросно момиченце е "Al3ksandra" тя е една от "изкупителните жертви на любовта" .... Или поне това казва когато се запознавате с нея ! Таа това въпросното момиче което е с Радомирски (иде реч селски) произход много ме отврати !Значи когато се запознах с нея тя бе "с разбито сърце нямаше приятели и т.н" ... Поговорих си с нея много време , опитах се да и бъда приятел обясних и много неща ! И какво да видя ? Всичките тези неща който тя сама неможеше да измисли в момента се появяват във коментари ОТ НЕЯ !!! Попринцип нямам нищо против нека ползва мой мисли , но НЕ ДА МЕ ЦИТИРА !!!! Тя буквално копира от скайп и поства тука !!!! А да още нещо когато уж бяхме големите дружки и тя имаше нужда от приятел аз я подкрепих и бях до нея когато имаше нужда ... Обаче момчето което харесваше и показало че може да имат нещо повече от приятелсвто и хоп вече приятел не и трябваше и ме блокна във скайп не си дига джи ес ем-а ..... Такива хора като теб Александра залужават да ви вкарат в газови камери !!! Просто за пореден път не само че приятелсвто между момче и момиче няма ами отгоре на всизко за пореден път разбирам хората колко са жалки , ограничени , егоистични , мърляви и самовлюбени създания !!!!!Просто съм отвратен от подрастващите и от начина на държание на "уж добрите хора" !!!Аз лично съжалявам че я познавах и че и бях приятел !!!!!! Az bih se podraznila ujsno mnogo ako nqkoi po4ne da me kopira,puk i na vsi4koto otgore da me blokira v skype i da ne si vdiga telefona,sled kato sam i bila priqtelka i sam q uspokoqvla.Taq e ujsna.Ne si zaslujava da si trovi6 nervite.

deep
07-11-2008, 11:55
Не, че я защитавам, защото и на мен не ми е кой знае колко приятна, но постъпваш тъпо с тая тема. До колкото разбрах с тая твоята приятелка само по скайп сте си общували (с такова впечатление останах, но не съм сигурна), тогава какво толкова съпреживяваш всичко?! На всеки му се е случвало да бъде използван. Не е приятно. Но някак си не ми се вярва толкова много съвети да си й давал, че тя сега да ги копира във всяко свое мнение и на всичкото отгоре те да са свързани с дадената тема!!! :? И докато бяхте 'приятели' пак ли я обиждаше заради диалекта й??? И пак ли обиждаше творенията й?? Сигурна съм, че си й казвал, че ти харесват песните й и не си й споменавал за диалекта. На това му се вика лицемерие. И аз имам подобно преживяване с една бивша приятелка, но никога не съм отричала, че танцува хубаво, само защото вече не ми е приятелка! :x
Пак повтарям - не я защитавам, но всичко това е лапешка работа! Сега вече сигурно се мислиш за спасител, който се опитва да отърве останалите форумци от лапите на това толкова лошо момиче!! Тцтц... И на всичко отгоре всички застават срещу нея, без дори да я познават повечето.... Много сте ми интересни!

Al3ksandra
07-11-2008, 12:32
Хмм Vichk0o0o0o просто искам да ти кажа едно голямо благодаря. Добре че се отдръпнах от теб. Личи си кой е лицемера... та знчи песните ми като ти ги пратих гласувах ти доверие и така нататък.. дадох ти ги, ти ми каза че били хубави ... а сега била съм "идиотка" , "лицемерка", "гад", с "диалект: и т.н., песните ми били fake o.O к'во още... о.О, "заблудена".. Ами добре, благодаря ти :) Но помни че ще го запомня всичкото това. А защо ли спрях да общувам с теб по скайп?.. Ми много просто, ти си знаеш защо.. Просто като гледам всичко това, направо ми се повръща... че ти имах някакво доверие. Ако ми бе истиски приятел или поне ме уваважаше, най-малкото нямаше да го правиш обществено достояние. По думите ти съдя че определено си целял да се позабавляваш..... Окей.

