PDA

View Full Version : Книгата как да отслабнем завинаги?...помощ...



marilyn
07-10-2008, 11:09
Здравейте. :) Искам да ви попитам някой чел ли е книгата на Д-р Пиер Дюкан "Как да отслабнем завинаги?" И какво мислите за нея, помогна ли ви диетата, изобщо вярвате ли на всичко казано в книгата? Блг мн :)

Nadelina
07-10-2008, 11:12
Ima 2 temi za negovite dieti mnogo mnenia.

splendour
07-10-2008, 12:38
Ima 2 temi za negovite dieti mnogo mnenia. link znae6 li za6toto az probvax s t1rsa4kata i imi izlqzaxa nqkakvi temi nesv1rzani s tova koeto napisax

marilyn
07-10-2008, 12:43
Ima 2 temi za negovite dieti mnogo mnenia. link znae6 li za6toto az probvax s t1rsa4kata i imi izlqzaxa nqkakvi temi nesv1rzani s tova koeto napisax


Аз намерих линк и сега чета темата. Ето го и него:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=163229&postdays=0&postorder=asc&highlight=%EF%E8%E5%F0+%E4%FE%EA%E0%ED&start=0

fiama
07-10-2008, 13:04
Има доста противоречеви мнения за диетата. Някой казва, че с нея се сваля и то доста, друг казва че свалянето на кг е съпроводено с доста здравословни проблеми... :-o

marilyn
07-10-2008, 13:09
Всякак диета може да бъде съпроводена с проблеми, но ддз...... аз съм момиче на 15 и сум гладувала доста, кви ли не усилия сум полагала. Миналото лято с адски мъки свалих 5 кг и после постепенно си ги върнах. Нз вече какво да направя, писна ми. :cry: :cry: :cry:

silver_moon
07-10-2008, 13:44
Дюкан НЕ е за тинейджъри !!!!

иначе наистина с тази диета се сваля доста и после се задържат килцата,но се казва, че диетката не е подходяща за деца..не я прави, че ще си докараш някой проблем и после ще се чудиш какво да правиш...казваш миналото лято си свалила 5кг...ми чудесно, давай пак като миналото лято, но този път просто не започвай пак да се тъпчеш със боклуци щом лятото свърши...нека здравословното хранене и спорта ти станат начин на живот и ще видиш, че ще има резултат, макар и по-бавен :) ..и аз съм на 15 и за около 5-6 месеца свалих всичко излишно без диетки, а както си трябва и сега съм доволна, но се храня както трябва

айде успехче със свалянето на тези килограми

marilyn
07-10-2008, 13:48
^ Мс за отговора ама и аз нз какво да направя. Повярвай ми не съм започвала изобщо да се тъпча с боклуци, и сега не ям почти никакво сладко, кола, мн малко хляб, нищо пържено, макДоналдс не съм вкусвала от години, но няма ефект. И за това мисля че няма друг начин освен Дюкан. :-o

pOiSoN_kIsS_94
07-10-2008, 15:24
Абе какви са тези дюкани,Пиери :-D диети,миети :-D
Как ви се занимава с 53гр(а да не се объркате и да изядете 54гр)месо :-D :D

LostInMe
07-10-2008, 15:40
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=181896

тфа е истината... ядеш колкото ти е нужно тренировки... и резултата е на лице!

preichetoy
07-10-2008, 17:58
Много е вредна за тийнейджъри тази диета наистина, освен това сега се оказва, че е вредна и за всички останали. Искаш мнения, всички ти казват НЕ, но ти пак си искаш своето. Ок, пробвай, убеди се сама, че ще ти се влоши здравосновното състояние, че да мирнеш. Ако все пак ти е дошъл акъла в главата си купи книгата ''Диета само за тийнейджъри''. В нея има режими, таблици, упражнения, рецепти и още куп полезни и любопитнни неща.

marilyn
07-10-2008, 18:06
Еми аз и по-страшни диети съм правила и тая ми се вижда безобидна, но не си мислете че ми е все едно за здравето ми, наистина имам нужда да отслабна.

meri88
07-10-2008, 18:14
диетата на Д-р Пиер Дюкан е ужасна.... мо е много ефикасна, чичо ми с нея отслабна с 20 кг. и мояш шеф също много килограми свалиха...

marilyn
07-10-2008, 18:16
Тогава щом те са свалили по 20 кг аз ще успея 10 да смъкна.. :-o

meri88
07-10-2008, 18:20
Тогава щом те са свалили по 20 кг аз ще успея 10 да смъкна.. :-o

страшно много свалиха....месец и нещо я проктикуваха. :)
marilyn ти на колко си

marinka_89
07-10-2008, 18:23
Здравейте. За диетата аз лично я спазвах, като си позволявах доста неща извън нея :) и не стигнах до последното ниво..но пък наистина свалих килограми :). Майка ми е мед. сестра и наистия я препоръчва. Тя е доста полезна!!!

marilyn
07-10-2008, 18:23
На 15 съм, висока съм 1.68- 1.70 и тежа 67кг. Попринцип съм по-едра натура и имам мн тежки кости, самата ми костна система е доста здрава (нз дали тва има значение де..)

meri88
07-10-2008, 18:27
На 15 съм, висока съм 1.68- 1.70 и тежа 67кг. Попринцип съм по-едра натура и имам мн тежки кости, самата ми костна система е доста здрава (нз дали тва има значение де..)


не ти е нужна тази книга.....трябва ти повече движение..... аз съм на 20 , 175см и 57кг...... майката на тва е движението и намаляване на сладкото.... аз продължавам да слабея така.....

marilyn
07-10-2008, 18:27
Здравейте. За диетата аз лично я спазвах, като си позволявах доста неща извън нея :) и не стигнах до последното ниво..но пък наистина свалих килограми :). Майка ми е мед. сестра и наистия я препоръчва. Тя е доста полезна!!!

А колко кг свали, за колко време и след това задържа ли ги?

marilyn
07-10-2008, 18:30
На 15 съм, висока съм 1.68- 1.70 и тежа 67кг. Попринцип съм по-едра натура и имам мн тежки кости, самата ми костна система е доста здрава (нз дали тва има значение де..)


не ти е нужна тази книга.....трябва ти повече движение..... аз съм на 20 , 175см и 57кг...... майката на тва е движението и намаляване на сладкото.... аз продължавам да слабея така.....

Повярвай ми Мери, какво ли не съм пробвала но ефекта (ако има такъв изобщо) е недостатъчен и краткотраен. А например съм мислила и за хапчета за отслабване, но зн че са вредни, от тях може да се напълнее още повече и нашите са трърдо против.

preichetoy
07-10-2008, 18:30
Здравейте. За диетата аз лично я спазвах, като си позволявах доста неща извън нея :) и не стигнах до последното ниво..но пък наистина свалих килограми :). Майка ми е мед. сестра и наистия я препоръчва. Тя е доста полезна!!!

А колко кг свали, за колко време и след това задържа ли ги? хахахахахахахаххаха 50 човека казват Не, еидн каза да и ти вече се хвана... мисля че трянбва да си я купиш, та да си начешеш крастата. Ще отслабнеш, но няма да е здравословно. Може да не го усетиш сега, но после - ДА. Явно ти е все ендо за здравето ти. Когато само отслабнеш, няма да станеш по зрава с тазио книга, напротив!

marinka_89
07-10-2008, 18:31
ами аз нямам воля..така че не ги задържах, но момичето е право за сладкото и движението..аз препоръчвам на хората да хапват това което им се яде но в умерени колкичества :)

meri88
07-10-2008, 18:35
книгата е хубава , но за възрастни........ аз се ограничавам от сладко, газирано .... много ходя и отслабвам. Ти си на 15 къде си тръгнала с тази книга ?! Не ти трябват хапчета и такива диети, а малко движение е намаляване на сладкото.....

marilyn
07-10-2008, 18:36
Аз не мисля че проблемът ми е в сладкото, защото такова почти не близвам от около година.

preichetoy
07-10-2008, 18:36
ами аз нямам воля..така че не ги задържах, но момичето е право за сладкото и движението..аз препоръчвам на хората да хапват това което им се яде но в умерени колкичества :)
+1

meri88
07-10-2008, 18:40
чакай сега....аз преди година бях 65 кг заради пубертета... ма си наложих воля и отслабнах...сега най-много на седмица по един шоколад...и ходя по 10-15 км на ден......ти не можеш само да си седиш и после що се дебела... ми нестава тоя номер!!! вземи си ктигата унищожи си здравето, то е за теб... да беше на 30 год да ти кажа, че е хубава, ма ти си на 15 , се вземи в ръце и почни да се движиш, вместо да купуваш книгата...

