PDA

View Full Version : дали да и кажа



vaca
07-09-2008, 21:36
значи работата е там че най добрата ми приятелка знам че има полубрат (еднакъв баща и различни майки )но тя не знае аз няма да ви разказвам откъде знам но е 10000000 % сигурно и въпроса ми е вие как бихте постъпили на мое място между другото най много се дразня на това че тя е голяма глезла всичко и купуват и и носят на тепсия а баща и даже не се интересува от сина а за нея душата си дава (много се дразня на това) може да греша като се дразня но ми става тъпо че там някаде има момче което не познава баща си а тя живее като пълен паразит и егоист

densii
07-09-2008, 21:39
значи работата е там че най добрата ми приятелка знам че има полубрат (еднакъв баща и различни майки )но тя не знае аз няма да ви разказвам откъде знам но е 10000000 % сигурно и въпроса ми е вие как бихте постъпили на мое място между другото най много се дразня на това че тя е голяма глезла всичко и купуват и и носят на тепсия а баща и даже не се интересува от сина а за нея душата си дава (много се дразня на това) може да греша като се дразня но ми става тъпо че там някаде има момче което не познава баща си а тя живее като пълен паразит и егоист
Еми според мен не се бъркай...Мисля,че родителите й трябва да говорят с нея... :?

haterkata
07-09-2008, 21:40
не!това не е твоя работа

Cherry---
07-09-2008, 21:49
не!това не е твоя работа

и аз така смятам !

TheNewReligion
07-09-2008, 21:53
Въобще не се бъркай там , където не ти е работа . Това , че ти е най-добра приятелка не значи , че трябва да си пъхаш носа в личния и живот , който най-малко теб засяга . От къде на къде ще държиш сметка на баща и на кое от двете си деца обръща повече внимание ? :? :? :? Това е въпрос на елементарно възпитание , което трябва да са ти дали през първите седем години ! :? :? :?

vaca
07-09-2008, 22:00
ами всъщност не бих и казала никога но исках да знам вашето мнение защото всеки път като започне да се оплаква и ми ства тъпо заради това момче което няма и това каето са и дали на нея ох абе не мога да ви обясня точно ама ми става тъпо нз

BAD_KID
07-09-2008, 22:22
Въобще не се бъркай там , където не ти е работа . Това , че ти е най-добра приятелка не значи , че трябва да си пъхаш носа в личния и живот , който най-малко теб засяга . От къде на къде ще държиш сметка на баща и на кое от двете си деца обръща повече внимание ? :? :? :? Това е въпрос на елементарно възпитание , което трябва да са ти дали през първите седем години ! :? :? :?

+1

krisiiiiito
07-10-2008, 10:58
ее според мен трябва да знае това , но ти НЕ си човека който трябва да и каже :?

NaNa_SladuRana
07-10-2008, 11:12
Хах как може да я наречеш най-добра приятелка,като само я обиждаш :shock: :? а относно въпроса:къв си ти?-силският клюкар,по-добре си трай :) И вземи да научиш значението на думата ПРИЯТЕЛСТВО 8)

LadySunshine
07-10-2008, 11:17
Наистина по-добре си мълчи. Когато му дойде времето тя ще разбере, но кога и от кого не смятам че трябва да решиш ти. :wink:

nefchi_bs
07-10-2008, 11:18
Не си ти човека които трябва да й каже...А и си направи извод каква приятелка си й ти на нея виж се само как говориш за приятелката ци :-x

ludo_momiche
07-10-2008, 11:24
Шшшшшшшшшшш! Не й казвай,луда ли си.. не си й никаква,даже и приятелка,след като говориш за нея по подобен начин..Когато решат ще й кажат,родителите й са сгрешили,че не са го направили още,но..първо не разбрахме от къде си така информирана и второ не е твоя работа,както вече казаха всички останали. Не е хубаво да имаш тайни от нея,но такива,които засягат само вашите отношения,не й се бъркай в живота и семейните истории..току -виж знае!

ThePowerOfLove
07-10-2008, 11:26
В нинакъв случай не й казвай :? :?

ElisaDay
07-10-2008, 11:32
Мълчи си .. тя рано или късно ще разбере.

N0_feAR
07-10-2008, 17:47
ами всъщност не бих и казала никога но исках да знам вашето мнение защото всеки път като започне да се оплаква и ми ства тъпо заради това момче което няма и това каето са и дали на нея ох абе не мога да ви обясня точно ама ми става тъпо нз
може и тъпо да ти става ама не тя е виновна за това, че брат й не получава същите неща. А и аз смятам, че не си ти човека дето трябва да й казваш това, въпреки че е удачно да разбере.
пп:бе верно ква най-добра приятелка ти е щом говориш тей за нея (та дори и да е истина)