PDA

View Full Version : След раздяла променяте ли нещо от външния си вид?



cherinka
07-10-2008, 21:54
Здравейте на всички.
Преди време бях чела някъде, че след радяла с някой мъж, жената или си подстригва косата или променя цветът й. Така несъзнателно показва, че слага край на това, което е било и започва ново начало.

И, честно да ви кажа, и аз се позамислих малко, и явно (може пък просто да е съвпадение) наистина след като приключи нещо с някое момче от репертоара ми, аз винаги се подстригвам и след това като, че ли всичко е малко по-позабравено.

Вие сещате ли се за някакви такива неща при вас? И какви? :-D
И какво мислите за всичко това, което изприказвах?
EDIT: Не говоря само за косата, както повечето започнаха да обесняват каква им е косата, кога са се подстригвали, колко дълга им е била преди и след раздялата. Питам ви, просто, интересно ми е дали ВИЕ Самите сте ЗАБЕЛЯЗАЛИ някакви подобни промени след като се разделите с някой човек и НЕ ви питам дали аджеба вярно или невярно ви се СТРУВА всичко това.
Толко ли сте влюбени, та не ме разбрахте някои......
Пу да му се невиди!

UnaBletoLoVeU
07-10-2008, 21:58
Миналата година бях адски отчаяна от едно момче, направо си ми беше разбило сърцето и един ден след училище просто ей така отидох и си подстригах косата с 20 см. На следващия ден вече горчиво съжалявах, но поне се научих да ценя косата си. Преди все се нервех, че не стои както искам, обаче е по-добре да я има, отколкото едва да ми стига раменете.
Пък и при мен цялата работа беше безсмислена, защото нито го забравих, нито успях да сложа край на някакви отношения...даже за мое щастие по-късно тръгнахме и сега сме заедно вече 7 месеца ;p :-)

cherinka
07-10-2008, 22:02
Миналата година бях адски отчаяна от едно момче, направо си ми беше разбило сърцето и един ден след училище просто ей така отидох и си подстригах косата с 20 см. На следващия ден вече горчиво съжалявах, но поне се научих да ценя косата си. Преди все се нервех, че не стои както искам, обаче е по-добре да я има, отколкото едва да ми стига раменете.
Пък и при мен цялата работа беше безсмислена, защото нито го забравих, нито успях да сложа край на някакви отношения...даже за мое щастие по-късно тръгнахме и сега сме заедно вече 7 месеца ;p :-)
Ми, така, де!
Подстригала си се и сте започнали отначало.
: )))

surrender_
07-10-2008, 22:07
преди месец се подстригах ..нямаше причина .. всъщност имаше..дойде лято исках къса коса 8-) ся съм пълен айляк... незнам защо го направих :-D ако е било заради момче..малко съм позакъсняла :razz:

spensi
07-10-2008, 22:13
претставям си ако късаш всяка седмица ще останиш без коса.
По темата еми нищо не си променям по себе си нито коса нищо външно продъжавам напред със високо вдигната глава :D

cherinka
07-10-2008, 22:14
претставям си ако късаш всяка седмица ще останиш без коса.
По темата еми нищо не си променям по себе си нито коса нищо външно продъжавам напред със високо вдигната глава :D
Ми, ето де.
Вдигаш си главата.
И тва е няква промяна.
Хаххах.

Sigrina
07-10-2008, 22:18
Имам сериозна връзка, от досто време, преди 2-3 месеца си подстригах косата адски много - беше ми до дупето, а сега ми е до закопчалката на сутиена - е нищо не се промени :)

babity
07-10-2008, 22:20
Еми не е нищо толкова сложно, че да пада толкова чудене. Нали като скъсаш с някой и мине т. нар. от мен депресионен период трябва да тръгнеш да търсиш ново мъжленце => почваш пак процедурите: гримиране, прическосване, лакиране... бла бла бла... всички женски глезотии. Като малка винаги съм била с къса коса и от пети клас насам си я пускам да върви дълга. В момента, 5 години по - късно ми е до раменете. 8-) Та.. един вид късата коса е най - голямото наказание за мен. Един път, преди години се бях надъхала в отчаянието да си подстрижа сама косата. Добре, че не ми стискаше!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

