PDA

View Full Version : Кое е по-силно-любов или омраза?



Luda_do_poluda
07-10-2008, 16:52
Тъй като в момента съм на тема "болка" и реших да пусна подобна тема ,за да си излеем душите и да знам ,че не съм само аз ... Случвало ли ви се е да обичате някого страшно много ,а той да се подиграва с това и в същия момент да казва ,че много ви обича въпреки всичко .... ? И мислите ли ,че това е истинска любов или просто изгода от нечия страна ?

vanPersieFan11
07-10-2008, 16:59
pri nqkoi hora omrazata naddelqva nad lubovta pri drugi p1k e to4no obratnoto-lubovta naddelqva.slu4valo mi se e takova ne6to otna4alo sled razdqlata izkah mnogo da go namrazq tozi 4ovek,no vse pak ne moga i ne moga da go namrazq ot sarce,no ne go i obi4am.....prosto za6toto mi e bezrazli4en....4ovek tarse6t porednata si broika....

chocoleptic
07-10-2008, 17:04
Не ми се е случвало още да обичам.
Но не ми се е случвало и да се подиграват и унижават.
Иначе естествено изгода.

desity_1936
07-10-2008, 17:16
mmm ne i se nadqvam da ne mi se slu4va :)

Kisses_P
07-10-2008, 17:32
На подигравка ми изглежда.Иначе вярвам че границата между любовта и омразата е много тънка и лесно може да бъде прекрачена.

Chrissie
07-10-2008, 22:11
Не можеш да твърдиш,че обичаш някой и в същия момент да се присмиваш на чувствата му.Това означава,че не го обичаш,а просто искаш нещо от него или само го манипулираш излишно,за да му отмъстиш за нещо,което ти е сторил.Но според мен първото е по-вероятно.Не вярвам,че този човек обича-той просто си играе с чувствата на хората,като си мисли,че никой не разбира това и той спокойно може да продължи това си представление.Защото когато обичаш-обичаш със сърцето и даваш всичко от себе си,за да получиш същото.Любовта не е награда,която можеш да вземеш и да скриеш там някъде в някой прашен и забравен ъгъл на душата си.Тя изгаря,дарява желание за живот,за нежност и грижи.А когато обичаш,обичаш истински,с всички сили,които притежава тялото и ума ти.Така че,според мен,това момче не прави нищо друго,освен да си играе с теб.Надявам се да осъзнаеш навреме какво прави и да го прекратиш,защото никой-абсолютно никой човек на Земята,дори и най-лошият не заслужава да се присмиват на чувствата му.
Желая ти успех! \:D/ :)

psychopath
07-11-2008, 00:23
омразата поне е истинска в повечето случаи :-D

Deliverance
07-11-2008, 02:15
x

MiMcHeToOo
07-11-2008, 05:24
Абсолютно омразата е по-силна ;)

amazonkata90
07-11-2008, 05:33
Да, случвало ми се е. Не, това не е истинска любов. Несъмнено омразата е по-силна...

SeXyL[!]Nk@
07-11-2008, 06:06
Абсолютно омразата е по-силна ;)
[i]^^ Подкрепям.
Не че съм някоя злобрка,но мога да обичам ,но да не е за цял живот,а когато ме наранят мрязя за цял живот и непрощавам :!: :!: [/i

FuckiNg DreAm ' Dess <
07-11-2008, 07:42
Не съм обичала,но мога да мразя от цялата си душа,чак докато не вляза в гроба.Понякога се чудя,как мога да мразя толкова...


Определено омразата е много по-силна...

WaterLilly
07-11-2008, 08:25
Омразата според мен. Като се влюбиш не винаги си напълно сигурен, че е любов, а омразата не може да се сбърка, както каза някой по-нагоре. :booooomb: