PDA

View Full Version : Музика



adizitk1
07-11-2008, 09:20
Ем...каква музика предпочитате,избройте до 3 стила.И каква най-мн мразите(пак до 3 стила).Коя ви е любимата група,любимия певец и певица(само по един).
Аз лично харесвам най-мн ню уейв,синт поп и индъстриал рок.Най-мн мразя чалга,народна музика и поп фолк.Любимата ми група е Depeche Mode,любимя певец-Мартин Гор и певица-горе-долу Аврил Лавин.
Надявам се да е интересна темата и знам,че ще има и спамери :wink: .

Nadelina
07-11-2008, 09:27
Nqma te... nqma te do meneeee... da se sgusha v teb segaa... I strahyt mi da izchezne bez sledaaaa.. a otvsqkyde me debne samo cherna praznota... Nqma te ... svyrshi se s lubovta.... 8) Emilia - Nqma te =D>

jujulinkaa
07-11-2008, 09:45
мразя чалга опера и народна музика; :o
обичам рап и метал...;
любимият ми певец по принцип са много ама маи е Еminem и Papa Roach;
любимата ми певица е Хилъри Дъф;
групите който обичам са много green day , simple plan , system of a down , korn , metallica , slipknot,bullet for my valentine и така нататък... :grin:

Kaos_Urbano
07-11-2008, 10:10
Ми когато се прибирам в къщи винаги слушам музика.Тоест 3-4 пъти в седмицата.;)

Предпочитам пънк,ой! и хардкор..
Мразя Блек метъл и оперна музика.
Имам доста любими.;)

psychopath
07-11-2008, 10:11
всеки ден.
стилове много- метъл рок и пънк примерно...
няма стил който да мразя

Swinkenhoffer
07-11-2008, 10:14
мразя чалга опера и народна музика; :o
обичам рап и метал...;
любимият ми певец по принцип са много ама маи е Еminem и Papa Roach;
любимата ми певица е Хилъри Дъф;
групите който обичам са много green day , simple plan , system of a down , korn , metallica , slipknot,bullet for my valentine и така нататък... :grin:
8-)

Почти няма ден, в който да не слушам...

И няма музика, която да мразя. Във всеки стил има хубави песни.. е, в някои жанрове са повече. :D
Най-много слушам метъл, гот и някви алтърнатив работи.

Pedigree
07-11-2008, 10:17
Постоянно, постоянно... във всяка свободна стотна... навън, в банята, в училище, в кухнята... навсякъде, музиката е една огромна част от мен, неразделна. Зависима съм от нея. Ако един час не чуя и една песен, склонна съм да се побъркам. Не понасям тишината. :)

Слушам предимно метъл(хеви, траш, дет, блек... блаа блаа). Рок, както и пънк, зависи от настроението ми. Не мразя определен стил, тези, които не ми харесват, са ми просто безразлични, нищо не може да ме накара да ги мразя.

Любими групи, хах, в никакъв случай няма да пиша, прекалено много са, а мен ме мързи да изброявам. :P

xaxa
07-11-2008, 10:18
evry boji den

Fionna
07-11-2008, 10:41
аммм постоянно слушам музика,където и да съм...
Предимно слушам пънк,рок и уважавам метала...
Любими групи...Sum41,Simple plan,Green day,Good charlotte,Papa roach,Sex pistols(въпреки че са класика в пънка,не ги слушам толкова много,но наистина са добри),Sunrise avenue имат хубави песни
Песни...еми много са,които харесвам
Не уважавам чалгата,поп-фолка...ммм,сръбско,турско... нещо от сорта :-D

hahavteen
07-11-2008, 10:49
Напоследък слушам музика всеки ден но иначе мога и без...
Няма стил който да МРАЗЯ но рядко слушам метъл, пънк и разни по-агресивни работи. Най-често си пускам джаз, R&B, хаус,.... Абе не се ограничавам. Чалга също слушам. Наскоро с майка ми търсихме разни култуви песнички от преди 10 години и няма толкова смях и хубави спомени... :grin:

fake
07-11-2008, 11:32
^да, музиката е най-тъпото нещо....изобщо няя смисъл да си затормозяваме главите с това, достатъчно неща имаме на главата.

