PDA

View Full Version : Влюбена в ... момиче



Savage
07-09-2008, 23:57
Не знам какво се случи с мен през изминалата година, никога не бях хлътвала така. Когато е наблизо и едно смислено изречение не мога да кажа! :( Така съм от една година мислех си , че ще нещо временно - но не, не мога да си избия от главата. Нямам представа какво да правя.
И напълно откачам ](*,)

На вас случвало ли ви се е такова нещо?
Как сте се справяли? :( :( :(

HelSy
07-10-2008, 00:05
ами не съм лесби не мога да ти помогна :lol: :lol:

DELIRIOUS
07-10-2008, 05:29
еми мила...не ми се е случвало :o явно си лесбийка

havajskite ga6ti
07-10-2008, 06:06
Не е си лесбйика споко.В тая възраст сичко е объркано и скоро ще отмине...аз имам подобен проблем но при мен е по различно...смисъл харесах едно момче но едни приятелки казаха че е момиче и са я виждали и друг път...Аз мисля че не е така понеже съм наясно че харесвам момчета но стават грешки сега....и сега на 15 ще разбера момиче ли е момче ли е.А ти споко стават грешки...

zVeZdIcHkA89
07-10-2008, 06:40
Ами не ми се е случвало , но пък имам една позната която се прави на момче ... и изглежда като момче . Спомням си я в детската градина и в първи клас (макар и мъни спомени) беше едно сладко момиче с дълга косичка и обеци. Сега е съвсем друго - тя просто е момче , само че има путка. Спокойно в тоя живот всичко става ... а и след пубертета всичко ще мине . :)

:) щастливката (:
07-10-2008, 06:45
Не ми се е случвало, но не се притеснявай сигурно е временно от възрастта, а ако продължи и после ... си лесбийка, от което не трябва да се притесняваш, ако стане да си

lifes_slave
07-10-2008, 07:29
sp0koino stiga se 6a6ka tva ti e ot v1zratta i po gore s16to go kazaha.ne se trevoji vsi4ko 6te otmine s vremeto.. :-D :)

xXxScreamxXx
07-10-2008, 07:40
Ами не ми се е случвало , но пък имам една позната която се прави на момче ... и изглежда като момче . Спомням си я в детската градина и в първи клас (макар и мъни спомени) беше едно сладко момиче с дълга косичка и обеци. Сега е съвсем друго - тя просто е момче , само че има путка. Спокойно в тоя живот всичко става ... а и след пубертета всичко ще мине . :)



:shock: :shock: :shock: тфа е ужасно бе :o :o

mrssmith
07-10-2008, 07:51
хормоните са виновни за всичко 8-)
а твоето не е влюбване - просто е увлечение, желание, стремеж.
на много тийнове им се случва, но отминава, дори да не е много бързо.

Та горе долу в темата някой гледал ли е сериала дето ще точва по foxlife Л Връзки? струва мин се готин..

zVeZdIcHkA89
07-10-2008, 08:03
Ами не ми се е случвало , но пък имам една позната която се прави на момче ... и изглежда като момче . Спомням си я в детската градина и в първи клас (макар и мъни спомени) беше едно сладко момиче с дълга косичка и обеци. Сега е съвсем друго - тя просто е момче , само че има путка. Спокойно в тоя живот всичко става ... а и след пубертета всичко ще мине . :)



:shock: :shock: :shock: тфа е ужасно бе :o :o

ужасно е ама е истина :o ... казва се нели а се представя за ники

Wrathchild
07-10-2008, 08:42
Случвало ми се е преди години. Не е нещо чаак пък толкова страшно, повечето жени така или иначе са бисексуални.

zVeZdIcHkA89
07-10-2008, 08:58
Случвало ми се е преди години. Не е нещо чаак пък толкова страшно, повечето жени така или иначе са бисексуални.

:shock: По - голяма глупост не бях чувала :lol: :lol: :lol: :lol:

zVeZdIcHkA89
07-10-2008, 08:59
Случвало ми се е преди години. Не е нещо чаак пък толкова страшно, повечето жени така или иначе са бисексуални.

бисексуална ти е главата ...

Wrathchild
07-10-2008, 09:03
Впрочем има опция Edit. И това ти го казвам според научни изследвания, друг е въпроса, че някои жени така и не го осъзнават. Както има неосъзнати гейове примерно. Не съм казала, че абсолютно всяка жена е бисексуална.

zVeZdIcHkA89
07-10-2008, 09:22
Впрочем има опция Edit. И това ти го казвам според научни изследвания, друг е въпроса, че някои жени така и не го осъзнават. Както има неосъзнати гейове примерно. Не съм казала, че абсолютно всяка жена е бисексуална.

вече съм съгласна (г.д.)

FataMorgana
07-10-2008, 09:41
Докато не го прайш няма начин да знаеш дали си лезби или не ...напълно е нрмално да "хлътваш" по момичета

Iv4eTy
07-10-2008, 11:36
Ами ще чакаш - или с пубертета ще си замине и това увлечение или ще си лесбийка...