spensi
07-10-2008, 22:28
претставям си ако късаш всяка седмица ще останиш без коса.
По темата еми нищо не си променям по себе си нито коса нищо външно продъжавам напред със високо вдигната глава :D
Ми, ето де.
Вдигаш си главата.
И тва е няква промяна.
Хаххах.
Трябва ли да си правиш някаква промяна за да забравиш даден човек спорет мен промяната трябва да е вътрешна а не външна

evil_angel69
07-10-2008, 22:43
промяната става в малка част от характера ми,а не във външността ми ;)

ELFIQ
07-10-2008, 23:11
az se boqdisvam po tamno i si dup4a u6ite :lol: qvno obi4am bolkata :lol: imam 4 obeci na ednoto uho,kato 2 ot tqh sa za mom4eta ama az si gi slagam za da mi napomnqt da ne vqrvam ve4e na sa6testva ot majki pol :D

princesa_viki
07-10-2008, 23:15
Преди 2-3 години се разделих с едно момче и си подстригах косата и винаги при раздяла правя някаква промяна.По този начин казвам"Виж какво си изпуснал" :-D

Liar
07-10-2008, 23:16
Вярно е всичко което казваш.Не знам как но косата ни е свързана с емоциите ни.За това ако има стрес тя пада.Пък и има момичета на които след тежка раздяла почва повече да им пада косата защото са стресирани и депресирани...
Изобщо жените(не знам за мъжете)в повечето случаи посягат първо на косата си когато искат да започнат на чисто.

SeaEatsShips
07-10-2008, 23:17
купих си нови дрехи... оплетох една раста и сега ще си правя една плитка с конци... махнах бретона

cherinka
07-10-2008, 23:43
претставям си ако късаш всяка седмица ще останиш без коса.
По темата еми нищо не си променям по себе си нито коса нищо външно продъжавам напред със високо вдигната глава :D
Ми, ето де.
Вдигаш си главата.
И тва е няква промяна.
Хаххах.
Трябва ли да си правиш някаква промяна за да забравиш даден човек спорет мен промяната трябва да е вътрешна а не външна
Оф we, майна!
Тва с външността става несъзнателно!


69промяната става в малка част от характера ми,а не във външността ми

Извинете ме за думите ми, но ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ, ТА НЕ РАЗБРАХТЕ ЗА КАКВО ГОВОРЯ!?!?

spensi
07-10-2008, 23:54
Първо хубаво си формирай въпросите да няма неразбрали и после ни обвинявай за ТЪПИТЕ ОТГОВОРИ

cherinka
07-11-2008, 00:01
Не съм казала, че са тъпи, нито съм ви питала кво става ЕДИНСТВЕНО с косата ви!


Много съм доволна от Лиар!
Ето поне един човек, който разбира, и сме на едно мнение:)
Ама айде ся, няма да водим глупави спорове.
Повече няма да поствам тука.
Само ще чета :) :-D :-D

L0v3_suX
07-11-2008, 01:24
Нали като скъсаш с някой и мине т. нар. от мен депресионен период трябва да тръгнеш да търсиш ново мъжленце => почваш пак процедурите: гримиране, прическосване, лакиране... бла бла бла... всички женски глезотии.
+1
пък и като си нямаш гадже и вече имаш повече свободно време ии.. търсиш ново..
в моя случаи обаче промяната не се изразява в сменяне на прическата а купуване на някоя нова дрешка или някоя от любимите ми чанти

MiMcHeToOo
07-11-2008, 05:14
Най-много да сложа още някой пиърсинг, ахахха.... Общо взето не :D

SINDEL
07-11-2008, 05:51
Не, не съм забелязала да променям нещо кой знае какво по себе си.. Де да знам..

