PDA

View Full Version : Подуто коремче... :(



gLoRiOuS_aNGeL
07-11-2008, 18:15
Ъъъ,пиша тази тема,щото имам проблем...Почти не се храня,постоянно пазя диети,правя упражнения и въпреки това коремът ми е подут!!!Мразя го това...Така изглежда все едно имам шкембе... :cry: Моля ви,кажете ми как да не се подува-някакво лекарство,някакво чайче...МНОГО ВИ МОЛЯ!!! :cry: :cry: :cry:

indecent
07-11-2008, 18:28
i moq korem se poduva .... po skoro stomahytt mi se poduva

suitable
07-11-2008, 18:44
.. и моето е така.. дори аз си мислих да правя темичка относно това.. правя си коремни.. какво ли не съм правил.. случва се дори и нищо да не ям понякога.. и пак си стои малкото коремче.. аз си го обикнах докато се опитвах да го разкарам.. просто по рождение ми е 8-) не е да кажеш някой надуто.. просто имам малко сланинка в повече там :}

Sweet_Play_F
07-11-2008, 18:49
Активия!!!

indecent
07-11-2008, 18:52
.. и моето е така.. дори аз си мислих да правя темичка относно това.. правя си коремни.. какво ли не съм правил.. случва се дори и нищо да не ям понякога.. и пак си стои малкото коремче.. аз си го обикнах докато се опитвах да го разкарам.. просто по рождение ми е 8-) не е да кажеш някой надуто.. просто имам малко сланинка в повече там :}

az nqmam problemi s korema .... podut mi e stomaha .... korem4eto mi e plosko :) no stomah4eto mi ponqkoga se poduva ujasno mnogo :?

silver_moon
07-11-2008, 18:54
ми проблема е точно в това, че не ядеш!!!! пробвай да хапваш често и на малки порции...докато се храниш не приемай течности...пий вода половин час преди и половин час след хранене, но не и по-скоро след приема на храна...ставай от масата 80%нахранена-демек винаги да имаш място поне за още 2-3хапки :)

suitable
07-11-2008, 18:55
ами.. аз си правя упражнения и за долната и за горната част и все пак си стои там.. от горе и аз съм си плосък, но долу си стърчи малко.. съвсем малко, но дразни.. :oops:

silver_moon
07-11-2008, 18:55
Активия!!!
активията е БОКЛУК

Luda_do_poluda
07-11-2008, 18:56
Активия Данон ...на мен ми помогна и аз имах същия проблем

suitable
07-11-2008, 18:57
.. интересно, защото аз никога не ям много.. винаги по малко и не прекалявам.. нито сладко ям, нито мазно - дори и газираното намалих - да не кажа спрях.. мисля, че с бягане ще се оправи..

MixXx
07-11-2008, 19:05
AKTIVIA za 14 dena

silver_moon
07-11-2008, 19:13
аве стига с тая активия...тя е само и единствено нишесте...по-добре яж друго кисело мляко...има много хубави млека, но няма да казвам марки, че да не излезе, че рекламирам

ето един съвет: купуваш си МЛЯНО ленено семе и хапваш по една чаена лъжица всеки ден-може в мляко, може в салатка, може и направо...но е важно да е мляно!!! лененото семе оправя подутия стомах, заздравява коса и нокти и още безброй полезни свойства има

schhhhhhh
07-11-2008, 19:17
ми проблема е точно в това, че не ядеш!!!! пробвай да хапваш често и на малки порции...докато се храниш не приемай течности...пий вода половин час преди и половин час след хранене, но не и по-скоро след приема на храна...ставай от масата 80%нахранена-демек винаги да имаш място поне за още 2-3хапки :)

+1 =D>

Иначе Активиата е нищо повече от кисело мляко с много реклами. :-D Не си струва да разчиташ на нея за подут корем :?

lqlqlql
07-11-2008, 19:29
Корем се подува от недояждане.Ако си гледала снимки на дечица от Африка всички са с подути кореми . Да не мислиш, че преяждат ?!?!
Това е едното.Друго...Може просто коремната ти стена да е по-издута и затова.При това положение няма как да го оправиш.
А може и просто да трябва да ти идва скоро.На много момичета преди да им дойде им се подуват коремите,защото започватда задържат течности.

