PDA

View Full Version : Аз го обичам. Той е с нея и не знае за моите силни чувства



gravefault
07-11-2008, 21:14
Zna4i problema mi e sledniq:Predi godina se zapoznah s edno mom4e koeto stra6no mi haresa o6te ot na4aloto i tuk ne stava vapros za van6en vid,no i za postapki i obnoski.V posledstvie se okaza 4e nie dvamata imame mnogo ob6ti ne6ta za koito az do momenta dori ne bqh podozirala.Nqkoi ot tqh mi se struvaha dosta stranni i dori edna moq priqtelka opredeli 4e tezi savpadeniq bili kato v nqkoi luboven film.Takiva sa naprimer tova 4e se okaza 4e rabote6e pri bq6ta mi i az sa6tiq den bqh na rabota;ili pak tova 4e na6ata predi6na kola q prodadohme na 4i4o mu s koito jiveqt v edna ka6ta;a kolkoto do tazi ka6ta tq se okaza 4e se namira vrata sre6tu vrata s ka6tata na edna ot nai-dobrite mi priqtelki;okaza se o6te 4e slu6ame edin stil muzika i dvamata igraem basketbol i o6te mnogo savpadeniq koito ot edna strana sa hubavi no ot druga ne.Sled vreme az mu pisah v aha.bg(sait za zapoznanstva,kadeto i dvamata se bqhme regnali)i zapo4nahme da si pi6em za nai-razli4ni ne6ta ot muzika,sport ta 4ak i do kontaktni le6ti.A i mejdu drugoto negoviq nai-dobar frend hode6e s moita nai-dobra priqtelka.Problemat koito pre4i za da stane ne6to seriozno mejdu nas ili pone da se opitam da stane ne6to seriozno e 4e toi ima priqtelka s koqto sa v edin klas i sa v edna kompaniq-koeto ot 1 strana e dobre 6tot mogat da si omraznat po-barzo,no ot druga ne e 6tot taka sa postoqnno zaedno.Sega az se opitvam da go mahna ot mislite si no ne moga i ne moga i imam 4uvstvo 4e te nqma da se razdelqt i nie nqma da badem zaedno no vse pak prodaljavam da go obi4am.A pak dori da se razdelqt ne e sigurno 4e 6te stane ne6to mejdu nas i vaob6te ne znam kak da postapq.Sega se opitvam da go zabravq 4rez edno mom4e ama pak ne se polu4ava i za tova vi molq za savet.A i mejdu drugoto zabravih da vi kaja no toi mai e razbral za moite 4uvstva i prodaljava da komunikira s men i mislq 4e izpitva nqkakvi simpatii kam men.MERSI PREDVARITELNO :)

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

sh3_1s_7h3_0n3

gravefault
07-11-2008, 21:16
Sajalqvam za pravopisnite gre6ki no bqh mnogo razvalnuvana kogato go pisah. :)

NaNa_SladuRana
07-11-2008, 21:18
силни чувства-в пубертета всичко е силно.Замълчи си,ако наистина го обичаш,радвай се,че е щастлив с нея :)

gravefault
07-11-2008, 21:22
Da no mai ne e 6tastliv 6tot tq se hvana s nego za da revnuva ve4e biv6iq i,a i tq postoqnno mu komandva,mu se sardi i mu mranka

PeopleAlwaysLeave
07-11-2008, 21:51
Той знае ли, че се е хванала с него само за да го използва заради бившият й? Виж, това вече са си техни неща и той си решава дали да бъде с нея или не. Ти по-добре не се мешай, защото накрая ще излезнеш ти виновната. Ако ти пише му пиши и ти, виж как се държи с тебе, ако почне да се държи по-странно в смисъл почне да ти прави намеци, ако усетиш, че почва да те сваля с една дума го попитай директно какво иска.

babity
07-11-2008, 21:57
КИРИЛИЗАТОР!!!! (http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php)

zaraaa
07-11-2008, 22:16
Не заставай между момечето, което обичаш и приятелката му, това е подло...опитай се да го забравиш като не си комуникирате и едва ли изпитва нещо към теб, защото ако беше така може би щеше да е с теб не с нея, съжалявам, че съм толкова пряка, но това е моето виждане за нещата :)

spiderka
07-12-2008, 00:31
Не заставай между момечето, което обичаш и приятелката му, това е подло...опитай се да го забравиш като не си комуникирате и едва ли изпитва нещо към теб, защото ако беше така може би щеше да е с теб не с нея, съжалявам, че съм толкова пряка, но това е моето виждане за нещата :)

soul1199
07-12-2008, 06:20
iz4akai da se razdelqt,za sega ne se mesi vuv vruzkata im