Особено грозно изглеждаш когато почнеш да нападаш всеки дето ме защити. НЕ се сърди бе, нищо лично просто да ти кажа.Това е всичко

П.П.
На останалите коментарите слабо ме касаят, те не ме познават. Да ме оплюват, просто това е форум , нищо друго. И не си струва да му отдавам значение, сравнение със хубавите неща дето ми се случиха :)

lo6ata
07-11-2008, 12:43
Аз съм напълно съгласна със deep. Човек смята друг човек за приятел, споделя му разни неща, радва се, че си е намерил някой приятел и си оплътнява приятно времето, след време същият този човек вече има други интереси и иска да продължи напред и... става неудобен за отсрещния и всичко, което е споделил се използва срещу него, независимо дали е за казване пред хора или не. Този спор не ме интересува, може и да не е постъпила момата много коректно, ама ако Vichko0o все още се чувства като жертва след това, което е изписал... :? :? :?

soul1199
07-11-2008, 12:47
yjas,iskam da se zapoznaq s teb :)

ludo_momiche
07-11-2008, 12:48
Надявам се най-накрая да сте се разбрали и да е ясно кой ан кой и защо е сърдит..достатъчно спам направихме вече,не знам повече дали има смисъл да с еобсъжда това. Не взимам ничия страна!

ludo_momiche
07-11-2008, 12:48
yjas,iskam da se zapoznaq s teb :)

С кой от всички?

Rosenrot_f
07-11-2008, 12:50
Абе какво си губите времето..да си се оправят двамата и готово !!! Не е ничия работа да им обяснява кой с кфо е сбъркал ! Проблема си е лично техен.. :) Ничия страна не взимам :P

deep
07-11-2008, 13:00
Абе какво си губите времето..да си се оправят двамата и готово !!! Не е ничия работа да им обяснява кой с кфо е сбъркал ! Проблема си е лично техен.. :) Ничия страна не взимам :P
Еми и аз се чудя, ама след като ни намеси в техните отношения, какво да правим :D Всички разбрахме голямата трагедия на този лигльо. Можеше чисто и просто да й пише едно ЛС (след като тя го е блокирала в скайп) и да се разберат като бели хора. Ама не - трябваше целият форум да научи какъв герой е той, защото иска да ни предпази от нея! Ама Вичко, ехоуу, всеки си решава сам с кого да се сближи, с кого да си пише, с кого да общува! Какъв си ти, че казваш на целия форум, че тя била еди си каква и да не се занимават другите с нея?!

Rosenrot_f
07-11-2008, 13:01
Абе какво си губите времето..да си се оправят двамата и готово !!! Не е ничия работа да им обяснява кой с кфо е сбъркал ! Проблема си е лично техен.. :) Ничия страна не взимам :P
Еми и аз се чудя, ама след като ни намеси в техните отношения, какво да правим :D Всички разбрахме голямата трагедия на този лигльо. Можеше чисто и просто да й пише едно ЛС (след като тя го е блокирала в скайп) и да се разберат като бели хора. Ама не - трябваше целият форум да научи какъв герой е той, защото иска да ни предпази от нея! Ама Вичко, ехоуу, всеки си решава сам с кого да се сближи, с кого да си пише, с кого да общува! Какъв си ти, че казваш на целия форум, че тя била еди си каква и да не се занимават другите с нея?!

