PDA

View Full Version : момИче на Фитнес



VQTUR
07-09-2008, 17:47
Здравейте, :razz: :grin: :grin: :grin:

machine
07-09-2008, 18:13
програма:крака-хипер екстензий-3 по 10-12 повторения
гърди-флайс на пек-дек машина 3по 10-12
рамо-с малки гирички разтваряне на ръцете встрани
трицепс-на скрипец
бицепс-гиричка от 1-3 кг сгъване от стоеж
за корема-повдигане на краката от вис
нормални коремни преси
за дупе можеш да правиш напади
и за да изгориш мазнините след края равномерно темпо-велоаргометър
гръб нарочно не съм ти дал,защото едва ли искаш а го разшириш

храна:това е най-важната част:плодове до 2-3 чследобояд
сутрин на гладно можеш да ядеш грейпфрут
отбягвай пърженото и мазното
салатите със зехтин
сладко и газирано-не
предимно пилешко,телешко и риба-варени или зпечени
ако не можеш без хляб яж типов по 1-2 филийки

xaxa
07-09-2008, 18:20
ако не можеш без хляб яж типов по 1-2 филийки
I E MNOGO MNOGO VAJNO DA E PREPYRJEN! :) bon apeti ^^

machine
07-09-2008, 18:23
да-препечен ако си е нормален хляба,но ако е типов няма нужда
добър съвет-това го забравих-мерси мн хаха

haterkata
07-09-2008, 18:26
хаха брао аз съм мързелива за фитнес

VQTUR
07-09-2008, 18:38
програма:крака-хипер екстензий-3 по 10-12 повторения
гърди-флайс на пек-дек машина 3по 10-12
рамо-с малки гирички разтваряне на ръцете встрани
трицепс-на скрипец
бицепс-гиричка от 1-3 кг сгъване от стоеж
за корема-повдигане на краката от вис
нормални коремни преси
за дупе можеш да правиш напади
и за да изгориш мазнините след края равномерно темпо-велоаргометър
гръб нарочно не съм ти дал,защото едва ли искаш а го разшириш

храна:това е най-важната част:плодове до 2-3 чследобояд
сутрин на гладно можеш да ядеш грейпфрут
отбягвай пърженото и мазното
салатите със зехтин
сладко и газирано-не
предимно пилешко,телешко и риба-варени или зпечени
ако не можеш без хляб яж типов по 1-2 филийки

Много ти благодаря, утре ще я пробвам.
Малко ми отне време докато разбера какво означават някои термини, но се оправих.
почти вс от това което ми препоръча правя, без нападите и повдигането от вис (немисля че ще успея да го направя). Само това за хипер екстензийте наразбрах какво е...?
А за храната - месо НЕ ям, никога не съм яла!!! а когато ям хляб той е само хляб ''Бонус''. и предимно салати ям... проблема ми е само сладкото, :oops: но и него значително го намалих...



а защо хляба трябва да е препечен???

machine
07-09-2008, 18:47
хипер екстензиите са упражнение за квадрицепса или бедрото-прави се на уред значи където от седнало положение си повдигаш краката.
хляба трябва да е препечен,защото е по-полезен така пециално белият
сладкото не се притеснявай можеш да ядеш,но трябва да има граница гледай да е шоколад преди тренировка или след.

Vilsy
07-09-2008, 18:51
Ne!Purvo minava6 na uredite za muskolatura.Sled tova na putekata 30 min,posle na koleloto 30 min i ako imash vreme i sili na stepera.1 4as sled fitnesa i po vreme ne trqbva da piesh voda

xaxa
07-09-2008, 18:57
А за храната - месо НЕ ям, никога не съм яла!!!
а защо хляба трябва да е препечен???
evala i az ne qm meso

a za hlqba za6toto s16to ima po malko kalorii v nego (demek po malko 6te nap1lnee6) nali znae6 4e ot xlqb se debelee malko ^^

machine
07-09-2008, 19:01
:lol: така прави пътека 5-10 мин за загрявка,след това тренировката с тежести и накря кардио за изгаряне.дала си и над 1 час аеробно натоварване-40-45 мин велоаргометър са и достатъчни,защото след 15 мин се горят мазнините,а след 35 протеините в тялото-тоест над този лимит 0т 45 мин даже час се губи ефекта от тренировката с тежести
Случайно да знаеш,че водата приета по време на интензивно натоварване действа като термогенетик и спомага за изгарянето на мазнини.По време на тренировка трябва да се пие вода.Случайн о да знаеш,че 75% от мускула,60%от личното ни тегло е вода.Водата е много важна.