stalker66
07-11-2008, 19:31
след 9 месеца всички ще се оправите :D

love_enrique
07-11-2008, 19:33
Хора разберете най-после КОГАТО ГЛАДУВАШ ПОДЛАГАШ ОРГАНИЗМА СИ НА СТРЕС И КОРЕМА СЕ ПОДУВА!!!!!!Защо мислите децата които умират от глад в Африка са винаги с подути кореми???ОТ ГЛАД запомнете го веднъж завинаги!!!

stalker66
07-11-2008, 19:38
а сега сериозно ... всеки има различна физика .... но всеки с необходимата тренировка може да се оправи ...на като казвам тренировка няма в предвид само коремни преси ...колкото и много да правите няма да се оправите напълно ... трябват супер много упражнение ( всеки с повече фантазия и ъкъл ще си измисли ... а може да ви ги кажат във фитнеса) .... а и може би най-важното е хранителният РЕЖИМ , не ГЛАД ... яде се редовно ...не ви трябват такива глупави крайности като глада, просто намалете всичко вредно(мисля ,че всеки знае за какво става въпрос) ... като пиете много течности ...даже това трябва да ви е основното което да правите през деня .. много течности ... и повече бягане и плуване ..има много неща , но най-добре ще ви ги обясни някой който сериозно се занимава с фитнес(спорт) :) :) :)

gree_girl
07-11-2008, 20:20
Храни се често и по малко, не преяждай, но и не гладувай. Избягвай сладките неща, хляа, тестените изделия, макароните, мазнотиите. За да смъкнеш коремчето трябва да бягаш поне 20 минути. Коремните преси само го оформят по-красиво и релефно.

adizitk1
07-11-2008, 20:29
Ем то си е до ген,недей праи глупости.Леко закръглените винаги са най-ок. :wink:

gree_girl
07-11-2008, 20:40
И аз искам да смъкна коремчето и по този ночин се надявам да има ефект.

gLoRiOuS_aNGeL
07-11-2008, 23:45
Мм,мисля,че повечето от вас не разбраха какво имам впредвид...Аз не съм закръглена :-D - висока съм 1.70,а тежа 48-49 килограма.Правя упражнения редовно,не ям хляб и сладките неща ги ограничавам до минимум...Пия достатъчно течности също.Питах как да спре да ми е подут корема,не е отпуснат и дебел,а просто подут често...Та въпроса ми беше как да не е?

suitable
07-12-2008, 00:14
ех, съжалявам.. май аз ги обърках :oops:

indecent
07-12-2008, 06:37
Мм,мисля,че повечето от вас не разбраха какво имам впредвид...Аз не съм закръглена :-D - висока съм 1.70,а тежа 48-49 килограма.Правя упражнения редовно,не ям хляб и сладките неща ги ограничавам до минимум...Пия достатъчно течности също.Питах как да спре да ми е подут корема,не е отпуснат и дебел,а просто подут често...Та въпроса ми беше как да не е?


i az imam syshtiq problem

silver_moon
07-12-2008, 08:07
1. не пий течности по време на хранене....пий каквото пиеш по9не 30 мин преди хрнене и най-рано 30мин след хранене

2. вземи си МЛЯНО ленено семе-по една чаена лъжичка на ден яж-слага се върху салати или в мляко или просто така си го яж но трябва да е мляно иначе няма ефект

3. яж по кофичка кисело мляко на ден, но НЕ активия или нещо на данон!!!!

4. яж редовно

5. не преяждай

kr0seR
07-12-2008, 08:11
Точно защото пазиш диети ,затова ти е подут корема ,а и скоро време може да получиш гастрит или язва ,ако вече нямаш едно от двете ...

hottie
07-12-2008, 09:32
Това е много често срещан проблем в наши дни и обикновено се дължи на лошо и нередовно хранене.
Трябва да се храниш редовно и да хапваш повечко плодове и зеленчуци(чушките са супер), както и ФИБРИ!
Активия-та е един мнгоо добър вариант. Другото, за което се сещам е да закусваш с мюсли или трици.
И ето един друг добър съвет : сутрин на гладно изпиваш една чаша вода с лимон(ама леко затоплена). После ядеш и след следващите хранения го повтаряш, но на пълен стомах вече.

