PDA

View Full Version : Проблем! Имам спешна нужда от ПОМОЩ, Моля!!



n0va_s1m_tYk
07-11-2008, 17:10
Значи една приятелка е в една такава ситуация много гадна... И не знам какво да я посъветвам, как да постъпи?! Значи мн ще кажат да не се правя, че туй не било фр, а самата аз, но не.. Та ситуацията е такава, че тя реши да се изнесе от вкъщи. По много причини (на 18 е, ще бъде 12 клас). Не се разбира с техните. Държат се зле с нея и не издържа. Нейния приятел е от др град и ще се мести при него, но не знае как точно да каже на техните. Смисъл знае че трябва да е в лицето, а не да оставя бележки, или по тел.. уххх нз както да кажа, но моля кажете как точно е най - добре да го направи .. наистина много се притеснява как ще реагират.. Моля, кажете нещо .... :( съжалявам, ще пиша така, но и аз просто не мога да си събера мислите :( толкова ми е добра фр, че го приемам мн сериозно ии все едно на мен се случва същото .. какво да я посъветвам , моля ви ..... :-o

w0sh
07-11-2008, 17:19
Е АЗ ПОЗНАВАМ ЛИ ГИ??

отде да ти кажа?

StrIfi
07-11-2008, 17:20
да им прати sms аз тъий казах на наще че заминавам за софия :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: а после за пловдив пък те не разбрали че ме няма :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

loshokote
07-11-2008, 17:35
Е к'во му е трудното не разбирам. Да има каже просто, че се изнася и това е, без излишни увъртания и обяснения...

И ми се струва, че темата не е за раздел "ЛЮБОВ".

Sweet_Play_F
07-11-2008, 17:42
Чрез тази приятелка да не визираш себе си?

soul1199
07-11-2008, 17:55
kaa im,4e iska da otide i,4e e golqma i ne izdurja 8)

Jesus
07-11-2008, 18:07
Аз бих събрал роднини, за които съм сигурен че ще ме подкрепят пред наще и тогава да им го съобщя. Но мисля че 12 клас е рано да се изнася.

n0va_s1m_tYk
07-11-2008, 18:18
Ами и аз така мисля, но ... Всъщност за тук е защото мисли и следващата седмица да има годеж.. Не визирам себе си - вече поясних.. А това със СМС е супер глупава идея! И вярвам, че е бъзик.. Еми бъзикайте се ... :-x Ясно ми е, че не я познавате.. Просто исках съвет, как е най - добре да им го каже това.. Не мисли, че ще има разбиране от страна на родителите иииииии нз мн се притеснява. Още повече, че не само от родителите .... Едва ли някой освен мен и още няколко биха я подкрепили в решението си, но съм от малкото, които я разбират.. Не знам как е издържала толкова време...
Моля, темата не е за бъзици .. Сериозно е... :(

Bolt_f
07-11-2008, 18:23
Moje bi edno dylgo syrcerazderatelno pismo kym roditelite i bi bilo dobra ideq. A i shtom e na 18 veche ima pylnoto pravo da se opravq sama i da si jivee otdelno. Samo che bi bilo mnogo kofti ako se premesti v tozi drug grad i ne uspee da si zavyrshi srednoto obrazovanie, nali?

Spored men bi postypila pravilno ako se iznese, no i kaji predi tova da si pomisli dobre za tova kakvo shte pravi sys sebe si :)

n0va_s1m_tYk
07-11-2008, 18:39
Mислила е за това цели 2 години и твърдо е решила, че е крайно време да спре да търпи! Мислим, че писмо не е никак добра идея.. Просто трябва да се изправи срещу тях ... Не може да събере сили.. Не знае по какъв начин да го направи.. Страх я е от реакцията на техните ... :-o

Lord_Of_The_Night
07-11-2008, 18:40
Няма лесен начин да им го каже все пак са и родители,колкото и зле да се държат с нея все пак да се изнесе от тях си е голяма стъпка,както за нея така и за тях.Така че трябва да им го каже в лицето да каже всичко що и е на сърцето,и да си поговорят доста добре.Щом това е неиното решение,въпреки че за мен е рано,но така е просто на човек понякога му писва.Успех и пожелавам и дано всичко се нареди. :)