PDA

View Full Version : Изгаряне :(



Where_is_the_love_
07-10-2008, 11:55
Преди една седмица ходих на басейн и това ми беше първата баня. Раменете,гърба и краката ми бяха адски червени, мазах се с каквили не лосиони...както и да е това мина, но сега започнах да се беля мн лошо и ставам на петна, мажа се с едно кремче на Дав, доста мазничко, но не мога да спра това белене.... :( :(
Има ли начин да не ми се обели целия гръб и да стана на грозни петна?
И скоро ми се очертава ходене на море, но се срахувам да изляза толкова скоро на слънце...има ли проблем, в смисъл по-зле ли ще стане?

xXxScreamxXx
07-10-2008, 12:40
ми не би трябвало да стане по зле ..
и аз изговях и аз се белих ама хубавото при мен беше 4е цвета навсякъде си е еднакъв :)

babykiller_
07-10-2008, 12:45
майка така от едно море раменете и станаха на точки..тряаше да се намажеш с нещо на басейните дори и да не си се пекла ..груба грешка :(

splendour
07-10-2008, 12:51
ima 3 na4ina za belene:
da si go ostavi6 samo da sa maxne
da te obeli nqkoi
ili tova koeto spored men e nai dobre kogato si zema6 dy6 i si mn ama mn mokra taq koja za belene det e kat q mine6 s tr1vka i tq se roni i ne boli.taka e po lesno ot kolkoto da gi maxa6 kogato kojata e syxa.posle g1ba s dy6 gel i taka pravi6 vseki p1t pod dyda dokat se maxnat ako ne stane ot 1 p1t

babykiller_
07-10-2008, 12:55
кирилицаааа

fiama
07-10-2008, 12:57
Ще се обелиш за няколко дена, и всичко ще мине. В банята просто търкай малко повечко белещите се места, мажи след баня с лосион за тяло. На морето използвай хубаво плажно мляко - не е добре системно да изгаряш и да се белиш.

Where_is_the_love_
07-10-2008, 13:58
Ами аз се мазах, даже доста пъти, когато бях на басейн
Аз гледам въобще да не се беля, щото като дръпна мъничко и то повлича още и още и няма край, знаете как е...по същия начин ми се обели рамото и станах на петна там :(
Дано като (ако) отида на плаж се поизравни, защото е много грозно :( :(

chefff :>
07-10-2008, 14:37
Аз лично се обелих на 1-вия ден като ходих на море и вече 30ти ден ходя и не се беля :D аз съм си тука на морето ии 30 дена вече стана не се беля само чернея :grin:

anity92
07-10-2008, 15:50
И аз сега съм така :( Ама споко не е кой знае кфо. Постепенно всичко ще мине. Мажи се след баня с някъф лосион за тяло или пък кремче. Абе търпение му е майката ;]] Айде късмет :) :-)

suitable
07-10-2008, 17:58
Това с беленето се получава, когато си направиш тена от веднъж.. ако искаш хубав и равномерен тен - трябва или да ходиш на този басейн за по един-два часа - максимално три или поне да се мажеш с нещо преди да започнеш да се печеш.. лично аз имах такъв проблем с беленето и ми стана доста кофти, защото исках да си го направя и да съм си черен, а то започна да се рони и като, че ли напълно изчезна - белеше се няколко дни, но след няколко излизания навън се ояднакви с неизбеленото.. просто трябва да си подлагаш кожата повече на слънце преди да отидеш на море..

o0ps
07-10-2008, 18:02
Уфффф, и аз сега се беля, ама аз направо прекалих с морето. И на места, където още не е за белене стои като мръсно, защото около него е обелено и ест тена е заминал... :D

suitable
07-10-2008, 18:05
абе ако носите по-къси фланелки или потничета ще се оправите бе.. до една седмица ще сте като нови :}

Where_is_the_love_
07-11-2008, 08:54
Мен ме притеснява това, че като се пека, тъмната част ще стане още по-тъмна и пак ще си остане грозна разлика :( :cry: :-k

adizitk1
07-11-2008, 09:41
Със слънцето вс може да се обърне надолу с главата и да стане ужасен гаффф!Мажи се с крем с мн висок слънцезащитен фактор.Отиди и при дерматолог.

_FaShIoN_
07-11-2008, 13:15
Миии..изчакай да се обелиш или сама се обели и след това отиди 1-2 пъти на солариум или на басейн,но на басейна недей да прекаляваш със слънцето,за да не изгориш пак,ами да почнеш направо да чернееш.... :)