NaNa_SladuRana
07-11-2008, 05:53
Не,променям нещо когато ме избие лудостта,за момче да се променя НИКОГА!

krem4et0
07-11-2008, 06:02
След като съм била изоставяна нееднократно съм забелязала, че отслабвам. Не, че съм била пълна, или пък спирам да ям.......просто слабея......най-вероятно от мъка. Иначе определено се променям-старая се да изглеждам по-добре, обличам се по-готино, излизам повече......До сега все са ме изоставяли и е нормално нещо такова да скапе самочувствието ми. А дамите знаят как хубавата фигура и новата дрешка влияят на това....все едно си нов човек. Тц, сигурно трябва да скъсам с моя...от хубав живот последните години съм ужасно наедряла и то не само на килограми. И по-лошото не мога да върна фигурата си от преди 4 години нито с диета, нито със спорт..ханшът ми просто се е разширил, гърба-също. А иначе и при мен го има това вдигане на главата, особено като се разминем....виж какво изпусна, пич и никога няма да е твое :D

pyfpaff
07-11-2008, 08:11
az kosata ne si baram..
az si smenqh formata na vejdite..moje da zvuchi smeshno ama..
a kolkoto so vunshiq vid..sled nai tejnata razdqla do sega..v nachaloto dori nqmah jelanie da se naglasq..da se obleka hubavo da si napravq kosata..da se grimiram nishto be..noo veche...lele..tozi period totalno premina i mn se radvam za koeto :))

w0sh
07-11-2008, 08:39
Аз се разхубавявам ежечасно.

zaraaa
07-11-2008, 08:42
Понеже бивщия ми приятел обича много дълги коси до кръстта някъде сигурно трябва да си прикача, че като го видя да му опадат зъбите, ама надали ще го направя, харесвам се такава каквато съм, а по темата не съм променяла нищо по себе си след дадена раздяла :)

CuRly_Doll
07-11-2008, 08:44
Амии последният път беше най-болезнено.Смених си прическата,промених стила си на обличане и се откъснах от неговия кръг от познати.След месец се чувствах като нова иии следователно започнах отначало :)

bibeto15
07-11-2008, 08:54
Здравейте на всички.
Преди време бях чела някъде, че след радяла с някой мъж, жената или си подстригва косата или променя цветът й. Така несъзнателно показва, че слага край на това, което е било и започва ново начало.

И, честно да ви кажа, и аз се позамислих малко, и явно (може пък просто да е съвпадение) наистина след като приключи нещо с някое момче от репертоара ми, аз винаги се подстригвам и след това като, че ли всичко е малко по-позабравено.

Вие сещате ли се за някакви такива неща при вас? И какви? :-D
И какво мислите за всичко това, което изприказвах?
EDIT: Не говоря само за косата, както повечето започнаха да обесняват каква им е косата, кога са се подстригвали, колко дълга им е била преди и след раздялата. Питам ви, просто, интересно ми е дали ВИЕ Самите сте ЗАБЕЛЯЗАЛИ някакви подобни промени след като се разделите с някой човек и НЕ ви питам дали аджеба вярно или невярно ви се СТРУВА всичко това.
Толко ли сте влюбени, та не ме разбрахте някои......
Пу да му се невиди! Ami az naskoro se razdelih s gadjeto i promenih mnogo ne6ta v men.Boqdisah si kosata,otslabnah(ne 4e bqh pulna,no mi stana gadno)i stanah po-hubava. :grin: Sega toi sajalqva 4e me e izpusnal.

sh3_1s_7h3_0n3
07-11-2008, 09:15
Абе, май има нещо вярно. И мен ме прихващат разни такива дивотии. По принцип се подстригвам на месец и половина да речем, но ако нещо 'не върви' изведнъж ей така решавам, че е време да се вясна пак при фризьорката, а то може и месец да не е минало. И си изправям косата! 0.о И задължително навестявам и козметичката преди това, въпреки че може да не е наложително или дори да няма причина да го правя! Тя е сигурно единственият позитивен човек, който се радвам да видя в тоя период. И накрая минавам и си вземам разни дрънкулки - я обеци, я нещо за врата. И вечерта... 'женско парти' някъде.http://www.ue-varna.info/images/smilies/cheers.gifhttp://www.ue-varna.info/images/smilies/kicking.gif

