PDA

View Full Version : Имам въпрос към модераторите..



Ag
07-10-2008, 09:07
Още в правилата пишеше,че подписа трябва да е с размери 400 на 400,защо тогава не триете подписите,който са по-големи?Веднъж бях с подпис с размери 450 на 410(ако не се лъжа,или беше по-малък),а на примера,който ще дам по доло ще забележите нещо друго.

Потребителски профил (http://img294.imageshack.us/img294/6796/69197668xg7.jpg)
Размери на подписа (http://img339.imageshack.us/img339/8503/32208005oi5.jpg)

Ще се радвам ако получа точен отговор.Приятен ден. :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-10-2008, 09:41
Модераторите НЕ трият подписи /все още/. :) Това го правят администраторите, а ние само им съобщаваме за тези нарушения. ;)

xaxa
07-10-2008, 10:22
Модераторите НЕ трият подписи /все още/. :) Това го правят администраторите, а ние само им съобщаваме за тези нарушения. ;)
i az se 4udq 6to kato bqx pisal v moderatorska pom6t li kvo e tam i oniq nqkolko sedmici sedq pak s toq podpis :lol:

Lucho
07-10-2008, 10:52
Скъпи модери,това не ви пречи да влезете в потребителският профил на човека,да отидете на подписа му и да напишете Голям размер например...не е толкова сложно :)

machoka
07-10-2008, 11:10
Скъпи модери,това не ви пречи да влезете в потребителският профил на човека,да отидете на подписа му и да напишете Голям размер например...не е толкова сложно :)

Ти май не си виждал модераторски панел, а?!

Wrathchild
07-10-2008, 11:26
Скъпи модери,това не ви пречи да влезете в потребителският профил на човека,да отидете на подписа му и да напишете Голям размер например...не е толкова сложно :)

Ти май не си виждал модераторски панел, а?!Попринцип модераторите не могат да поправят профилите. Друг е въпроса ако тук по някакъв начин се въведе тази опция, но попринцип модераторите могат да 'контролират' само темите.
Говоря за phpbb форумите, в ipb може. Но тук е първия тип.

Ag
07-10-2008, 11:44
Модераторите НЕ трият подписи /все още/. :) Това го правят администраторите, а ние само им съобщаваме за тези нарушения. ;)
Извинявам се за грешката..

Lucho
07-10-2008, 12:01
Оф,извинете,обърках се.. :oops: Говорех за IPB извинете ме
Но може да се добави акто опция ! :)

swords1010
07-10-2008, 14:51
Оф,извинете,обърках се.. :oops: Говорех за IPB извинете ме
Но може да се добави акто опция ! :)
Да, може. Скоро ще имаме модераторски панел с много допълнителни функции и права. Друг е въпросът, че правилото, за което говори автора на темата, въобще го няма в нашия правилник. :)

xaxa
07-10-2008, 16:55
Оф,извинете,обърках се.. :oops: Говорех за IPB извинете ме
Но може да се добави акто опция ! :)
Да, може. Скоро ще имаме модераторски панел с много допълнителни функции и права. Друг е въпросът, че правилото, за което говори автора на темата, въобще го няма в нашия правилник. :)
to mai nqma i pravilo za flood na temi ama..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-10-2008, 17:43
Има такова правило:
8.Да НЕ правят СПАМ(едносрични и повтарящи се постове) във форума.

9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)
11. Да НЕ публикуват теми или мнения с несериозен характер.
Горе - долу всичко спада към флууд-а.. А за големината на подписите alex беше споменал в една тема колко да са, май..

xaxa
07-10-2008, 18:27
Има такова правило:
8.Да НЕ правят СПАМ(едносрични и повтарящи се постове) във форума.

9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)
11. Да НЕ публикуват теми или мнения с несериозен характер.
Горе - долу всичко спада към флууд-а.. А за големината на подписите alex беше споменал в една тема колко да са, май..
sry


ne be6e kazal na 1 moderatorka (nese se6tam koq) maksimalno d1lag 550 piksela :)

Ag
07-11-2008, 07:49
Оф,извинете,обърках се.. :oops: Говорех за IPB извинете ме
Но може да се добави акто опция ! :)
Да, може. Скоро ще имаме модераторски панел с много допълнителни функции и права. Друг е въпросът, че правилото, за което говори автора на темата, въобще го няма в нашия правилник. :)
Ако не в правилника,то някъде е писано и съм сигурна.Прочетох го.Точно за това ми стана интересно.А и моят подпис с нищо не затрудняваше разглеждането на сайта :)