PDA

View Full Version : Помогнете ми...



lunata_baby
07-10-2008, 21:04
Ох ми ето моя проблем...в неделя имам рожден ден и искам да съм с бели панталони НО...днес ми дойде и няма как да ги обуя...мама не ми дава да слагам тампони а аз искам да съм с бяло!Какво да правя? :( Има ли как да не личи че съм в мензис? :(

YoUr_DeSiRe
07-10-2008, 21:12
Не може да си провалиш купона заради едни тампони ;) просто си вземи и си ги използвай,майка ти няма как да развере (от личен опит ти го казвам ;) ).

mArMaLaDkA
07-10-2008, 21:21
Аз имам един въпрос:Не може ли да си с бикини или боксерки и да си сложиш превръзка без крилца.Би трябвало да не се вижда.Поне аз така мисля,нека другите да кажат,аз не нося бели панталони...

haterkata
07-10-2008, 21:26
облечи некоя от ония по дългите блузи дето са 'модерни ся'

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-10-2008, 21:31
Наричат се туники :) Това наистина е добра идея :):)

cherinka
07-10-2008, 21:41
Не може да си провалиш купона заради едни тампони ;) просто си вземи и си ги използвай,майка ти няма как да развере (от личен опит ти го казвам ;) ).
Е, МАЙКА Й КАК НЯМА ДА РАЗБЕРЕ, ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ШЕ Я ВИДИ, ЧЕ Е С ПРАШКИ И ЩЕ Я ПИТА ЩО Е С ПРАШКИ КАТ Е В МЕНЗИССССС.

..освен пък да й кажеш, че си с ония превръзки без крилца дето спомена някой по-горе.

Деда знам, и аз съм на мнение, че щом искаш да си с бяло панталонче, да си сложиш тампонец.

haterkata
07-10-2008, 21:44
ем сигрно така се наричат не им разбиам (:

ra4ence
07-10-2008, 21:56
Като това на мен :) То е туника,но реших и като рокличка да го ползвам..къъъса рокличка :grin:

lunata_baby
07-11-2008, 06:52
Мерси за идеята :-)

preichetoy
07-11-2008, 07:01
Мисля, че превръзката няма да се вижда, освен ако панталонът не е от тия шушляковите, но се съмнявам. А пък ако държиш да сложиш тампон, кажи на майка си ''Моля те, мамо, само този път, имам рожден ден все пак, ще си взема от мъничките, всичките ми приятелки позлват и нямат проблеми (изреди няколко имена)"

adizitk1
07-11-2008, 08:47
Офффффффф,писна ми вече от тъпи родители,дето вобще не са просветени и само праат тъпи,излишни проблеми.Аз съм на 13 и съм носила тампони даже като бях на 12!Има си различни размери тампони и те няма да те обезчастят.Има една брошурка,в която пише ''само вие имате право да избирате дали да носите превръзки.тампони или и двете'' и аз добавям-коя е тя,че да ти казва с какво да си,ами то си е за тебе,защо ти да не й наредиш какво да ползва и какво не.Бати идиотските родители има на тоя свят,токкова се радвам,че мойте са толкова разбрани(не искам да се хваля).Обясни й това,което написах(естествено без последното исречение :D ).Успех!

babykiller_
07-11-2008, 08:52
дам наистина има яко гадни родители.....кво ще й задреме на майка ти че ти си с тампон а не с превръзка :( пфуууу

Nadelina
07-11-2008, 09:11
Ako belia pantalon ne prozira, ne ti prechi da si slojish prevryzka.