marilyn
07-10-2008, 18:46
Еми пробвала съм и с мн глад и движение отслабнах но после пак си върнах всички килограми. Блг ви за мненията, но все пак мисля да направя диетата след като прочета цялата книга, днес я започнах и я преполових. Надявам се да успея. :)

meri88
07-10-2008, 18:49
Еми пробвала съм и с мн глад и движение отслабнах но после пак си върнах всички килограми. Блг ви за мненията, но все пак мисля да направя диетата след като прочета цялата книга, днес я започнах и я преполових. Надявам се да успея. :)

извинявай ма ти с колко искаш да отслабнеш?

marilyn
07-10-2008, 18:50
^ Искам 10 кг да сваля....

preichetoy
07-10-2008, 19:35
:-x :-x :-x :-x :-x :-x За какво беше темата?! Казваш, че държиш на здравето си, че искаш да отслабнеш здравословно? Защо ще започваш шибаната диета, за Бога???? Ако искаш да отслабнеш и да си болна, чж тоалетна хартия, разболей се от анорексия и умри, ебати. Опитваме се да ти помогнем... НЕ СЕ ЕБАВАЙ С ТЯЛОТО И ЗДРАВЕТО СИ. То е твоят дом, обичай го. Купи си ''Диета само за тийнейджъри, прочети я, после реши дали искаш да отслабнеш по онзи начин или този на французина, моля те, направи го за себе си.

marilyn
07-10-2008, 19:45
Виждам че искате да ми помогнете и съм ви благодарна, но не мисля че може да ми навреди толкова тая диета.

preichetoy
07-10-2008, 20:00
МОЖЕ!

marilyn
07-10-2008, 20:06
Нз вече какво да направя, сега съм прекалено ядосана и афектирана поради няколко случки и предстоящи събития. Може би е най-добре да се наспя и утре да помисля по трезво над ситуацията. Но утре ще дочета цялата книга и ще видя какво ще направя. Но все пак не видях как толкова може да ми навреди.... организмът ми е свикнал с непрекъснатите лишения...

Sensuality
07-10-2008, 20:22
Пробвай да ядеш повече зеленчуци и плодове,супи,варени яйца,кисело мляко,много вода,салати и разни такива.Може да се запишеш някъв спорт,примерно плуване или карай колело,ходи много пеша и така.Гарантирам резултат :) Успех :D

nejnaDROGA
07-10-2008, 20:25
:-x :-x :-x :-x :-x :-x За какво беше темата?! Казваш, че държиш на здравето си, че искаш да отслабнеш здравословно? Защо ще започваш шибаната диета, за Бога???? Ако искаш да отслабнеш и да си болна, чж тоалетна хартия, разболей се от анорексия и умри, ебати. Опитваме се да ти помогнем... НЕ СЕ ЕБАВАЙ С ТЯЛОТО И ЗДРАВЕТО СИ. То е твоят дом, обичай го. Купи си ''Диета само за тийнейджъри, прочети я, после реши дали искаш да отслабнеш по онзи начин или този на французина, моля те, направи го за себе си.
Ехеее къде хвръкна бе :D От диетата на Дюкан да се разболее от анорексия,че и дори да умре ... :lol:

П.П. Аз я спазвах преди време (около година),но не много стрикно :oops: Смъкнах 5 кг. за месец (което е напълно нормално) :) От утре пак я почвам,че нещо пак съм качила някое друго килце :D ,но този път мисля да я спазвам малко по стриктно :)

preichetoy
07-10-2008, 20:33
:-x :-x :-x :-x :-x :-x За какво беше темата?! Казваш, че държиш на здравето си, че искаш да отслабнеш здравословно? Защо ще започваш шибаната диета, за Бога???? Ако искаш да отслабнеш и да си болна, чж тоалетна хартия, разболей се от анорексия и умри, ебати. Опитваме се да ти помогнем... НЕ СЕ ЕБАВАЙ С ТЯЛОТО И ЗДРАВЕТО СИ. То е твоят дом, обичай го. Купи си ''Диета само за тийнейджъри, прочети я, после реши дали искаш да отслабнеш по онзи начин или този на французина, моля те, направи го за себе си.
Ехеее къде хвръкна бе :D От диетата на Дюкан да се разболее от анорексия,че и дори да умре ... :lol:

