PDA

View Full Version : Обичам те... , не те обичам...



MapTa
07-09-2008, 21:54
Здравейте, обръщам се към хората от форума,защото сте отговаряли на какви ли не странни теми и въпроси и едва ли този ще ви затрудни! По същество... Значи, имам приятел от година и 9 месеца близо (отдолу пише) , обичам го страшно много, но напоследък имам странни чъвства към момче от моя клас... Ще кажете,че какво му е странното... ами странното е,че аз винаги съм смятала за глупаво да си с човек,който е от твоя клас и се виждате всеки ден. Винаги съм смятала,че никога няма да харесам някой от класа си,но ето че стана! Страшно много ми се иска да имам нещо с тоя пич, но обичам гаджето си много! По някога не го обичам,защото е голям дразнител, но това си е моя дразнител... и все пак искам да си бъда с него, но за малко да имам афера с пича от моя клас... Никак не ми се иска да нараня приятеля си, но така се чувствам... Дайте ми съвет какво да правя МОЛЯ ВИ СЕ!!!! :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry:

PeopleAlwaysLeave
07-09-2008, 21:57
Накрая от два стола ще паднеш на земята.
Избери си единия от двамата. След като обичаш приятеля си и след като сте заедно вече почти 2 години по-добре си стой при него и не прави глупости, за които после ще съжаляваш. Влечението към този от класа според мен е моментно.

NaNa_SladuRana
07-09-2008, 22:12
Не обичаш нито един от двамата

MiMcHeToOo
07-09-2008, 22:14
Я си стой при дразнителя ;)

Whyniser
07-09-2008, 22:19
:booooomb:

ThePowerOfLove
07-09-2008, 22:23
Наистина ли искаш да зарежеш сериозния си приятел,само защото си харесала някой съученик? Мислиш ли,че между вас може да се получи нещо...нещо,по-добро от сегашното? Наистина по-добре си стой при гаджето,нали го обичаш...това би трябвало да значи,че искаш да си само с него?

cherinka
07-09-2008, 22:24
Абе, ти сигурна ли си, че не са само силни приятелски чувства към момчето от твоя клас!?!??! Щото нали знаеш, че приятелството е много по-силно от "любовта" (така да го кажем) ....

Wrathchild
07-09-2008, 23:01
Не се залъгвай. Само фразата 'понякога не го обичам' говори достатъчно за чувствата ти към приятеля ти и доколко ги има. А това, че искаш да си с другия вече хвърля огромна светлина.

PePeLePew
07-09-2008, 23:04
1во съм сигурен че не обичаш нито един от двамата в истинския смисъл да думата и поради тази причина аз те съветвам ако си се научила да лъжеш и живееш в по-голям град давай и с двамата и взимаш най-доброто от тях,а когато стане напечено БЯГАЙ

VinDiesel
07-09-2008, 23:23
ХАХА мога да ти кажа какво ще стане ако зарежеш приятеля си и тръгнеш с тоя от твоя клас давам ти макс 2 3 седмици най-много месец за да осъзнаеш че твойто гадже дет ходиш почти 2 години е твоята любов 8)

MapTa
07-10-2008, 07:47
Обичам приятеля си много... не мога без него и наистина не бих казала,че е нещо сериозно към съученика ми, защото не е като да ти "пърхат пеперудки в стомаха" както при приятеля ми :oops: Мерси за съветите на всички :)

MapTa
07-10-2008, 08:09
Не обичаш нито един от двамата както казах вече имам симпатии съм съученика си, но това не означава,че не обичам приятеля си и че ще се поддам на изкушението и веднаха ще го зарежа и ще хукна към другия

jghgh
07-10-2008, 08:22
абе на колко си години?
питам защото имам приятели на 15-6 които са имали гаджета за по година-две (СМЯТАЙ!), но това не значи че тези гаджета са били любовта на живота им.
да не кажа че познавам едни зрели хора (18+), които ходиха 2 години и нещо и скъсаха.. просто връзките се изчерпват.
не знам какво да те посъветвам, не мисля че и другите могат да те съветват, щото примерно ти си на 16, и така се е случило че тва ти е първия авер (например!) и ходите от 2 години... ама времето според мен не е толкова важно, ако вече не го обичаш..
така че всякви мнения от рода на "абе вие ходите от почти 2 години, стой при него" не са много валидни в случая ти.
ти си знаеш, и си решавай сама. в крайна сметка тук можем само да предполагаме :) успехи и си прецени добре, но си прецени сама!

Wrathchild
07-10-2008, 08:47
Не обичаш нито един от двамата както казах вече имам симпатии съм съученика си, но това не означава,че не обичам приятеля си и че ще се поддам на изкушението и веднаха ще го зарежа и ще хукна към другияЕдно е да имаш симпатии, друго е да искаш да си с него, както каза в началото на темата. Истината е просто, че те е страх да останеш сама.

soul1199
07-10-2008, 08:51
ostani pri gadjeto si e moq suvet 8)

MapTa
07-10-2008, 15:42
абе на колко си години?
питам защото имам приятели на 15-6 които са имали гаджета за по година-две (СМЯТАЙ!), но това не значи че тези гаджета са били любовта на живота им.
да не кажа че познавам едни зрели хора (18+), които ходиха 2 години и нещо и скъсаха.. просто връзките се изчерпват.
не знам какво да те посъветвам, не мисля че и другите могат да те съветват, щото примерно ти си на 16, и така се е случило че тва ти е първия авер (например!) и ходите от 2 години... ама времето според мен не е толкова важно, ако вече не го обичаш..
така че всякви мнения от рода на "абе вие ходите от почти 2 години, стой при него" не са много валидни в случая ти.
ти си знаеш, и си решавай сама. в крайна сметка тук можем само да предполагаме :) успехи и си прецени добре, но си прецени сама! на 18 съм, заедно сме от както бях на 16, преди това пак имах сериозна връзка (поне така мислех) , но нещата стояха по съвсем различен начин и както каза момичето отдолу и е донякъде права- страх ме е да остана сама, защото колкото и приятели да имам те не могат да спят до мен нощем и да ме гушкат знаейки,че ме обичат истински! Не знам вече съвсем се обърках...

desity_1936
07-10-2008, 18:13
spored men 6tom se zaglejda6 po drugi mom4eta ve4e trapkata ot priqtelq ti e otminala ... neznam na kolko godini si no ddz po dobre ne se zadarjai samo s edin osven ako ne si re6i da se jeni6 no nevqrvam :) probvai s noviq pi4 a moje i da e novata ti golqma lubov :P a s tvoq 6tom ste se zadarjali tolkova dalgo zna4i imate istinski 4ustva edin kam drug i se 6et ti prosti ako si napravila gre6ka i sazalij sled tova ;] uspeh ot men i se naslajdavai na vseki mig 6tastie za6toto ina4e nqma smisal da jivee6 :-)

Rosenrot_f
07-10-2008, 18:19
Защо ли не се учудвам :) Ами след като обичаш приятеля си,защо позволяваш да те увлече някой друг...когато някое момиче си хареса някой друг,значи той има нещо което приятеля и го няма ! Или просто заради тръпката от новото,след като си почти 2 години(ее "почти" :D ) с това момче..но после ще съжаляваш адски много! И аз имах такова увлечение(само дето беше приятел на гаджето ми)в началото като тръгнах с моя пич,но ми мина!Накрая от двата стола ще се окажеш на земята..избирай!!!

Whyniser
07-10-2008, 18:45
Защо ли не се учудвам :) Ами след като обичаш приятеля си,защо позволяваш да те увлече някой друг...когато някое момиче си хареса някой друг,значи той има нещо което приятеля и го няма ! Или просто заради тръпката от новото,след като си почти 2 години(ее "почти" :D ) с това момче..но после ще съжаляваш адски много! И аз имах такова увлечение(само дето беше приятел на гаджето ми)в началото като тръгнах с моя пич,но ми мина!Накрая от двата стола ще се окажеш на земята..избирай!!!
Съгласен :)

Rosenrot_f
07-10-2008, 18:51
Защо ли не се учудвам :) Ами след като обичаш приятеля си,защо позволяваш да те увлече някой друг...когато някое момиче си хареса някой друг,значи той има нещо което приятеля и го няма ! Или просто заради тръпката от новото,след като си почти 2 години(ее "почти" :D ) с това момче..но после ще съжаляваш адски много! И аз имах такова увлечение(само дето беше приятел на гаджето ми)в началото като тръгнах с моя пич,но ми мина!Накрая от двата стола ще се окажеш на земята..избирай!!!
Съгласен :)

8) :D :grin: :-) 8-) :oops:

sasha_90
07-10-2008, 18:59
Първо не мисля,че обичаш приятеля си,ако го обичаше нямаше да мислиш за афера със съученика ти.Второ изневериш ли му ще го нараниш,неизбежно е.Трето-никога не се занимавай с повече от 1 момче,защото после можеш да се озовеш"на земята".

jghgh
07-10-2008, 19:28
вий пък.. не го обичала..