_donna_
07-11-2008, 11:45
мразя чалга опера и народна музика;
обичам рап и метал...;


мухахахах.

=D>

SuNsEt
07-11-2008, 12:03
Винаги слушам музика...Където и да съм! :grin:

RiseGirl
07-11-2008, 12:08
Постоянно слушам музика :) тя е част от мен :)

mulgore
07-11-2008, 12:34
Постоянно пия бира. Тя е част от мен!
:lol: :lol:

~TeEnAgE_GiRl~
07-11-2008, 12:40
постоянно слушам музика
любима група-Children of bodom,Slipknot

Bolt_f
07-11-2008, 13:21
мразя чалга опера и народна музика; :o
обичам рап и метал...;
любимият ми певец по принцип са много ама маи е Еminem и Papa Roach;
любимата ми певица е Хилъри Дъф;
групите който обичам са много green day , simple plan , system of a down , korn , metallica , slipknot,bullet for my valentine и така нататък... :grin:

Dai mi tri prichini zashto mrazish "opera i narodna muzika". Ti na opera prez jivota si da si bila?!

ЕPu
07-11-2008, 13:23
хах постоянно...
когато съм с приятели на по бира, когато се разхождам, вървя из града, в рейса, в училище, навсякъде.. :)

Bolt_f
07-11-2008, 13:24
I zashto trqbva da se slusha muzika postoqnno za da byde nerazdelna chast ot nqkoi? Ne moje li prosto da si e chast ot nqkoi i toi da nqma nujda da q slusha...? Misleneto vi e ujasno plitkoumno ponqkoga...

hahavteen
07-11-2008, 13:27
I zashto trqbva da se slusha muzika postoqnno za da byde nerazdelna chast ot nqkoi? Ne moje li prosto da si e chast ot nqkoi i toi da nqma nujda da q slusha...? Misleneto vi e ujasno plitkoumno ponqkoga...

А може би просто ги е страх да останат насаме със собствените си мисли? Някъде бях чела нещо такова и съм съгласна. Не може да имаш нужда непрекъснато нещо да ти бучи в ушите и да ти е некомфортно когато е тихо...

Bolt_f
07-11-2008, 13:31
I zashto trqbva da se slusha muzika postoqnno za da byde nerazdelna chast ot nqkoi? Ne moje li prosto da si e chast ot nqkoi i toi da nqma nujda da q slusha...? Misleneto vi e ujasno plitkoumno ponqkoga...

А може би просто ги е страх да останат насаме със собствените си мисли? Някъде бях чела нещо такова и съм съгласна. Не може да имаш нужда непрекъснато нещо да ти бучи в ушите и да ти е некомфортно когато е тихо...


Iskash da kajesh. che ne moje da imash nujda neprekysnato neshto da ti buchi v ushite i da ti e komfortno kogato e tiho, nali? :)
Da, i az mislq taka. Super me drazni kak vsichki si zabivat tapite v ushite i pravqt vsichko taka. Mnogo hora sqkash veche ne govorqt kogato sa zaedno, a slushat muzikata si :) E, estestveno stava vypros za puberi. Nali vsichki bqgat v 'sobstven svqt' i se kriqt zad 'bretona si', hahaha.

SeXyL[!]Nk@
07-11-2008, 13:37
всеки ден,направо сме неразделни
:grin: :smt049 :-) :smt049 :smt049 моята любов е музиката,това е целият ми живот. :smt007

hahavteen
07-11-2008, 13:44
Iskash da kajesh. che ne moje da imash nujda neprekysnato neshto da ti buchi v ushite i da ti e komfortno kogato e tiho, nali? :)


Не не правилно си го казах. Нали едно момиче каза че и било кофти като е тихо...

