PDA

View Full Version : На какво се дължи?



Sweet_Play_F
07-11-2008, 07:49
Тази сутрин като се събудих и усетих адски силна болка от лявата страна под брадичката,мисля че се казваше линфен възел,също и като преглъщам.Эабелязала съм че всеки път като отида на лекар за вирус и проверяват там.Някой знае ли от какво се получава?

Nadelina
07-11-2008, 08:36
Proverqvat da ne bi da imash LIMFON - uvelichenie na limfnite vyzli na belia drob. Tova e mnogo trudno lechima bolest i otnema mnogo vreme i sili - fizio- , himioterapii...

batkodoki
07-11-2008, 21:03
Тази сутрин като се събудих и усетих адски силна болка от лявата страна под брадичката,мисля че се казваше линфен възел,също и като преглъщам.Эабелязала съм че всеки път като отида на лекар за вирус и проверяват там.Някой знае ли от какво се получава?

кога ще се научите: ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

- стоматолог => търсене на фокална инфекция;
- ото-рино-ларинголог => търсене на инфекция;
ако горните не докажат наличиети на проблем следват: хематолог, онколог ......etc...до доказване

chase_93
07-12-2008, 09:20
аз имах такъв проблем с линфните възли преди години . но мен не ме болеше освен ако не го пипам и ми се беше подуло едно топче и аз отначало не се уплаших като беше малко и не казах на наще, обаче когато започна да става по-голямо казах и ме заведоха на лекар. той ме прегледа и ми каза , че няма страшно и че не е рядко срещано :) после мисля ,че една седмица носех абокат на ръката щото не исках всеки ден да ми бият инжекцията в крака понеже много болеше . и всеки ден ходех на нагревки в болницата ама това беше приятната част :D седиш си на едно столче и един апарат ти топли гушката :D но не е зле да отидеш да се прегледаш , защото после става мн по-сериозно ако не се лекува навреме :(

chase_93
07-12-2008, 09:21
а по въпроса от какво се получава ми казаха ,че може да е от някой болен зъб или ако см се замърсила като см пипала животни :-o

Sweet_Play_F
07-14-2008, 20:55
Вече бях на лекар.Получило ми се е от настинка или по точно защото бях пила мн студени течности.Иначе благодаря на всички ,които се отзоваха. :)

fuck_me_pls
07-15-2008, 07:54
Вече бях на лекар.Получило ми се е от настинка или по точно защото бях пила мн студени течности.Иначе благодаря на всички ,които се отзоваха. :)

Радваме се,че си открила причината :)