PDA

View Full Version : Какво правите в подобна ситуация?



jymmys
07-10-2008, 21:02
Какво правите когато вашите родители са против връзката,която имате и настояват да се разделите с приятеля/приятелката си?

lipsvashh_mi
07-10-2008, 21:07
опитвам се да им покажа,че приятелят ми е свестно момче..Просто поговори с тях и им кажи,че го обичаш и значи много за теб...
Предполага,че ако не е наркодилър или т.н....Нещо толкова драстично :D ,ще те разберат...и може би дори подкрепят
Понякога родителите в тва отношение са доста консервативни!Особено бащите..Като са си втълпили,че сме малките им момичета и винаги е едно и също-Този не е достатъчно добър за тебе? :? Ама нали важното е ти да си го харесваш човека,все пак не ваще имат връзка с него,а ти :)

Rosenrot_f
07-10-2008, 21:09
Ако съм решила да бъда с някого...никой не може да си наложи мнението над моето докато сама не се уверя,че не става !!! :)
Щом преди известно време щях да се изнеса от нас,защото майка ми нещо не и изнесе моето момче..считай колко ме интересува какво ще ми каже някой за моя избор...и живот !

LINKNOT
07-10-2008, 21:11
Нашите не разбират,когато съм обвързана. Не им казвам,а и съм нямала сериозна връзка,така че не е било необходимо.

w0sh
07-10-2008, 21:15
Ако някога им дам възможност да се изкажат, ще се повлиая от мнението си. Затова са ми родители и ми мислят доброто нали?

haterkata
07-10-2008, 21:24
влияе на 1000%!!!

-Mo-
07-10-2008, 21:24
винаги зависи от настроението на родителите

AFT
07-10-2008, 21:25
Ем, не знам дали ще се повлияе, ама определено ще се замисля. =)

sh3_1s_7h3_0n3
07-10-2008, 21:32
Преценявам причината поради която се опитват да ми влияят. Единствено като бях на 14 бяха успели и честно казано не съжалявам, защото бях голямо дете тогава.
.

irchooo
07-10-2008, 21:37
Е аз мога да ви кажа със сигурност как бих постъпола защото вече съм го преживяла.Отначало нямаше проблеми защото мислеха че не е нищо сериозно,но като стана година и нещо почнаха коментари"Айде няма ли да си намериш ново гадже вече? и разни такива,но след един спокоен разговор разбраха,че аз избирам с кого да бъда и дори и да правя грешка,тя е моя,а човек се учи от грешките си.Е за сега грешката е вярна защото сме заедно вече 3 год.Пожелавам го на всички,но ако имате проблеми с викове нещата няма да се подобрят,а ще стават все по-лоши.УСПЕХ :)

Sigrina
07-10-2008, 21:43
Рядко се допитвам до мнението на родителите ми, относно личния си живот, но когато поискам мнение, значи то би трябвало да ми повлияе малко или много...
А иначе съветвам всички момченца и най-вече момиченца да се допитват до мнението на родителите си, защото те са родители, отговорни са за вас и желаят НАЙ-ДОБРОТО за вас!

cherinka
07-10-2008, 21:49
Ем, не знам дали ще се повлияе, ама определено ще се замисля. =)
И аз бях на това мнение преди време, обаче осъзнах, че каквото и да ми говорят - влиза през едното ухо, излиза от другото.

Дори да са били прави, след раздяла винаги им изтъквам някакви други причини от това, което те са ми казали.
Мн объркано стана.

Вярно е, че са ни родители и искат най-доброто за нас, но аз винаги минавам с номера, че не бива да ги слушам каквото ми казват да правя, а е по-хубаво аз сама да си сгреша, за да знам КАКВО наистина ще последва.

От друга страна дори да им доведа някое наистина свестно момченце, те винаги ще го оплюят.

Не знам защо говоря в множествено число, при положение, че майка ми всичките ги харесва... дори и най-големите престъпнци, побойници и всичко лошо, което може да се побере в един човек , тя винаги се старае да ги опознае и да ги хареса.

А относно баща ми.. може би ме ревнува...... щото си живуркам единствено с него и той е мъжа в къщата.. цялото ми внимание е към него.. прислужница, чистачка, перачка, готвачка и т.н и може би се страхува да не ме изгуби 8-) 8-) 8-) :D :D :D 8-)
Ама прав е да ви кажа. Ха-ха!

nadincety
07-10-2008, 21:51
Ако съм решила да бъда с някого...никой не може да си наложи мнението над моето докато сама не се уверя,че не става !!! :)

+1

ra4ence
07-10-2008, 21:54
Никога не съм се вслушвала и винаги съм грешала. Но човек се учи най-добре от грешките си. Не съжалявам
но родителите..в 99% от случаите са прави :)

Pliok0019
07-11-2008, 08:07
Преди - определено не. След едно събитие - вярвам на майка ми много. Ако тя каже, че някои е неподходящ, определено е права. Тя има много по-голям опит от мен и може да предценява хората.

Не си мислете, че съм зависима от майка ми и т.н. Ние дори не живеем заедно. Просто докато тя ми казваше, че едно момче ще ме нарани и е ужасен, аз се срещах тайно с него, карах се с приятелите си, не ходех на училище.... И после всичко се оказа лъжа.

DELIRIOUS
07-11-2008, 08:31
вярно е, че в повечето случаи родителите са прави, но докато сама не сгреша, няма да обърна внимание на техните предупреждения...така че не бих казала, че тяхното мнение ми влияе кой знае колко :)

zaraaa
07-11-2008, 08:35
Сигурно няма да се повлия, но ще се замисля :)

bibeto15
07-11-2008, 08:37
Какво правите когато вашите родители са против връзката,която имате и настояват да се разделите с приятеля/приятелката си?Kazvam im 4e ne sa pravi za6toto ne go poznavat i trqbva da go opoznaqt i togava da go kritikvat. :) :grin:

Isabelle
07-11-2008, 08:41
ставам иму в такива ситуации

CuRly_Doll
07-11-2008, 08:41
Щом съм си го избрала значи виждам в него нещо,което майка ми и баща ми не.Опитвам се да им го покажа,за да ся убедят,че е свестен.Ноо независимо,че са ми родители правя каквото си искам с или без тяхно разрешение.Изборът е мой,а както и болката след него (ако има такава)."По-добре да скоча сама,отколкото някой да ме бутне!"

agapiseme
07-11-2008, 08:58
Мнението на родителите ми не влияе,но те непрекъснато ме изнервят с него.Дори не познават човека,с когото съм,а съм сигурна,че ще вдигнат купон,ако скъсаме.Не знам,усещам някакъв вид ревност от тяхна страна,която не знам как да премахна.. :?

jghgh
07-11-2008, 10:16
Ни най-малко не се влияя. Уча се да имам собствено мнение. Мисля че поне съм дорасла да имам мое си мнение. А и дори да сбъркам, грешката ще си е моя и това ще е един вид опит.
А и понякога родителите грешат, така че ...

soul1199
07-11-2008, 10:20
maika postoqnno se mesi vuv vruzkite mi,zatova izob6o ne i kazvam,4e hodq s nqkoi ili n6 takova 8)

ssg_93
07-11-2008, 10:21
често.майка ми не е харесвала по-голямата част от гаджетата ми и затова късах с тях.а тези които ги е харесвала са ме обичали и ми е било скучно с тях.явно иска дъщеря й да бъде щастлива,но начина не е това 8)