Еми сигурно щото се дразни,че тя не му обръща внимание..ддз ! Това човека е много странно животно..
8-)

Vichko0o
07-11-2008, 13:14
За пореден път се обеждавам че има хора който не четата ами проооооосто пишат ! Браво Алекс се сети да пише но аз така и все не разбирам какво сбърках ? Както и да е .... Диип аз не съм лицемер !!! Когато бяхме уж приятели ми харесваха и песните и начина и на говорене беше сладко и ме кефеше но това е поради факта че тя ми беше УЖ приятелка ! Алекс когато говориш така миличко и сладичко не излизаш толкова невинна колко искаш :) Просто "ти си знаеш" прикрива истинската причина която те накара да се одръпнеш от мене която и аз незнам каква е ... Да писах на предишни страници (както разбирасе повечето не са прочели мойте всички постове) че темата е изблик на нерви и на детски прояви но всъщтност като се позамисля темата си я бива и то има защо ! Нито съм герй нито съм нищо и аз имам право да пиша каквото искам за който искам въпроса е дали това което ще напиша е лъжа ! Ако е лъжа нека тя да напише кое от цялата работа е лъжа ... Държанието ми с нея ли ? Начина по който дори и да спях тя да ми прати смс и аз ставам веднага и идвам да и правя компания ли ? А да когато си харесваше някъв си я подкрепях и благодарение на мене направи крачката та ся "хубавите" нщеа и дойдоха .... Мда като цяло аз съм лицемерния гаден нещастник който обръща гръб !!!! Алекс щом толкова много те нараних защо така и не ми каза как съм го направил ? А Диип аз незнам какво е ЛС та не и написах поне 10 не и звъннах 50 пъти на джи ес ем-а и не писах от 10 различни скайпа само защото НЕ МИ ПУКАШЕ ЗА НЕЯ !!! Ако не ми пукаше дали щях да си правя труда дори и да пускам тази тема ? Ето сега тя е онлайн и и пратих лично съобшение но разбира се пак няма отговор ?!?!?! Да Алекс пукаше ми за тебе и то много докато не реши че вече не ти трябвам найстина ми харесваше да имам приятел като теб но за пореден път се убедих че просто колкото и добър да си към един човек той винаги ще намери начин да те зае*е ...

donkihot
07-11-2008, 13:28
Хмм Vichk0o0o0o просто искам да ти кажа едно голямо благодаря. Добре че се отдръпнах от теб. Личи си кой е лицемера... та знчи песните ми като ти ги пратих гласувах ти доверие и така нататък.. дадох ти ги, ти ми каза че били хубави ... а сега била съм "идиотка" , "лицемерка", "гад", с "диалект: и т.н., песните ми били fake o.O к'во още... о.О, "заблудена".. Ами добре, благодаря ти :) Но помни че ще го запомня всичкото това. А защо ли спрях да общувам с теб по скайп?.. Ми много просто, ти си знаеш защо.. Просто като гледам всичко това, направо ми се повръща... че ти имах някакво доверие. Ако ми бе истиски приятел или поне ме уваважаше, най-малкото нямаше да го правиш обществено достояние. По думите ти съдя че определено си целял да се позабавляваш..... Окей.

Особено грозно изглеждаш когато почнеш да нападаш всеки дето ме защити. НЕ се сърди бе, нищо лично просто да ти кажа.Това е всичко

П.П.
На останалите коментарите слабо ме касаят, те не ме познават. Да ме оплюват, просто това е форум , нищо друго. И не си струва да му отдавам значение, сравнение със хубавите неща дето ми се случиха :)


по дявоилите той те е измъкнал от 4ерната дупка,а ти си спряла да говориш с него,когато си срещнала друг??? аре детски работи,извинявай ама 4овека е 4овек,а ти май не !!! нищо ли4но! ПОРАСНИ!

Vichko0o
07-11-2008, 13:33
Не бе нека в смисъл щом толкова съм я наранил с начина си на държание и дори не заслужавам едно Лично Съобщение КАКВО СЪМ НАПРАВИЛ ЛОШО да нека се държи така с мен заслужавам си го аз и дадох показах и казах всичко от което имаше нужда и когато имаше нужда и нека сега така ок все пак благодаря !!!

spensi
07-11-2008, 14:51
е браво ве хора доволни ли сме сега оплюхме момичето незнам за какво му е толкоз полно на Vickko0o за едно приятелство по скайп.
Приятел казах ти продължавай на пред и това е какво било,било