Иначе ако не съм в такъв 'изкуфял' период, или няма да се сетя за нищо от гореизброеното, или ще ме мързи, или просто ще си намеря друга причина да не се мръдна наникъде. :)

simonchety
07-11-2008, 09:58
..

ssg_93
07-11-2008, 10:00
не мисля че е вярно това.аз поне не съм променяла нещо по себе си след раздяла

jghgh
07-11-2008, 10:01
Забелязала съм, че след раздели (или въобще тежки моменти) дрехите ми стават изведнъж по-... как да кажа, не се гиздя толкова, слагам повече грим, защото иначе без си личи че съм ревала цели нощи и че не съм си доспивала... Не си слагам най-хубавите дрехи, просто нямам желание за никъв живот. Кво да се направи, депресивна, деструктивна и меланхолична личност съм (а може би не? но тва беше най-тежката ми раздяла с моя първи приятел..)
Веднъж даже излязох с черни очи от клепача нагоре до веждата и червено червило (мен си ме е срам още от тая цигания!), защото никога не съм харесвала гробарски изъплення и т.н.. в смисъл.. чак толкова много черно не бях слагала преди, а тогава се бях оляла ужасно, даже метълите не ме харесаха такава :D
А иначееее чувала съм че не е добре да се правят големи промени с външния вид под емоционален афект, както не е добре и да се пазарува.. Затова косата не съм си я пипала досега, колкото и да ми е било гадно и да ми е идвало да я отрежа и да я направя къса :)
Та аз се ограничавам до грим и по-грозни дрехи, непрестанно хленчене и мрънкане, самосъжаляване, пушене на цигари (въпреки че не пуша), пиене на алкохол, пафкане на трева и т.н
Веднъж ревах като пощуряла в огромна компания просто защото се чувствах срината и не ми пукаше вече кой как ме гледа.. не че те ми бяха някви близки де.. Единия дойде при мен (той беше мой познат) и пита един друг "Според теб има нужда от козче, нали?" .. Само 4ма бяхме тия дето се навихме да пафкаме а тя беше няква трева от Петрич в голям грамаж, много горчива и адски силна.. Хаха, веднага си оправих настроението! :D
Тааа, отплеснах се, пък темата беше дали си променям външния вид..
Еми да, гримирам се.. а по принцип не слагам грим, защото се харесвам естествена. Недоспивам си, вися в нет, пуша и то си се отразява на външния вид :lol: Сенки под очите, някак си тъжно и като парцал изглеждам, и така общо взето... :lol:

А на който не му се четат романите по-горе..

az kosata ne si baram..
az si smenqh formata na vejdite..moje da zvuchi smeshno ama..
a kolkoto so vunshiq vid..sled nai tejnata razdqla do sega..v nachaloto dori nqmah jelanie da se naglasq..da se obleka hubavo da si napravq kosata..da se grimiram nishto be..noo veche...lele..tozi period totalno premina i mn se radvam za koeto :))
+1

Wrathchild
07-11-2008, 10:02
Абе замислих се, че когато се разделих с по-бившия си боядисах косата червена. После се събрах с бившия и когато го зарязах си върнах стария цвят. Но според мен си го направих само защото на мен така ми харесваше, но определено се е получило забавно съвпадение.

soul1199
07-11-2008, 10:04
em az puk,sled razdqla,si kupuvam novi drejki

miss_91
07-11-2008, 10:29
da... ka4ih 10 kila otgore :-x :oops:

pepelq6kaaa
07-11-2008, 10:34
az si boqdisah kosata :grin: imi stana super

angel_love_
07-11-2008, 11:53
МмМ аз примерно си смених изцяло стилът на обличане загърбих всичко старо като скъсах с него,но по тежко приех заминаването на един от най-близките ми хора,една страшно добра приятелка за 1-2 месеца за америка,реално прекарвахме много време заедно и след заминаването и аз се постригах доста по-късо и си направих кичури ... :D

DYNAMIC
07-11-2008, 12:48
аз пък сменям музиката :D .. след всяко резване от моя страна или от нечия друга,ставам твърда,спира да ми пука,не си позволявам да се привързвам към др момчета(влюбена съм в 1 ама май накрая няма нищо да излезе)...а сетих се,освен това почвам мн да купонясвам,да говоря глупости и тн 8-) :P

