PDA

View Full Version : Той ми разби сърцето



soif
07-11-2008, 12:23
hodihme 2 godini i toi mi predloji da jiveemm zaedno.Az se suglasih namerihme si kvartira iznesoh se ot doma na roditelite si i zajivqhme dvamata. Tova se slu4i prez april o6te hodih na daskalo (11 klas sum) no vinagi se staraeh da opravq apartamenta da my prigotvq hapvane ......prosto davah vsi4ko ot sebe si ne6tata da budat naistina dobre.
I v na4aloto naistina be6e taka 4yvstvah se na sedmoto nebe. Daskaloto svur6i i si namerih rabota kato kasierka v benzinostanciq-hubavoto be6e 4e rabotq dva dena ssled koeto dva dena po4ivam.No imah i no6tni smqni,pitah priqtelq mi dali ima ne6to protiv tova ,no toi otre4e daje kaza 4e e gord s men 4e zapo4vam sama da se borq v jivota,a ne raz4itam na drygite.
No edna prekrasna sytrin se pribiram ot rabota i kakvo da vidq- v legloto mom4eto koeto obi4am no s edna malka podrobnost momi4e koeto 4estno kazano v tozi mo0ment ne mi be6e nikak simpati4no............
Polydqh ot qrost razvikah se te se subydiha.Izlqzoh v drygata staq za da dam 6ans na onazi da se oble4e,no 4yvah razgovora im.
Tq go pita6e koq sum az kakvo pravq v doma my...i tozi glypak i kaza 4e az sum my sestra i tova vsu6tnost bila moqta kvartira i zatova sum tolkova qdosana.Bqh psihi4eski bezsilna a i ymorata ot no6tnata smqna me sprq da ida i da i obqsnq to4no kak stoqt ne6tata .
4yh zatvarqneto na vhodnata vrata kato si misleh 4e samo tq si e trugnala no vposledstvie ustanovih 4e i nego go nqma.Pla4eiki my subrah bagaja i se obadih na edin priqtel da mi pomogne sus smqnata na bravata .
Dva dena po kusnobiv6eto mi gadje mi zvunna dokato bqh na rabota popita me kakvo e stanalo s vratata "gorkiq" ne mojel da si otklu4i kazah my da doide na drygiq den kogato sum vku6ti
6tom se poqvi prosto my vru4ih 4antite pred vhodnata vrata i dori ne go izslu6ah taka ve4e deset dni jiveq sama i se spravqm sama

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

sh3_1s_7h3_0n3

valdesbg
07-11-2008, 12:28
Кофти ситуация.

p0liner0
07-11-2008, 12:28
Много добре си постъпила! Добре си излекувала свинята. Сега остава само да го забравиш. Гледай само напред, живота продължава. иии не си и помисляй за връщане при него ...



ЕДИТ: с леко отклоняване от темата... в коя бензиностанция работиш :?

PeopleAlwaysLeave
07-11-2008, 12:29
Ами браво, че за постъпката - правилна е. Но не смяташ ле, че си прибързала малко д решението си да живееш отделно с гаджето ти ? Все пак си била 11ти клас... не знам някак си много рано ми се струва, че си се изнесла от вас. Постъпката на тоя кретен е ужасна, но и често срещана. Голяма част от мъжете го правят. Има и изключения естествено, но за жалост са малки. :( Не го търси изобщо-не си заслужава тоя боклук. Родителите ти как реагираха при изнасянето от вас? Бяха ли съгласни и познават ли го тоя? Говори с тях да ти помагат по някакъв начин, за да не си сама.

ПП А той на колко е?

Sensuality
07-11-2008, 12:30
Постъпила си много правилно :D Така му се пада,само не се обръщай назад и нека този нещастник остане в миналото :D Успех :-D :)

Rosenrot_f
07-11-2008, 12:31
Много гадно..но не мислиш ли че е било маалко раничко да живееш с това момче.Ако не можеш да се справиш,защо не се върнеш при родителите ти..все пак още не си свършила с даскалото... :? :(

П.П: браво,добре си го подредила тоя глупак :-D

mysterious93
07-11-2008, 12:32
мале каква свиня..аз ако бях хич нямаше да ги чакам да се облекат ми напрао за косата и навън..кой с дрехи кой без дрехи..

deep
07-11-2008, 12:32
Лошо... Но ти си още малка, защо не се върнеш при вашите??? Трябва ти подкрепа все пак... А и на тая възраст да се оправяш сама не е много лесно.

