PDA

View Full Version : Как трябва да постъпя?



rihanna_lady
07-11-2008, 12:08
Харесвам мн едно момче .. преди няколко седмици скъсахме .. Преди да се хване с мен той ходел с братовчедка си но незнаел че са блиэки и се разделили... Тогава той се хвана с мен лл беше ни толкова готино заедно лл но един ден тя му звънала .. направила се на жертва милата .. и в дискотеката той се хванал с нея .. рочувствах се ацки зле .. но се примирех някак .. но наскоро неговия фр започна да ми говори как моя бивш му говорил че му е яко с мен ..че иска да е с мен .. но не иска да прецака другата .. Виждам как ме гледа .. виждам че не е толкова безраэличен но е с нея :? как да си го върна ... да му звънна ли .. смс ли да му пиша :? .. помогнете ми :booooomb: Благодаря предварително :P

valdesbg
07-11-2008, 12:11
:shock:

Кво било? Дечицата от 5 клас?

mysterious93
07-11-2008, 12:12
ъъ..първия път му е простено че е ходил с брачедка си ама...втория път вече кат е знаел и пак да тръгне с нея лол..хич не ти трябва..иначе ако както казваш не е безразличен към теб няма да ти е трудно да си го върнеш ама..не ти трябва според мен :-D

Rosenrot_f
07-11-2008, 12:13
Абе той,ако иска да е с тебе..ще измисли как да разкара другата ! Нз говори с него и вземете двамата решение..а оная не му ли беше братовчедка или аз нещо бъркам?

rihanna_lady
07-11-2008, 12:22
Абе той,ако иска да е с тебе..ще измисли как да разкара другата ! Нз говори с него и вземете двамата решение..а оная не му ли беше братовчедка или аз нещо бъркам?

не се бъркаш

Rosenrot_f
07-11-2008, 12:48
Абе той,ако иска да е с тебе..ще измисли как да разкара другата ! Нз говори с него и вземете двамата решение..а оная не му ли беше братовчедка или аз нещо бъркам?

не се бъркаш

Мии значи тогава е кофтии...как може да ходи с братовчедка си? :shock: Но наистина вземи поговори с него...ако те обича лесно ще си го върнеш :) а и ходи с някфа роднина все пак (без значение 2-3 или 10 пак си е роднина)

NeLLy_BaBy
07-11-2008, 12:52
Според мен не му звани засега. Нека той да те потърси, ако иска да е с теб. А защо ходи с братовчедка си след като вече знае , че му е братовчедка?
Няма логика дори и да го прави само от това онази да не направи някаква глупост.
най-добре изкчакай малко време да видиш как ще се развият нещата и ако виждаш че той дава признаци, че те харесва може да си дадете още един шанс. Успех!

sladur4etyYy
07-11-2008, 12:54
как така се е върнал при нея след като е разбрал че му е братовчедка??!! :shock:

Whyniser
07-11-2008, 13:00
Абе той,ако иска да е с тебе..ще измисли как да разкара другата ! Нз говори с него и вземете двамата решение..а оная не му ли беше братовчедка или аз нещо бъркам?

не се бъркаш

Мии значи тогава е кофтии...как може да ходи с братовчедка си? :shock: Но наистина вземи поговори с него...ако те обича лесно ще си го върнеш :) а и ходи с някфа роднина все пак (без значение 2-3 или 10 пак си е роднина)
Да бе и аз това се чуда 8-)

donkihot
07-11-2008, 13:18
той тебе за игра4ка ли те има?? имай си достойнството..мисля,4е и сама знаеш,4е няма смисъл от втори или трети може би шанс?

