PDA

View Full Version : Искам МОДЕРАТОРИТЕ да погледнат тук !!!!



Vichko0o
07-11-2008, 12:27
Добре бе имам 1 въпрос форума ок сайта супер всичко идеално ! Обаче моля ви фанете направете така че който пуска тема той да може да си я трие да трие постове и да решава кой пост е за там кой не е ...... Просто ми писна от идиотски коментари и форума няма да е толкова бъкан със тъпи коментарчета !!!! Благодаря предварително !!

doktora1mw
07-11-2008, 12:37
абсолютно :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

xXxScreamxXx
07-11-2008, 12:41
тфа един вид си4ки да станем модератори бре :lol: :lol:

LeVski_fen
07-11-2008, 12:42
Мисля,че идеята не е лоша :)

Vichko0o
07-11-2008, 12:46
Не няма нищо общо с това всички да станем модератори а просто всеки да си контролира темата ! И просташки и обидни и флуудерски мнения ще бъдат трити от СОБТСВЕНИЦИТЕ НА ТЕМАТА !

mysterious93
07-11-2008, 12:58
хмм...ама така няма да има на какво да се посмеем :-D и ще стане скучно :D тцтцтц...

Jeuelle
07-11-2008, 13:01
Неговата си тема - да ;)

SeaEatsShips
07-11-2008, 13:12
аз съм 'за'

SeXyL[!]Nk@
07-11-2008, 13:22
Не няма нищо общо с това всички да станем модератори а просто всеки да си контролира темата ! И просташки и обидни и флуудерски мнения ще бъдат трити от СОБТСВЕНИЦИТЕ НА ТЕМАТА !

И така като секи си ''модерира''темите,то за модераторите кв'а работа ще остане?!? 8-)
Пък и за тоя въпрос само към админите. :D 8-) 8-)

splendour
07-11-2008, 13:29
+1 ama az ne vidqx mnenieto na moderatorite :-o

Vichko0o
07-11-2008, 13:32
Добре де модератори администратори ето сега имам грешка и немога да си я поправя :D :D :D Ами за модераторите ще остане това че те ще приемат оплавания и т.н или ще редактират разни теми който не са на мястото си винаги ще има работа за тях но просто ще стане много по лесно ако се въведе това !

xXxScreamxXx
07-11-2008, 13:38
Не няма нищо общо с това всички да станем модератори а просто всеки да си контролира темата ! И просташки и обидни и флуудерски мнения ще бъдат трити от СОБТСВЕНИЦИТЕ НА ТЕМАТА !


да бе знам .. разбрах кфо имаш предвид... амаа ТОВА НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ ;)

manyYy
07-11-2008, 14:12
Не няма нищо общо с това всички да станем модератори а просто всеки да си контролира темата ! И просташки и обидни и флуудерски мнения ще бъдат трити от СОБТСВЕНИЦИТЕ НА ТЕМАТА !
TOЧНО ТАКА!!!!!!!!!... + :grin: ;)

mysterious93
07-11-2008, 14:13
Добре де модератори администратори ето сега имам грешка и немога да си я поправя :D :D :D Ами за модераторите ще остане това че те ще приемат оплавания и т.н или ще редактират разни теми който не са на мястото си винаги ще има работа за тях но просто ще стане много по лесно ако се въведе това !

какви оплаквания като ти сам ще си оправяш темата :D

FeelMyPain
07-11-2008, 15:50
Вичко, ти пускай още тъпи теми от рода на "кой иска да си чатим, че ми е скучно" и после се оплаквай, че всички те псуват.На сериозни теми никой не си позволява волности.Като темите ти са тъпи, си поемаш последствията и всички се забавляваме на твой гръб.

bulgarche
07-11-2008, 15:53
Това е работа на модераторите. Инъче всеки щеше да прави каквото сметне за свое добро.

FeelMyPain
07-11-2008, 16:13
Представям си теми от рода на "Хубав ли съм" и всички отговори само "Да", всичко друго делнато :lol:

Vichko0o
07-11-2008, 16:38
Ами това си е за сметка на човека !!! Той си пуска тема той да си я контролира !!! Да ето аз си пуснах тема бях се напил и искам да си я изтрия .... Да ама немога !!! Само дето флуудих безразборно..... А и не че нещо но аз не съм чак такъв флуудер има далеееч по големи флуудери от мене ... Но както и да е аз просто пуснах предложение щото 10 човека модератори не могат да се справят със 10000 потребителя нали сте нясно с това .... А този дет казваш със "хубав ли съм" си е лично негова работа дали ще трие мнения който не му харесват !! А пък от друга гледна точка защо да не може да си контролираме собствената тема нали все пак НИЕ я пускаме и коментари от сорта на "цитат на 1356235 реда и от долу ми не или ми да" е страшно изчерпателно .... Както и да е просто бях длъжен да предложа тъй като това е удобтсво както и за потребителите така и за модератори/администратои ! Приятен Ден !

TheGirlNextDoor
07-12-2008, 11:03
Вичко, ти пускай още тъпи теми от рода на "кой иска да си чатим, че ми е скучно" и после се оплаквай, че всички те псуват.На сериозни теми никой не си позволява волности.Като темите ти са тъпи, си поемаш последствията и всички се забавляваме на твой гръб.

прав е ;-)

krem4et0
07-12-2008, 12:08
Че ви искате хляба от ръцете наши да вземете.....А като си се напил и си пуснал нещо, което не искаш да се вижда повече, пускаш 1 ЛС на модератор и той ще ти съдейства. Харесва ми идеята да се известява дирекно за нарушения от дадена тема, но не и всеки сам да си я оправя. Не е лесно да се нагодят начините за модериране на 10 човека, така че форумът да запази своят общ вид, да изглежда така, че все едно го върши някой сам и то напълно естествено. Как ще се синхронизират тогава начина на модериране на 60 000 или там колкото са потребителя?

SuNsEt
07-12-2008, 12:50
Мисля,че идеята не е лоша :) Идеята е страшно тъпа!Тогава за какво са модовете?!...Я си представи като всеки започне да си трие каквото на него му е кеф,кво ще стане,а?Това няма да заприлича на форум...Баси глупавата идея... :-x

Seducti0n
07-12-2008, 21:21
Май слънцето бая ви е напекло тези дни...
Чувате ли се въобще какви ги говорите, още малко адин панел ще искате да ви се осигури....

miloto_girl_4e
07-13-2008, 11:14
Никакъв шанс няма това да стане :)
Само като си преставих каква анархия ще стане и направо... :D
То, ако така всеки може да трие чуждите постове(макар и в собствените си теми)ще станат супер скандалите, объркванията и т.н
Ние модераторите сме тук, за да вършим тази работа :!:

xaxa
07-13-2008, 11:26
Май слънцето бая ви е напекло тези дни...
Чувате ли се въобще какви ги говорите, още малко адин панел ще искате да ви се осигури....
da az li4no iskam adin panel bix smenil na 1 pederast podpisa s moq snimka bix go i banal abe le6


po temata mnogo dobra ideq !!! edinstvenite dobri ot sedmici nasam... 8) s 2 race s1m!!

ResidentEvil
07-13-2008, 11:57
Предложението няма смисъл и най-вероятно няма да се осъществи... така Модераторите остават без работа! Лично аз съм против.

GetNasty
07-13-2008, 12:27
аз съм съгласна всеки да си модерира неговата си тема ;)

xaxa
07-13-2008, 15:02
Предложението няма смисъл и най-вероятно няма да се осъществи... така Модераторите остават без работа! Лично аз съм против.
na nqkoi struej 6te gi naemat za prez lqtoto i sigorno 6te iskarvat pove4e pari ot kolkoto ot taq rabota :lol:

Wrathchild
07-13-2008, 15:07
Тогава за какво ще са ни модератори?

xaxa
07-13-2008, 15:12
Тогава за какво ще са ни модератори? :grin: koi e kazal 4e 6te ni trqbvat.. maitap


zna4i ako mislete 4e s tova 6te spr1t zaglaviqta na latinica golemite podpisi (za koito moderatorite ni6to nemogat da napravqt i ako si isxakam 1 podpsix 2000 piskela d1l1g sled 1 sedmica adminite 6te mi go maxat..) 6te mogat da zaklio4vat vsqka tema i t.n. prosto bi bilo po xubavo da imame pravo nad kotrol v1rxo temite si za6toto ima primerno nqkoi koito samo ti se xili i s ni6to ne pomaga nad problemata i t.n. istriva6 mu postovete i vsi4ki 6te stanat po seriozni taka kato vidqt 4e ligavi negi iskat nikade :)

machoka
07-14-2008, 05:50
Това е обсъждано и категоричното мнение, че няма никога да стане факт по няколко основни причини.
Една от тях е, че всяка една тема ще стане смислово зависима от автора. Всеки ще може да си премахва неугодни постове, ще може да злоупотребява с користна цел. Всяка тема ще бъде манипулирана и форума ще стане една голяма пародия. Това е глупаво - модераторите на форума за това са такива - защото им е гласувано доверие за обективна оценка на ВСИЧКИ теми. Обективизмът идва от правилното тълкуване на правилата, които не са мислени за един ден.

Приятен ден.