Мисълта ми беше че ги е страх да опознаят себе си. Не обичат да са сами със собствените си мисли и за това слушалките са непрестанно в ушите, телевизора е включен... Ако погледнеш в темата за страховете повечето са казали че ги в страх от себе си...
Темата не е за това де... Извинявам се за офтопика.

П.П.: Не искам да обидя никого и не съдя хората които непрекъснато слушат музика и не могат без нея.

adizitk1
07-11-2008, 13:46
Аууууу, колко сме проницателни...

а може би не искаме да слушаме псувните, виковете и безумните разговори на хората около нас, докато ходим по улицата или пътуваме в автобуса.

Или и това е криене зад бретона, а?
Или вече е лошо, че има хора, които харесват да слушат музика?
+1
направих темата за да споделите какво харесвате,а не за да се нападате
някои слушат музика,други-не-всеки си има свое собствено мнение

hahavteen
07-11-2008, 13:46
Аууууу, колко сме проницателни...

а може би не искаме да слушаме псувните, виковете и безумните разговори на хората около нас, докато ходим по улицата или пътуваме в автобуса.

Или и това е криене зад бретона, а?
Или вече е лошо, че има хора, които харесват да слушат музика?

И аз като се возя в градксия транспорт слагам слушалките но когато съм си у нас нямам проблем да седя на тихо. Не ми е НЕОБХОДИМО нещо да бучи за да се чуствам добре.
Никой не е казал че е лошо да се слуша музика... :)

Decu
07-11-2008, 13:48
Безценно нещо е музиката. :)

Bolt_f
07-11-2008, 13:49
Аууууу, колко сме проницателни...

а може би не искаме да слушаме псувните, виковете и безумните разговори на хората около нас, докато ходим по улицата или пътуваме в автобуса.

Или и това е криене зад бретона, а?
Или вече е лошо, че има хора, които харесват да слушат музика?

Ne sym ti kazala da spresh da haresvash muzika ili da spresh da q slushash. No da hodish sys zatapeni ushi prez cqloto vreme e glupavo. Izkazah se zaradi mneniqta na nqkoi po-gorni, koito kazvat che slushat muzika v banqta, v uchilishte... i nqkoi, koito kaza, che slusha muzika prez cqloto vreme, zashtoto tq e chast ot nego.

Slunchice, mnogo dobre razbrah kakvo kaza, no ne go beshe napisala... normalno.

hahavteen
07-11-2008, 13:52
Slunchice, mnogo dobre razbrah kakvo kaza, no ne go beshe napisala... normalno.

Хаха извинявам се :-D Често ми се случва да бъркам словореда на български или да се изразявам грешно :oops:

Bolt_f
07-11-2008, 14:01
Аууууу, колко сме проницателни...

а може би не искаме да слушаме псувните, виковете и безумните разговори на хората около нас, докато ходим по улицата или пътуваме в автобуса.

Или и това е криене зад бретона, а?
Или вече е лошо, че има хора, които харесват да слушат музика?

И аз като се возя в градксия транспорт слагам слушалките но когато съм си у нас нямам проблем да седя на тихо. Не ми е НЕОБХОДИМО нещо да бучи за да се чуствам добре.
Никой не е казал че е лошо да се слуша музика... :)

аз пък като съм в нас си пускам музика, не за да ми бучи, а за да я слушам. Потапям се в мелодията, текста...

Не ползвам музиката за фон... ;)

Povecheto hora q izpolzvat tochno za tova, i posle kazvat, che bila chast ot tqh. Tochno tova razbiram pod "slushane na muzika navsqkyde ili vinagi" i kriene zad sobstven svqt, zpuskaiki ujasno mnogo. Trqbvashe li da se zaqdesh?

hottie
07-11-2008, 14:11
Слушам музика всеки ден - предимно рок и пънк и понякога метал.
Харесвам и латино ритмите. Като си почивам и се отпускам предпочитам да слушам джаз, понякога и класическа музика ( Бурята например ми е любима).