ElisaDay
07-10-2008, 11:47
Епа на колко години си ? :)

Savage
07-10-2008, 12:05
Май работата е лоша щото не съм на 13-14, а почти на 19 :(

Wrathchild
07-10-2008, 12:08
Е, чудо голямо, какво толкова сега. Аз пък бях на 13, когато осъзнах, че съм би и първоначално ми беше много трудно, тъй като майка ми е строго хетеро и за нея такива неща относно малкото й момиченце са недопустими. Ама го отдавах на възрастта, въпроса е, че така и не ми мина... с времето се свиква (ако наистина си би или хомо), така че няма какво да се притесняваш.

Vichko0o
07-10-2008, 12:16
Е какво толкова ? Какво се стряскаш се 1 ти е паднало небето на главата ... Повечето от вас са някви много странни хора ... Се 1 начи мацка аз ще ти кажа какво да направиш разкажи и го на това момиче което харесваш вероятността да те облъсне е голяма (въпреки че може и да станете гаджета :P :P ) Но ако те отблъсне всичко това ще премине .... А пък ако земе че ти каже да поне ще имаш едно различно и вероятно много по добро изживяване от колкото с момче ... това не е нещо което трябва да те плаши ! Живота е твърде къс за да бъдеме все номрлани и все в граници ти си млада красива впускаи се в разни такива неща и да не ти пука изобщо :) Ще станеш на 26-28 ще си стъпиш здраво на краката ще си напрайш семейство и ще си живееш щастливо знаеки че си преживяла много :)

havajskite ga6ti
07-10-2008, 12:46
6to se mru6ti6 ne komentara mi? kvo tolko sum kazala...kazvam i 4e ne e takava prosto spored men.

Savage
07-10-2008, 13:21
Е какво толкова ? Какво се стряскаш се 1 ти е паднало небето на главата ... Повечето от вас са някви много странни хора ... Се 1 начи мацка аз ще ти кажа какво да направиш разкажи и го на това момиче което харесваш вероятността да те облъсне е голяма (въпреки че може и да станете гаджета :P :P ) Но ако те отблъсне всичко това ще премине .... А пък ако земе че ти каже да поне ще имаш едно различно и вероятно много по добро изживяване от колкото с момче ... това не е нещо което трябва да те плаши ! Живота е твърде къс за да бъдеме все номрлани и все в граници ти си млада красива впускаи се в разни такива неща и да не ти пука изобщо :) Ще станеш на 26-28 ще си стъпиш здраво на краката ще си напрайш семейство и ще си живееш щастливо знаеки че си преживяла много :)

Вероятност да ме отблъсне няма. Аз съм сигурна за момичето, че е лес.
Постоянно ме сваля ... а аз едвам удържам фронта вече... много е секси по дяволите!!! Явно ще трябва да се примиря че съм обратна :?
Колкото и да се боря с това не става просто, по-силно е от мен.

Благодаря за съветите :-)

havajskite ga6ti
07-10-2008, 13:32
Изясни се бре ...за първи път ли изпитваш влечение към момиче?или и друг път е ставало...смисъл а ако си лесбийка според мен се е проявило още от по-ранна възраст.А ако не е така тва е конкретно влечение и ще мине. :)

bux
07-10-2008, 13:35
Зареден с лятно настроение в България стартира уникалния проект Bux4 NET.
Bux4 NET е мястото, където гледането на реклами се превръща в печелившо забавление. Само за 30 секунди, всеки ден, разглеждаш сайтове и печелиш пари. Регистрирай се сега и ще спечелиш веднага!
Кликаш-гледаш-печелиш!
Bux4 NET – печелившото забавление!

Savage
07-10-2008, 13:46
Не е за 1-ви път , но някак си успявах да си притъпя чувствата и го отдавах на възрастта.
Но тази борба със себе си направо ме убива :smt022
И момчетата просто ги възприемам като приятели някак си не ме привличат :shock:

AFT
07-10-2008, 14:09
А момичето, в което си влюбена, хетеро ли е?

Savage
07-10-2008, 14:33
А момичето, в което си влюбена, хетеро ли е?

Не е и това ме подлудява още повече!!!

xaxa
07-10-2008, 14:57
ами не съм лесби не мога да ти помогна :lol: :lol:
i az 8-)

dantro
07-10-2008, 14:57
Не знам какво се случи с мен през изминалата година, никога не бях хлътвала така. Когато е наблизо и едно смислено изречение не мога да кажа! :( Така съм от една година мислех си , че ще нещо временно - но не, не мога да си избия от главата. Нямам представа какво да правя.
И напълно откачам ](*,)

На вас случвало ли ви се е такова нещо?
Как сте се справяли? :( :( :(

След още 2 3 години като поодраснеш ще се справиш с проблема си