PDA

View Full Version : не спират моите дерзания,не спират...



MartyParty
07-09-2008, 20:06
Като сме тръгнали с "умните" теми да се изявя и аз малко...
Как за толкова време не можах да ги разбера тия връзки?Обичаш някого до мозъка на костите си,и какво-неможе да сте задно защото обстоятелствата не позволяват.Хубаво,пробвах пак-не стана защото сега пък любов липсва.Излиза,че и с нея и без нея все има проблеми.Хем не е достатъчна за да крепи една връзка,хем без нея не може.Как всички успяват да постигнат баланс а като най-големия карък аз не мога?

w0sh
07-09-2008, 20:12
Аз пукнат баланс не съм постигнал досега и пак ми е кеф.

Wrathchild
07-09-2008, 20:21
Абе любовта е колкото хубава като чувство, толкова и сложна за поддържане. То пък напасване в характерите, в желанията, в отношенията, пък в поддържането на връзката за да не си омръзнете... чак като се замисля се чудя как успявам.

Whyniser
07-09-2008, 20:22
Като сме тръгнали с "умните" теми да се изявя и аз малко...
Как за толкова време не можах да ги разбера тия връзки?Обичаш някого до мозъка на костите си,и какво-неможе да сте задно защото обстоятелствата не позволяват.Хубаво,пробвах пак-не стана защото сега пък любов липсва.Излиза,че и с нея и без нея все има проблеми.Хем не е достатъчна за да крепи една връзка,хем без нея не може.Как всички успяват да постигнат баланс а като най-големия карък аз не мога?
Не си най-големия карък.Просто не вярваш в себе си :-o

Madn3s5
07-09-2008, 20:23
Просто не си срещтнал точния човек .. и това време ще дойде :)

TiLLi
07-09-2008, 20:29
Любовта ще дойде, когато най-малко очакваш.
И дано, когато дойде да е истинска.

Raderfort
07-09-2008, 21:24
за мен лично няма кой знае каква сложнотия... или сте заедно и правите всичко един за друг или не. средно положение няма

Raderfort
07-09-2008, 21:27
при мен примерно давах страшно много за човека до себе си, но тя така и нищо не оцени... просто така престанала да ме обича :-o . просто не и се правиха нещата, които на мен ми харесват.
ПРАВЕТЕ КОМПРОМИСИ РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ ВИ СЕ ВЪРНЕ :)

Vichko0o
07-09-2008, 21:58
МартиПарти като искаш нещо сериозно ела аз ще те обичам ! Деа туй вино идва в повече нищо важното е да има :) Искате сполучлива връзка идвайте при менееее ше ви дам квото искате е вярно пишката ми е малка ма кво толкова имам 20 пръста и 1 език ще оправим нещата хъхъхъхъхъхъхъ :)

w0sh
07-09-2008, 22:05
20 пръста... аз имам 19 и положина. като малък си отксънах парче от палеца докато ритах футбол.

Vichko0o
07-09-2008, 22:06
Той футбола се играе не се рита бе :grin: :grin: :grin: еми бате като си с 2 леви ръце и 2 леви крака нормално е такова нещо да ти се случи хъхъхъхъхъ

w0sh
07-09-2008, 22:09
Той футбола се играе не се рита бе :grin: :grin: :grin: еми бате като си с 2 леви ръце и 2 леви крака нормално е такова нещо да ти се случи хъхъхъхъхъ
У футболЪ с РъцЕ не съ играй. Освен ако не вЪртар. пък и ний у селу ВарнЪ тий виками. ритЪм ФутБул.

Vichko0o
07-09-2008, 22:11
Ам че нии тука и село софия го играем не го ритаме :D :D :D такаче нема се косиш нема го ползваш болния пръст и нема да има проблеми :) :) :) :)

MartyParty
07-10-2008, 05:49
МартиПарти като искаш нещо сериозно ела аз ще те обичам ! Деа туй вино идва в повече нищо важното е да има :) Искате сполучлива връзка идвайте при менееее ше ви дам квото искате е вярно пишката ми е малка ма кво толкова имам 20 пръста и 1 език ще оправим нещата хъхъхъхъхъхъхъ :)
With pleasure ще приема любовта ти и с пишка и без пишка,без значение от броя на пръстите и други липсващи или "на половин цена" ваши израстъци.Проблемът не е там,че няма кой да ме обича,а че няма такъв който аз да обичам.
Според една моя много добра дружка(една от малкото,щото аз с момичета не дружа), понеже съм се разочаровала от предишната си дъълга връзка,сега един вид ме е страх да изпитвам или по-скоро да призная каквито и да било чувства,за да не бъда наранена.

mel4ety
07-10-2008, 15:03
МартиПарти като искаш нещо сериозно ела аз ще те обичам ! Деа туй вино идва в повече нищо важното е да има :) Искате сполучлива връзка идвайте при менееее ше ви дам квото искате е вярно пишката ми е малка ма кво толкова имам 20 пръста и 1 език ще оправим нещата хъхъхъхъхъхъхъ :) размера нема значение брато :P

xaxa
07-10-2008, 15:06
Как всички успяват да постигнат баланс а като най-големия карък аз не мога?
wow ot kade da te znam k1f si? :shock:

slun4ice_90
07-10-2008, 15:23
Като сме тръгнали с "умните" теми да се изявя и аз малко...
Как за толкова време не можах да ги разбера тия връзки?Обичаш някого до мозъка на костите си,и какво-неможе да сте задно защото обстоятелствата не позволяват.Хубаво,пробвах пак-не стана защото сега пък любов липсва.Излиза,че и с нея и без нея все има проблеми.Хем не е достатъчна за да крепи една връзка,хем без нея не може.Как всички успяват да постигнат баланс а като най-големия карък аз не мога? Не се притеснявай толкова просто още не си готова за връзка... :? И аз бях като теб...отблъсквах момчетата,защото се бях наплашила така да се каже.Имаш нужда да премислиш всичко и да си дадеш малка почивка относно момчетата. :-P :grin: :-) Всичко ще се оправи.Ще намериш подходящия за теб!

krem4et0
07-10-2008, 18:15
То това не е нещо, което се учи......просто с правилния човек нещата се нареждат. не си мисли, че и на нас с дългите връзки ни е лесно. Не е така. Ежедневно трябва да се правят компромиси. Ей ме на-тази вечер хич не ми се седи из дома, ама мъжа иска да отиде да кара колело с приятели и аз какво да праве-седя си :D
А колкото до това, че не обичаш-не си на 100 години, така че има време!

sasha_90
07-10-2008, 19:41
Грешни партньори.

-Mo-
07-10-2008, 21:28
земи пийни малко и сам ще усетиш тънкостите

cherinka
07-10-2008, 21:57
Аз пукнат баланс не съм постигнал досега и пак ми е кеф.

Ми да!