PDA

View Full Version : Една сконфузна ситуация



NeLLy_BaBy
07-11-2008, 10:58
Здравейте искам да разкажа накратко какво ми се случи вчера.-излизахме на кафе аз и мои приятели. Единият много добър приятел на гаджето ми , скоето скъсахме скоро. Тъйкато с вече бившия не се бяхме чували от седмица нито знаех какво ставас него , ка приема нещата и. т.н. Та питах приятеля му знае ли нещо по въпроса , за да мога да преценя дали да потърся гаджето, защото имах надежда че може да съберем. Той ми каза че няма смисъл и аз питах защо. А той ми отговори че му е трудно ми кажи. Аз веднага се досетих че има нещо друго и се сетих че може би става дума за друго момиче. Когато попитах той ми каза , ченай-вероятно е това. Попитах познавам ли я , а той ми каза, че е бивщето гадже на най-добрия му приятел. аз не можах да повярвам на това, тъй като той никой не я е харесвал освен това тя е истерична и импулсивна. Но бях толкова обарана, осен нямаше и логично обяснение за нашата раздяла, той просто беше решил чес лед 11 мес връзка се нуждае от прпомяна и че иска да е сам. Освен това след като се разделихме го бях видяла с нея един път и си говореха все едно са близки.Той ходел често до кафето където тя работи. Мен ми стана толкова гадно като свързах нещата, хем не вярвах но и не бях сисурна.
Сядаме на кафето ний и след малко идват бивщето ми гадйе и двама друго от компанията. Аз съм спокойна, но вътршно ми беше мн гадно.
Просто го докаснах леко за ръката и му казах че трябва да говоря с него. той явно си помисли че искам да говорим за нас. Станахме от кафето ислед това както говорихме аз го попитах това вярно ли и за това ли скъсахме, и му казах че поне за това време което сме били толкова време заедно заслужавам поне да ми каже истината.
Той се учуди и ми казва от къде аз сум разбрала. аз не казвах кой ми е казал а той настояваше , а да го попиота защо ми казал такава глупост. НАй накрая след като му казах отидохме при приятеля му и да го питаме , за да потвърди думите си, но притяеля му ни вика , че не ми бил казал точно това. почна да се измъква за да не се скарат. Бивщето ми гадже беше ядосан. И в крайна сметка се получи една сконфуезена ситуация- аз се извиних за недоразумението, на приятеля ми и му казах да забравим за това.
КАто цяло просто имах надежда да се съберем, защото скъсахме ей така изведнъж без толкова конкретна причина , а това ме тормози вече 10 дни. Но май с тази случка убух ималкото си шансове , ако съм ги имала изобщо. Защото приятелят ми се държеше така все едно е напълно готов да продължи напред макар че е от хората които доста добре се прикриват. И може би аз трябва да направя същото, макар че ми етрудно доста, но мисля че това което се случи вчера донякъде доказва на него че все още го обичам, но какво ли печеля от това?
Може би загубих всички шансове да си го върна, макар че имах правото знам дали ме е лъгал. накрая се оказа че той искал да запознае братовчед си с това момиче.

valdesbg
07-11-2008, 11:19
Ех любов, любов...:)

Хем не знаеш фактите, хем си правиш изводите. Обичка на ушето да ти е и следващия.

LadySunshine
07-11-2008, 11:22
еми станалото-станало. Няма смисъл да се притесняваш кой какво си помислил и т.н., а относно бившето ти гадже-може би наистина се опитва да не показва какво му е.. знам ли. Гледай си живота и толкова ;-)

otka4ena
07-11-2008, 11:29
Времето ще си покаже какво трябва да се случи.

angel_love_
07-11-2008, 11:37
Просто продължавай напред ... миналото си е минало не се връщай назад ... :)

rihanna_lady
07-11-2008, 11:45
Според мен си постъпила мн добре .. изисква се мн сила за да погледнеш в очите бившия си и да го помолиш да поговорите .. поне аз от мн време търся начин да поговоря с моя бивш който ме заряза беэ да ми обясни защо ... а сега разправя на ляво и на дясно че му е яко с мен лл не го раэбирам ...Но мисля че ако приятелят ти за теэи 11 месеца е имал силни чуства и след това което си направила смятам чи ще се върне при теб...Ако го направи наистина те обича .. ако ли не май е време да го забравиш и да продължиш напред ... все пак е лято чакат те толкова нови эапоэнанства :grin: успехчета :-)

Remini
07-11-2008, 15:27
Той иска промяна....значи не търси нищо повече от него..