PDA

View Full Version : Моля , помощ !!!! точки по положия орган !!!!



vilian_pld
07-11-2008, 19:46
Имам от 2 дни малки червени точици по главичката на пениса.В началото бяха 4-5, но днес забелязах че са станали доста, цял обрив.Нямат гной , но малко болят при допир.Не мисля че е сифилис понеже партниора ми е изследван и чист.

batkodoki
07-11-2008, 20:15
Имам от 2 дни малки червени точици по главичката на пениса.В началото бяха 4-5, но днес забелязах че са станали доста, цял обрив.Нямат гной , но малко болят при допир.Не мисля че е сифилис понеже партниора ми е изследван и чист.

ВЪЗРАСТ?!

описаното не е клиника на сифилис.

а това "понеже партниора ми е изследван и чист" можеш да си го закачиш над леглото щом те вдъхновява :)

опита ми ме е научил да бъда особено мнителен точно към плакатно "изследвани и чисти" пациенти и респондентите им...

съобщената инфо е недостатъчна за обосновани предположения

vilian_pld
12-02-2009, 23:14
Si4ko e nared otdavna.Samo iskah da dobavq , 4e vsu6nost ni6to mi e nqmalo.Cqlata rabota e svurzana s vremenna lo6a higiena na poloviq organ, poradi koeto purvona4alno imah malki to4ici , a posle mi se obeli leko kojata na glavi4kata na penisa.Ako imate podobni simptomi ne e nujno da se pritesnqvate.Prosto se zamislete koi faktori sa doveli do tova i gi otstranete.Ne draznete kojata na penisa dokato ne se opravi.4uh i za razli4ni otvari v koito da topite glavi4kata , za da se uspokoi kojata , no ne pomnq ot kakvo.