П.П. Аз я спазвах преди време (около година),но не много стрикно :oops: Смъкнах 5 кг. за месец (което е напълно нормално) :) От утре пак я почвам,че нещо пак съм качила някое друго килце :D ,но този път мисля да я спазвам малко по стриктно :) Да съм написала някъде, че от тази диета ще се разболее от анорексия ??

nejnaDROGA
07-10-2008, 20:45
:-x :-x :-x :-x :-x :-x За какво беше темата?! Казваш, че държиш на здравето си, че искаш да отслабнеш здравословно? Защо ще започваш шибаната диета, за Бога???? Ако искаш да отслабнеш и да си болна, чж тоалетна хартия, разболей се от анорексия и умри, ебати. Опитваме се да ти помогнем... НЕ СЕ ЕБАВАЙ С ТЯЛОТО И ЗДРАВЕТО СИ. То е твоят дом, обичай го. Купи си ''Диета само за тийнейджъри, прочети я, после реши дали искаш да отслабнеш по онзи начин или този на французина, моля те, направи го за себе си.
Ехеее къде хвръкна бе :D От диетата на Дюкан да се разболее от анорексия,че и дори да умре ... :lol:

П.П. Аз я спазвах преди време (около година),но не много стрикно :oops: Смъкнах 5 кг. за месец (което е напълно нормално) :) От утре пак я почвам,че нещо пак съм качила някое друго килце :D ,но този път мисля да я спазвам малко по стриктно :) Да съм написала някъде, че от тази диета ще се разболее от анорексия ??
Е от подчертаното по горе аз това разбирам!!! (а и едва ли само аз ...) Просто не се изказваш много точно явно :-D

preichetoy
07-10-2008, 21:03
Миличка, не ми се занимава с тебе. Имах предвид, че има по ефикасен начин за вредно отслабване от книгата, ако само отслабването и е важно, но не и здравето. ;)

psychopath
07-10-2008, 23:03
аз я имам...

ама нема да я четем :D

marilyn
07-11-2008, 09:13
He}|{Ha_Dpo|`a, ти на колко си? И колко искаш да свалиш?

nejnaDROGA
07-11-2008, 12:21
preichetoy бях почти на 16 когато пробвах диетата за първи път...Нищо не ми стана!Нямах проблеми със здравето,закъснение на цикала и т.н.,така че не мисля,че е толкова вредна,колкото се опитваш да я изкараш :-D
marilyn на 17 съм :) По принцип имам едни около 4.600 кг.,които искам да махна,но ако махна и повечко пак ще се радвам :-D Все пак ние момичетата винаги гледаме да махаме колкото се може повече :-D Нооо и по-малко да махна пак ще ми е готино,защото тези килограми не ми личат въобще,но като знам,че ги има :x
П.П. Хммм диетата ще я почна от утре (а не от днес както казах),защото довечера съм на купонче,а след това на диско и трябва да имам сили :)

marilyn
07-11-2008, 12:35
^^ Мс за отогвора, аз мисля да я започна от неделя за да мога да се подготвя с храните и т.н. Книгата сега ще я дочета, имам още 30-тина страници... и наистина не си мисля че ще е толкова вредна тая диета като се има предвид че се яде питателна храна и т.н. :) :) :) :-)

nejnaDROGA
07-11-2008, 12:40
^^ Мс за отогвора, аз мисля да я започна от неделя за да мога да се подготвя с храните и т.н. Книгата сега ще я дочета, имам още 30-тина страници... и наистина не си мисля че ще е толкова вредна тая диета като се има предвид че се яде питателна храна и т.н. :) :) :) :-)
Само внимавай с ударният режим :) Гледай да пиеш колкото се може повече вода (поне 2,5-3 литра на ден),защото тогава си само на протеинови храни,а те натоварват бъбреците :) :-)

marilyn
07-11-2008, 12:43
^ Мен именно ме е страх от него че няма да го издържа.. А аз вода пия мн попринцип и не ми е проблем. Но се притеснявам дали ще успея д аизкарам 6 или 7 дни на ударен режим. :-o