Намали мазните храни, хамбургерите, форнетите, газираното, лютото и алкохола.

sodomicdream
07-12-2008, 10:27
абе да ти кажа, има такива моменти, в които си като балон.
Аз... като бях тази седмица по изпити последните 2-3 дни бях като котна жаба о.О
Шашнах се, но... днес ми спадна. Може да имаш излишни газове. При мен това се оказа причината

slavito007
07-12-2008, 11:59
Абе може да е малко offtopic, ама това ленено семе къде да го намеря? В хранителни магазини ли? В аптеки? :oops:

hottie
07-12-2008, 12:47
Абе може да е малко offtopic, ама това ленено семе къде да го намеря? В хранителни магазини ли? В аптеки? :oops:

мисля, че има в Пикадили

Madness
07-13-2008, 10:07
еми то точно щото не ядеш...

и аз съм така не ям цял ден после хапна малко и бааааам...
надува се с въздух,то не е нужно да се надуеш с манджа..

firegirlll
07-13-2008, 10:11
ми проблема е точно в това, че не ядеш!!!! пробвай да хапваш често и на малки порции...докато се храниш не приемай течности...пий вода половин час преди и половин час след хранене, но не и по-скоро след приема на храна...ставай от масата 80%нахранена-демек винаги да имаш място поне за още 2-3хапки :)
е тва е.. +1 А, и никаква бира!!

gLoRiOuS_aNGeL
07-13-2008, 23:49
Мерси много на всички за отговорите...Дано се оправи! :-) :-) :-)

TheNewReligion
07-14-2008, 00:40
И според мен проблемът е там , че не ядеш редовно . Преди мен обясниха точно . Аз лично пия 30 минути преди всяко хранене топъл чай от маточина и нямам проблем с коремчето .

Loshotia
07-14-2008, 05:59
Нередовното хранене, газираните напитки, някои по особени храни(you name it :D) и алкохола са основните причинители на подутото коремче.

ivito_13
07-14-2008, 06:13
Еми и на мен ми е така ... храни се нормално но прави упражнения ...

Harum_Scarum
07-14-2008, 06:22
Това е от бирата тцтцтцтцтцтцт 8-) 8-) 8-) То моито си е от бирата де... Ама аз съм му свикнала и си гу убичам и си го отглеждам и си му говоря :grin: :D :D :D :D :D :D

Loshotia
07-14-2008, 06:43
Това е от бирата тцтцтцтцтцтцт 8-) 8-) 8-) То моито си е от бирата де... Ама аз съм му свикнала и си гу убичам и си го отглеждам и си му говоря :grin: :D :D :D :D :D :D
Аз започнах да ограничавам бирата, а ти му говори на коремчето, ама гледай да не почне да ти отговаря, че тогава вече е страшното

honey741
07-14-2008, 07:05
Доколкото знам подутият корем се дължи на задържане на течности или лошо храносмилане. За да се справиш с този проблем трябва да приемаш колкото е възможно по-големи количества течности на ден (средно около 2литра вода). Яж често, но по малко и най-вече разнообразявай храната. Ако се захванеш и с някакъв спорт, няма да имаш никакви проблеми. :-P

sflt_vankata
07-14-2008, 09:13
Ъъъ,пиша тази тема,щото имам проблем...Почти не се храня,постоянно пазя диети,правя упражнения и въпреки това коремът ми е подут!!!Мразя го това...Така изглежда все едно имам шкембе... :cry: Моля ви,кажете ми как да не се подува-някакво лекарство,някакво чайче...МНОГО ВИ МОЛЯ!!! :cry: :cry: :cry:

Коремче се подува от много бира , но който пие бира не умира така , че смело всичко дет има дупка става , начи и ти си годна за опотреба =P~ =P~

sflt_vankata
07-14-2008, 09:15
Ъъъ,пиша тази тема,щото имам проблем...Почти не се храня,постоянно пазя диети,правя упражнения и въпреки това коремът ми е подут!!!Мразя го това...Така изглежда все едно имам шкембе... :cry: Моля ви,кажете ми как да не се подува-някакво лекарство,някакво чайче...МНОГО ВИ МОЛЯ!!! :cry: :cry: :cry:

Коремче се подува от много бира , но който пие бира не умира така , че смело всичко дет има дупка става , начи и ти си годна за опотреба =P~