Remini
07-11-2008, 15:04
Ти си бил голям дечко 8)

Erica
07-11-2008, 15:06
Ако питате мен,крайно време или да си обърнете гръб завинаги,или да заровите томахавките...
Вичко твърдиш че си уважавал това момиче адски много,ами окей щом е така...мислиш ли че е нормално сега да си вадите кирливите ризи пред толкова много хора...,макар и те да са от интернет пространството?!
Ето момичето ти даде някакъв отговор,но ти не си доволен...,ами окей потърси я и поговорете очи в очи...тук в този форум едва ли ще разбереш точно това което те интересува...
Казваш че тя не ти отговаря,отбягва те и нежелае контакт с теб...Ами добре запази достойнство и се отдръпни...,защо трябва да я оплюваш и да продълваваш да я търсиш и да се унижаваш...Като неиска - неиска - здраве да е! Вдигаш главата и продължаваш напред!
Не се оставяй да бъдеш заслепен от ярост и злоба...постъпката ти е кофти и смешна...спри се!Сам ще се питаш след време и ще се чудиш на себе си защо си постъпил толкова детски...
Пожелавам ти успех и дано да срещнеш човек с твоите разбирания...,но повярвай ми това не е начин да си разрешиш личните отношения с някои...те затова са \"лични\",за да си останат мевду вас! Успех!!!

soul1199
07-11-2008, 18:25
yjas,iskam da se zapoznaq s teb :)

С кой от всички?s avtora,no,ako iska6 neka da se zapoznaem :)

Deliverance
07-11-2008, 19:36
x

w0sh
07-11-2008, 20:21
Безпочвени обвинения от 2-те страни. Интересно. поне дайте някой факт,за да отсъдим кой прав, кой крив.

babity
07-11-2008, 20:30
Безпочвени обвинения от 2-те страни. Интересно. поне дайте някой факт,за да отсъдим кой прав, кой крив.

И двамата не са цвете за мирисане. Имат си трески за дялане. Ако момичето не го е отблъснало така, изведнъж (или поне така твърди авторът) и ако той не беше реагирал толкова пресилено изобщо нямаше да се стига до такива сеири тука. Няма крив и няма прав, и двамата са си виновни!

pet_14
07-11-2008, 20:49
offffffffff tuka g1mji ot gluposti....
bas hva6tam 4e tuka edin ne q poznava,ama trovite 6toto nali lape6kqi vi ak1l vi kazva 4e trqbva da narejdate.....
Kakto i da e....
Az ne kazvam 4e q poznavam koi znae kolko dobre,ama znam 4e ne e takava kakvato q predstavq6 ti !
P1k i moga da ti kaja 4e tq moje da izmisli desetki ne6ta koito ti dori i ne moje6 da se seti6 nqkoga...
Ako q poznava6 tolkvoa dobre kolkot predstavq6 sigurno znae6 4e pi6e pesni i bi trqbvalo da si 4ul nqkoq....P1k da ti kaja neinite pesni sa dobri...
t1i 4e tiho ve4e.....
tiq koito ne q poznavat da ne umuvat....! :x basi
Мда ... 1-во умнико ЗЕМИ ПОЛЗВАЙ КИРИЛИЦА !!!! 2-ро да наистина тя пише песни .... страшните песни със нейния диалект ! Аз като чух песните бях просто като поразен от гръм ! Чували ли сте рап със селски диалект ?
В смисъл то не е толкова лошо дори е доста забавно :D :D :D :D :D
Да истина е че тя пише песни лошото е обаче ЕДНО че текста който тя казва че е пише самичка ... как да кажа .... ми да намерих го в разни вече издадени песни и в разни сайтчета :) Ооо да аз имам достатъчно свободно време за да търся МНОГО :) пет_14 ще ти препоръчам 1 лек
завържи си дългата мазна косичка за някое дърво и се ОБЕСИ НА НЕЯ !!!!Ако искате мога да кача няколко песни във дата.бг да видим дали някой няма да си познае текста или музиката :)Която м/у другото също е крадена :)Но да тя определено ползва "собствените" си неща :)
1-vo ne pi6a na kirilica 6toto nqma....qvno ne si 4el vsi4kite mi postove 4e da razbere6....v zala s1m i tuka nqma.....
2-ro kosata mi bila mazna :lol: :lol: :lol: veselqk.....nqma da komentiram,tq ko be6e mazna az nqma6e da q d1rja,ama kakto i da e.....
3-to mmm ne znaeh 4e e izpolzvala textove ot drugi pesni.....6ans....
iiii kat za posledno 4ao ot men :D
are jivi i zdravi.....


