PDA

View Full Version : Как мислите ?



free_cool_GirL
07-10-2008, 15:40
Еми хванах се с едно нещо и почвам да се притеснявам вече дали съм взела правилно решение....
Та значи на 25ти този месец една моя приятелка(даже най-добрата ми) има рожден ден и аз за изненада я излъгах че ще заминавам за германия а всънощ ще съм във пловдив и идеята ми е точно на рождения и ден да се появя с цвете в ръка с огромна плюшена мечка....звучи яко но тя сега си мисли че заминавам за германия говори ми че без мен рдто и ще е ужасно,че всичко щяло да бъде ужасно...даже се разплака нз не издържам страх ме е че след като мине приятната вълна за голямата изненада приятелката ми ще ми се ядоса че съм излъгала...А тя мн ме обича и това че няма да ме има малко тежко го приема... Тя направи подобна изненада за моито рд..отсъства но само 3-4 часа които ми бяха достатъчни да лудна от мисълта че я няма... а тва моито 10 дена няма да ме има в софия тя няма как да се надява да се върна оффффф нз нз май идеята за изненада беше тъпа ? :-# :-# :-# #-o #-o :-#

anity92
07-10-2008, 15:58
Според мен изненадата е много добра. Аз ако съм на мястото на твоята приятелка много ще се зарадвам. И няма какво да се притесняваш това е благородна лъжа както са казали хората :wink: Айде успех :-)

tttttt
07-10-2008, 16:03
ami kaji i 4e ne6tata malko sa se oburkali i ima veroqtnost da zamine6 za Germaniq sled rd-to i,no veroqtnosta e malka. vsmisal ne6tata da sa 50/50 ....i do posledno i kazvai 4e ne znae6 dali 6te otide6, i edin den predi rd-to se obadi i kaji 4e nqma da moje6,a na sledva6tiq ve4e pravi6 iznenadata. sry 4e e malko glupavo ama pone nqma da i e kofti otsega a i 6te q durji6 v naprejenie :D

FeelMyPain
07-10-2008, 16:04
Колкото по-кофти и е сега, толкова по-радостна ще е когато те види.Напълно сигурен съм, че си заслужава.Не се поддавай и не и казвай, че си я излъгала.Стисни зъби и изтрай до РД-то и се радвай на ефекта.Ще бъде зашеметяващ. :)

`noтhИng
07-10-2008, 16:54
според мен идеята е чудесна :) аз много бих се зарадвала....Не се притеснявай,че я лъжеш..все оак си заслужава :) ..не познавам приятелката ти но мисля,че ще и хареса...

УСПЕХ :-)

free_cool_GirL
07-10-2008, 17:02
ем то идеята е супер ама тя мойта фр мн мрази да я лъжа защото имаше един период постояно ме хващаше в няква лъжа и да не ми каже ето за пореден път с твойте лъжи :shock: пък и е човек реалист говори че 16 годинишнината и ще бъде най ужасния рожден ден мерси все пак за подкрепата :-) :)

Luda_do_poluda
07-10-2008, 17:03
Изненадата ще е много по-голяма ,ако си мълчиш и изчезнеш за няколко дни :) Не мисля ,че ще ти се сърди ,а напротив - много ще ти се зарадва :P