AnzaRe
07-11-2008, 13:30
С брачедка си. :shock: ама кой братовчед?

rihanna_lady
07-11-2008, 13:42
С брачедка си. :shock: ама кой братовчед?
да 3-ти братовчеди са нэ защо е с нея може би я обича :lol:

xaxa
07-11-2008, 13:44
Преди да се хване с мен той ходел с братовчедка си но незнаел че са блиэки и се разделили...
bqx 4el za nqkav deto iska da ebe bratov4edka si a sled kato si naprail sefteto s neq da ebe priqtelkata si tova da neste vie?

malka_diva4ka
07-11-2008, 13:45
Харесвам мн едно момче .. преди няколко седмици скъсахме .. Преди да се хване с мен той ходел с братовчедка си но незнаел че са блиэки и се разделили... Тогава той се хвана с мен лл беше ни толкова готино заедно лл но един ден тя му звънала .. направила се на жертва милата .. и в дискотеката той се хванал с нея .. рочувствах се ацки зле .. но се примирех някак .. но наскоро неговия фр започна да ми говори как моя бивш му говорил че му е яко с мен ..че иска да е с мен .. но не иска да прецака другата .. Виждам как ме гледа .. виждам че не е толкова безраэличен но е с нея :? как да си го върна ... да му звънна ли .. смс ли да му пиша :? .. помогнете ми :booooomb: Благодаря предварително :P

nz za vas ama az ni6to ne svanah :shock: :shock: :lol:

rihanna_lady
07-11-2008, 13:46
Преди да се хване с мен той ходел с братовчедка си но незнаел че са блиэки и се разделили...
bqx 4el za nqkav deto iska da ebe bratov4edka si a sled kato si naprail sefteto s neq da ebe priqtelkata si tova da neste vie?

ааа не няма нищо такова

xaxa
07-11-2008, 13:47
Преди да се хване с мен той ходел с братовчедка си но незнаел че са блиэки и се разделили...
bqx 4el za nqkav deto iska da ebe bratov4edka si a sled kato si naprail sefteto s neq da ebe priqtelkata si tova da neste vie?

ааа не няма нищо такова
sry tugas :)

AnzaRe
07-11-2008, 13:48
Това не го очаквах.Чесно да ти кажа ---- Има много риба в морето!!!! :) Да не се отчаеш? Споко времето лекува.

rihanna_lady
07-11-2008, 13:58
Това не го очаквах.Чесно да ти кажа ---- Има много риба в морето!!!! :) Да не се отчаеш? Споко времето лекува.
ех не се отчайвам просто се ядосвам щото иэглежда вече е на мода да нодиш с братовчеди :-x

kuklichka_bg
07-11-2008, 14:06
Харесвам мн едно момче .. преди няколко седмици скъсахме .. Преди да се хване с мен той ходел с братовчедка си но незнаел че са блиэки и се разделили... Тогава той се хвана с мен лл беше ни толкова готино заедно лл но един ден тя му звънала .. направила се на жертва милата .. и в дискотеката той се хванал с нея .. рочувствах се ацки зле .. но се примирех някак .. но наскоро неговия фр започна да ми говори как моя бивш му говорил че му е яко с мен ..че иска да е с мен .. но не иска да прецака другата .. Виждам как ме гледа .. виждам че не е толкова безраэличен но е с нея :? как да си го върна ... да му звънна ли .. смс ли да му пиша :? .. помогнете ми :booooomb: Благодаря предварително :P

dokato go pro4eta do dolu se obarkah xaxa

kuklichka_bg
07-11-2008, 14:06
Харесвам мн едно момче .. преди няколко седмици скъсахме .. Преди да се хване с мен той ходел с братовчедка си но незнаел че са блиэки и се разделили... Тогава той се хвана с мен лл беше ни толкова готино заедно лл но един ден тя му звънала .. направила се на жертва милата .. и в дискотеката той се хванал с нея .. рочувствах се ацки зле .. но се примирех някак .. но наскоро неговия фр започна да ми говори как моя бивш му говорил че му е яко с мен ..че иска да е с мен .. но не иска да прецака другата .. Виждам как ме гледа .. виждам че не е толкова безраэличен но е с нея :? как да си го върна ... да му звънна ли .. смс ли да му пиша :? .. помогнете ми :booooomb: Благодаря предварително :P

dokato go pro4eta do dolu se obarkah xaxa

JuSt_A_FrEaK
07-11-2008, 20:55
Абе,оставете го от двата стола да падне на земята. 8-)