Безпочвени обвинения от 2-те страни. Интересно. поне дайте някой факт,за да отсъдим кой прав, кой крив.

И двамата не са цвете за мирисане. Имат си трески за дялане. Ако момичето не го е отблъснало така, изведнъж (или поне така твърди авторът) и ако той не беше реагирал толкова пресилено изобщо нямаше да се стига до такива сеири тука. Няма крив и няма прав, и двамата са си виновни!
wosh kakto vinagi prav.....
tva e to istinata.....
+1

Mun4o
07-11-2008, 21:18
Споко ще я затворим в обществен кенеф с диво прасе,после ще я одерем,ще я насолим във всеки смисъл на този израз,ще накараме 20 човека да се прицелят в нея с арбалети и къртечници.После ще я вържем за гъза на някоя камила в средата на пустинята Сахара и ще я тупнем леко по дупето(камилата) та да я влачи докато смъртта ги раздели.Доволен? :-D
...... :lol: :D :D :D :D :D :D

~ani4ka~
07-11-2008, 22:45
защо не отидете на брачен консултант ? :-D

~ani4ka~
07-11-2008, 22:51
сега сериозно сaбeрете се двамaтa и поговорете.явно има кaкво да си кажете :smt045

spiderka
07-11-2008, 23:31
ама я верно не й се тормози толко на тая :grin: :grin: :grin:

vamp
07-12-2008, 11:45
За пореден път се обеждавам че има хора който не четата ами проооооосто пишат ! Браво Алекс се сети да пише но аз така и все не разбирам какво сбърках ? Както и да е .... Диип аз не съм лицемер !!! Когато бяхме уж приятели ми харесваха и песните и начина и на говорене беше сладко и ме кефеше но това е поради факта че тя ми беше УЖ приятелка ! Алекс когато говориш така миличко и сладичко не излизаш толкова невинна колко искаш :) Просто "ти си знаеш" прикрива истинската причина която те накара да се одръпнеш от мене която и аз незнам каква е ... Да писах на предишни страници (както разбирасе повечето не са прочели мойте всички постове) че темата е изблик на нерви и на детски прояви но всъщтност като се позамисля темата си я бива и то има защо ! Нито съм герй нито съм нищо и аз имам право да пиша каквото искам за който искам въпроса е дали това което ще напиша е лъжа ! Ако е лъжа нека тя да напише кое от цялата работа е лъжа ... Държанието ми с нея ли ? Начина по който дори и да спях тя да ми прати смс и аз ставам веднага и идвам да и правя компания ли ? А да когато си харесваше някъв си я подкрепях и благодарение на мене направи крачката та ся "хубавите" нщеа и дойдоха .... Мда като цяло аз съм лицемерния гаден нещастник който обръща гръб !!!! Алекс щом толкова много те нараних защо така и не ми каза как съм го направил ? А Диип аз незнам какво е ЛС та не и написах поне 10 не и звъннах 50 пъти на джи ес ем-а и не писах от 10 различни скайпа само защото НЕ МИ ПУКАШЕ ЗА НЕЯ !!! Ако не ми пукаше дали щях да си правя труда дори и да пускам тази тема ? Ето сега тя е онлайн и и пратих лично съобшение но разбира се пак няма отговор ?!?!?! Да Алекс пукаше ми за тебе и то много докато не реши че вече не ти трябвам найстина ми харесваше да имам приятел като теб но за пореден път се убедих че просто колкото и добър да си към един човек той винаги ще намери начин да те зае*е ...

