PDA

View Full Version : Прическа .



LostInMe
07-10-2008, 16:45
Хора ся.. искам да сте нооооооооого честни и нооооооооооооого искрени ахахха , който иска да ми помогне нека да драсне едно Мнение или ЛС аз ще му пратя снимка и да ми каже каква прическа ще ми отива , защото аз немога да преценя.. Благодаря предварително

ElisaDay
07-10-2008, 16:50
За да бъда нооооооооооооо честна тряя да ти кажа нещо -> :razz:

schhhhhhh
07-10-2008, 16:55
Добре де , нямаш ли поне идея за прическа квато искаш?! Пусни тука снимка / твоя и на прическата ако има такава /и да ти кажем дали ще ти отива.

nejnaDROGA
07-10-2008, 17:07
мНОГООО си зле :-D и си също толкова неграмотна :-D А и какво е значението даи ще пуснеш снимка тук или на ЛС?!

o0ps
07-10-2008, 17:10
мНОГООО си зле :-D и си също толкова неграмотна :-D А и какво е значението даи ще пуснеш снимка тук или на ЛС?!
Мисля че е момче... :D

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-10-2008, 17:46
Пусни снимка тук :) Така повече хора ще могат да изкажат мнение ;-)

LostInMe
07-10-2008, 18:05
Виж ся... аз попринцип в форумите не пиша грамотно дали тва на тебе ти пречи или не ти пречи не ме интересува... Все пак разчита ми се пиша на кирилица и т.н. и т.н. а тва объркал съм някоя буква не съм сложил запетаи извинявай ама... само когато ми е на кеф ги слагам.. :? апък иначе идеи нямам никакви :)

10х на хората които ми писаха
а тези които се правят на много важни... ---> Просто не четете темата

nejnaDROGA
07-10-2008, 18:31
Sorry за спама ... Ама как така пишеш трудно във форуми?!Това е като да пишеш в училище,на работа и т.н. и т.н. .... Освен това как така слагаш препинателни знаци само когато ти е кеф?!В даскало/на работа така ли правиш :D
П.П. Сложи снимка да те видим за да ти кажем ...

LostInMe
07-10-2008, 18:41
Sorry за спама ... Ама как така пишеш трудно във форуми?!Това е като да пишеш в училище,на работа и т.н. и т.н. .... Освен това как така слагаш препинателни знаци само когато ти е кеф?!В даскало/на работа така ли правиш :D
П.П. Сложи снимка да те видим за да ти кажем ...

абе аз си знам , че мога да пиша ,както трябва,стига да искам

nejnaDROGA
07-10-2008, 18:46
Sorry за спама ... Ама как така пишеш трудно във форуми?!Това е като да пишеш в училище,на работа и т.н. и т.н. .... Освен това как така слагаш препинателни знаци само когато ти е кеф?!В даскало/на работа така ли правиш :D
П.П. Сложи снимка да те видим за да ти кажем ...

абе аз си знам , че мога да пиша ,както трябва,стига да искам
Е оки де :) Сега щом искаш съвет пусни една снимка и да ти отговорим на въпроса... :)