PDA

View Full Version : Майка ми....изкрейза?!



psihqsala
07-11-2008, 13:16
Днес е петък и нали всички са навън,аз ся се връщам от бачкане и си седя в нас,ама няма с кого да изляза и нали майка ми като ме е хванала на мушката 'ай на плаж',та 'ай на плаж',а на мен не ми се ходи и накрая се разциври(да,майка ми),че съм й била изгубила целия ден,при положение,че я предупредих,че на мен не ми се ходи и няма да отида,тя сега ме обвинява и казва,че и аз съм хахава,защото не съм излизала като 'нормален млад човек',а съм била киснела в нас...е къде е проблема? Пфф,ебаси,не съм длъжна да ходя където не искам аз,а тя ме обвинява и се държи супер гадно,а съм на 18 и не знам как да й го кажа,тя просто НЕ РАЗБИРА от дума !!!

Seducti0n
07-11-2008, 13:35
В случая майка ти няма основание да ти мрънка, предупредила си я, че не ти се ходи на плаж и точка.
Не правиш нищо лошо, така че щом искаш си стой вкъщи, тя няма правото да ти държа сметка в това отношение.Все пак си вече пълнолетна, живота е твой и можеш сама да го направляваш. :)

SuNsEt
07-11-2008, 14:27
Ох,абе на тия майки нещо им става... [-X

Не й обръщай внимание.То е ясно,че ще ти е трудно...Но щом не разбира и от разговори на тая тема...Няма какво друго да направиш.Може и да си пълнолетна,но щом живееш в нейния дом,по-добре гледай какво й говориш...После да не вземе да ти каже"Докато живееш под моя покрив ще правиш това,което на мен ми харесва.Ако ли не-ходи някъде другаде".На мен са ми го клазвали...Абе не е приятно да ти го натякват в продължение на 2 седмици... :?

__SuNshInE__
07-11-2008, 14:29
В случая майка ти няма основание да ти мрънка, предупредила си я, че не ти се ходи на плаж и точка.
Не правиш нищо лошо, така че щом искаш си стой вкъщи, тя няма правото да ти държа сметка в това отношение.Все пак си вече пълнолетна, живота е твой и можеш сама да го направляваш. :)
Съгласна съм :)

hgfh
07-12-2008, 08:53
майка ти в този случеи е постъпила като малко дете.. нали знаеш когато малките деца искат нещо и майките им са уморени или не могат и те започват да плачат ??? досещаш се нали ??? но като се замисля и мисля че мяикати просто може би иска да отидете и двете някъде и просто да си поприказвате насаме сигурно е разбрала че вече ти поемаш по твоя път и иска за момент да си припомните детските години

може и да греша все пак не казвам че съм права :) успех

Pliok0019
07-12-2008, 19:26
Да... Зимата водехме супер големите скандали, за да мога да бъда през нощта на купон... сега ми викат, защо не излизам от нас...

she_bangs_the_drums
07-12-2008, 20:02
Офф.. родители :o
Опитвай се да не и обръщаш кой знае какво внимание .. просто да не ти пука.. колкото и да е трудно.. такъв е живота трябва да ги търпим...

nefchi_bs
07-13-2008, 08:09
абе на всички майките май са се побъркали...слава богу маята още не е... :-D

music_soul
07-20-2008, 09:52
Разбирам те.. Идиотски говори и постъпва майка ти, то и на мойта нещо и става напоследък.. Знам кво е майка ти да се разреве за тва, че не й обръщаш достатъчно внимание.. или нещо от сорта.. :?