DELIRIOUS
07-11-2008, 12:33
офф мн гадна ситуация...но със сигурност поне ти си постъпила правилно..не ти трябва да се занимаваш повече :( успех за напред :)

desity_1936
07-11-2008, 12:43
bravo ! evalata ! mn malko hora biha sabrali koraja da go napravqt ! uspeh po natataka v jivota . dano ne popada6 na takiva iz4adiq pove4e :-)

babity
07-11-2008, 12:46
КИРИЛИЗАТОР!!! (http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php)

angel_love_
07-11-2008, 12:48
Еми първо искам да те поздравя за трезвата постъпка,че ако не друго поне не си му се вързала на приказките а направо си го изнесла като гледам имаш много реален поглед върху нещата ,ако неуспяваш да се справяш винаги би могла да се върнеш или да поискаш помощ от родителите си,изглеждаш ми силно момиче пожелавам ти късмет и дано скоро намериш човек,който наистина да държи на теб ...успехчета :-)

jghgh
07-11-2008, 13:49
ти си моят идол, мацка

и на мен са ми разбивали сърцето по гаден начин.. само че с безразличие и студенина, но сега съм добре, всичко е минало..
и при теб ще мине, и евала, защото ти си яка мацка! накефи ме как го разказа и как си го изхвърлила тоя боклук.. само тва заслужават такива като него :( :shock:

съчувствам ти и много прегръдки! : )

Whyniser
07-11-2008, 13:51
Лошо... Но ти си още малка, защо не се върнеш при вашите??? Трябва ти подкрепа все пак... А и на тая възраст да се оправяш сама не е много лесно.
Съвсем вярно

zaraaa
07-11-2008, 15:18
Браво на теб, искам да те поздравя и да ти стисна ръката, страхотно си постъпила ( как само си му връчила багажа ухуууу СУПЕР :grin: ) съжалявам, че така реагирам, знам, че на теб не ти е никак лесно, но искам да ти кажа, че си постъпила адски добре и като момиче с гордост =D> Не се отчайвай и не тъжи за него не го заслужава :) Успех и САМО НАПРЕД!!!! :):):):) :wink:

Remini
07-11-2008, 15:21
Още толкова малка....а живота ти завърта здрава плесница.

soif
07-11-2008, 15:31
мислих си дали да се върна при нашите но за сега се справям и то много добре .... просто вече станах самостоятелна и си мисля ,че ако се върна при родителите ми няма да се чувствам толкова свободна и независима-но поне знам че когато и да реша мога да се прибера
А колкото до бившия хах питам се как съм била такава наивница и всеки ден благодаря на съдбата че се оттървах от него
П.П. Работя на бензиностанция "Еко" (видях че някой беше питал)

StrIfi
07-11-2008, 15:59
a taka :grin: :grin: :grin: :grin:

__SuNshInE__
07-11-2008, 16:14
мале каква свиня..аз ако бях хич нямаше да ги чакам да се облекат ми напрао за косата и навън..кой с дрехи кой без дрехи..
И т'ва щеше да им е малко аз щех да я убия въобще немаше да му мисля :o .
Ама не само нея и него. Ако гаджето ми ме представи като негова сестра нз кво ще права ама нема да е приятно :D
А до авторката :браво мила проявила си огромна смелост! Продължавай напред и не се връщай назад да мислиш за тоя.... немам думи :? [/b]