просто може вече да си доскучават.. кво кат са почти 2 години заедно.. тва не значи че са най-голямата си и единствена любов, всяко нещо се изчерпва, годините едва ли имат важност, а тя е млада, на 18 години.. не ви разбирам като почнете с тия постове, даже не се мъчите да се поставите на място, само на теория дрънкате.
то и на мен ми етрудно да кажа де, затва сама решавай ... премисли всичко, буквално всичко
от отношенията до чувствата, преди и сега, дали тва дали онова
сядай и мисли :-) успех

Neftochimic
07-10-2008, 19:42
Първо не мисля,че обичаш приятеля си,ако го обичаше нямаше да мислиш за афера със съученика ти.Второ изневериш ли му ще го нараниш,неизбежно е.Трето-никога не се занимавай с повече от 1 момче,защото после можеш да се озовеш"на земята".

Съгласен съм с теб....
--------------------------
А за момичето което е пуснало темата... -
Както казваш, че уж го обичаш... за кво не си останеш с него...
За момчето от класати - тва е само временно - и ако направиш нещо с него ще сгрешиш.
Обичай докрай.... :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-10-2008, 19:50
Имате нужда от почивка. Щом имаш нужда от 'флирт', значи нещо ти липсва във връзката с приятеля ти...

ShoShi
07-10-2008, 21:22
Незнам до каква степен тe дразни твоя,но пък може би търсиш нещо различно...искаш нова тръпка? :-#

Neftochimic
07-10-2008, 21:29
тръпка която едва ли ще трае много време? и от която след това ще съжалява...?! мхм

sexy_maniachka
07-11-2008, 19:04
vij ako go obi4a6 naistina i iska6 da ne go narani6 nqma da badi6 s toq ot tvoq klas i az smqtam 4e e tapo da si s nqkoi ot tvoq klas no ako go haresva6 mnogo i miskli6 4e mejdu vas ne6tata 6te potragnat deistvai n ako misli6 4e e samo pri6tqvka pomisli za da ne napravi6 gre6ka za6toto posle edva li 6te moje6 da badi6 s 4oveka koito obi4a6 nai vajnoto e da si 6tasliva

t1n4e7o
07-11-2008, 20:35
Според мен не трябва да оставяш "своя" дразнител, защото все пак си е твоя дразнител.. Напълно знам какво ти е, защото и аз съм го изпитвала, но си казвам, че не си струва да загубя единствения човек, за който ме е грижа и който обичам, заради някой си там... Стой си при приятеля си :)

unicorn_f
07-11-2008, 22:15
ако наистина обичаш гаджето си,това за съученика ти може да е само увлечение което ще мине,така че не зарязвай гаджето си заради едно увлечение,което може да мине след няколко седмици

slun4ice_90
07-12-2008, 10:33
Хич не си помисляй да си игареш и с двамата....,защото ще е адски подло от твоя страна... :?

fuck_me_pls
07-12-2008, 10:38
..Още една която не знае какво иска..мии хуу зарежи гаджето си заради някое моментно увлечение но бъди сигурна ще съжаляваш мноогооо....за тва по-добре си стой при сегащният ти приятел и чувствата ти към другото момче просто ще отминат..ако ли пък не хой си при новия..и виж кво ше стане..ии накрая и от двамата ще останеш с нито 1 8) 8) 8) 8) :-P :-P

*tEmPtAtIoN*
07-12-2008, 13:55
Ако зарежеш приятеля си, ще ти трябват най-много 2 седмици, за да поискаш отново да си с него. Но може да е късно вече...

S_L_A_D_U_R_K_A
07-12-2008, 14:29
В много лоша ситуация си, но щом имаш интереси към други момчета, значи не е толкова силна любовта ти към приятелят ти и от там идва въпроса дали наистина го обичаш или си по навик с него, и имаш нужда от промяна :)

candy_girl4e
07-12-2008, 14:47
Аз пък не смята,че щом имаш симпатии към друго момче не обичаш достатъчно приятеля си... на мен ми се е случвало и мисля че трябва да останеш с приятеля си,защото влечението ти е моментно. :wink: