PDA

View Full Version : История



KiKi07
07-11-2008, 21:07
Здравейте..просто искам да споделя с вас какво ми е и някой ако иска да коментира и да отговори на въпросите ми :) На 16 съм...дали заради пубертета или заради нещо друго всеки ден от живота ми се чувствам по съвсем различен начин..един си казвам шастлива съм...на другия-защо на мен се случва това...След като най-добрата ми приятелка буквално ме махна от живота си--не ме търсеше и т.н, нещо в мен се пречупи и сякаш се промених...Гадно е, та аз я обичах като сестра!Бих казала, че нямам приятели, на които да излея душата си..сама съм си имам само познати!Оня ден ме потърси и искаше да излезем ..Добре съгласих се , а накрая се оказа, че новата и дружка заминавала...досетих се, че пак ще ми се лепне..Но мисля да не излизам вече с нея...било каквото било тя ме използва...Греша ли?Гаджето ми е единствения ми приятел ....Добре, че е той...Обичам го толкова много.Страх ме е да не остана сама в този живот ;(Кажете нещо защото се чувствам много зле

SeXyL[!]Nk@
07-11-2008, 21:25
Здравейте..просто искам да споделя с вас какво ми е и някой ако иска да коментира и да отговори на въпросите ми :) На 16 съм...дали заради пубертета или заради нещо друго всеки ден от живота ми се чувствам по съвсем различен начин..един си казвам шастлива съм...на другия-защо на мен се случва това...След като най-добрата ми приятелка буквално ме махна от живота си--не ме търсеше и т.н, нещо в мен се пречупи и сякаш се промених...Гадно е, та аз я обичах като сестра!Бих казала, че нямам приятели, на които да излея душата си..сама съм си имам само познати!Оня ден ме потърси и искаше да излезем ..Добре съгласих се , а накрая се оказа, че новата и дружка заминавала...досетих се, че пак ще ми се лепне..Но мисля да не излизам вече с нея...било каквото било тя ме използва...Греша ли?Гаджето ми е единствения ми приятел ....Добре, че е той...Обичам го толкова много, но незнам понякога искам да съм свободна, да правя каквото искам..........а той сякаш ми пречи..Страх ме е да не остана сама в този живот ;(Кажете нещо защото се чувствам много зле


Здравей миличка.Ами за настроението ти,мисля,че не е от пубертета,просто си си такава :) ,ето напрамер и аз съм така...днес и вчера ми беше много весело настроението,по-предишният ден бях в мрачно и подтиснато настроение,общо взето всеки ден почти,си сменямам настроението. :) А твойта ''най-добра'' 'приятелка',явно не ти е била никаква приятелка,щом е постъпила така с теб,и те е изоставила по - възможно най- долният и гаден начин.Естествено,че ти сега трябва да и 'биеш' шута,аз също съм имала такива 'приятелки',и щом усета, че е такъв човека,веднага правя всичко възможно да го отдалеча от себе си :!: :!: Защото мразя такива хора :!: С една дума - лицемери :!: :!: Бих простила , ако ми каже всичко в лицето,но да ме лъже зад гърба ми,и да се подиграва с мен ,е това никога не бих простила :!: :!: Аз имам приятелка,с която тази година правиме 10 години от както се познаваме.......вече ги направихме де.Никога не бих я заменила,с друго момиче,ние се познаваме едва ли не от бебета,знаеме всичко за себе си,споделя ме си......и....т......н......
Много се обичаме тя ми е истинка приятелка :!: :!: и дори да е само една,важното за мен , е че я имам :!: :!: :!: Никога не бих я предала,никога не бих се скарала заради мъж с нея,защото тя ми е един от най-важните хора в света :!: .Ктака с мен . Виж....гаджето ти ,ако наистина му имаш доверие и се обичате,не виждам какъв би бил проблема с него да споделяш :?: :!: акто съм сигурна,че и тя не би постъпила никога :)

Seducti0n
07-11-2008, 22:02
Рязката промяна в настроенията е типична за пубертета.
През този период съзряваме не само физически, но и душевно, научаваме се на емоционална интелигентност, възпатаваме себе си и привикваме към това да се контролираме.
Това няма как да стане от веднъж, така че смях и след 5-10 минути истеричен плач си е в рамките на нормалното, тоест няма смисъл да търсиш някакво обяснение, просто няма смисъл от него.Това са си твоите емоции, твоите чувства и никой няма правото да ти държи сметка или да те обвинява заради постоянните промени.
Колкото до най-добрата ти приятелка-Малко са хората, които могат да се похвалят с най-добър приятел, особено пък в тийн годините.Всеки се стреми към това да докаже себе си на едно или друго място, пред един или друг човек и когато настъпи различие в интересите, доскорошното приятелство се изпарява.В такава ситуация страда този, който е вложил повече в приятелството, който го е оценил и му се е отдал.С времето ще се научиш да понасяш по-леко пораженията без драматизиране.

Колкото до приятеля ти-ако той е точният човек за теб, на дали ще се чувстваш приклещена, когато сте заедно.Ти явно не получаваш необходимото, щом приемаш отношенията ти с него като ангажимент.
Относно страха от самотата-преодолей го.По-лошо е да живееш със страха от самия него. :wink: