PDA

View Full Version : Сън



iuyt
07-09-2008, 19:17
problema mi e sledniq ot okolo 5 no6ti spq stra6no nespokoino poprincip ne se budq no6tem a sega se budq okolo 5 pati nqkoi ako znae nqkakvo sredstvo koeto da pomaga za spokoen san da kazva.blagodarq vi

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

anity92
07-09-2008, 20:06
Emi lqgai si ne po kusno ot 00:00 chasa. Vzemai si topul dush i sled tova moje da izpiesh chasha toplo mlqko s med. Sashto taka moje predi san da izgledash nqkoi priqtno filmche ili da pochetesh kniga. Ne trqbva da mislish za loshi neshta. V staqta koqto spish temperatyrata trqbva da e ne poveche ot 17-18 gradusa. Xybavo e ako ne mojesh da zaspish da stanesh da se porazxodish. xmela sashto pomaga xybavo e da go striesh na prax i taka da go priemesh. Mojesh da si napravish i chai - 2 lujichki ot nego se raztvarqt v chasha goreshta voda ostavq se da prestoi 4 chasa i se pie po edna chasha vecher. Dobro sredstvo za spokoen san e koparat. 50 grama semena se varqt 15 minyti na slab ogun v polovin litur cherveno sladko vino, smesta se ostavq da prestoi 1 chas sled tova se precejda i ytaqva. Pie se po 2 sypeni lujici predi san. E yspex :-) I dano sam bila polezna :)