PDA

View Full Version : Проблем...дайте савет?



maackata
07-10-2008, 18:51
Значи юни ми доиде на 10 , а май на 11 днеска сме 10 ,а още не ми е дошло.Правя секс с приателя си с презарватив по принцип той казва ,че нищто не е станало ама от 2 дена взех кво ли не да си мисля адски притеснена сам.:( Дали е вазможно да закаснява от притеснение..изразете някакво мнение.Благодаря предварително.А имали средство ,от което да ми доиде по-барзо?

marinka_89
07-10-2008, 19:02
не се притеснявай излишно :) нормално е да не ти идва в точните дати това е организъм все пак :).

mumiikataa
07-10-2008, 19:12
Може и от жегите да ти закъснява.Спокойно.

schhhhhhh
07-10-2008, 19:28
Don`t worry :) Нормално е да ти е нередовен.

gree_girl
07-10-2008, 20:09
Ами сега сме в такава възласт, че е нормално цикълът ни да идва по-рано или да закъснява, тоест да бъде нередовен. Освен това фактори като притеснение и всякакви психически и физически оказват влияние върху него. Но ако искаш до си по-спокойна си направи тестче за бременност.

maackata
07-10-2008, 20:13
Blagodarq za mneniqta dano da e samo zakasnenie i da e ot pritesnenieto za6toto po moe nabliodenie okazva vliqnie.Dano da mi doide 4e 6te se pobarkam kadeto da sam mislq samo za tova....

tedikurtakova
07-10-2008, 20:50
Възможно е да е от смяна на климата.Ако си ходила на планина или на моренце и то климата се сменя и може да е просто то това.А пък найстина има сридство, и това е ванилията.Казвали са ми големи хора,по-големи от мене с 5-6 години,че ванилията карала организма да действа по-бързо по вълроса с цикъла.Също така друго средство са там някакви си инжекции,които също карат цикъла да дойде по-рано,ама незнам с какво съдържание са.Те лекарите си знаят.

sexy_tigar4e_MM
07-10-2008, 22:07
Значи юни ми доиде на 10 , а май на 11 днеска сме 10 ,а още не ми е дошло.Правя секс с приателя си с презарватив по принцип той казва ,че нищто не е станало ама от 2 дена взех кво ли не да си мисля адски притеснена сам.:( Дали е вазможно да закаснява от притеснение..изразете някакво мнение.Благодаря предварително.А имали средство ,от което да ми доиде по-барзо?
E не може да е като часовник, мила. Не разбирам какъв е проблема- като се притесняваш, вземи си тест. Няма смисъл да пиеш хапчета за предизвикване на менструация :P

she_bangs_the_drums
07-10-2008, 22:24
Според мен няма какво да се притесняваш . :)
Relax take it easy. :grin: както се пееше в една песен :D

maackata
07-11-2008, 06:00
Ами на море ще ходя след 10 дни ,а резки промени в климата е нямало май, цикала ми не е от наи-редовните ама започнах да се притеснявам и дано да го бави само притеснението.А ванилията как деи :( ства някой знаели, сащо бях чувала и за канела 1 лажица да се изпие при някои имало ли е ефект?

BeBsItO
07-11-2008, 07:21
спокойно...мен ми закъсня с 11 дена.... ама дойде

maackata
07-11-2008, 08:17
BeBsItO dano i na men mi doide 4e mn se pritesnqvam a ti predizvika li gi s ne6to ili ot samo sebe si.......

BeBsItO
07-11-2008, 08:55
BeBsItO dano i na men mi doide 4e mn se pritesnqvam a ti predizvika li gi s ne6to ili ot samo sebe si.......Спокойно мила! Не го мисли..... аз се бях забъркала....само за това мислех :( В един момент ми писна и си казах КРАЙ-КАКВОТО СТАНЕ СТАНЕ! И то дойде..... но точно днес...когато имам рд , малко кофти ама какво да с е прави :( по добре така. Иначе не съм го предизвикала.

PP ISKAM DA BLAGODARQ NA PEPITO_SLADKATA

maackata
07-12-2008, 05:00
Още не ми е дошло, незнам какво да правя вече ,а притесненията са толкова големи ,че коремат ми е свит на топка и не мога да спя, станах в 6,което не не нормално за мен.......мн ми е зле :( се тва ми е в главата ,а го правим с презарватив и винаги сваршва ванка ама цикала не ми идва :booooomb:

Just_me_91
07-12-2008, 06:10
Може да е от времето или по някаква друга причина.Ами за да ти дойде по-бързо може да пиеш аспирин.Всъщност ако искаш може да пробваш и нещо друго,което при мен помага.Знам че е горещо ама разбирам и че си доста притеснена.Моят съвет е ако имате електрическа възглавница или одеало си го сложи на кръста.Главната идея е кръста да е затоплен и да се отворят кръвоносните съдове.Надявам се да съм ти помогнала малко :)

maackata
07-12-2008, 06:16
Ами вазглвница имаме ,но е на село с сега няа как да отида вчера пих някоко пати канела с малко вода дано да има ефект при някои има пи др не....ох дано да ми дойде по-скоро щото така не се издаржа на напрежението :(

Just_me_91
07-12-2008, 06:36
Ами вземи си горещ душ(ако имате вана още по-добре) и изпий един-два аспирина и дано да ти помогне. Гледай да се разсееш с нещо. Препоръчвам ти сега ако нямаш работа да отделиш малко време за себе си-пробвай да си направиш нова прическа,маникюр,педикюр и т.н. Това отвлича вниманието и е приятно :) От много нерви може да се забави,а като се поразсееш и спреш да го мислиш много тогава ще ти дойде :) (обикновенно така става) :-D

maackata
07-12-2008, 09:15
Just_me_91 От много нерви може да се забави,а като се поразсееш и спреш да го мислиш много тогава ще ти дойде (обикновенно така става) -за това смятам че си напално права дано да е така и при мен смятам да те послу6ам и дано стане........ :?

Just_me_91
07-12-2008, 10:02
Ами успех и кажи после какво е станало :)

maackata
07-13-2008, 09:45
Ами опитвам се да си разсеивам вниманието и до някаде оспявам зех си вчера горещ душ и дано има ефект,опитвам се да бада по-спокоина, а като има развитие ще пиша задалжително.И благодаря за отделеното жнимание и саветите Just_me_91

maackata
07-14-2008, 10:34
Zdaraveite neska mi doide nai-nakraq :grin: sled tolkova pritrsneniq,koito sabili naprazni qvno.Blagodarq na vsi4ki za savetite i mneniqta moje da zaklio4ite temata. :-)