nejnaDROGA
07-11-2008, 12:55
Ми започни го и колкото издържиш :) На мен проблема ми беше в началото :) Бях свикнала като сме с гаджето (бившето) и гледаме някой филм или сме се събрали с компания все да хапваме нещо :-D Пуканки,шоколад,сладолед ... :-D и през първите 3 дена направо щях да полудея :-# Видя се,че така няма да стане и хванах компанията да ходим на разходки,да бягаме,на басейн и т.н. (само и само да не сме някъде на домашно и да не мисля за лакомства 8-) ) След 3-я ден всичко си беше супер :) Е позволявах си по някоя краставичка,доматче,плод ... нооо по 1 път на ден най-много :) Само проблема с хляба остана,нооо какво да се прави :) (аз и без това не я спазвах стриктно :D )
Айде успех :-) Ще стискам палци другата седмица:) и дано издържиш поне 5 дена :wink:

marilyn
07-11-2008, 13:02
He}|{Ha_Dpo|`a , наистина ти блг за подкрепата, като започна диетата
ще пиша за да видим и при теб как върви. :) И на теб пожелавам успех!

silver_moon
07-11-2008, 17:20
^^ Мс за отогвора, аз мисля да я започна от неделя за да мога да се подготвя с храните и т.н. Книгата сега ще я дочета, имам още 30-тина страници... и наистина не си мисля че ще е толкова вредна тая диета като се има предвид че се яде питателна храна и т.н. :) :) :) :-)
аве момиче ти мозък имаш ли???? половината форум ти вика НЕ, един човек ти казва ДА и почваш...както си решиш де...но само да те просветля:храната наистина е питателна, НО ПО ДЯВОЛИТЕ ТИ СИ ДЕТЕ-НУЖДАЕШ СЕ НЕ САМО ОТ ПРОТЕИНИ, ТРЯБВАТ ТИ ВЪГЛЕХИДРАТИ, ТРЯБВАТ ТИ ЗЕЛЕНЧУЦИТЕ И ПЛОДОВЕТЕ С МИЛИОНИТЕ ПОЛЕЗНИ БЕЩЕСТВА В ТЯХ

гати, писна ми от тиинове на моята възраст дет спазват диети, поне отиди на диетолог да ти състави хранителен режим според твойте нужди, не всички организми са еднакви-всяко тяло реагира по свой начин....давай съсипяай си здравето-броя на анорексиците се увеличава с още един май :booooomb:

preichetoy
07-11-2008, 17:42
^^ Мс за отогвора, аз мисля да я започна от неделя за да мога да се подготвя с храните и т.н. Книгата сега ще я дочета, имам още 30-тина страници... и наистина не си мисля че ще е толкова вредна тая диета като се има предвид че се яде питателна храна и т.н. :) :) :) :-)
аве момиче ти мозък имаш ли???? половината форум ти вика НЕ, един човек ти казва ДА и почваш...както си решиш де...но само да те просветля:храната наистина е питателна, НО ПО ДЯВОЛИТЕ ТИ СИ ДЕТЕ-НУЖДАЕШ СЕ НЕ САМО ОТ ПРОТЕИНИ, ТРЯБВАТ ТИ ВЪГЛЕХИДРАТИ, ТРЯБВАТ ТИ ЗЕЛЕНЧУЦИТЕ И ПЛОДОВЕТЕ С МИЛИОНИТЕ ПОЛЕЗНИ БЕЩЕСТВА В ТЯХ

гати, писна ми от тиинове на моята възраст дет спазват диети, поне отиди на диетолог да ти състави хранителен режим според твойте нужди, не всички организми са еднакви-всяко тяло реагира по свой начин....давай съсипяай си здравето-броя на анорексиците се увеличава с още един май :booooomb: НЕВЕРОЯТНО СИ ПРАВА!

meri88
07-11-2008, 17:58
^^ Мс за отогвора, аз мисля да я започна от неделя за да мога да се подготвя с храните и т.н. Книгата сега ще я дочета, имам още 30-тина страници... и наистина не си мисля че ще е толкова вредна тая диета като се има предвид че се яде питателна храна и т.н. :) :) :) :-)
аве момиче ти мозък имаш ли???? половината форум ти вика НЕ, един човек ти казва ДА и почваш...както си решиш де...но само да те просветля:храната наистина е питателна, НО ПО ДЯВОЛИТЕ ТИ СИ ДЕТЕ-НУЖДАЕШ СЕ НЕ САМО ОТ ПРОТЕИНИ, ТРЯБВАТ ТИ ВЪГЛЕХИДРАТИ, ТРЯБВАТ ТИ ЗЕЛЕНЧУЦИТЕ И ПЛОДОВЕТЕ С МИЛИОНИТЕ ПОЛЕЗНИ БЕЩЕСТВА В ТЯХ

гати, писна ми от тиинове на моята възраст дет спазват диети, поне отиди на диетолог да ти състави хранителен режим според твойте нужди, не всички организми са еднакви-всяко тяло реагира по свой начин....давай съсипяай си здравето-броя на анорексиците се увеличава с още един май :booooomb:


оставете я тва си е за нея.....ние и казахме.Явно не и пука за здравето... което си е за нея...

marilyn
07-11-2008, 18:08
^^ блг ти за мнението все пак, но не си мисли че съм безотговорна към себе си и към здравето си. Не съм решила да правя диетата защото ми е казал някой ДА, ще я правя защото имам нужда от нея и смятам че за момента тя наистина е единственото решение на проблема ми.

Казваш ми да отида на диетолог- ходила съм: резултат нямаше, освен че бях доста обнадеждена и естествено надеждите ми рухнаха. Разбирам че искаш да ми помогнеш, но моля те само не ме упреквай, не те познавам, но най- вероятно ти нямаш моя проблем и не можеш да разбереш желанието ми да изглеждам добре, а не да ставам поредната анорексичка.

preichetoy
07-11-2008, 18:11
^^ блг ти за мнението все пак, но не си мисли че съм безотговорна към себе си и към здравето си. Не съм решила да правя диетата защото ми е казал някой ДА, ще я правя защото имам нужда от нея и смятам че за момента тя наистина е единственото решение на проблема ми.

Казваш ми да отида на диетолог- ходила съм: резултат нямаше, освен че бях доста обнадеждена и естествено надеждите ми рухнаха. Разбирам че искаш да ми помогнеш, но моля те само не ме упреквай, не те познавам, но най- вероятно ти нямаш моя проблем и не можеш да разбереш желанието ми да изглеждам добре, а не да ставам поредната анорексичка. Аз имам твоя проблем в по-тежка фаза, книгата няма да ти помогне! Вземи си ''Диета за тиййнейджъри'', прочети я, не те карам да спазваш диетата, само ея прочети, мисленето ти ще се промени!

silver_moon
07-11-2008, 19:00
^^ блг ти за мнението все пак, но не си мисли че съм безотговорна към себе си и към здравето си. Не съм решила да правя диетата защото ми е казал някой ДА, ще я правя защото имам нужда от нея и смятам че за момента тя наистина е единственото решение на проблема ми.

Казваш ми да отида на диетолог- ходила съм: резултат нямаше, освен че бях доста обнадеждена и естествено надеждите ми рухнаха. Разбирам че искаш да ми помогнеш, но моля те само не ме упреквай, не те познавам, но най- вероятно ти нямаш моя проблем и не можеш да разбереш желанието ми да изглеждам добре, а не да ставам поредната анорексичка.
не съм искала да те убиждам, сори, ако е тека, просто се изнервих :)
ми да ти кажа честно имах проблем с килограмите, но се взех в ръца и при мен лично здравословното хранене и спорта дадоха блестящи резултати...на за миг не съм искала да пазя диети....както казах ти си решаваш, ти познаваш тялото си най-добре

айде успех с диетата :)

marilyn
07-11-2008, 19:04
Благодяря ти, аз не съм се обидила ни най малко, наистина виждам че искате да ми помогнете и оценявам мненията на всички ви. Блг. :-)

preichetoy
07-11-2008, 19:11
Да, малко се палим, но това само трябва да ти подсказва да не го правиш.

hgfh
07-12-2008, 14:46
абе не съм я чело но като чух завинаги и първата ми мисъл беше е как да може завинаги??!! ако човек не се храни здравословно и не спортува мн ясно че ще е дебел

EarthShaker
07-12-2008, 15:21
започнах диетата преди 4-5 месеца... резултата? -13 кила!

предлагам ти да направиш режима, но го олекоти максимално.. примерно 1 етап не го прави 6 дена, а 3... жали тялото си.. Не знам, лично аз нямах проблеми, за другите не знам.Ако усетиш някакви отрицателни ефекти-ПРЕКРАТИ!

Режима промени живота ми 8)