PDA

View Full Version : Взривове



Proud Bulgarian
07-10-2008, 17:49
Ето, сега взрив на складове в Узбекистан- 3ма мъртви, 21 ранени. Напълно случайни, "без връзка по между си" терористични актове. Разбира се, да не забравяме и взривовете в Албания на 16март, където 10 човека бяха убити и 250 ранени. Да не забравяме и вагонът, който избухна по случай 3ти март и бяха убити 6 българи. Официалната версия е, че някой направил пожар с цигара или си бил оставил дезодорантите на парното и те експлодирали?!? А стоманата и сплавите(съставляващи вагона) за стопени. Което пък ми напомня за взривовения, пълен с майки и деца, вагон на гара Буново. Умряха 8 българи. Сега гледам по БТВ новините как някакво момче учи корана и арабския преди кирилицата и как учат Коран в училищата. Как може да допускаме това. И все пак нека да се съсредоточим върху "случаините" взривове. И да се молим ( А МОЖЕ БИ ДА НАПРАВИМ НЕЩО?!?), за да оживеем след следващото 3то число.

vanPersieFan11
07-10-2008, 18:06
ne sam gledala novinite,no ako tova mom4e e balgar4e i predi da nay4i sobstvenite si ezik i bykvi y4i korana,tova e prosto pozor za balgariq,za vsi4ki balgari,nakade otiva sveta....a otnosno vzrivovete moje v predstoq6tite 2 godini da sme sigurni 4e nqma da se yznae koi e vinoven,prosto za6toto v tazi darjavi vsi4ko e s karakata nagore...
i taka vseki 6te si podava topkata...

Lysander
07-10-2008, 19:11
( А МОЖЕ БИ ДА НАПРАВИМ НЕЩО?!?)

Какво да направим например ?

w0sh
07-10-2008, 19:55
Купуваме си метални детектори и скенери,засичащи взривни вещества.