Не слушам чалга ,техно и хаус :D

Deliverance
07-11-2008, 14:20
x

Jesus
07-11-2008, 15:46
Напоследък (тази година) слушам предимно Queen. През другото време докато съм на работа всичко без чалга ( тя е за отрепки а аз не съм :-P )

InitialD
07-11-2008, 15:49
Любими стилове:
Рок
Електроника
Ню уейв

Мразя:
Чалга
Дръм енд бейс
Турска помия

machoka
07-11-2008, 15:50
Всички тия посредствени хора, които не обичате народната музика мога да ви кажа да си гледате работата. За да бъде уважаван, човек трябва да уважава първо сам себе си и корените си.
Да се прекланяте пред разни черни музики и ритми, които ВЪОБЩЕ нямат нищо общо с нашия бит и култура, а да не знаете кое е Дунавското хоро е срам за вас, срам и за мен че съм българин като вас и имам такива сънародници.

mhmhmhmhm
07-11-2008, 16:04
Като съм в нас и на даскало понякога.
Няма стил,който да мразя,във всеки има все някоя хубава песен.

ScionOfStorm
07-11-2008, 16:11
Когато мога слушам музика - навън, у нас.. :)

Не мразя дадена музика, просто някои не са мой тип и не ми носят това, което очаквам - чалгата, примерно, като главна, наред с попа.

Иначе...рок, фолк, метъл, хип-хоп.. :)

Saymon90
07-11-2008, 16:52
Не слушам само когато съм на работа или училище. Иначе винаги съм със слушалки... Просто обожавам да слушам музика.
Иначе слушам почти всякаква, в последните месеци наблягам на R&B, Rock, Metal, Pop, Classical... май това са.
А само хип хоп не понасям -това дори не се опитвам да го слушам.
И техно преди не харесвах, но в последно време започнах да си свалям някои приятни чилаути с техно, които не са чак такива боклуци :Р хаха
Не мразя никой жанр. Само пропускам някои .. :Р

Iria
07-11-2008, 17:00
Всеки ден слушам музика. Мразя чалга. Слушам хип-хоп, R&B.

cherinka
07-11-2008, 18:08
Ем...каква музика предпочитате,избройте до 3 стила.И каква най-мн мразите(пак до 3 стила).Коя ви е любимата група,любимия певец и певица(само по един).
Аз лично харесвам най-мн ню уейв,синт поп и индъстриал рок.Най-мн мразя чалга,народна музика и поп фолк.Любимата ми група е Depeche Mode,любимя певец-Мартин Гор и певица-горе-долу Аврил Лавин.
Надявам се да е интересна темата и знам,че ще има и спамери :wink: .

Предпочитам чалгичката повече от всичко друго.
Напоследък се зарибявам с детски и народни песнички.
Нямам любим певец, група и изпълнител, по-скоро имам любими песни и прочие, а относно каква музика "мразя" няма такава. Уважав всички стилове, изпълнители и т.н.т.н.т.н.

Виждате ли сега чалгарите колко сме добродушни и обичаме всички 8-)
а не като някои други хора. Само знаят да оплюват, дееба!!

RAWRRR
07-11-2008, 18:14
Слушам вкъщи,когато съм на компютъра..
Преди имах мп3 плейър и слушах и навън,но ве4е го няма.Взех си телефон,който уж е с мп3,оказа се,4е може да побира само 2 песни..

Любима музика : изпълнената на живо..

TellMeYourName
07-11-2008, 20:16
Безценно нещо е музиката. :)И аз така викам...

adizitk1
07-11-2008, 20:33
Безценно нещо е музиката. :)И аз така викам...
и аз :)

CtrlAltDel
07-13-2008, 02:45
Всеки ден. А ако не съм в нас и нямам плеър може и да пропусна някой, но Тя винаги е в главата ми.

