PDA

View Full Version : Любов Съкс!!!



kifla
07-11-2008, 20:10
Може и малко дълго да се получи ,но за пореден път имам нуждата да излея всичко за да ми олекне поне малко.
Та случеят ми е следния : Ходех с едно момче ,харесвах го и още го харесвам,просто защото е себе си и не би се променил .Той е това което е дори и да има хора ,които не го одобряват.Именно това най ми хареса в него.
Мисля обаче че наистина за втори път след 10 месеца съм влюбена и не е просто харесване...само дето вече не ходя явно с въпросното момче ,защото той започна да се държи странно.Сърди ми се за малки неща,като му кажа че няма да мога да отида при него той спира да ми говори отново се инати.И въпреки това си го търпя.
Просто исках да съм с него и от самосебе си щеше да си покаже дали щеше да се получи нещо между нас или не.Сега обаче май дори и старото ни приятелство е загубено.
Малко объркано го написах ,но надявам се ме разбрахте.Та въпроса ми е : да му дам ли време ,ако иска да е с мен да ме потърси или да го оставя на мира и да не го търся повече.Пък каквото стане ....Гадно ми е и ми е трудно,защото точно в тоя момент имах много нужда от него :(

tuzaro
07-11-2008, 20:16
оставиш ли момче да те търси, ше те потърси само ако няма кво друго да бодне 8-)

_flirt
07-11-2008, 20:19
ako si hubava i toi ne e lud sum sig 4e 6e te potursi a tfa sus surdeneto za malki ne6ta- prai se na interesen ;D

BulgariaZaBulgarite
07-11-2008, 20:33
Аз мога да те обичам. :D

Whyniser
07-11-2008, 20:36
Може и малко дълго да се получи ,но за пореден път имам нуждата да излея всичко за да ми олекне поне малко.
Та случеят ми е следния : Ходех с едно момче ,харесвах го и още го харесвам,просто защото е себе си и не би се променил .Той е това което е дори и да има хора ,които не го одобряват.Именно това най ми хареса в него.
Мисля обаче че наистина за втори път след 10 месеца съм влюбена и не е просто харесване...само дето вече не ходя явно с въпросното момче ,защото той започна да се държи странно.Сърди ми се за малки неща,като му кажа че няма да мога да отида при него той спира да ми говори отново се инати.И въпреки това си го търпя.
Просто исках да съм с него и от самосебе си щеше да си покаже дали щеше да се получи нещо между нас или не.Сега обаче май дори и старото ни приятелство е загубено.
Малко объркано го написах ,но надявам се ме разбрахте.Та въпроса ми е : да му дам ли време ,ако иска да е с мен да ме потърси или да го оставя на мира и да не го търся повече.Пък каквото стане ....Гадно ми е и ми е трудно,защото точно в тоя момент имах много нужда от него :(
Пък седнете поговорете.Кажи му дали му трябва време да преосмисли нещата и така.Иначе любопитсвтото ще те убие :-D

GameMaster
07-11-2008, 21:20
Emi ugajdai mu i toi shte se dyrji dobre predpolagam.Togava sig shte pochustva che pak iska da e s teb i da se syberete ne znam.no vyv vseki sluchai pogovorete ...Haide uspeh ;-) !!!

PePeLePew
07-11-2008, 22:23
Emi ugajdai mu i toi shte se dyrji dobre predpolagam.Togava sig shte pochustva che pak iska da e s teb i da se syberete ne znam.no vyv vseki sluchai pogovorete ...Haide uspeh ;-) !!!

Не мисля че това е правилно от рано да го научи на глезотиики и вместо момчето да ходи да прави всички за нея и тя да се чувства хубаво тя ще трябва да го прави.Нега го остави той да я потарси ако се интересува няма начин как да не я намери.Може с някакви малки намеци да заинтригува

jghgh
07-11-2008, 22:36
оставиш ли момче да те търси, ше те потърси само ако няма кво друго да бодне 8-)

а ако непрестанно го търсиш ще бяга от теб кат дявол от тамян!

sh3_1s_7h3_0n3
07-11-2008, 22:37
оставиш ли момче да те търси, ше те потърси само ако няма кво друго да бодне 8-)

т'ва е е.аси жалката истина... ;/

spiderka
07-11-2008, 23:07
оставиш ли момче да те търси, ше те потърси само ако няма кво друго да бодне 8-)

хаха,тва забива,ама да не се базикаме с нея...
Ако се нуждаеш от него толкова силно,че да можеш да го търпиш,дай му възможност,но ако не те прави щастлива-няма смисъл

Al3ksandra
07-12-2008, 07:33
Може и малко дълго да се получи ,но за пореден път имам нуждата да излея всичко за да ми олекне поне малко.
Та случеят ми е следния : Ходех с едно момче ,харесвах го и още го харесвам,просто защото е себе си и не би се променил .Той е това което е дори и да има хора ,които не го одобряват.Именно това най ми хареса в него.
Мисля обаче че наистина за втори път след 10 месеца съм влюбена и не е просто харесване...само дето вече не ходя явно с въпросното момче ,защото той започна да се държи странно.Сърди ми се за малки неща,като му кажа че няма да мога да отида при него той спира да ми говори отново се инати.И въпреки това си го търпя.
Просто исках да съм с него и от самосебе си щеше да си покаже дали щеше да се получи нещо между нас или не.Сега обаче май дори и старото ни приятелство е загубено.
Малко объркано го написах ,но надявам се ме разбрахте.Та въпроса ми е : да му дам ли време ,ако иска да е с мен да ме потърси или да го оставя на мира и да не го търся повече.Пък каквото стане ....Гадно ми е и ми е трудно,защото точно в тоя момент имах много нужда от него :(



По-добре поговорете сериозно.. И си изяснете нещата... Иначе си права, ако нещо се получи то ще е спонтанно от самосебе си :-) Той явно не те приема ... не че искам да те обезкуражавам, но явно това което правиш не е достатъчно ...

HoneyMoon
07-12-2008, 07:42
ти хубаво мислиш за него,но помисли и за себе си. Ако той не помисли за теб какво ти причинява просто го остави,всеки заслужава това което дава на останалите,а явно ти му даваш много като го търпиш. Търпи го още малко ако не се савземе го остави,то си е за теб :(

NeLLy_BaBy
07-12-2008, 07:59
Според мен опитай се да говориш него първо, за да разбереш защо се държи спрямо теб толкова лошо. Ако продължава така да се държи няма смисъл ти да правиш компромиси, защото той ще продължава така да се държи , а ти ще страдаш. А няма смисъл от това. Ако се отдръпнеш, ако те обича може и да се усети малко, но ако просто те харесва и чувствата не са му толкова дълбоки едва ли ще ти помогне това. Не мога да ти дам конкретен съвет , защото не познавам човека, нито знам подробности от вашата връзка. Известно време му дай и ако си промени държанието ок иначе няма сисъл да страдаш. Успех!