PDA

View Full Version : Пародия на филми



SHEMKOV
07-09-2008, 23:23
Здравейте!!!
Значи от известно време започнах да гледам пародии на филми, като например "Запознай се със спартанците" страшен филм и тн. но други филми не можах да открия. Ако някой знае някоя пародиика нека да я сподели, мисля че не само за мен ще е полезно :)
Наскоро гледах и супергерой той също беше доста добър :)

Извинявам се за тъпата тема и за правописните грешки :)

Jeuelle
07-09-2008, 23:46
Aко съм те разбрала правилно , то най-добрата пародия , която можеш да гледаш е "Not Another Teen Movie " - цяла класика.

Смесица от Американски прелести , Секс игри , 10 неща които мразя в теб , Американски пай и още много други
Абеее , това ти трябва

InnocentGreed
07-10-2008, 13:16
Scary Movie (1,2,3,4)
Epic Movie
Date Movie
Hot Shots
Hot Shots Part Deux
Spy Hard

ROCKLIFE
07-10-2008, 17:49
Супергеройски филм ->пародия на Спайдърмен... 8)

TheBeliever
07-10-2008, 19:30
Супергеройски филм ->пародия на Спайдърмен... 8)

и на X-man и на всички "геройски" филми.

Друга добра пародия е Shaun of the Dead. Пародира всички зомби-филми, в частност Dawn of the Dead. От същите продуценти (и актиори) е Hot Fuzz - пак пародия, но на филми за ченгета и подобни.

SHEMKOV
07-10-2008, 20:35
еееее хора номер едно сте сега ще си ги пусна всичките да ми се свалят. Мерси мн мн :grin:

k1r37o
08-15-2011, 09:07
Почти всички, които завършат на "movie"са пародии (disaster movie, epic movie,superhero movie и т.н.) също така гледай A.R.O.G.(G.O.R.A) 1 и 2, фила е турски ама е един от най смешните, които съм гледал в замунда може да намериш 2рата част (която лично мене повече ме кефи) ами в p2p и piratebay можеш да намериш 1вата :) 8)