NeLLy_BaBy
07-11-2008, 12:58
да преди 10 се разделих с приятеля си и вчера се подстригах. Е не разбира се много , но имах нужда от малко промяна. Забелязяла съм , че и моите приятелки го правят. Я си боядисат косата или нещо друго направят.

hahavteen
07-11-2008, 13:02
Ми след като скъсах с бившия си промених стила. Отидох и си накупих страшно мн нови дрехи, грим, лакове, дрънкулки(добре че винаги спестявам пари) и почнах да се глася доста повече въпреки че няма никакъв шанс да се засечем някъде тъй като се преместих да живея в друга държава. 8) Сега се сещам че след като се разделихме несъзнателно почнах да си мисля как ли ще изглеждам с къса коса и даже бях казала на всички че ще се подстригвам.. Така и не се реших и сега си пускам мн дълга коса :-D

kuklichka_bg
07-11-2008, 13:11
sega razbiram zashto mom4etata sa obrasnati xaxaxa

donkihot
07-11-2008, 13:14
и тази глупост съм правила...за да го е яд! аМА накрая мен ме хвана яд,4е си отрязах косат с 10 см...боже каква грешка. не правете това!!!!!

Whyniser
07-11-2008, 13:44
Здравейте на всички.
Преди време бях чела някъде, че след радяла с някой мъж, жената или си подстригва косата или променя цветът й. Така несъзнателно показва, че слага край на това, което е било и започва ново начало.

И, честно да ви кажа, и аз се позамислих малко, и явно (може пък просто да е съвпадение) наистина след като приключи нещо с някое момче от репертоара ми, аз винаги се подстригвам и след това като, че ли всичко е малко по-позабравено.

Вие сещате ли се за някакви такива неща при вас? И какви? :-D
И какво мислите за всичко това, което изприказвах?
EDIT: Не говоря само за косата, както повечето започнаха да обесняват каква им е косата, кога са се подстригвали, колко дълга им е била преди и след раздялата. Питам ви, просто, интересно ми е дали ВИЕ Самите сте ЗАБЕЛЯЗАЛИ някакви подобни промени след като се разделите с някой човек и НЕ ви питам дали аджеба вярно или невярно ви се СТРУВА всичко това.
Толко ли сте влюбени, та не ме разбрахте някои......
Пу да му се невиди!
Еми какво да се променям заради някого.Оставам си без промяна.Ако е нещо по-сериозно си променям мнението за хората.

FataMorgana
07-11-2008, 13:51
Здравейте на всички.
Преди време бях чела някъде, че след радяла с някой мъж, жената или си подстригва косата или променя цветът й. Така несъзнателно показва, че слага край на това, което е било и започва ново начало.

И, честно да ви кажа, и аз се позамислих малко, и явно (може пък просто да е съвпадение) наистина след като приключи нещо с някое момче от репертоара ми, аз винаги се подстригвам и след това като, че ли всичко е малко по-позабравено.

Вие сещате ли се за някакви такива неща при вас? И какви? :-D
И какво мислите за всичко това, което изприказвах?
EDIT: Не говоря само за косата, както повечето започнаха да обесняват каква им е косата, кога са се подстригвали, колко дълга им е била преди и след раздялата. Питам ви, просто, интересно ми е дали ВИЕ Самите сте ЗАБЕЛЯЗАЛИ някакви подобни промени след като се разделите с някой човек и НЕ ви питам дали аджеба вярно или невярно ви се СТРУВА всичко това.
Толко ли сте влюбени, та не ме разбрахте някои......
Пу да му се невиди!