mhmhmhmhm
07-11-2008, 16:22
а тоя апартамент не е ли негов? :D

miShle
07-11-2008, 19:42
а тоя апартамент не е ли негов? :D

И аз разбрах нещо такова,но .. както и да .. Поздравления момиче!!!! Не за това,че той ти е изневерил по тоя начин или за отвратителния начин по който съдбата ти изиграва лоша игра .. а за това,че си едно силно момиче и че си се справила с проблема въпреки болката и разочарованието,за това,че не си се оставила това да те стъпче или нарани емоционално и психически. Не си била наивница не се самообвинявай,просто си го "обичала" .. А любовта е сляпа и това всички го знаем .. Имала си му доверие и си споделяла всичко твое с него, просто той не е успял да оцени това което си правила за него .. И в един момент решава,че може да прекали с добрината ти ... и ти се качва на главата! Постъпката ти е направо велика..Ако имаше повече такива момичета,щеше да има повече "мъжкари" поставени на място ... Пък и не знаеш колко други пъти преди това го е правил .. Ти така и не си говорила с него относно случата нали? .. Ама и по-добре защото ще се опита да се оправдава и да те вкарва в разни филми .. само и само той да излезе светата вода ненапита .. Добре си направила,че си го заебала тотално .. Малко са силните момичета,който наистина биха имали смелост и да се решат на такава стъпка .. А на тоя простак просто ---- не знам, нямам думи .. :-x :-x Такива като него заслужават да горят в ада .. Знам какво е да живееш с мисълта,че връзката ви е страхотна,а изведнъж той най-жестоко да ти забие нож в гърба .. А само до преди час е твърдял,че те обича ... Както и да е ... Просто ще ти пожелая едно - БЪДИ СИЛНА!!!! Каквото и да става - продължавай напред и най-вече - ЖИВЕЙ!!!!! :)

soif
07-11-2008, 20:49
не апартамента не е негов,когато решихме да живеем заедно си намерихме квартира ,в която сега живея аз тъй като "брат ми" се оказа хммм..меко казано боклук

Mun4o
07-11-2008, 21:00
браво мацка...всички ще ти кажат че си постъпила вярно,и това наистина е така!аз ще ти кажа че малко хора имат характер за да постъпят правилно..като теб ;]

MiMcHeToOo
07-11-2008, 21:10
Браво! Цениш себе си, което е добре! Всяко зло за добро, мисли си, че сега ще ти се случи нещо много хубаво! :-)

N0_feAR
07-11-2008, 21:22
Много добре си постъпила. Личи си, че си силно момиче. Ся остава само чаршафите да манеш, че да не вони на пор, в случая 2 пора 8-)

plamenka
07-11-2008, 21:37
а тоя апартамент не е ли негов? :D

И аз разбрах нещо такова,но .. както и да .. Поздравления момиче!!!! Не за това,че той ти е изневерил по тоя начин или за отвратителния начин по който съдбата ти изиграва лоша игра .. а за това,че си едно силно момиче и че си се справила с проблема въпреки болката и разочарованието,за това,че не си се оставила това да те стъпче или нарани емоционално и психически. Не си била наивница не се самообвинявай,просто си го "обичала" .. А любовта е сляпа и това всички го знаем .. Имала си му доверие и си споделяла всичко твое с него, просто той не е успял да оцени това което си правила за него .. И в един момент решава,че може да прекали с добрината ти ... и ти се качва на главата! Постъпката ти е направо велика..Ако имаше повече такива момичета,щеше да има повече "мъжкари" поставени на място ... Пък и не знаеш колко други пъти преди това го е правил .. Ти така и не си говорила с него относно случата нали? .. Ама и по-добре защото ще се опита да се оправдава и да те вкарва в разни филми .. само и само той да излезе светата вода ненапита .. Добре си направила,че си го заебала тотално .. Малко са силните момичета,който наистина биха имали смелост и да се решат на такава стъпка .. А на тоя простак просто ---- не знам, нямам думи .. :-x :-x Такива като него заслужават да горят в ада .. Знам какво е да живееш с мисълта,че връзката ви е страхотна,а изведнъж той най-жестоко да ти забие нож в гърба .. А само до преди час е твърдял,че те обича ... Както и да е ... Просто ще ти пожелая едно - БЪДИ СИЛНА!!!! Каквото и да става - продължавай напред и най-вече - ЖИВЕЙ!!!!! :)
+1! Просто си страхотно! ПОжелавам ти от тук нататък всичко най-хубаво! :-)

hgfh
07-12-2008, 08:20
само ще ти кажа че ти си една смела самостоятелна госпожица :) поздравление