VQTUR
07-09-2008, 19:07
сладкото не се притеснявай можеш да ядеш,но трябва да има граница гледай да е шоколад преди тренировка или след.
сетих се кой е уреда :)
а за шоколада :-o то хубаво казваш че може, ама нали той има мн калории, и като ги изгоря във фитнеса и после си хапна шоколад - какво става, все едно нищо не съм изгорила... поне така го схващам :-o

VQTUR
07-09-2008, 19:10
Ne!Purvo minava6 na uredite za muskolatura.Sled tova na putekata 30 min,posle na koleloto 30 min i ako imash vreme i sili na stepera.1 4as sled fitnesa i po vreme ne trqbva da piesh voda

това за водата не съм съгласна, защото виждам хора дето си пият вода по време на тренировка и то доста...
а за пътеката ми казаха хора в самия фитнес, че е полезно 1во да загрееш всички мускули с тичане и после да почнеш с тренировката!

KariZma
07-09-2008, 19:14
evala i az ne qm meso

a za hlqba za6toto s16to ima po malko kalorii v nego (demek po malko 6te nap1lnee6) nali znae6 4e ot xlqb se debelee malko ^^

8-)

machine
07-09-2008, 19:14
Just___me виж си личните съобщения плс.
Явно си ме разбрала грешно-шоколада го ядеш или преди или след:
преди-за енергия
след-всичко прието от организма до 30-40 мин след тренировка се използва пак като енергия,тъй като след тренировка мускулите ти се пълнят с кръв

VQTUR
07-09-2008, 19:21
Just___me виж си личните съобщения плс.
Явно си ме разбрала грешно-шоколада го ядеш или преди или след:
преди-за енергия
след-всичко прието от организма до 30-40 мин след тренировка се използва пак като енергия,тъй като след тренировка мускулите ти се пълнят с кръв

Ясно :) :grin: :grin: :grin:

xaxa
07-09-2008, 19:30
evala i az ne qm meso

a za hlqba za6toto s16to ima po malko kalorii v nego (demek po malko 6te nap1lnee6) nali znae6 4e ot xlqb se debelee malko ^^

8-)
stiga si spamila i kaji kfo neti xaresva ?

KariZma
07-09-2008, 19:46
За 1ви път да пусна спам и веднага....

ми вс е ок :)

xaxa
07-09-2008, 20:41
За 1ви път да пусна спам и веднага....

ми вс е ок :)
radvam se :)

DEviL_BG
07-12-2008, 22:44
Ne!Purvo minava6 na uredite za muskolatura.Sled tova na putekata 30 min,posle na koleloto 30 min i ako imash vreme i sili na stepera.1 4as sled fitnesa i po vreme ne trqbva da piesh voda

това за водата не съм съгласна, защото виждам хора дето си пият вода по време на тренировка и то доста...
а за пътеката ми казаха хора в самия фитнес, че е полезно 1во да загрееш всички мускули с тичане и после да почнеш с тренировката!

Аз съм съгласен с него , водата си е важна, ама не в много големи количества, от време на време да си пиинеш по 1-2 глътки :x

japixloops
07-14-2008, 21:14
Защо подяволите не пита фитнес Инструктора ?? Всеки фитнес има :?

Никой не те знае , дали си слаба . дебела и може да ти е дал грешна програма с която може само да наедрееш примерно

Питаш човека в Фитнеса за програма и това ... Тая тема е жалка :booooomb: