PDA

View Full Version : Въпрос относно лекарството Вита-Мерфен.



bquick
07-10-2008, 19:13
Здравейте, искам да ви попитам дали Vita-Merfen върши някаква работа за мазоли, които вече са се обелили. Защото напоследък като спортувам много често ми стават мазоли на краката и когато се обели кожата на самия мазол остава другата отдолу, която е много зачервена и боли. Тааа, това ми е въпроса, дали мога да ползвам това мехлемче да мажа тази зачервена кожичка, която остава след като се спука мазола и се махне кожата? Мерси за отговорите! :)

schhhhhhh
07-10-2008, 19:31
Не знам за Вита-Мерфен , но Алгезал е много добър мехлем - мисля,че ще помогле и за тези зачервявания. :)

bquick
07-10-2008, 19:33
Не, аз питам понеже това имам под ръка в момента. :)

schhhhhhh
07-10-2008, 20:03
Виж какво намерих в нета
ПОКАЗАНИЯ: При дезинфекция на малки рани от всякакъв тип , одрасквания, напуквания, леки изгарания ( I степен) и слънчеви изгарания. ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: Унгвентът се нанася на тънък слой директно или върху компрес на подлежащата на дезинфекция област. Прави се 2-3 пъти дневно."

Мисля,че ще ти помогне за твоите зачервявания

bquick
07-10-2008, 20:07
Ясно, мерси! :) Ако все пак още някой има мнение по въпроса, да пише. ;)

batkodoki
07-11-2008, 21:26
Здравейте, искам да ви попитам дали Vita-Merfen върши някаква работа за мазоли, които вече са се обелили. Защото напоследък като спортувам много често ми стават мазоли на краката и когато се обели кожата на самия мазол остава другата отдолу, която е много зачервена и боли. Тааа, това ми е въпроса, дали мога да ползвам това мехлемче да мажа тази зачервена кожичка, която остава след като се спука мазола и се махне кожата? Мерси за отговорите! :)

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

всеки "спорт" генириращ "мазоли" с подстояща болезнена тъкан е далеч от физиологично приемливото и полезно усилие. това е болезнена защитна реакция на системата на патологични свръхпретоварвания. печелите само изхарчване на функционалния резерв на организма.

пробвайте с Дефламол