Да така е ...но това става също когато си харесаш някой ама нз що! :-P

sladku_bebzi
07-11-2008, 14:32
При мен не е така, или поне ако тва, което пишеш е вярно, явно не съм държала мн на тези момчета.. нз

Escarina
07-15-2008, 15:41
Когато се разделим - не. Когато усетя, че болката е преминала и съм готова за ново начало - да. Вече съм къдрава :D

CrazyWitch
07-15-2008, 16:07
Еми скъсих си косата до 4см. и я боядисах червена :) е?

kalpazanka
07-15-2008, 17:33
Не е нужно да се разделя с някого, за да се реша на промяна!

crazy_style
07-15-2008, 18:08
mi mejdudrugto i az sum zabelqzala takova ne6ty.. .vseki put kato skkusam s nqkoi na koito naistina sum durjala , obi4ala.. ili tam kakvoto i da e .. vinagi promenqm vun6niq si vid... ne go p[ravq naro4no.. oba4e i predi sum se zamislqla i e taka.. nz za6to ;D

MartyParty
07-15-2008, 18:17
Може да е вярно,не знам.Аз не съм си променяла косата откакто се разделих с бившия.Чувала съм и аз нещо подобно,ама не съм пробвала.Едвали ще се чувствам различно.

mirelkataaa
07-15-2008, 21:51
ми...да... променям се...най-често НАПЪЛНЯВАМ мамка му (не че искам) или си режа косата :-x

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 22:05
Еми скъсих си косата до 4см. и я боядисах червена :) е?

Червено-к1со-косите жени са истерички... нали няма да си резнеш вените?

BaiToq
07-16-2008, 08:15
Мойта бившата като скъсахме
и си направи рус кичур.
Аз нищо не съм променял :)

БОНБОНЧЕ
07-16-2008, 11:04
аз нищо не си промених след раздялата с моето гадже! :)

soulja_girl4e
07-16-2008, 11:06
Рязането на вените промяна на външния вид ли е? 8-)

HoneyMoon
07-16-2008, 11:13
да правя го променям нещо в себе си,но неусетно ;-)

qg0dkata
07-16-2008, 11:44
Попринцип когато се разделих с последното момче въобще не ми пукаше.Може би на момента когато скъсахме станах по-силна и просто не ми пукаше. Но не съм си рязала косата или нещо друго :? :)

i'm so excited!
07-16-2008, 16:42
има нещо вярно и отдавна съм го осъзнала де. но продължавам да го правя. просто като направя нещо ново,дебилно и безразсъдно със себе си,като прическа, която изобщо не знам дали ще ми отива, след няколкото дни сдух от раздялата, се чувствам много по-добре.

MaRiYa_86
08-13-2008, 11:26
Еми скъсих си косата до 4см. и я боядисах червена :) е?

Червено-к1со-косите жени са истерички... нали няма да си резнеш вените?

А ти явно си психолог? как установи,че са истерички??? И не,няма да си резне вените... :oops:

pandelka
08-13-2008, 11:28
Не аз промени във външния си вид няма да направя независимо поради каква причина!!!

evelinka1122
08-13-2008, 11:31
Ха смятай.... сещам се като скъсах със най-голямата си, страстна, неповторима и нежна любов.......... си направих бритон :lol: нз не съм се замисляла защо го направих, то просто се случи.... :grin: аа и си скъсих малко косата :)

babity
08-13-2008, 11:36
След последната ми раздяла - когато заминах на море и за седем дни се разделих с кучето си отслабнах. Явно не мога да понасям раздели...

ImmortalForever
08-13-2008, 17:02
Първата ми работа след раздяла е да кача няколко килограма.Живота с мъжете ме вталява..мязам анорексия... :? Хапвам стабилно няколко сладоледа, шоколадчета и всичко което съдържа калории.. След тфа грабвам най-добрата ми приятелка и я карам да ме намаца едно хубаво в тъмни цветове косата..Тъмно,тъмно-гарван със леко сини отенъци... последната раздяла беше точно преди два месеца, скъсих косата си с 10 сантиметра и я пикирах (демек никаф обем да няма почти) и ся като си дойде аверката ш ме мацаа! :grin: и за 15-ти съм чисто новичка и готова за нови завоевания :)

EritYy
08-13-2008, 17:07
само драцкотините по ръцете ми (реженето на вените) :grin: :grin:
разбира се че нищо не променям

Sharpay
08-13-2008, 18:02
нищо не променям.. не виждам как това ще ми помогне :)