LizZz
07-13-2008, 07:00
Всеки ден. А ако не съм в нас и нямам плеър може и да пропусна някой, но Тя винаги е в главата ми.
Да е.. И аз постоянно си ''слушам'' така някоя песен..
Понеже се кефя да свиря на барабани имам някъв навик да ''свиря'' на барабани, т.е. плескам си с ръцете по бедрата - ключове и някви стинки стават на чинели, томовете са с плескане, а касите са с палец.. И даже доста съм се усъвършенствал...
Луда работа... 8-)

dudumaster
07-13-2008, 08:15
Еми всичко свързано с рапа слушам - хип-хоп, черно, RnB такива стилове, иначе музика не слушам само когато спя... :)

qg0dkata
07-13-2008, 08:48
Постоянно слушам музика, всеки ден..Без музика..както се казва No music-no life :grin:
Любими стилове:Рок,R&B,метъл :)
Най-УЖАСНИИИ стилове:ЧАЛГА (!!!) , попринцип харесвам народната музика, но провлачените народни песни ги мразя многоо соууу и не обичам много български поп тея Мария Илиева, Графа..мм не ми харесват :?

Exothermic
07-13-2008, 13:48
Музика слушам всеки ден.
Стилове - метъл, рок, реге, хип-хоп, рап.
Отвратителна музика няма. Има отвратителни изпълнители
и безсмислени песни.

O:)

ScionOfStorm
07-13-2008, 14:16
Всеки ден. А ако не съм в нас и нямам плеър може и да пропусна някой, но Тя винаги е в главата ми.
Да е.. И аз постоянно си ''слушам'' така някоя песен..
Понеже се кефя да свиря на барабани имам някъв навик да ''свиря'' на барабани, т.е. плескам си с ръцете по бедрата - ключове и някви стинки стават на чинели, томовете са с плескане, а касите са с палец.. И даже доста съм се усъвършенствал...
Луда работа... 8-)

Хаха, и аз го имам това, ама ръкомахам някво ебати бясното от време на време :Д За въздушната китара да не говорим.. :lol:

Pedigree
07-13-2008, 14:41
^ Хъхъ, то това и при мене го има, понякога толкова яко се вживявам. Веднъж така се развихрих по изобразително(с барабани - два молива и някаква книжка), че докато се усетих, бях вън от стаята. 8-)

fall_out_girl
07-13-2008, 14:41
Аз също слушам музика почти постоянно.За мен тя е безценна.За любими стилове не мога да говоря,защото от всякаде може да се намери по някоя хубава песен...Има няколко песни,които много харесвам:
Laurent Wolf-No Stress
Whitesnake-Is This Love
Kansas-Dust In The Wind

ScionOfStorm
07-13-2008, 15:04
^ Хъхъ, то това и при мене го има, понякога толкова яко се вживявам. Веднъж така се развихрих по изобразително(с барабани - два молива и някаква книжка), че докато се усетих, бях вън от стаята. 8-)

Мен даскалката по немски първо искаше да ме води уж в психиатрията, после в затвора. Опитах се да извърша сейтън призоваване, жертвоприноширайки невинна съученичка с химикалка, ама не стана 8-)

Другото всичко беше за хедбенга по време на час по немски, ама, ебаси, като слушаш Kalmah, In Flames и още не знам си какво си, как да не..?

Pedigree
07-13-2008, 15:07
Те не разбират. 8-)

SummeRLove08
07-13-2008, 16:23
Слушам доста музика. Обичам поп, денс, R&B, класическа. Не мразя никой стил.

jujulinkaa
07-14-2008, 07:25
мразя чалга опера и народна музика; :o
обичам рап и метал...;
любимият ми певец по принцип са много ама маи е Еminem и Papa Roach;
любимата ми певица е Хилъри Дъф;
групите който обичам са много green day , simple plan , system of a down , korn , metallica , slipknot,bullet for my valentine и така нататък... :grin:

Dai mi tri prichini zashto mrazish "opera i narodna muzika". Ti na opera prez jivota si da si bila?!

не несъм била на опера и неискам ,слушала съм на компютъра съжалявам ама не ми харесва все пак всеки си има вкус ! а народна музика мога да слушам когато съм в кръчма или на друго място, но не и да седна унас и да си надуя na Славка Калчева-бяла роза :)