На теб май вярно много ти е пукало...С какво толкова се привърва към това момиче?

Vichko0o
07-12-2008, 12:30
За пореден път се обеждавам че има хора който не четата ами проооооосто пишат ! Браво Алекс се сети да пише но аз така и все не разбирам какво сбърках ? Както и да е .... Диип аз не съм лицемер !!! Когато бяхме уж приятели ми харесваха и песните и начина и на говорене беше сладко и ме кефеше но това е поради факта че тя ми беше УЖ приятелка ! Алекс когато говориш така миличко и сладичко не излизаш толкова невинна колко искаш :) Просто "ти си знаеш" прикрива истинската причина която те накара да се одръпнеш от мене която и аз незнам каква е ... Да писах на предишни страници (както разбирасе повечето не са прочели мойте всички постове) че темата е изблик на нерви и на детски прояви но всъщтност като се позамисля темата си я бива и то има защо ! Нито съм герй нито съм нищо и аз имам право да пиша каквото искам за който искам въпроса е дали това което ще напиша е лъжа ! Ако е лъжа нека тя да напише кое от цялата работа е лъжа ... Държанието ми с нея ли ? Начина по който дори и да спях тя да ми прати смс и аз ставам веднага и идвам да и правя компания ли ? А да когато си харесваше някъв си я подкрепях и благодарение на мене направи крачката та ся "хубавите" нщеа и дойдоха .... Мда като цяло аз съм лицемерния гаден нещастник който обръща гръб !!!! Алекс щом толкова много те нараних защо така и не ми каза как съм го направил ? А Диип аз незнам какво е ЛС та не и написах поне 10 не и звъннах 50 пъти на джи ес ем-а и не писах от 10 различни скайпа само защото НЕ МИ ПУКАШЕ ЗА НЕЯ !!! Ако не ми пукаше дали щях да си правя труда дори и да пускам тази тема ? Ето сега тя е онлайн и и пратих лично съобшение но разбира се пак няма отговор ?!?!?! Да Алекс пукаше ми за тебе и то много докато не реши че вече не ти трябвам найстина ми харесваше да имам приятел като теб но за пореден път се убедих че просто колкото и добър да си към един човек той винаги ще намери начин да те зае*е ...

На теб май вярно много ти е пукало...С какво толкова се привърва към това момиче?
Пукаше ми да щото тя показа точно това което аз търсех !!!!!! Но за жалост показа и това от което ме беше страх ;) Такаче .... абе както ида е уж я преживях пък да видиме дали наистина съм я преживял :grin: :grin: :grin:

stop_looking_at_me
07-13-2008, 02:30
от поста й съдя че не е особено умна...

а от твоите постове съдя че си мн озлобен, щом гледаш да обидиш всеки с по различно мнение... или поне да ги обориш.

пп: няма нужда да спориш с мен.............. освен ако искаш да потвърдиш мнението ми :)

пп2: дано наистина да си я преживял... тея интернет приятелства са тъпа работа. не е ли по-добре да излезеш с приятели от твоя град... вместо да висиш пред компютъра по цели нощи заради единият разговор?

MusicIsTheKey
07-13-2008, 09:41
Не съм очаквала точно ти да пуснеш подобна тема, не съм очаквала и да продължиш да се заяждаш с мацката. Щом те дразни я игнорирай. Лесно и просто, няма смисъл да се джафкате тук, грозно е. Още по-тъпанарското е, че всички я нападнаха.

gPa3HuTeJl
07-13-2008, 09:51
hxAHxhAHxhAxA тоя винаги ми е смешен като му чета темите... :razz: