PDA

View Full Version : Някой беше ли днес на изпит по химия в ХТМУ??????!!!!!



hottie_girl
07-11-2008, 16:34
Здравейте!!! :) Искам да попитам дали някой се е явявал на изпита по химия към ХТМУ днес и ако да-съответно как му се е сторил.

Iliyankolev
07-12-2008, 14:36
Здравей. :) Имах щастието да бъда в залата по време на изпита естествено като кандидат студент. Самият тест не беше кой знае колко труден - всеки ентусиазиран химик би се справил с него малко или много. Тестът беше разделен на две части - органична и неорганична химия. Според мен неорганичната си беше доста лесна докато органичната ме затрудни малко (може би защото не бях при добра даскалка.... :-x ). Като цяло забелязах че в целият тест преобладават отговорите "Б".
Това мога да кажа за сега.
P.S. hottie_girl да не беше и ти на изпита? :)

hottie_girl
07-12-2008, 20:03
Дам, и аз бях там 8) И затова реших да питам какво е общото мнение по въпроса :D Ти иначе в коя зала беше? А сега за теста- като цяло не мисля,че беше кой знае колко труден,но все пак си имаше и някои по-трудни въпросчета. А ти иначе за там ли искаш да си влезеш или само така се пробва? :oops:

Iliyankolev
07-13-2008, 06:53
Бях във 439 зала.
Да не се окаже сега че сме стояли един до друг. :D
Относно влизането съм решил там да уча, ако ме приемат естествено.
:)

BeboP
07-13-2008, 07:39
О, чудо!! Една тема за КС да видя в морето от теми за седмокласници. 8-)
Оффтопик, ама не се сдържах - просто прави впечатление. Иначе пожелавам успех и на двама ви!http://kolobok.us/smiles/light_skin/curtsey.gif

hottie_girl
07-13-2008, 07:58
Благодаря ти BeboP! :mrgreen: Ами тогава да вземем да си направим и ние една КС темичка,какво ще кажете? :D Иначе аз бях в 431 и няма как да сме седяли един до друг. Но аз също искам да вляза там,така че може и да сме колеги. :grin: А ти каква специалност искаш?

Iliyankolev
07-13-2008, 11:23
Боря се за "Инженерна Екология", ако ли не ще си уча в Бургас "Химично инженерство". :)

hottie_girl
07-13-2008, 12:48
Аз пък искам също ''Химично инженерство'', но на немски език 8) И се надявам много да ме приемат. На теб също пожелавам успех :) То мисля че тази седмица трябва да излезнат резултатите и тогава окон4ателно ще се разбере приети ли сме :razz:

Iliyankolev
07-13-2008, 16:26
Благодаря ти за пожеланията Колежке. :D Пожелавам ти успешен прием и на теб.
На 15 ти септември ще отидем на кафе след като открият учебната година :grin:


Между другото не знам за оценките кога ще ги кажат но в графика пише следното:
Обявяване на резултатите от изпитите.................до 28.07
обявяване на първо класиране...............до 04.08

демек по другата седмица чак ще си разберем резултатите а по,по,по другата ще разберем дали са ни класирали.
Есествено аз ежедневно проверявам на сайта за изнесени резултати защото все пак пише "ДО" а не "НА" така че е възможно да ги обявят по рано.

http://www.uctm.edu/ksk/index.htm

Давам и директен линк на който всеки може да проверява (ако не сме само ние двамата :D ) резултати и класирания.

hottie_girl
07-13-2008, 16:37
За кафето нямаш проблеми :) САмо трябва да се запознаем първо :D Иначе резултатите трябва да излязат до 17.07 от химия и математика 1,ти си видял да вторите дати,кадето са. Аз също проверявам всеки ден де,търсене си ме е отвътре докато не излязат

Iliyankolev
07-13-2008, 17:04
Дам права си моя е грешката за датите. До сега съм живял в една голяма заблуда.

BeboP
07-13-2008, 17:38
hottie_girl, всъщност треската около КС кампанията ще изживея в следващата една година. http://cheesebuerger.de/images/smilie/tiere/d014.gif 8-)

Та, май не съвсем уместно се включих в темата... http://kolobok.us/smiles/standart/to_take_umbrage.gif

http://kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_pinkglassesf.gif Е, в крайна сметка исках просто да пожелая успех.

hottie_girl
07-13-2008, 19:00
Не,няма нищо BeboP :-) Разбирам те-тепърва ти предстои това нещо.Аз лично съм 90ти набор,но съм една година по-рано ,така че сигурно ако си бях навреме и аз щях да пиша тук :) А ти не си живял в чак такава заблуда-само няколко дни.... 8)

Iliyankolev
07-15-2008, 12:17
hottie_girl резултатите от оценките са на сайта на ХТМУ. Как си се справила? :)
Аз не съм доволен. Нещо съм се поизложил - 4.00.
Хубаво поне че участвам и с оценката от матурата. :grin:

hottie_girl
07-15-2008, 12:41
Еми.аз имам 4.50 :o Не е кой знае колко,но какво да се прави... А си мислех,че ще съм по-добре. Но здраве да е :D Иначе те коя оценка ще ти вземат при балообразуването-по-високата ли? ( в смисаъл ето ти имаш 4 на изпита,а на матура 5.00 да речем. По-високата ли играе роля,независимо какво си писал на заявлението за изпита?) А колко ли ще бъде минималният бал за прием,имаш ли някаква представа :-o

Iliyankolev
07-15-2008, 16:13
Значи за оценката се взима по високата, само че трябва ако си държал матура по химия да си напишеш в заявлението че искаш да участваш и с тази оценка. При това се доплаща още 15 лева все едно че се явяваш на втори изпит и тази оценка ти остава един вид застраховка.
Аз пък на матурата имам 4.50 така че се надявам на нея. Сега остава само да се молим и да стискаме палци да ни приемат.
Относно балообразуването нямам особено голяма информация но си купих един справочник и в него пише:
Оценка от дипломата по химия;
Оценка от дипломата по математика;
Оценка от дипломата по физика;
удвоена оценка от изпита.

Само това са написали. Предполагам че така ще се образува бала - общия сбор на гореизброените

P.S. Да ми стискаш палци щото утре пак съм на изпит в Бургас във ВХТИ :) .

hottie_girl
07-15-2008, 19:15
Да,разбира се,че ще стискам палци 8) Успех и дано изкараш хубава оценка. А това за балообразуването става точно по начинът,който ти казваш. И наистина ни остава само да чакаме и да видим дали сме приети :grin: А знаеш ли инае защо има и втори дати за изпити към ХТМУ? :-o

П.С. Иначе от къде си? :oops:

Iliyankolev
07-15-2008, 19:56
Ами вторите дати мисля че са направени за удобство - избираш тази която ти е удобно. Ако се сещаш на заявлението беше така - трябваше да си сложиш отметка пред желаната дата.

Иначе аз съм си от Бургас. :)

hottie_girl
07-16-2008, 07:27
Леле,чак от Бургас!!!!!! :shock: И искаш в София да учиш-бая път си е от родния ти дом. Но все пак там е хубаво-имам братовчед в Бургас и винаги когато ида си изкарвам супер. Аз пък съм от Сандански-от другия край на България,сравнено с Бургас. :grin:

П.С Пиши после как е минало :)

Iliyankolev
07-16-2008, 17:56
Малко на чат си го ударихме тук двамата с тебе ама нищо :D
От Сандански викаш че си - хубав град и горещ. Доколкото знам е най - горещия град в България. :)
Пък това че имаш братовчед в Бургас е доста готино за теб - плажче тва онова, стига само с братовчед ти да се имате, защото и аз имам наляво надясно братовчеди ама се подминаваме :-x .
Нека сега нещо и за изпита да кажа да не се отклоняваме много много от темата. Беше по - лесен отколкото в ХТМУ. Трябва само да чакам да видя ще хвана ли повече от 4 :-D .

hottie_girl
07-17-2008, 18:11
Радвам се,че си доволен от изпита и наи-искрено ти пожелавам да имаш повече от 4 :D А това за чата си е вярно до известна степен,но не пречи,нали? :-D А иначе аз си мисля,че първо класиране ще го изкарат след вторите изпити другата седмица и нямам търпение направо. 8)